Duobės gyventojas man grasina… Oi, kaip bijau

Šiandien gavau štai tokį laišką, kurį man parašė tūlas duobės gyventojas Mindaugas Rimkus:

Artūrai,

Dėkui labai pačiam už parodytą dėmesį man, tačiau dėl savo jauno amžiaus, ribotų ligšiolinių pasiekimų ir didžiuotis neleidžiančiu IQ koef., nesijaučiu to vertas. Dievas mato – nemeluoju.

Neabejoju, kad suprantate viešo ir privataus žmogaus skirtumus bei teismų praktikoje išplėtotą šių skirtumų reikšmę, analizuojant esančius ar nesančius įžeidimus, privataus gyvenimo pažeidimus, padarytą ar nepadarytą neturtinę žalą bei kitus panašius džiaugsmus. Tik kad užsiakcentuotumėme vienas kitam svarbiausius punktus (užsikaltumėme draugystės kuolelius), užtvirtinu:

 • Mindaugas Rimkus (privatus asmuo) savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje savo asmeniniams kontaktams pa-share’ino (VLKK atstovai matyt sakytų, kad pasidalino) Algio Ramanausko Greitai paskelbtą nuomonę apie tam tikrus plačiai visuomenėje žinomus asmenis. Mindaugas Rimkus nepakartojo nei vieno apie Artūrą Račą (viešą asmenį) Algio Ramanausko Greitai pasakyto teiginio, neišreiškė savo pritarimo Algio Ramanausko Greitai pasirinktai kritikos (nuomonės raiškos) formai ir apskritai nepadarė nieko, kas būtų nukreipta į / prieš Artūrą Račą (viešą asmenį) asmeniškai. Net jei Mindaugas Rimkus (privatus asmuo) tai būtų padaręs, Artūras Račas (viešas asmuo) turėtų atidžiai įvertinti, ar nėra taip, jog jo, kaip viešo asmens atžvilgiu, išsakomos kritikos leistinas standartas nėra pažeistas;
 • Artūras Račas (viešas asmuo) savo tinklaraštyje „racas.lt“ viešai teigė, kad Mindaugas Rimkus (privatus asmuo) yra srutų duobės gyventojas ir atmata, t.y. Artūras Račas Mindaugą Rimkų įvardijo tokiais žodžiais, kurie Lietuvių kalboje, kalbant apie žmogų (asmenį) reiškia „žmonėms nenaudingą, kenkiantį žmogų“ ir „skystą tvarto mėšlą“ (parinktos konteksto požiūriu artimiausios reikšmės). Tokiu būdu Artūras Račas akivaizdžiai, vienprasmiškai ir viešai įžeidė ir pažemino Mindaugą Rimkų (privatų asmenį). Dar daugiau, Artūras Račas į savo paskelbtą srutų duobės gyventojų, tai yra, atmatų sąrašą įtraukdamas Mindaugą Rimkų (privatų asmenį), kartu nurodė šio asmens darbovietę, taip tiklaraščio adresatams (skaitytojams) sukurdamas įspūdį, kad Mindaugas Rimkus, pa-share’indamas Algio Ramanausko Greitai išsakytas mintis, veikė darbovietės vardu ar jos interesais, arba bent jau kad nurodyta darbovietė yra kažkaip su Mindaugo Rimkaus atliktu veiksmu (Algio Ramanausko Greitai nuomonės pasidalijimu) susijusi. Tokiu būdu Artūras Račas galimai pažeidė nurodyto juridinio asmens dalykinę reputaciją.

Iki šiandienos darbo dienos pabaigos (COB), lauksiu mano duomenų ištrynimo iš tamstos tinklaraščio. Siekiant išvengti abejonės, šis laiškas nėra „atsiprašymas“ „racas.lt“ puslapio aspektu (A.R.: „Išsibraukti iš šio sąrašo labai lengva – tereikia parašyti komentarą, kuriame yra žodis „atsiprašau“). Atsiprašymo mano atžvilgiu klausimą suderinsime, matyt, atskirai. Tikiu, kad esate geras žmogus, gailitės dėl klaidų ir savo išsilavinimo bei moralės nuostatų stumiamas, patsai norėsite tai padaryti.

Jei mūsų susirašinėjimas užsitęstų, paprastumo dėlei paminėsiu, kad bet kas, ką rašysiu bus vienaip ar kitaip nukreipta į BK 155 str. ir CK 2.23-2.24 str. Kad neapsunkinčiau paties (tikiu, kad šiomis dienomis turite ir taip ką skaityti), atskirai šių raktažodžių nebekartosiu.

