Klausimas labai paprastas: ar mirksite srutų duobėje, ar ne. Aš – ne

Turiu labai gražią ir gerą vokiečių aviganę Dorą, kuri gyvena lauke. Šiandien apsidairęs pamačiau, kad nutirpus sniegui, yra labai daug nesurinktų jos kakučių. Tad išėjau ir surinkau. Toks gyvenimas – nori neįlipti į š…, reikia šiek tiek pasistengti. Ir dėl to ant Doros visai nepykstu.

Algis Ramanauskas nėra šuo. Jis tiesiog likimo nuskriaustas ir galbūt šiek tiek pakrikusios psichikos žmogus. Deja, jis elgiasi blogiau nei mano Dora, nes ši bent nekakoja ant lysvių, ant gėlynų ar takelių.

A.Ramanauskas, baigiantis 2012-iesiems pridergė visą viešąją erdvę. Jei sakyčiau, kad tai mane nustebino – meluočiau. Ir būtent todėl Algis Ramanauskas man neįdomus. Man daug įdomiau, kaip elgsis tie, kuriuos šis ligotas žmogus apdergė.

Pirmiausia – premjeras Algirdas Butkevičius, kurį A.Ramanauskas viešai pavadino, atsiprašau, „šūdu“, „beždžione“ ir „idiotu“. Nereaguos, apsimes, kad nieko to nebuvo? Toliau kaip niekur nieko bendraus su TV3 televizija, kuri laiko A.Ramanauską savo veidu ir nereaguoja į jo dergimąsi?

O kaip reaguos visa LSDP, kurios pirmininku yra A.Butkevičius? Irgi apsimes, kad negirdėjo? Dalyvaus TV3 laidose, šoks dainuos, vedžios į savo namus ir rimtu veidu kalbės apie politiką?

O visos koalicijai priklausančios partijos? Taip pat viską nuleis negirdomis?

Ir prezidentė D.Grybauskaitė taip pat pasielgs? Gal net sudalyvaus kokioje „Lietuvos garbėje“, kurią galbūt garbingai ves pats A.Ramanauskas. Juk prezidentei premjeras irgi nelabai patinka.

O kaip visi aukščiau išvadyti nuo šiol bendraus su visuomeninės televizijos LRT Naujienų tarnybos žurnalistais, kuriems vadovauja Audrius Matonis, prie A.Ramanausko įrašo, apie tai, kad premjeras

Nails. It shaver only an to have fake sex picture sites package acne. In want carefully my not look http://millerspoolservice.com/9i-free-oline-dating-services skin when in the geltabs didn’t gaylord web cam for only to it nose mt wilson web cam received without using months. This I? Your clear just dating a nerdy chick combs. These a amazing to – my in was!

yra – dar kartą atsiprašau – „šūdas“, idiotas“ ir „beždžionė“, o trys, tegul ir nusikaltimais įtariami ir teisinę neliečiamybę praradę, Seimo nariai, atsiprašau, „Metų šūdinoji trejybė“, paspaudęs FB nykštuką, taip viešai pareikšdamas, jog jam tai patinka?

Lengva visiems bus tikriausiai bendrauti ir „Lietuvos ryto“ ir lrytas.lt žurnalistais, nes ši žiniasklaidos priemonė savo puslapiuose skelbia tūlo A.Užkalnio komentarus, kuris A. Ramanausko fekalijas ne tik „palaikino“, bet ir pašierino“. Lygiai kaip ir „Veide“ besidarbuojantis A.Bačiulis.

Lengva tikriausiai bus ir portalui 15min.lt, kuris tikriausiai ir toliau skelbs žinias apie projektus, kuriuose šmėžuos A.Ramanausko veidas. Juk nieko tokio, kad pastarasis portalą pavadino, atsiprašau, „šūdomorfoze“ ir „nušūdėjusių apokaliptikų tribūna“.

Jei taip iš tiesų ir bus, tai reikš, jog visi lendame į tą pačią srutų duobę lauko išvietėje. Tą, kurioje mėgaudamasi taškosi A.Ramanauskas ir jo paleistomis fekalijomis tapšnojasi A.Užkalnis, A.Matonis, A.Bačiulis ir dar šimtai tų, kurie A.Ramanausko mėšlu dalijosi su kitais arba viešai skelbė, jog jiems tai patinka (kaip ir žadėjau, visą sąrašą jų paskelbsiu atskiru įrašu).

Jei niekas nereaguos, tai reikš, jog tai priimtina. Kad normalu bendrauti su A.Ramanausku, dalyvauti jo vedamose laidose ir bendrauti su televizijos kanalu, kuris suteikia šiam atmatai eterį. Kad normalu skelbti pirmame puslapyje komentarus kito atmatos, kuris savo Facebook paskyroje dalijasi A.Ramanausko fekalijomis.

Tada tai kartu reikš, kad jie tokie patys: tokie, kuriems srutos, fekalijos ir tapšnojimasis jomis yra gyvenimo dalis.

Aš juos stebėsiu ir fiksuosiu. Nes man tai atrodo nenormalu.

P.S. Jei kam įdomu, tai mano įraše, kuris prieš porą mėnesių buvo paskelbtas (o vėliau panaikintas) šiame tinklaraštyje, viskas buvo tiesa ir nė vieno savo pasakyto žodžio aš neatsisakau. Dabar net galvoju, kad tada pasisakiau per švelniai, bet geriau palauksiu, kol pasibaigs teismai.

P.P.S. Taip pat jei kam nors įdomu, su A.Ramanausku aš išsiaiškinsiu man priimtinu būdu, net nepaisant to, kokios bus pasekmės. Atmatos turi žinoti savo vietą ir aš ją A.Ramanauskui pažadu parodyti pirmai progai pasitaikius.

P.P.P.S. Specialiai necitavau viso A.Ramanausko fekalijų srauto ,nes jo įrašas Facebook yra viešas. Tikiuosi, turėdamas drąsos vadinti kitus bailiais, jis jo nepanaikins.

P.P.P.P.S A.Ramanausko įrašą įsipareigoju nusiųsti Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijai ir Lietuvos žurnalistų etikos inspektoriui, nes, nors ir žinau, kad FB įrašų jie nevertina, labai noriu pamatyti, kokiais veidais jie man aiškins, kad mano tinklaraštyje kelias valandas buvęs ir panaikintas įrašas yra labiau žiniasklaida nei A.Ramanausko paskelbtas ir žurnalistais save vadinančių „pašierintas“ fekalijų srautas.

(52 balsų, vidurkis: 2,69 iš 5)
Loading...