Gera būti žurnalistu arba kaip VRM ministras R.Palaitis kyšius dalijo

Gerai vis dėlto būti žurnalistu. Lietuvoje.

Surengia antai koks vidaus reikalų ministras R.Palaitis spaudos konferenciją, nueini sužinoti naujienų, ministras šį bei tą papasakoja, o už tai, kad atėjai – asmeniškai apdovanoja.

Štai tokia labai kuklia dovanėle:

Dovanėlė tikra – su kokybės ženklu, liudijančiu, kad apdaila tikro gintaro.

Pagal tą liudijimą galima ir apytikslę kainą sužinoti: dėklas -120 litų, odinė dėžutė – 40 litų, graviravimas – 10 litų.

Viskas būtų labai gražu: geras ministras R.Palaitis, geri žurnalistai ir gražios dovanėlės. Juk konjakas su ikrais prokurorui – taip pat tik dovanėlė. Draugiškumo gestas, tskant.

Kita vertus, prisiminus nuolat girdimas kalbas apie tai, kaip policijai trūksta benzino , kurios pastarąjį mėnesį buvo ypač suintensyvėjusios, tai ministras, dalijantis 150 vertas dovanėles žurnalistams už mokesčių mokėtojų pinigus, yra dešimt kartų blogiau už kyšininką, dirbantį mokesčių inspekcijoje.

Mat mokesčių inspekcijoje dirbantis kyšininkas konjaką ir ikrą perka už savus, o ministras R.Palaitis tam naudoja biudžeto lėšas. Be to, kyšininką iš mokesčių inspekcijos galima patraukti atsakomybėn ir iš mokesčių inspekcijos išmesti.

O štai ministro R. Palaičio, už mokesčių mokėtojų pinigus bandančio įsiteikti žurnalistams, išspirti iš pareigų negalima.

Nes grius koalicija.

Todėl ministras R.Palaitis ir toliau galės dalinti kyšius (atsiprašau, rodyti draugiškumo gestus) niekieno nevaržomas.

Ir pinigų policijai ir toliau trūks.

Nes, spėju, ne tik vizitinių kortelių dėklai už pusantro šimto litų už tas trūkstamas lėšas perkami ir dalijami. Ir tikriausiai ne tik žurnalistams.

Bet tai juk smulkmena, ar ne. Nes biudžete tai milijardai, o čia vos pusantro šimto litų.

O jei atvirai, tai jau darosi šlykštu iki vėmimo.

(17 balsų, vidurkis: 4,59 iš 5)
Loading...
 • sigitas

  bandžiau isivaizduoti, ką galėjo/privalėjo/ sugebėjo galvoti Palaitis , laimindamas tokį ministerijos žingsnį. Ir man nepavyko. Reikia turbūt būti visišlai sveiko proto liberastu ?

 • Tfu

  Na va, žmogus Jums dovaną, kad jaustumėtės skolingas ir „gražiai kada nors atsilieptumėte“, o Jūs aukštyn kojom viską… :)

  Tik gal reikėjo ir neimti?

 • Fredis*

  Elementari biurokratinė rutina, kiekviena ministerija prisiperka įdėklų vizitinėms kortelėms, kuriuos traktuoja kaip suvenyrus. Biudžete numatyta eilutė: reprezentacinės išlaidos. Jeigu būti visiškai nuosekliam, tai būsena „šlykštu iki vėmimo“ galima buvo startuoti neatmenamų metų vasario 26-ąją http://www.balsas.lt/naujiena/282444/karo-lektuvai-per-prezidento-inauguracija-virs-sostines-vis-delto-skris/1. Kiekvienas žmogus suras savo progą apsivemti, geriau pasidžiaukime kuo nors gražiu.

  • stogas

   Fredi*, padidintais mokesciais ir sumazintom imokom i PF. Labai smagu !

  • mielas fredijau, šiuo savo komentaru dar kartą patvirtinote, kad arba esate visiškas mulkis arba genialiai tokiu apsimetinėjate.