Išskirtiniai linkėjimai,
Mindaugas

… Man pasidarė labai baisu, todėl tuoj pat parašiau atsakymą:

Gerbiamas Mindaugai Rimkau,
Ačiū tamstai už man parodytą dėmesį ir man išsakytus komplimentus.
Tamstos rašinių nekomentuosiu, bet pasiūlysiu kitą kartą prieš rašant panašius laiškus, pasiskaityti Visuomenės informavimo įstatymą, Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos kodeksą bei LAT sprendimus bylose bei išaiškinimus, kuo skiriasi nuomonė nuo duomenų, bei kaip įrodinėjama, jog buvo pakenkta dalykinei reputacijai. Jei bus įdomu, galėsiu duoti ir nuorodas. Tada nebūsite toks juokingas.
O kol kas škac iš čia , nes šiuo savo laišku tik patvirtinote, kad mano nuomonė apie tamstą buvo visiškai teisinga.
Nepagarbiai,Artūras Račas

Gera gauti tokius laiškus sunkią darbo dieną – prajuokina ir šiek tiek atpalaiduoja, tad vėl galima kibti į darbą.

Ačiū jums Mindaugai Rimkau.

 

(31 balsų, vidurkis: 2,03 iš 5)
Loading...
 • Paskutiniame sakinyje po „jums“ padėčiau kablelį, bet kaip norite.

 • Gerbiamas Račai,

  Kaip save gerbiantis ir sau leidžiantis kitus kritikuoti žurnalistas, galėtumėte žinoti, kad kuomet pasirašinėjate laiškus, po atsisveikinimo kablelis nededamas. Visos kitos jūsų rašliavos ir kontrargumentacijos p. Rimkaus nuomonei kritikuoti net nesiimsiu, nes manau, kad tai bus laiko gaišimas. Sveikinu su nominacija!

  Nepagarbiai
  Skaitytojas

 • Remigijus Pielikis

  Kiek pamenu, žodis grasina rašoma be nosinės… VLKK irgi sako, kad be nosinės 
  http://www.vlkk.lt/lit/7154

 • Trakimas

  Rimkus gudrauja,nes „pašarinimas“,kaip jis išsireiškė, yra lydimas vizualios ikonos pakeltu nykščiu,kuri bet kuriam sveiko proto žmogui sukelia pritarimo asociacijas.Paspausdamas būtent šią ikoną,ponas rimkus išreiškė pritarimą A.Greitai užsakytoms ir apmokėtoms blevyzgoms.

  • ReputacijosBalsas

   „Like“ reiškia „patikti“. O tai, kad kažkas patinka, nebūtinai reiškia kad tam yra pritariama. O jei ir pritariama, tai dar nereiškia kad pritariama viskam, kas buvo pasakyta.

   • znakorius

    Nesiteisink – čia jokie pasiteisinimai negalioja.

   • Trakimas

    „Like-dislike“-:)Iš tikro pademonstravot „fazzy“ logiką:)Tai kaip gyventi su esminiu prieštaravimu-„nepritarti tam,kas patinka“:DDDDD 

   • Trakimas

    Tamsta klystate.Jei kažkas nepatinka-tai tam ir nepritariama(dislike).O jei ir pritariama,tai tam,kam nepritariama yra yra prikabinamas argumentas-komentaras.Jei pritariama be išlygų(like)-tuomet ir pritariama be išlygų.

    • ReputacijosBalsas

     Na čia jau jūsų asmeniniai išvedžiojimai. Kaip jau minėjau, „patikti“ ir „pritarti“ yra du skirtingi žodžiai su skirtingomis prasmėmis. Seime įstatymui pritariama, o ne „įstatymas patinka daugumai parlamentarų“.

     • Trakimas

      „Patikti“  ir „pritarti“ facebooke nėra įmanoma,nes pasirinkti galima tik tarp „like“(patiko-pritariu) ir „dislike“(nepatiko-nepritariu) Nėra jokių kitokių spalvų-tik juoda ir balta:DDDDD

     • ReputacijosBalsas

      Visiškai nelogiškas argumentas. Taip galima bet ką prikurti ir įsiteigti kad tai tiesa, pavyzdžiui: patiko-kiaušinis, nepatiko-višta. Kaip kas interpretuoja, taip vat ir gaunas. Tiek elementarios logikos, tiek teisine prasme tokie teiginiai yra niekiniai.

