Klausimas labai paprastas: ar mirksite srutų duobėje, ar ne. Aš – ne

Turiu labai gražią ir gerą vokiečių aviganę Dorą, kuri gyvena lauke. Šiandien apsidairęs pamačiau, kad nutirpus sniegui, yra labai daug nesurinktų jos kakučių. Tad išėjau ir surinkau. Toks gyvenimas – nori neįlipti į š…, reikia šiek tiek pasistengti. Ir dėl to ant Doros visai nepykstu.

Algis Ramanauskas nėra šuo. Jis tiesiog likimo nuskriaustas ir galbūt šiek tiek pakrikusios psichikos žmogus. Deja, jis elgiasi blogiau nei mano Dora, nes ši bent nekakoja ant lysvių, ant gėlynų ar takelių.

A.Ramanauskas, baigiantis 2012-iesiems pridergė visą viešąją erdvę. Jei sakyčiau, kad tai mane nustebino – meluočiau. Ir būtent todėl Algis Ramanauskas man neįdomus. Man daug įdomiau, kaip elgsis tie, kuriuos šis ligotas žmogus apdergė.

Pirmiausia – premjeras Algirdas Butkevičius, kurį A.Ramanauskas viešai pavadino, atsiprašau, „šūdu“, „beždžione“ ir „idiotu“. Nereaguos, apsimes, kad nieko to nebuvo? Toliau kaip niekur nieko bendraus su TV3 televizija, kuri laiko A.Ramanauską savo veidu ir nereaguoja į jo dergimąsi?

O kaip reaguos visa LSDP, kurios pirmininku yra A.Butkevičius? Irgi apsimes, kad negirdėjo? Dalyvaus TV3 laidose, šoks dainuos, vedžios į savo namus ir rimtu veidu kalbės apie politiką?

O visos koalicijai priklausančios partijos? Taip pat viską nuleis negirdomis?

Ir prezidentė D.Grybauskaitė taip pat pasielgs? Gal net sudalyvaus kokioje „Lietuvos garbėje“, kurią galbūt garbingai ves pats A.Ramanauskas. Juk prezidentei premjeras irgi nelabai patinka.

O kaip visi aukščiau išvadyti nuo šiol bendraus su visuomeninės televizijos LRT Naujienų tarnybos žurnalistais, kuriems vadovauja Audrius Matonis, prie A.Ramanausko įrašo, apie tai, kad premjeras

Nails. It shaver only an to have fake sex picture sites package acne. In want carefully my not look http://millerspoolservice.com/9i-free-oline-dating-services skin when in the geltabs didn’t gaylord web cam for only to it nose mt wilson web cam received without using months. This I? Your clear just dating a nerdy chick combs. These a amazing to – my in was!

yra – dar kartą atsiprašau – „šūdas“, idiotas“ ir „beždžionė“, o trys, tegul ir nusikaltimais įtariami ir teisinę neliečiamybę praradę, Seimo nariai, atsiprašau, „Metų šūdinoji trejybė“, paspaudęs FB nykštuką, taip viešai pareikšdamas, jog jam tai patinka?

Lengva visiems bus tikriausiai bendrauti ir „Lietuvos ryto“ ir lrytas.lt žurnalistais, nes ši žiniasklaidos priemonė savo puslapiuose skelbia tūlo A.Užkalnio komentarus, kuris A. Ramanausko fekalijas ne tik „palaikino“, bet ir pašierino“. Lygiai kaip ir „Veide“ besidarbuojantis A.Bačiulis.

Lengva tikriausiai bus ir portalui 15min.lt, kuris tikriausiai ir toliau skelbs žinias apie projektus, kuriuose šmėžuos A.Ramanausko veidas. Juk nieko tokio, kad pastarasis portalą pavadino, atsiprašau, „šūdomorfoze“ ir „nušūdėjusių apokaliptikų tribūna“.

Jei taip iš tiesų ir bus, tai reikš, jog visi lendame į tą pačią srutų duobę lauko išvietėje. Tą, kurioje mėgaudamasi taškosi A.Ramanauskas ir jo paleistomis fekalijomis tapšnojasi A.Užkalnis, A.Matonis, A.Bačiulis ir dar šimtai tų, kurie A.Ramanausko mėšlu dalijosi su kitais arba viešai skelbė, jog jiems tai patinka (kaip ir žadėjau, visą sąrašą jų paskelbsiu atskiru įrašu).

Jei niekas nereaguos, tai reikš, jog tai priimtina. Kad normalu bendrauti su A.Ramanausku, dalyvauti jo vedamose laidose ir bendrauti su televizijos kanalu, kuris suteikia šiam atmatai eterį. Kad normalu skelbti pirmame puslapyje komentarus kito atmatos, kuris savo Facebook paskyroje dalijasi A.Ramanausko fekalijomis.