 • suomis

  Rassėja(Rusija). :D

 • Valentinas

  Būtent todėl, kai diskutavome apie išlaidų karpymą rašiau, kad radikaliai rėžti išlaidas reprezentacijai. Kai kas gali sakyti, kad bendrame biudžete jos yra labai mažos ir jų nurėžimas nieko nesutaupys, tačiau reprezentacinių išlaidų absurdiškumas reprezentuoja valdžios ištvirkimą mėgautis svetimais pinigais. Mano nuomone niekas geriau nereprezentuotų Lietuvos, nei demonstratyvus reprezentacijos atsisakymas. Štai, ministerijos perka vizitinių įdėklus prabangius, prabangius darbo kalendorius, išleidžia prabangius atvirukus ir sveikina vieni kitus. Išleidžia visokius fotoalbumus. Anksčiau premjerai užsakydavo vienoje firminių dovanų firmoje (kuri kažkodėl visada laimėdavo konkursus) vardinius šveicariškus laikrodžius dovanojimams, šveicariškus rašiklius ir t.t. Nežinau ar dabar ta praktika kartojama. Niekaip nesuprantu kam reikia kokiam nelaimėliui, kurį seimas patvirtina kokiu nors ministru, dovanoti gėlių puokštę (kuri aišku pirkta iš reprezentacinių lėšų). Vienintelė vieta, kur reprezentacinės lėšos yra priimtinos, tai kai to reikalauja protokolas – pavyzdžiui valstybių vadovai apsikeičia dovanomis. Arba apmokamas valstybės svečių maitinimas, vaišinimas, linksminimas ir t.t.

 • stogas

  Pritariu-„slykstu iki vemimo“:

  —- Kauno meras, dirba 1 men, o jau 3 poilsines keliones issirase—– Is esmes Europos Meras.

 • Ko gero jis taip ruošiasi rinkimams?

  Ačiū už įrašą. Už Liberalų ir Centro sąjungą ir Palaitį tikrai nebalsuosiu.

 • dzyvai

  Pagarba autoriui uz straipsni.

 • Smokas

  tikra ministro dovana žurnalistams – ne dėklai, o tuo prišaukta mūza, kad jie galėtų dar kartą išsireikšti ir numalšinti savo kūrybos troškulį.

  • mielas smokai, čia anaiptol ne pati geriausia vieta savo dundukizmui demonstruoti. Čyvas ir Užkalnis tam labiau tinka – varykite gal ten su savo „sąmojais“.

 • Fredis*

  Tarpušventis yra linksmasis laikotarpis ir sąmojams kaip tik vieta ir laikas. Man atrodo, kad įraše neatsižvelgta į aplinkybę, jog suvenyriniai įdėklai buvo pirkti metų pradžioje, o gal net pernai ir ministras surado puikią progą jais atsikratyti visiems laikams ir niekada daugiau neužpirkinėti (žr. Valentino komentarą), o antra – socialdemokratai (opozicija) sako, kad valstybė turi kurti darbo vietas, žmonėms surasti darbo. Geriausiai valstybė žmones įdarbina pasiūlydama piliečiams galimybę kandidatuoti į Seimo nario vietą (aukščiausias įdarbinimo lygis – valstybės administravimas), o toliau visa kita: infrastruktūros vystymas, žmonių gydymas, sveikatinimas (kūno ir sielos lavinimas), švietimas, pervežimai, suvenyrų, šaudmenų gamyba ir t.t.. Žmonėms reikia darbo, kiekvieną suvenyriuką kruopščiai gamino žmogus, už darbą jam buvo atsilyginta. Valstybė rūpinasi žmogumi, nutraukus suvenyrų užsakymus žmonės neteks darbo.

  • Stogas

   Fredi*, paprasciau buvo dovanas dalinti grynais. Kam Basanavicius, kam Ciurlionis, kam Zemaite, o kam tik Lakunai…. Nelabai suprantu, kam ta odine dezute, medvarciams susidet?
   Pamenu, pona Brezneva, kad jam kiekviena proga medali ant krutines kabino. Po to zmones kalbejo, kad Jis nori savo lasta pasididinti, nes medaliai netelpa.

   • kodel parasyta „o kam tik lakunai“, sakant kad lakunai yra MAZAI, o vat Zemaite (ir is kur dabar ta lito banknota traukti?) be mazybinio paminejimo?

  • Andrius

   Frederikai ? tu išties debilas… arba konservatorius – kas yra vienas ir tas pats

 • Reikėtų paviešinti spaudos konferencijoje buvusių ir vizitinių kortelių dėklus paėmusių žurnalistų sąrašą. Tsakant, skaidrumo niekada nebus per daug.
  Tik dabar galvoju, kad dėklus paėmusių sąraše būtų ir A. R.