     • Trakimas

      Nieko panašaus:)Tamsta nesuvokiate ,kas yra logika.Esate poetas-literatas,todėl Tamstos argumentai teisme bus nepaprastai silpni….:DDDDD

 • Trakimas

  Mindaugai Rimkau,davaj;pasiteiskime mes:))Tegu gerb. Artūras dirba savo tiesioginį darbą.

  • Trakimas

   Mindaugai Rimkau:) aš labai AaaaaGreitai ir labai paprastai įrodysiu,kad visa ta „šudina“ nominacija yra užsakyta ir gerai apmokėta tam tikrų struktūrų.Viešas tokio teisminio nagrinėjimo  rezonansas man asmeniškai bus tik į didelę naudą.Už dyką pasipejarinsiu:)Deal?:)

   • Eilinis_skaitytojas

    Trakimai, tau skubiai reikia registruotis pas psichiatrą. Paranojikams visada atrodo, kad viskas užsakyta, apmokėta ir nupirkta, visi straipsniai užsakyti, o teleloto laimi tik Olifėjos darbuotojų giminės. Tai gal tu ir pats esi nupirktas ir gerai apmokamas komentatorius?  Jau net pats Račas tau buvo parašęs, kad tu matai nesamus dalykus. Išsiblaivyk, šventės baigėsi.

   • Loreta Zagorskaitė

    Būtų labai įdomu išgirsti tuos įrodymus! :)

    • Trakimas

     Dabar to negaliu padaryti:)Negaliu iš anksto atskleisti puolimo strategijos:)

 • Bobute

  Jei pats žmogus, kviesdamas liudininku Dievą, teigia, kad negali pasididžiuoti savo IQ privalu tikėti…:)
  Kitą vertus, jaunuolis jau yra žinomos advokatų kontoros advokatu. O kontora tikrai neprasta, bent jau savo specializacijos srityje, sakau tą ir iš asmeninės patirties.
  Taigi, man įdomi ne tiek p. M. Rimkaus, kiek minėtos kontoros vadovo reakcija…
  Imsis priemonių? Nepastebės? Veiks netiesiogiai – per „duobėn“  patekusį darbuotoją?
  Kaip manot, kolegos?
  O gal p. Mindaugas pasakytų kaip reagavo (jei reagavo)  p. Irmantas?

  • suomis

    Man taip pat kilo tokia pati mintis. Visi šie dudndukai besiprašantys įrašomi į sąrašą, kompromituoja tas firmas, kuriose dirba. Darbdavių vietoje, varyčiau juos lauk. Netikiu, kad šie glušiai sugeneruoja kažkokias pajamas. Man jie primena „gerų tėvelių“, „geras atžalas“.

   • Marius S

    Račui labai pasisekė, jog absoliuti dauguma į jo sąrašą įtrauktų žmonių, skirtingai nuo Račo, turi humoro jausmą. 

    • woras

      Savotiškai suprantate jumorą, gerbiamasis.

 • znakorius

  Koks tu komentatorius, jei neskiri tiesos nuo melo.

  • Tai DIDŽIĄJĄ TIESĄ aš žinau…kad iš sąrašo būtum išbrauktas užtenka, pasirodo, tik parašyti, kad labai atsiprašai Račo už tai, kad Algis Ramanauskas priskyrė jįjį 2012 Metų šudonominacijai „Metų durnius“ ir gali gauti indulgenciją tame Sąraše nebūti (beje, sklinda gandai, kad tam pakanka tik užsisakyti BNS koresondenciją, ar šiaip sumokėti 10 litų). 

 • Achujel, Artūrai, advokatui pist protą apie teisę. :DD Davaj gal eik kam nors iš kariuomenės papasakok apie Javelin priešraketines sistemas. :D

 • Trakimas

  Esu įsitikinęs,kad Mindaugas Rimkus nurims,kai gerai pagalvos ir gaus papildomą informaciją iš gerai informuotų struktūrų:DDDD

 • linas petras

  Tūlas-žodžio“dažnas“sinonimas.Pirmas sakinys-?

 • Mindaugas Udalcovas

  Labai kultūringas ir logiškai motyvuotas prašymas, todėl be reikalo, Artūrai, taip užsispyrėte.