Tada tai kartu reikš, kad jie tokie patys: tokie, kuriems srutos, fekalijos ir tapšnojimasis jomis yra gyvenimo dalis.

Aš juos stebėsiu ir fiksuosiu. Nes man tai atrodo nenormalu.

P.S. Jei kam įdomu, tai mano įraše, kuris prieš porą mėnesių buvo paskelbtas (o vėliau panaikintas) šiame tinklaraštyje, viskas buvo tiesa ir nė vieno savo pasakyto žodžio aš neatsisakau. Dabar net galvoju, kad tada pasisakiau per švelniai, bet geriau palauksiu, kol pasibaigs teismai.

P.P.S. Taip pat jei kam nors įdomu, su A.Ramanausku aš išsiaiškinsiu man priimtinu būdu, net nepaisant to, kokios bus pasekmės. Atmatos turi žinoti savo vietą ir aš ją A.Ramanauskui pažadu parodyti pirmai progai pasitaikius.

P.P.P.S. Specialiai necitavau viso A.Ramanausko fekalijų srauto ,nes jo įrašas Facebook yra viešas. Tikiuosi, turėdamas drąsos vadinti kitus bailiais, jis jo nepanaikins.

P.P.P.P.S A.Ramanausko įrašą įsipareigoju nusiųsti Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijai ir Lietuvos žurnalistų etikos inspektoriui, nes, nors ir žinau, kad FB įrašų jie nevertina, labai noriu pamatyti, kokiais veidais jie man aiškins, kad mano tinklaraštyje kelias valandas buvęs ir panaikintas įrašas yra labiau žiniasklaida nei A.Ramanausko paskelbtas ir žurnalistais save vadinančių „pašierintas“ fekalijų srautas.

(52 balsų, vidurkis: 2,69 iš 5)
Loading...
 • austras

  Aš tai pasakyčiau, kad ligotas pono Ramanausko pasaulio suvokimas jau ne sykį buvo deklaruotas viešai. Bet ponas Ramanauskas, kaip ir ponas Užkalnis tėra lakmuso popierėliai, leidžiantys sau pasakyti tai, ką daugelis viešojoje erdvėje dominuojančių Lietuvos žurnalistų sako savo straipsniuose tarp eilučių, arba deklaruoja radijo bei TV eteryje. Jei nesi lietuviškoje politinėje dešinėje, tuomet esi „šūdas“, „idiotas“ ir „bezdžionė“. Ir tai yra faktas. Kaip kad šiandien buvo diena ir tuoj ateis naktis. 

  • Kur Tamsta radote „lietuvišką politinę dešinę“?__Vingių Jonas

  • Kur Tamsta radote „lietuvišką politinę dešinę“?__Vingių Jonas

 • Simocha

   Puiki iniciatyva. Kiekvienam reiškiniui reikia atsvaros…

 • Amantium

  Tai tėra jaunimo projektas. Dar Bačiulis, kol nelenda į asmeniškumus, kartais labai neblogomis įžvalgomis pasidalina. Kiti du tai yra mokančių rašyti lietuviškai brolių Lavrinovičių versija. 

 • austras
 •  viešai skelbsit sarasa vardu kurie palaikino ta iras?:DDDDDDDDDD, tai gal visus 26 tukstancius, kurie seka gretai? cia tipo toks atsakas?ir beje jis visai priestarauja  pavadinime  isrekstam ketinimui. nuvilsiu jus mirkstate srutu duobeje, nors ne; esate MIRKDOMAS to tukstancio(ar 26 tukstanciu(o tie 26 tukstanciai irgi turi draugu:D) SRUTU DUOBEJE.

  • znakorius

   Kartojatės, srutų duobės gyventojai. ;)

 • Evaldas I.

  Man Ramanausko leksika atrodo per grubi. Labai primena mano prasigėrusio pusbrolio leksiką, kai grįžta girtas. Gal čia toks stilius, gal menas, aš nežinau. Juk kažkam menas – ir Dievo atvaizdą šūdais drabstyti. Man tokia saviraiška nepatinka – nei pusbrolio keiksmų, nei Ramanausko kūrybos, nei Dievo atvaizdo drabstymo šūdais. Bet su daugeliu nominacijų ir įvertinimų aš sutinku. Tiksliau, gal tik su viena nesutinku, o apie dvi neturiu nuomonės, nes tose man pasirodė kažkokie asmeniškumai, apie kuriuos neturiu supratimo. Tave patį tai galima suprasti – buvai Ramanausko išdėtas į šuns dienas. Ir čia vienas iš tų dviejų atvejų, kur man pasirodė kažkokia asmeninė neapykanta, asmeninės nuoskaudos, ir aš nelabai supratau, apie ką kalbama. Kas čia tarp jūsų dedasi, žurnalistai, ar kaip ten jus vadinti? Nusivažiavote kažkaip. Tavo tonas dabar irgi toks šakališkas šakališkas. Jei ruošiesi būti pilietišku ir atsakingu, tai nueik ir pranešk kur reikia ir kam reikia. O prie ko tie grasinimai, gąsdinimai? Kažkaip bobiškai skamba.