  • miela Judita, nebuvau ir dėklo negavau. Bet spaudos konferencijoje buvęs BNS žurnalistas parėjęs iš karto visam kolektyvui pasakė apie gautą „dovanėlę“. Teisybės dėlei reikėtų pasakyti, kad tas dėklas buvo įdėtas į maišą kartu su darbo knyga ir kalendoriumi, tad gal ne visi iš karto pamatė, ką gauna.

  • Įdomiai….“….tad gal ne visi iš karto pamatė, ką gauna“, tai kai kokia 10 tūkst. kyšiuką įdėtų į maišiuką gal tada irgi galima būtų pasakyti, kad neiškarto pamačiau, o pastebėjau tik kai išleidau pinigus, kad čia ne mano :)……atvirai kalbant, jeigu žurnalistai yra pilietiški tiesiog galėtų atsisakyti tų dovanų ir grąžintų ministrui, būtų tikrai šaunus gestas. Kažin ar atsirado tokių?

 • ausra maldeikiene

  Puikus paskutinis sakinys.
  „O jei atvirai, tai jau darosi šlykštu iki vėmimo.“

  • ban

   …kompelkte su „nebuvau ir dėklo negavau“ įgauną naują prasmę.

 • nerijus

  Labiausiai patiko šis sakinys:
  „…galima paraukti, atsakomybėn ir iš mokesčių inspekcijos išmesti.“
  Metų išsireiškimas, kuris nustelbia „dunduką“ ;)

  • mielas Nerijau, kažką painiojate…:)

   • nerijus

    Nesąžininga…ištaisėte. Pas mane yra likus „print screen“ kopija ;)

    • nesvarbu

     nerijau, pasirodo, kad šalia visų gerų bedievio profsąjungiečio savybių, dar turi ir tiriamosios žurnalistikos gyslelę. Moki mikliai rinkti kompromatą, “print screen” kopijos etc… Štai kaip šauniai Artūrą pričiupai, respect:D

   • nerijus

    …man labiau ir tiksliau skamba „paraukti“, o ne „patraukti“.

 • briedis

  sakyciau, kad ne tiek slykstus, kiek atsainus ir formalistiskas gestas. protingas vadovas ne zurnalistams, o kokiems nors pvz. riomerio aktyvesniems studentams galetu padovanoti, arba geriausiems apylinkiu inspektoriams. dabar iseina lyg danaju dovanos is trojos arklio. zurnalistai atitinkamai ir atsidekoja.

 • Stogas

  ekstra info zurnalistams:

  1. Rytoj zemes ukio ministerijoje prezentacija, dovanos 3 kg abrikosu
  3.

 • Iš dalies ne į temą, bet reikia pripažinti, kad dėklas gražus.. Nors nelabai suprantu, kas šiais laikais vizitines nešiojasi.

  • nesvarbu

   Tomai, jei kas čia ir yra gražaus, tai ne kažkoks dėklas, o Judita:D

   • Nepažįstu, nesu matęs, negaliu spręsti..

    • Valentinas

     Tomai, yra teisėtas būdas Artūrui visa tai parduoti ir grąžinti pinigus į biudžetą?

     • O nebūtų paprasčiau tiesiog grąžinti dovaną? Bet tada pinigai negrįžta. Parduoti gali laisvai.. Tegul perveda po to valstybei. Arba tegul nusiperka (suvartoja) prekių kokių iš parduotuvės, kad sumokamas pvm atitiktų šio daikto vertę..
      Tačiau ar tai ką nors išsprendžia? Jei rimtai, manau, problema ne pinigų trūkume, o jų vaikščiojime. Mes vis tiek nesužiūrėsim, kur suma X, grįžusi į biudžetą nueis. Todėl gražinus dovaną galimas tas pats rezultatas, kaip ir pervedus pinigus t.y. pinigai nueina ne ten, kur reikia..

     • Valentinas

      Na bet grąžu būtų, jei Artūras parduotų dėklą ir grąžintų pinigus biudžetui taip parodydamas Palaičiui pavyzdį kaip reikia elgtis su visuomenės pinigais.