  • Gylys

   …tiesą sakant, man pasirodė, kad ganėtinai logiškai motyvuotas, bet nelabai kultūringas ir ne prašymas, o reikalavimas neabejojant, kad bus vykdomas…
   … Manau jaunuolis kiek pervertina savo, neva,“kietuolio advokato“ gebėjimus…
   …O rezultatas jam nekoks – skandaliukas gavosi pakankamai viešas, o minėtas jaunuollis, mano galva, pasirodė jame kaip durnelis… ir Kompaniją kurioje dirba pakompromitavo – matyt pats tai suprasdamas ir bandė „kietai paspaudžiant“ Račą išsibraukti iš sąrašo, deja… :)… 
   …Kažin ar rimtai Kompanijai patinka, kai jų darbuotojai viešumoje pasirodo tokiais „locheliais“…

   • Trakimas

    Visiškai teisingai:)Jaunuolis save pervertina,nes dar niekada neturėjo rimto oponento:)))

   • Trakimas

    Be abejo-mūsų su :gyliu: tikslas nėra sužlugdyti jauno advokato karjera:))))Jaunasis kolega turi mobilizuoti savo sajėgas ir pateikti atsakymą:)

    • suomis

      O aš manau, kad durnelius ir reikia rodyti, kaip durnelius. Garantuotai dalis šių durnelių nešė tualetinį popierių prie prezidentūros. Arba balsavo už Zuoką.

  • ArturasR

   Mindaugai, tai aš kultūringai ir atsakiau. Tiesiai ir aiškiai.

   O kai dėl motyvuoto, tai darbas advokatų kontoroje šiaip jau kompetencijos neprideda. Reikia dar ir šiek tiek žinių bei kompetencijos. Bet žmogus jaunas, dar turi laiko.

   Jei ką, tai juk Tomas yra pažadėjęs man padėti. Jei gerai užmokėsiu. O Tomas tikrai geresnis.

 • svecias999

  P. Racai, o Jus suprantate, kad vien sio saraso sudarymo faktas gali neiseiti Jums i nauda? Ka sie zmones padare? Perskaite ir pasidalino. Jus ka darote? Sudarote si sarasa. Bet si sarasa jau galima traktuoti kaip persekiojima del ju veiklos, kuri tikrai nera nusikalstama ir net nera neetiska – perskaite, paviesino – gal patiko tai kas parasyta, gal patiko forma, gal buvo paviesinta kaip patikusi „nesamone“, na pvz. kaip 20-aukstis keiksmazodis, kuris gali buti visai idomus, kad ji toki apskritai galima buvo sugalvoti. Paviesinimo priezasciu gali buti daug, kaip daug gali buti ir „patiko“ kriteriju. Patiko, bet visai neaisku kuo.
  Su A.Ramanausku ir kitais savo kolegomis – jus etiskai ar ne, bet aiskinates santykius. Sis sarasas gi yra visai kitokio pobudzio, jis yra neetiskas, o i ji pateke zmones pilnai gali jaustis moraliskai nukenteje.
  O ir siaip, nezvelgiant i tai is teisines puses, jusu veikla atrodo mazu maziausiai keistai. Zurnalistas, manantis, kad gali reguliuoti ir pykstantis del to, kuo dalinasi internete internautai. Jus gal i ta sarasa pradekite traukti apskritai visus, kas pvz. pasidalina kokiu nors anekdotu apie jus ar ne apie jus, bet jums toks anekdotas nejuokingas ar tuos, kurie is viso turi kitokia nuomone nei jus? Is tikro, jei jus su siuo sarasu neatrodytumete taip juokingai, tai galima butu jus nemenkai patampyti del jo pradedant teisine sistema ir baigiant jusu darbdaviais – ar jiems neatrodytu, kad toks neadekvatus zmogus, puolantis sudarineti jam neitikusiu internautu sarasa (kazkaip sovietizmu dvelktelejo) nera labai tinkamas eiti uzimamas pareigas…

  • tai gi as ir sakau, jog Racui tikrai reikia pasitikrinti sveikata. Jis taip elgiasi lyg paauglys. Dar blogiau-islepintas infantiliukas. Matai, kieme vaikai ateme is jo ,,garbe,,
   Na,tikras pajuokos objektas. Sarasiuka sukure, ne nu cia visai…krize jam vargsui. :-)
   Butu linksma,bet jau darosi liudna. Ir dar BNS direktorius. Eik,vaikeli sunim sheiko pjauti.

