Gera būti žurnalistu arba kaip VRM ministras R.Palaitis kyšius dalijo

Gerai vis dėlto būti žurnalistu. Lietuvoje.

Surengia antai koks vidaus reikalų ministras R.Palaitis spaudos konferenciją, nueini sužinoti naujienų, ministras šį bei tą papasakoja, o už tai, kad atėjai – asmeniškai apdovanoja.

Štai tokia labai kuklia dovanėle:

Dovanėlė tikra – su kokybės ženklu, liudijančiu, kad apdaila tikro gintaro.

Pagal tą liudijimą galima ir apytikslę kainą sužinoti: dėklas -120 litų, odinė dėžutė – 40 litų, graviravimas – 10 litų.

Viskas būtų labai gražu: geras ministras R.Palaitis, geri žurnalistai ir gražios dovanėlės. Juk konjakas su ikrais prokurorui – taip pat tik dovanėlė. Draugiškumo gestas, tskant.

Kita vertus, prisiminus nuolat girdimas kalbas apie tai, kaip policijai trūksta benzino , kurios pastarąjį mėnesį buvo ypač suintensyvėjusios, tai ministras, dalijantis 150 vertas dovanėles žurnalistams už mokesčių mokėtojų pinigus, yra dešimt kartų blogiau už kyšininką, dirbantį mokesčių inspekcijoje.

Mat mokesčių inspekcijoje dirbantis kyšininkas konjaką ir ikrą perka už savus, o ministras R.Palaitis tam naudoja biudžeto lėšas. Be to, kyšininką iš mokesčių inspekcijos galima patraukti atsakomybėn ir iš mokesčių inspekcijos išmesti.

O štai ministro R. Palaičio, už mokesčių mokėtojų pinigus bandančio įsiteikti žurnalistams, išspirti iš pareigų negalima.

Nes grius koalicija.

Todėl ministras R.Palaitis ir toliau galės dalinti kyšius (atsiprašau, rodyti draugiškumo gestus) niekieno nevaržomas.

Ir pinigų policijai ir toliau trūks.

Nes, spėju, ne tik vizitinių kortelių dėklai už pusantro šimto litų už tas trūkstamas lėšas perkami ir dalijami. Ir tikriausiai ne tik žurnalistams.

Bet tai juk smulkmena, ar ne. Nes biudžete tai milijardai, o čia vos pusantro šimto litų.

O jei atvirai, tai jau darosi šlykštu iki vėmimo.

(17 balsų, vidurkis: 4,59 iš 5)
Loading...