     • „Artūras Račas
      Gruodis 28, 2011 6:23 vakare | Nuoroda | Atsakyti

      miela Judita, nebuvau ir dėklo negavau. Bet spaudos konferencijoje buvęs BNS žurnalistas parėjęs iš karto visam kolektyvui pasakė apie gautą “dovanėlę”. Teisybės dėlei reikėtų pasakyti, kad tas dėklas buvo įdėtas į maišą kartu su darbo knyga ir kalendoriumi, tad gal ne visi iš karto pamatė, ką gauna.“

     • Fredis*

      Suvenyrai, palaikyti garbių žmonių rankose, tampa relikvijomis. Po dešimties metų dėžutę bus galima padovanoti labdaringo aukciono organizatoriams. Tikėkimės, kad žinių agentūra taip ir pasielgs.

     • nesvarbu

      Valentinai, tai būtų klasikinis biudžeto pinigų netaupymo pavyzdys-pirko už 150 Lt,pardavė už 20 Lt. Nuostolis 130 Lt. Dar klausimas ar ir tiek kas mokėtų už tą niekaliuką. Jei atvirai, tai mane kankina kitas klausimas-kokios gi buvo tos VRM saldainės, kurias, pasak Juditos, aš suėdžiau? Kiek skaičiau „Kauno dienoje“ jų dėžutė kainavo 5 Lt. Gal įvyko šios prekių grupės kainų kritimas, gal ką praleidau, tačiau man neteko matyti padorios saldainių dėžutės už penkis litus. Su tokiom pigiom pas Juditą tai tikrai neičiau.

     • Valentinas

      Nesvarbu,
      Pirko (atnešė nuostolius valstybei) Palaitis už 150 lt.
      Grąžintų (kompensuotų nuostolius valstybei) Račas. 20 lt.
      Palaitis – nuostolio centras.
      Račas – pelno centras.
      Yra skirtumas.
      O kas už kiek pirktų galima išsiaiškinti paskelbus aukcioną (kad ir šiame tinklaraštyje).

     • nesvarbu

      Valentinai, Račas – pelno centras. Artūrui patiks:D

      Nori pasijuokti? Betyrinėdamas Juditos nuotrauką jos tinklapyje suradau:
      http://www.zurnalistika-kitaip.lt/zurnalistikos-link/zurnalistu-gali-tapti-kiekvienas

      Paskaitinėk ir komentarus:D

     • stogas

      Grazinti, kad vel pripirktu libduku ir tusinku… :) Kai kam aktualiau malkos ar kruopos.

     • Valentinas

      Nesvarbu, aš stengiuosi atikratyti priklausomybės nuo Maldeikienės, o tu pametėji ją man. Negražu.

     • Fredis*

      Nepasirašiusi Algirdo Karčiausko viešo kreipimosi į Siaurusevičių Mokytoja Aušra įrodė, kad yra išskirtinė, tačiau puikiai žinome, kad vienas lauke ne karys. Vis tiek Mokytoja laukia kažkieno pagalbos, įdomu kieno?
      Jeigu Mokytojai padarė įspūdį sakinys „O jei atvirai, tai jau darosi šlykštu iki vėmimo“, matome akivaizdų kritimą į pesimizmą ir destrukciją. Žmogui reikia padėti, Valentinai, Tu gali, nes esi labai sumanus, šaltakraujiškas ir trykšti pozityvia energija.

    • nesvarbu
 • Gudriai mąsto Ponas Palaitis. Kas formuoja žmonių nuomonę apie jį – o gi žurnalistai. Taigi, lengviau smulkmenomis užkimšti kelių žurnalistų, kurie formuoja daugumos nuomonę, burnas, nei kad tokiomis smulkmenomis apdovanoti likusius 3 milijonus gyventojų :)

  • stogas

   sorry , bet jis nemasto arba ne su ta vieta. Pripuole prie ES pinigu ir tasko i kaire i desine. Nagi ne is jo ministerijos krepselio. „Haliava“ cia ju zodziais.
   Geriau koki batona butu nupirkes i Maisto banka…. ne jo intelektui.

 • Socialiai atsakinga Lietuvos žiniasklaida informuoja, kad dosniame maišelyje iš VRM buvo dargi net saldainių dėžutė už 5 Lt.
  Klausimas. Ar numatomas šio pakištuko – ES struktūrinės paramos viešinimo priemonės grąžinimas davėjui? Jei taip, kada?

  • nesvarbu

   Judita, niam niam…

   • Suėdei VRM saldainius, tai ir niam niam.

    • nesvarbu

     Uj, tikrai suėdžiau;) Judita, tavo nuotrauką būtina uždėti ant kokių nors skanių saldainių dėžutės. Aš ir jas suėsčiau. Su visa nuotrauka…

     • aredirvatraktoriukas

      Siaip, tavo komentara galima butu ir ismest, idant … nu patys zinote.