   • znakorius

    Savas bėdas kitiems norite pripiršti.

   • ArturasR

    tamsta vihavainen ar kaip ten jus, pagal raiškos būdą, tai kai aš pradėjau dirbti, tamsta dar tikriausiai su pampersais vaikščiojote. Tad „vaikelis“ esate jūs. Šunims šėko, pagal amžiū taip pat nepjovėte, tad nekalbėkite apie tai, o nežinote. Infantilė – vėlgo sprendžiant iš tamstos komentarų – esate jūs. Ir dėl to man esate tikrai labai juokinga. Ačiū už gerą nuotaiką.

 • Rytis_I

  Tokio advokato neradau „laikistų“ sąrašuose… Nu gal ne ten ieškau? O facebook paskyroje jis prisistato kaip advokatas ar kaip privatus asmuo?

  • Norbertas K.

   Ryti, kiek supratau, jis net nelaikino, o tik pasidalino savo asmeninių „friendų“ grupei.

 • Norbertas K.

  Gerb. Artūrai,

  Yra kiek naivu manyti, kad pasidalinę įrašu būtinai jam pritaria ar kad palaiko autorių. Pasidalinti galima ne tik iš susižavėjimo, bet ir iš pasišlykštėjimo, nuostabos, maža ko. Žmonėms būdinga dalintis ir neigiama informacija.

  Pavyzdžiui, aš pasidalinau su draugais nuoroda į jūsų pasibaisėtiną sąrašą. Ir ką? Nei jūs man patinkate, nei sąrašas. Savo draugus tiesiog informavau apie tokį gyvenimo faktą. Panašiai, kaip duodamos nuorodos į kriminalines kronikas. 

  Žinau, kad į „dundukų“ patarimus kaip elgtis jums yra visiškai nusispjauti. Tai aš ir nepatarinėsiu. Tik linkiu nenusileisti iki jums primetamo kovos būdo ir neprarasti to menko gerbėjų ir neutralių stebėtojų ratelio, kuris jums dar liko.

  Linkiu rasti orią išeitį iš šios situacijos. Galbūt net viešai atsiprašyti žmonių, įtrauktų į sąrašą. Sėkmės.

  • rolandas 1964

    Pritariu Norbertui. Nesilankau A.R.G. profilyje, bet netikėtai aptikęs minėtą genialų tekstą, visai norėčiau pasidalinti su draugais. Vis gi įvykis – Ramanauskas galutinai nupušo.

  • ArturasR

   Norbertai, siūlote man atsiprašyti atmatų? Gal pablūdote. Be pykčio :)

 • sertralin

  O man labai patinka, kad Račas nemiega. Čia ėjimas arkliu, nes internetiniai bachūrai tikrai nesitikėjo tokio žingsnio. Štai sąrašas sudarytas, ir kodėl ten kas atsidūrė, tai yra tik paties sudarytojo reikalas. Kol tai legalu pagal įstatymus, viskas ok, visais kitais matavimais tai žaidimas be taisyklių.

   Visi gi žino, kad tam kad būtum kietas internetuose, privalai pabambėt ant kalbininkų, apdergt kuo nors socdemus ir VU, bei būtinai pavaryt ant Račo. O jei Račas pavaro atgal, tai čia aplamai visokeriopa sėkmė ir karjeros šuolis. Juokingi jie dažnai, patinka daugiausiai vieni kitiems, ir įsivaizduoja esą būsimasis Lietuvos elitas. Todėl man ir patinka Račo žingsnis. Tai tarsi seno vilko priminimas, kad šis žaidimas – be taisyklių.

 • Niki_n

  Sakyčiau, kad ponas šio blogo autorius šiuo metu gyvenime patiria profesinę arba/ir asmeninę krizę, o gal jis tiesiog yra tokia hipertrofuotai jautri ir savo išmintimi įtikėjusi asmenybė, kuriai vien mintis, jog ji kažkam nemaloni, sukelia tooookį pažeminimo jausmą, jog imama užsiimti va tokių sąrašų kūrimu, manant, jog ši misija vykdoma dėl kokios nors kilnios tiesos. Trumpai tariant-„įžeistas egutis“ puola savo „priešus“:DDDD (nuo žodžio „ego“) . Gaila būtų, jei liguistumas nugalėtų, nes autoriaus aštrus protas sukelia daug džiaugsmo jį skaitant.

