Pretendentams į Mokslo Tarybos stipendiją: elito atstovo D.Sinkevičiaus case study

Aš krūtų portalo „elito“ atstovo Dainiaus Sinkevičiaus asmeniškai nepažįstu. Bet man ir nereikia. Užtenka vietos, kurioje jis dirba.

Šiaip jau D.Sinkevičius man visai nebūtų įdomus, jei ne krūtų portalo sėdmenų elito rinkimai, kuriuose D.Sinkevičius dalyvavo kaip elito ekspertas.

Įdomiu D.Sinkevičių daro jo „elitinė“ reakcija į „elito“ rinkimų rezultatus.

Elito ekspertas džiaugiasi, kad A.Jagelavičiūtė yra įtakinga

Elito ekspertas džiaugiasi, kad A.Jagelavičiūtė yra įtakinga

Elito ekspertas liūdi, kad R.Janutienė yra įtakinga

Elito ekspertas liūdi, kad R.Janutienė yra įtakinga

Daugiau būtų galima nieko ir nesakyti, nes krūtų portalo elito ekspertas D.Sinkevičius viską jau pasakė.

Tai nieko ir nesakysiu, tik užduosiu kelis klausimus apie krūtų portalo sėdmenų elito sudarytą įtakingiausių žiniasklaidos atstovų reitingą.

 • Kodėl LRT uždarbiaujantis ir konservatoriams bei D.Grybauskaitei laisvalaikiu dešreles piknikuose kepantis A.Tapinas, kurio laidas žiūri 5,3 proc. Lietuvos gyventojų yra įtakingesnis už M.Garbačiauskaitę-Budrienę, kuri, mano spėjimu, įsisavina apie 60 proc. Lietuvos valstybės institucijų žiniasklaidai skiriamų lėšų?
 • Kodėl R.Miliūtė, kurios laidą „Ne jūsų reikalas“ žiūri 3,7 proc. Lietuvos gyventojų yra įtakingesnė už R,Barysą, kurio redaguojamas „Verslo žinias“ skaito 80 proc. Lietuvos verslininkų?
 • Kodėl V.Bruveris, kuris iš tiesų yra vienas geriausių Lietuvos politikos apžvalgininkų, yra įtakingesnis už G.Vainauską, kuris V.Bruveriui moka algą ir kuris valdo ne tik naujienų portalą bei laikraštį, kuriame V.Bruveris skelbia savo įžvalgas, bet dar ir televiziją, kurioje V.Bruveris nedirba. Krepšinis čia ne prie ko.
 • Kodėl vis dar ne amžiną atilsį buvęs KGB darbuotojas A.Čekuolis, kurio dikcija žavisi apie 1,8 proc. Lietuvos televizijos žiūrovų yra įtakingesnis nei TV3 direktorė L.Blaževičiūtė, kurios valdomos televizijos grupės kanalus kasdien žiūri daugiau nei 30 proc. Lietuvos gyventojų?
 • Kodėl į savaitę po vieną piktą komentarą parašantis R,Valatka yra įtakingesnis nei jo buvęs darbdavys T.Balžekas, vadovaujantis antram didžiausiam Lietuvos naujienų portalui?
 • Kodėl koldūnų lazdelių meistras A.Užkalnis yra įtakingesnis už MG Baltic Media valdantį R.Kurlianskį?
 • Kodėl R.Paleckis, kurio vadovaujamą LRT visuomeninę televiziją žiūri apie 8 proc. Lietuvos gyventojų yra įtakingesnis už Z.Sarakienę, kurios vadovaujamą LNK televizjją žiūri apie 25 proc. Lietuvos gyventojų?
 • Kodėl A.Matonis, kurio vadovaujamos LRT naujienų tarnybos žinias žiūri trigubai mažiau žiūrovų nei LNK žinias, yra įtakingesnis už LNK Žinių vadovą R.Agintą?
 • Kodėl konservatorių go-go šokėjas A.Bačiulis, per pastaruosius du mėnesius parašęs du komentarus krūtų portalui delfi.lt yra įtakingesnis už BNS politikos skyriaus redaktorę J.Damulytę ir jos pavaduotoją V.Beniušį, kurių pastangomis krūtų portalas delfi.lt ir kiti Lietuvos naujienų portalai užpildo apie 70 proc. Lietuvos ir apie 50 proc. pasaulio politikos naujienų?
 • Kodėl įspūdingų formų, rusišką leksiką mėgstanti moteris ir miškingų Lietuvos vietų Vilma Danauskienė, parašiusi kelis tekstus apie Druskininkų merą, yra įtakingesnė už „Lietuvos ryto“ televizijos direktorių L.Ryškų ir lrytas.lt vyr. redaktorių L.Dapkų?
 • Kodėl buvusi dabartinio LRT Naujienų tarnybos direktoriaus A.Matonio draugė E.Samoškaitė, kuri kartą į mėnesį pasidalija savo nuostabiomis įžvalgomis krūtų portale yra įtakingesnė už „Žinių radijo“ vyr. redaktorę L.Abromaitytę?
 • Kodėl krūtų portalo kriminalų kronikos ir A.Jagelavičiūtės talento gerbėjas DSinkevičius yra įtakingesnis už populiariausių Lietuvoje komercinių radijo stočių M-1, M-1 Plius ir „Lietus“ savininkę R. Grušnienę?
 • Kodėl padugnė A.Ramanauskas yra įtakingesnis už Lietuvos žiniasklaidos guru A.Katkevičių?
 • Kodėl E.Alesinas yra 68-as įtakingiausias Lietuvoje, Ž.Petrauskaitė – 69-oji, o A.Jelinskienė užima garbingą 70-ąją  vietą. WTF are they?

Jei sugebate rišliai ir argumentuotai atsakyti į aukščiau pateiktus klausimus, galite savimi didžiuotis: jūs priklausote delfių elitui ir galite pretenduoti į Mokslo Tarybos stipendiją.

Jei jums nepavyksta, aš Jus sveikinu: jūs dar vis esate sveiko proto ir nesikalbate su pingvinais per pilnatį.

Elitui priklausantis A.Tapinas, iškepęs dešreles, rašo haiku. Aš eiliuoti nemoku, todėl pacituosiu krūtų portalo elito išrinkto elito neeiliuotą išmintį. Skaitykite ir Jums galbūt nušvis:

Elito atstovas D.Sinkevičius vertina A.Jagelavičiūtės išminti ir mano, kad ji yra įtakinga. Aš su krūtų portalo atstovu D.Sinkevičiumi ne visai sutinku. Nes, mano asmenine nuomone, A.Jagelavičiūtės išmintis yra verta tik krūtų portalo ir išvietės.

Elito atstovas D.Sinkevičius vertina A.Jagelavičiūtės išminti ir mano, kad ji yra įtakinga. Aš su krūtų portalo atstovu D.Sinkevičiumi ne visai sutinku. Nes, mano asmenine nuomone, A.Jagelavičiūtės išmintis yra verta tik krūtų portalo ir išvietės.

(6 balsų, vidurkis: 4,83 iš 5)
Loading...