Citata#399 Seimo narys V.Valkiūnas apie apie ekonomiką

Seimo narys V.Valkiūnas pasisako ekonomikos klausimais:

Šilumos tiekimas – tai socialinis darbas

Lietuvos radijos laida „Ryto garsai“

(2 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • Visuomeninio transliuotojo žanrą labai atitiko veikėjo iš Balsas.lt šiandien ryte perskaitytas per radiją tekstas:
  http://lrt.lt/news.php?strid=2838146&id=5567953

 • Silvestras

  taip, o ponas Valkiūnas – tai labdaros projektas

 • Kestutis

  Nepykim ant Valkiūno – jis norėjo pasakyti „viešoji paslauga“ :)

  • Skaitytojas

   Ar raktų darymas, padangų lopymas ir pan. – neviešoji paslauga? Iš esmės maisto gamyba ir prekyba turėtų būti viešoji paslauga arba socialinis darbas, bet nėra. Paskutiniu metu žodis „viešas“ įgavo stebuklinga, auksinę prasme. Viešame dalyke veikia kažkokie stebuklingi dėsniai, kitokie, negu suknistame komerciniame kioske?

 • Auksinis kardas

  Turint omenyje, kad ne kiekvieną paslaugą ar prekę imamės kompensuoti mažas pajamas turintiesiems – nesunku pripažinti, kad tam tikros jų turi didesnę svarbą socialiniu požiūriu. Tai būtini pačiam buvimui dalykai.

  Net maisto nekompensuojame, pagalvojus (tiesa, subsidijuojame augintojus).

 • Butėnas

  Pasteėjau, jog jau ne pirmą kartą šis žmogus dalinasi reto kvailumo įžvalgomis. Vadinasi, reikia laukti puikios karjeros.

 • mdxacuk

  o mane tai šitoj istorijoj labiausiai džiugina tai, kad LRT tarybos narys nesibodi juodo kasdieninio darbo atlikdamas jam patikėtos viešosios įstaigos monitoringą (panašiai kaip koks Užkalnis BBC). Reiškia, atlyginimas jam mokamas ne veltui. Tikrai jaučiuosi deramai atstovaujamas kaip visuomenės narys. Ir nors šiuo atveju LR už Valkiūną neatsako, bet vistiek malonu žinoti, jog LRT pastangas teikti tau tikslią, objektyvią ir subalansuotą informaciją, kokybiškas šviečiamąsias, kultūrines ir pramogines programas, sudaryti prielaidas darniam vystymuisi, demokratijos plėtrai bei atviros visuomenės vertybių įsitvirtinimui Lietuvos Respublikoje stebi kažkieno budri ausis.

 • Na, bendrąją plačiąją prasme bet kokia veikla susijusia su žmonėmis bus socialinis darbas. Bet taip įvardinti nebūdinga. Keistas mastymas… gal ir duonos pardavimas socialinis darbas?

 • Regis

  Ats. ne į temą.

  Gal kas dar nematėt, atsipalaidavimui – buvęs Šveicarijos prezidentas, dabartinis finansų ministras Hans-Rudolf Merz parlamente skaitydamas pranešimą nesusilaikė:

  http://www.youtube.com/watch?v=E5agWxzWTsc&feature=player_embedded

  Jis skaitė muitinės tarnautojo atsakymą į oficialų parlamento užklausimą (apie importuojamos mėsos apmokestinimą). Kalba sunki, kanceliarinė ir biurokratinė, ministras, kuriam neužilgo į pensiją, prisipažino, kad pats nesupranta ką skaito. Po šio masinio juoko priepolio Šveicarijos parlamento posėdis buvo sustabdytas ir kuriam laikui atidėtas.

  Pasirodo ir šveicarų finansų ministras gali ne viską suprasti..