     • LOL.. :D

 • bang

  Kai kalbama apie kyšininkavimą nereikia užmiršti, kad šiame šlykščiame reikale yra dvi ne mažiau šlykščios pusės.

 • Izbliondimas

  Tai jei šiandien pykstam, tai pykim ir toliau, ant ko reikia pykti.
  Štai ką tik žmona žiūrėjo Travel kanalą, per kurį rodė apie Lietuvą.
  Kaip žinia, aš TV nežiūriu, – bet šįkart buvo tokia jau neįprasta laida, kad buvo įdomu ir man detaliau paklausyti žmonos, kas joje buvo parodyta (jau man buvo sakiusi, kad ir anonse kaip ir buvo bandoma išsityčioti iš Lietuvos, kad čia pachlopką davė…).
  Nors žmona beveik kasdien pažiūri laidas per šį kanalą, bet taip niekinančiai apie bent kokią kitą šalį iki šiol aplamai nėra mačiusi. Beveik viską ką čia Lietuvoje, tas laidos vedėjas matė, – niekino, raukėsi.
  O kaip gražiai mes čia prieš 1990 m. kalbėjome, kad demokratijose ar didi šalis ar mažytė, – demokratijai 1:1.
  Deja, kad kai ir per tą pačią Travel, kai rodo kitas šalis, tai, pavyzdžiui, kai joje, pavyzdžiui, pagal vietos žaidimus ir kojas vedančiajam buvoi šspardo, ar ir kai kokius kur tai kirminus duoda ėsti, – viskas tada OK, tik su šypsena.
  O čia mat, Lietuva, – tik trečios rūšies kelionė, kur ne sriuba, o pachliopka. Kur viskas tik blogai, į viską tik su panieka (panašiai kaip p. Užkalnis).
  O gyvenime matome kitaip, pas demokratus, – jei šalis silpna, – tai ją galima prieš visą pasaulį išniekinti, apspjaudyti, – t.y. rodant mums šventas vietas, garbias vietas.
  Bjauru.
  Belieka ir mums ant jų kiekviena proga spjaudyti, niekinti, su visomis ten jų su*tomis demokratijomis, kuri, sakykime, iš tiesų tik duoda baisų blogį, duoda tik melą, vagį, kitokį blogį, kokio žmonės ir sapnavę nėra buvę.
  Būtų gerai, kad gerb. Ministras pažiūrėtų tą laidą ir manau Lietuva turi reaguoti… kai apie visas šalis rodo padoriai, o čia Lietuvą, apjuodinant ir apspjaudant. Negi tik to esame nusipelnę.
  Visgi čia viena labiausiai žiūrimų laidų, manau. Tiems, kurie TV veizi.
  Atsiprašau.

  • nesvarbu

   Izbliondimai, tačiau Jūs šiame tinklapyje kokią galybę teigiamų komentarų apie Lietuva parašėte! Kiek teko skaityti Jūsų komentarų, tai apie Lietuva, jos istoriją, žmones,tradicijas ar buitį rašote tik gerai, tik gerai…

  • suomis

   Geriau mažiau kompleksuok. Aš tam vedančiajam dar dadėčiau honoraro, kad dar daugiau blogų atsiliepimų ant Lietuvos pavarytų. Gal mažiau čia visokio pasaulinio mėšlo į mūsų šalį atsigrūs. Čia panašiai, kaip su kaimo turizmu, kuo mažiau „miesto“ į kaimą atvažiuoja, tuo daugiau neužterštos gamtos kaime lieka. O tai, vasara, visos paežerės užšnerkštos. :)

   • nesvarbu

    Mizantropas suomis:„…gal mažiau čia visokio pasaulinio mėšlo į mūsų šalį atsigrūs, o tai vasarą visos paežerės užšnerkštos“.

    Suomi, mane žavi tavo praktinis pesimizmas. „Pasaulinis mėšlas“, „atsigrūs“, „paežerės užšnerkštos“- jis toks sodrus, tikras. Beje, turėtum pritari, kad gyvenimas yra agonija prieš mirtį, niūrus pokštas,bausmė.

    • suomis

     Tai, ne iš piktos valios, tai tik – „civilizacijos kaštai“. Kuo daugiau žmonių vienoje teritorijoje, tuo daugiau reikia įdėjimų jiems aptarnauti.