 • zibalas

  Artūrai, sakot nebaisu? Bet kam veidmainiauti, juk pakeitėte sąrašo pavadinimą (iš įžeidžiančio į neutralų (nors ir čia būtų galima įrodinėti, kad dabartinis pavadinimas turi neigiamą prasmę šio įvykio kontekste), ištrynėte darboviečių pavadinimus (nors iš pradžių deklaravote, kad juos tikslingai skelbsite). Ar Jums neatrodo, kad tiesiog reikėtų nustoti vaidinti poros įstatymų pavadinimus žinantį didvyrį ir pripažinti, kad oponento išreikšta pretenzija yra labai taikli ir į ją atsižvelgėte?

 • Kaimynas Kaimynas

  Na ponas A. Račai, laikiau Jus rimtu ir solidžiu asmeniu. Bet matau kad klydau. Leidžiatės iki to pajaco Ramanausko lygio su tomis srutomis. Kam Jums tas karas su tais vėjo malūnais. Tik gadinat savo laiką, nervus ir savo gerą vardą. Be reikalo, vis tiek buvo ir bus piktų, pagiežingų tautiečių ir jų gerbėjų. Geriau pradėtumėte tikrai reikalingą karą prieš korupciją, šešėlį ir visą tą banditizmą. Gal tada kiek pagerėtu padėtis Lietuvoje, atsirastu laimingesnių žmonių ir natūraliai sumažėtu tų pikčių. Ir į tokio kaip Ramanauskas rašliavas beveik niekas nekreiptu dėmesio. O dabar dauguma pikta, nelaiminga. Va taip ir gaunasi. Ne su tais kariauti pradėjote. O gal Jūs bijote pradėti karą su tais kurie gali duoti atkirti ? Pvz. mafijozai savivaldybėse. Žmonės gal tik paskaitė, kad dar kartą įsitikintų kad koks tas Ramanauskas yra per žmogelis ir kitiems nusiuntė kad parodyti kaip gali nusiristi žmogus. O Jūs Juos tuoj į srutų duobe užregistravote. Jei Jus kas apšmeižė – duokite į teismą. Taip solidus ir garbingi žmonės nesielgia. Linkiu Jums kad užsiimtumėte tikrai reikalingais Lietuvai darbais, o nesikoliotumėte su vaikėzais.

 • Kaimynas Kaimynas

  Aš tai galvoju kad reikėtu geriau sukurti kokių korupcionierių, imančiu atkatus valdininkų, kontrabandistų, samagonščikų, korumpuotų teisėsaugos darbuotojų, pedofilų, medikų kurie naglai reikalauja pinigų už Mūsų visų išlaikomą mediciną. Na tų sričių žmonių kur tikrai aktualu Mūsų gyvenime (aišku tik su įrodimais). Va tai butu efektas, nes nei vienas nenori tokios reklamos ir gal jau pagalvotu ar verta nusižengti.O tie kur tik sugeba kakoti internete ant kitų,tai jie patys apsikakoja ant savęs. Jiems neverta aukoti savo laiko ir pastangų. Va paskaičiau Ramanausko pasisakymą apie Rožicką (o apie kitus žmones nieko neradau bet manau kad tas past per tą patį). Net nesitiki kad žmogus blaivia galva galėjo taip parašyti. Ir toks vaizdas, kad Ponui Ramanauskui tikrai kažkas negerai. Gėda. Na ir ką su juo, arba duoti į teismą arba nekreipti dėmesio. Kuprotą tik grabo lenta ištiesins.
  Atsiprašau jei parašiau kokią nesąmonę, bet tai tik mano nuomonė ir nebūtinai jį kam nors gali būti įdomi.

 • Ladygaga

  Įdomu teisininko požiūris – A. Ramanausko viešas žmonių dergimas jam netgi patinka, ką jis patvirtina laikindamas, o štai kad į sąračą pateko – tai jau BK ir CK grasina. Dvigubi standartai.

 • roisinmurphy

  Ponui teisininkui A. Ramanausko dergimasis yra visiškai priimtinas, ką jis patvirtina savo ‘laiku’, o štai kai į sąračą papuolė – CK ir BK grąsina. Nesamdyčiau tokio teisininko su dvigubais standartais.

 • Pingback: Nuotolinės studijos #6: apie sugebėjimą pripažinti, kad esi neišmanėlis ir šiek tiek apie socialinius tinklus | Artūras Račas()