Monikos Garbačiauskaitės „visuomeninė“ LRT: pasveikinkime Gustę Kairytę iš „Šiaulių krašto“, kuriai patinka padugnės. Tikriausiai todėl Gustė patinka Monikai

Jei galvojate, kad aš norėjau tapti LRT direktoriumi – klystate. Aš tik norėjau parodyti, kaip viskas vyksta ir kodėl žmonės, išspirti iš normalios žiniasklaidos už parsidavinėjimą, Lietuvoje gali tapti „visuomeninės“ televizijos, už kurią mes vis draugiškai mokame, vadovais (detalių klauskite R.Baryso).

Žonau, kad daugumai jūsų nerūpi, kas yra daroma su jūsų sunkiai uždirbamais pinigais, bet tai, kad jūs durniai, visai nekeičia mano supratimo apie valstybę, demokratiją, žinaisklaidą ir padugnes.

Monika Garbačiauskaitė, ilgą laiką vadovavusi krūtų portalui,, nors ir buvo to visiškai neverta ir neturinti tam reikalingos kompetencijos, LRT tarybos dundukų sprendimu tapo jūsų pinigais išlaikomos LRT grupės vadove.

Dar prieš konkursą žinojau, kad taip bus, nes tik krūtų portalas minėjo partškolos lektorės gimtadienius, bet norėjau dar kartą įsitikinti, kad priedas prie pensijos yra svarbiau nei savigarba, nekalbant jau apie valstybės interesus ar žiniaskaidos vaidmenį.

Įsitikinau su kaupu ir šiandien jau galiu konstatuoti, kad LRT Tarybos dundukai gali džiaugtis pirmaisiais buvusios krūtų portalo Monikos vadovavimo rezultatais.

Ordininko A.Matonio (ačiū Monikai, kad perskaitė mano programą) LRT jau nebėra, bet nuo liepos 2 dienos LRT radijuje dirba buvusi „Šiaulių krašto“ atlikėja „Gustė Kairytė.

Kodėl visą laiką sakiau, kad A.Vaišnio vadovaujamą įstaigą, kuri neva rengia „žurnalistus“ reikia užkalti lentomis, kad ji neterštų universiteto vardo?

Gustė Kairytė uš „Šiaulių krašto“, kurią krūtų portalo Monika už jūsų pinigus įdarbino LRT grupėje, tai paaiškiną.

Gustei Kairytei iš Šiaulių ir „Šiaulių krašto“ patinka padugnės, Liaudyje sakoma, su kuo sutapsi, tuo ir tapsi, bet aš nežinau, ar Gustė Kairytė yra padugnė.

Aš tik žinau, kad nuo liepos 2 denos Gustė Kairytė dirba LRT radijuje (bent jau taip ji pati skelbia socialiniuose tinkluose) ir žinau, kad ji yra viešai paskelbusi (tuose pačiuose socailiniuose tinkluose), kad jai patinka, kai anoniminiai padugnės (panašūs į misevičius ir ramanauskus) tyčiojasi iš kitų žmonių ir jų šeimos narių.

Jei ką, tai manęs tai visiškai nestebina. M.Garbačiuaskaitei, kuri skirstė moteris, pagal krūtų dydį ir vertino jas pagal tai, kaip jos atrodo iš prieko ir iš galo, Gustė Kairytė turėtų būti tikras atradimas. Ta pati gyvenimo filosofija, tskant škia. Priekis, galas, didžiakrūtės, ramanauskas, užkalnis, saldžiūnas ir dalios gimtadienis – spėju, kad Monika ir Gustė dėl šių vertybių sutaria 127 procentais.

Todėl Gustė nuo lipeos 2 dienos dirba Monikos vadovaujamoje LRT grupėje. LRT Tarybos dundukų sprendimu. Už jsūų sunkiai uždirbamus pinigus.

Aš asmeniškai nepažįstu Gustės Kairytės. Bet labai norėčiau susipažinti su jos tėveliais. Ir paklausti jų, kaip jie auklėjo savo dukrelę. Kadangi pats esu trijų vaikų tėvas, man smalsu, kokias pasakas reikia skaityti savo vaikui, kad jis užaugęs galėtų viešai pareikšti, kad jam patinka padugnės, kurios tyčiojasi iš kitų žmonių.

Nors galbūt aš jau esu per senas ir ne viską suprantu. Galbūt Gustės Kairytės tėveliai savo dukrelę būtent ir auklėjo taip, kad ji galėtų padaryti karjerą krūtų portalo Monikos „visuomeninėje“ televizijoje.

Bet vis tiek norėčiau su jais pakalbėti. Apie gyvenmą, pasakas, žurnalistiką ir Gustės karjerą.

Jei paskaitysite, atsiliepkite.

Be pykčio. Už „visuomeninę“ žiniasklaidą.

(9 balsų, vidurkis: 2,33 iš 5)
Loading...