  • aredirvatraktoriukas

   Tai palaukit kol socdemai ir uspaschiai gris i valdzia. Jie tikrai sureaguos, isleis kokia nors knyga ar albuma, kad ne viskas cia pas mus blogai.

 • Fredis*

  Gal ir aš truputėlį ne į temą, bet siūlau suskaičiuoti kiek pramonės ir ūkio šakų buvo pajungta pagaminti šį brangų ir mielą lietuvių rankomis pagamintą suvenyrą. Taigi, skaičiuojame: mineralų kasyba ir karjerų eksploatavimas, gyvulininkystė, odos perdirbimas, chemijos pramonė, elektros, vandens, šilumos, dujų tiekimas ir gamyba, pakavimo įrenginiai ir priemonės, poligrafija, metalo apdirbimas, logistika. Net valstietiško mąstymo žmonės žino, kad malūnas nemala miltų iš vieno rugių maišo, tiesiog neapsimoka miltuotis rankų. Ta inkrustuota gintarais dėžutė buvo lemiamas akstinas, stimulas, impulsas ir paspirtis suktis lietuviškai pramonei. Tikėkimės, kad šie nuostabūs suvenyrai bus gaminami ir ateityje. Reikia tik vieno: kad iš gerų rankų jos patektų į lygiai tokias pat geras ir dar geresnes. Šiuo kart taip ir atsitiko. Laiminga pabaiga yra nauja pradžia, Naujos Sėkmės pradžia. Visiems.

  • Andrius

   Frederikai…. nu visiškas…. ckant…

  • nesvarbu

   Fredi, šiais laikais visus brangius oda ir gintaru inkrustuotus lietuviškus suvenyrus gamina Kinijoje.

  • aredirvatraktoriukas

   Na atleiskit Fredi, bet kaip ir jus paminejote, sikart gal ir ne visai i tema…

  • stogas

   O tu tikrai skaitai kad AMB ragu kolekcija yra Tautos vertybe ir tam pastatyti valdovu rumai su olandiskais princu baldais ?
   Man tai tik „zudiko talismanai“ .

   Beja, uzvaziuok pas mane, as tau Medali isegsiu i krutine- „uz pazanga vystant kosmoso platybes Urugvajuje“

 • polak

  Racas sekmingai perima rutos janutienes stiliu. Slykstu iki apsivemimo.

  • mielas polak, tai gal varykite iš čia pavemti pas Užkalnį.

 • Linas

  Nelabai gerai yra prieš Naujus metus rašinėti tokius dalykus.Man po šito gerb.A.R.straipsniuko paliko taip šlykštu burnoj,kad negalėjau susilaikyti ir priebuty privėmiau pilną kaniuką.Kad atgaučiau bent kiek pusiausvyrą,grįžęs tuoj pat įsijungiau Travel ir Discovery kanalus(pas mane 2 televizoriai:vienas su skaitmenine,kitas – su analogine TV).Per vieną žiūriu rusiškai,per kitą – angliškai.Tiesa,nerodė nieko įdomaus – tik kaip pachliobkę dalina kažkur Malavyje ar Somalyje.(ne pas mus).Čia kažkodėl prieš akis iškilo Užkalnis,matyt,todėl,kad jam irgi visada viskas yra negerai.P.S.Palaitis irgi rado kuo užsiimti :dalina tokios silpnos šalies kaip Lietuva žurnalistams bereikalingus kyšius.

 • Marius

  Sutinku su Artūro vertinimu. Palaitis – primityvas. Šiuo poelgiu puikiausiai atsiskleidė šio veikėjo mastymas. Suprask: “va įteiksiu dovanėlę, va ir žurnalistai kokį palankų komentarą parašys”. Kaip tokie veikėjai gali būti ministrais?

  • bang

   Jis atsiskleidė daug anskčiau, kai prieš kažkurių metų pabaigą premijomis išdalino likusius pinigus atlapaširdiškai paaiškindamas, kad jei to nebūtų padaręs, pinigai turėtų būti grąžinti į biudžetą. Suprask – prapuolę be naudos.

