Dvi antraštės

Rugsėjo 27 dieną viena naujienų agentūra skelbia:

„Alita“ grasina uždaryti „Anykščių vyną“

Rugsėjo 28 dieną ta pati naujienų agentūra praneša:

V.Junevičius: šiuo metu „Anykščių vyno“ uždarymo klausimo nesvarstome

… ir žinok žmogus, kuo tikėti…

(2 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • nerijus

  Lyg ir negirdėjau, kad obuolių derlius šiemet būtų prastas?…

  p.s. matyt, jau darbininkėliai „nutekino“ informaciją, kuris pasitvirtins tik po keletos mėnesių. Taip buvo ir su Snaige. Vadovybė teigė viena, o iš darbuotojų sklido kita informacija ir ji pasitvirtino visu 100 proc.- Snaigė atsidūrė prie bankroto slenščio :)

  • Tikrai, kažkada apie „Guberniją“ vadovybė sakė, kad bankrotas, o darbuotojai neigė ir tikrai- nebankrutavo…

 • Fredis*

  Pakelkite rankas kas per paskutinius metus išgėrėte nors vieną butelį „Anykščių vynas“. Net aš, nuoseklus vyno vartotojas, esu degustavęs tik butelį įsipildamas nepilną taurę. Spėju, kad tinklaraštininkas – taip pat, degustacijos patirtis – analogiška. Reikia daugiau gerti lietuviško vyno ir neteks pergyventi dėl galimo šio puikaus prekės ženklo pasitraukimo iš rinkos.
  Veikimo instrukcija užėjus į parduotuvę, pageidautina IkI, yra tokia: pasiimi nuo lentynos vieną butelį ispaniško vyno ir iš solidarumo Anykščių darbininkams ir gamyklos akcininkams įsimeti keletą buteliukų nuostabaus, gaivaus ir tyro gėrimo „Anykščių vynas“. Darbais, o ne žodžiais reikia mylėti tėvynę.

  • mdxacuk

   Kaip žinia, priešingai savo deklaruojamiems principams, tinklaraštininkas mėgsta pigų ispanišką vyną, kurį importuoja „Vilniaus prekyba“ http://racas.lt/2009-ieji/. Ir užsigeria juo rusišką raudonąją ikrą.

   O aš kaip tik iš idėjinių sumetimų vengiu lietuviško vyno ir šampano, net jei jis būtų geriausias pasaulyje. Kadangi nenoriu savo pinigine remti lddpinių aferistų, kurių kaltę įrodo Konstitucinio teismo sprendimas. Kai tenka rinktis kas teisinga, ir kas naudinga, Teisingumas man yra virš Anykščių kieminių interesų. Nu nebent vardan blaivybės idėjos jie imtų gaminti kompotus.

   • Alkoholis yra blogis, laikas legalizuoti marijuaną ;]

  • Rytis I

   Kad AV geriausiais laikais be pelno gyveno. 2008-2009 po 7 mln. nuostolio. Nežinia, kaip su grąžintina šiais metais paskola, o juk įkeistas visas turtas. Reiškia – bus dar 200 bedarbių. Smulkmena, palyginus su 24 mln. turto.
   O koks blogis tas rašaliuks nebūtų, bet štai iš ataskaitinio pranešimo:
   „2009 metais Jaltoje alkoholinių gėrimų konkurse „Zolotoj grifon“ natūralus juodųjų serbentų vynas „Voruta“ pelnė aukso medalį. 2009 metų gruodžio mėnesį LŽŪM šiam vynui suteikė Tautinio paveldo vardą.“ – Ir vėl naikiname paveldą!?..

   • nerijus

    Lai kreipiasi į Vyriausybę. Ji juk dosni užsienio kompanijoms, tai kodėl negali būti dosni ir „saviems“?..

 • Corot

  kadangi A. Račas netiksliai pacitavo, patikslinimas: pirmoji antraštė skamba taip: „Alita“ grasina uždaryti „Anykščių vyną“, jei nebus peržiūrėti akcizai, sako vicemeras“.

  • mielas Corot, yra juk nuoroda… nebent jūs skaitote tarp (po) eilučių

 • Corot

  Artūrai, nuoroda „Delfi“, o ne „vienos naujienų agentūros“, kurią skelbiatės cituojantis. „Delfi“ bulvariniu būdu per daug negalvojęs tiesiog pasitrumpino antraštę.

 • komentaras

  paskaitykit komentara apie Alita http://blaivus.blogspot.com

 • man jūtūbas neleidžia komentuot under pipidija