   • suomis

    Ką tai reiškia? O reiškia tai, kad jis ir jo korešai į šalį žiūri, kaip okupantas – ją pavergti ir nustekenti, gal būt net sunaikinti. Psichika pas juos nenormali.
    Kažkada skaičiau straipsnį: Kodėl Šiaurės Amerika tapo išsivysčiusi o Pietų nuskurdo. Pasirodo ispanai, skirtingai nei anglosaksai, į Pietų Ameriką žiūrėjo, kaip okupantai, jie nepuoselėjo jokių lūkesčių į tą kraštą ir dėl to jų tikslas buvo tik apiplėšti. Tą patį demonstruoja ir Palaitis su kompanija.

    • suomis

     Tiesa, Rusijoje vyksta lygiai tokie patys procesai. Rusijos „Jedinorosai“(putinistai) ir Lietuvos liberalai, tai idėjiškai identiški susivienijimai.

     • stogas

      tau is suomijos geriau matyt :)
      pasnekejai nesamone, bet ka padarysi.

     • suomis

      Tu teisus, iš Suomijos geriau matyti. : DDDDDDD
      Suomijoje šalčiau, ne taip kaip Lietuvoje. Sėdi mėšle iki ausų – šilta, jauku.
      : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

     • suomis

      Štai labai geras straipsnis, apibūdinantis esamą padėtį. Tik reikia pakeisti žodžius Lietuva ir Rusija.
      http://www.grani.ru/blogs/free/entries/194558.html
      Kaip tik, gerai įsipaišo, šiandieninė, polemika dėl „Sabonio“ nelegalių statybų. O ypatingai, Šimašiaus kliedesiai.

 • dar gi kaip tik ant dienų mačiau reportažą, kad kalėjimų prižiūrėtojams trūksta naujų uniformų, tai patys už savo pinigus lopo senas, bet tsakant who cares tikrosios problemos, š.. pamalti už mokesčių mokėtojų pinigus juk daug smagiau :-)

 • Regis

  Mažos dovanėlės stiprina draugystę. Iš stiprios draugystės galima tikėtis didelių dovanėlių ar tiesiog didelės naudos. Abipusiai. Taip ir santykiauja vienos valdžios atstovai su kitos. Santykiauja už bendrus visų mokesčių mokėtojų pinigus.

  Kaip tik buvo kalba apie valdomą arba reguliuojamą demokratiją ir žiniasklaidos vaidmenį tokioje santvarkoje. Nors kiek mąstančiam žmogui kils klausimas kaip įmanoma visus žurnalistus sukontroliuoti. Štai vienas labai vykusių pavyzdžių, kad žurnalistai, redakcijos, žiniasklaidos priemonių savininkai tiesiog privalo sulaukti valdžios dėmesio pačiomis įvairiausiomis formomis. Tiesiog privalo. Tas dėmesys tiesiog privalomas, kad formuotųsi atitinkamas žiniasklaidos atstovų elgesys.

  Aišku toks įrašas sveikintinas. Tačiau šiuo metu yra įdomesnis ir gerokai stambesnis žiniasklaidos ir valdžios santykiavimo pavyzdys (mano nuomone). Sporto klubas iš dalies priklausantis žiniasklaidos grupės daliniam savininkui susilaukė dėmesio iš savivaldybės (http://www.alfa.lt/straipsnis/13390157/Savivaldybei.tapus.Lietuvos.ryto.dalininke.gali.buti.keiciamas.ekipos.pavadinimas=2011-12-28_15-42/). Kitais metais rinkimai į Seimą. Kas galėtų paneigti, kad tarp to ir to nėra jokio ryšio?

  Ir kitas senas pastebėjimas. Gal kas žino kodėl dingo konservatorius kritikuojantys (arba kartais tiesiog dergiantys) straipsniai, nuomonės iš Lietuvos demokratijos garanto (L.ryto)?

 • Agne

  Pono ministro dukte zurnaliste galejo ir patarti, kad taip elgtis negrazu :)

 • migla

  Tokiose situacijose yra dvi pusės – duodančioji ir imančioji. Ir aiškintis, kuris čia geresnis/blogesnis, vargu ar racionalu (nekalbu apie reprezentacinių lėšų naudojimo tikslingumą šioje situacijoje). Juk buvo galima paprasčiausiai neimti tų dovanų. Tik įdomu, ar buvo tokių žurnalistų?:)

 • hmm. tikriausiai zurnalistai apsilanke konferencijoje ir po jos atsigere kavos ir sukramte viena kita uzkandele – tyli?

 • Operairboletas

  Suprasčiau dar, kad „ikrus“ vadina „ikra“ koks burliokas. Bet kad šitas šviesulys!?:)

 • Fredis*
 • Fredis*