  • znakorius

   Kažkaip labai jau bobiškai pašnekėjai.

 • Liutauras Vičkačka

  Kadangi kažkada FB erdvėje užsiprenumeravau A. Ramanauską tiek Ą. Račą, karts nuo karto pastebėdavau A. Ramanausko įvairius  pykčio pritvinkusius ir niekinamus  post’us apie A. Račą, tačiau kiek domėjausi  vieno tiek kito pasisakymais, nesugebėjau atrasti priežasties dėl ko viskas prasidėjo. Tai gal kas nors iš komentatorių žino kokia visgi yra šio konflikto priežastis ?

  • znakorius

   Pralaimėjusieji rinkimuose niekaip negali susitaikyti su tuo.

  • Mindaugas Udalcovas

   Va nuo šito http://racas.lt/citata-217-visuomenes-veikejas-aramanauskas-greitai-apie-populistines-bezdzioneles/

 • znakorius

  O tu pabandyk įrodyti tą savo „tiesą“.
  Sugebėsi? ;)

 • Martynas Pilkis

  Sveikinu šį įrašą. Reikalinga kovoti su visišku nepraustaburniškumu. Gėda A. Ramanauskui.

 • Bobute

  Paskaičiau p. A. Ramanausko „kūrybą“…
  Pagal formą, mano galva, labai artima p. A. Račo kūrinėliui apie prostitutus…
  Vienok, atmetus abiejų ponų vartojamą šlykščią formą, turinys nėra toks jau niekinis… Su jų mintimis galima sutikti ar ne, bet bent jau galima būti diskutuoti, jei ne ta jų naudojama forma…

 • briedis

  Na- nepasisekė Ramanauskui „solomono“ medžioklė, štai ir frustruoja.

 • Guest

  Kakučiais žiūriu taškosi ne tik ligonis Algis,bet ir kitiems srutų dušas patinka: https://plus.google.com/u/0/102834042622033844151/posts/KWKLm5showD

 • P.Račai, be reikalo leidžiatės iki Ramanausko lygio, nebent taip norit savo blogą populiarinti .

  • ArturasR

    mielas Vytautai, tai galbūt tamstai taip atrodo. Nes tai jūs visi tylintis ir prunkščiantys į saują, bei aikinantys man apie „lygį“ ir esate A.Ramanausko lygyje.

   O pastaba dėl blogo populiarinimo, nepykite, bet dundukiška :)

 • Visi jūs vienodi – Račas, Užkalnis, Ramanauskas. Pseudontelektualai, atisprašau, tai yra, visuomenės veikėjai… Pasaulis būtų kur kas liūdnesnis be jūsų, mielieji.

  • znakorius

   Nusišneki, vaiki,
    nes vertinti dera pagal konkrečius poelgius.

 • Bobute

  A.  
  Račas pagrasino  A.
  Ramanauskui išsiaiškinti saviškai, į ką pastarasis atsakė (truputį pakoregavau:)):

  “Račai,
  … …, tu gali nesunkiai gaut mano telefoną, kad ir iš Aurutės Razzamatazz,
  pasukt man, susiderėt dėl randevū ir viešai ar neviešai atsiimti visus mano
  spyrius … …, … …!!!!”  A. Ramanauskas.

   

  Tolimesnius
  įvykius aprašė  Rytis Gineika…:) Buvau
  įkėlusi, bet pradingo kažkaip, kaip ir vakarykštis komentaras…  Galima rasti Algio R. FB…:)

   

  • austras

   Miela Bobute, ponas Užkalnis mudu abu savo bloge pavadino „trenktomis kvankomis“, ir drįstu spėti, jog vien už tai, kad komentuojame racas.lt :) Tai didelė garbė ir pripažinimas, manyčiau. Beveik tokia pat didelė, kaip būti Ramanausko pavadintam idiotu ar durnium. Nes tai reiškia, jog tu nepatinki didžiausiai lietuviško interneto durnių sankaupai.

   Bet į galvą lenda ir kitos, negeros mintys. Turbūt pamenate tą mano slapyvardžiu prisistatantį austrą iš Pipedijos, kurį Jūs pavadinote „pridurku“.Čia jau, berods kažkada rašiau apie tai, jog į savo e-mailą gavau pono Užkalnio atsakymą į laišką, kurį panaudodamas mano e-mailo adresą išsiuntė tas austras „pridurkas“. Atsakyme ponas Užkalnis paneigė, kad rašinėja pasinaudodamas slapyvardžiu. Tačiau kažkodėl tarp „kvankų“ jis išskiria tik mudu :) Ir vėl kyla įtarimas, kad kartais ponas Užkalnis pats su savim susirašinėja :) Nenustebčiau. Grafomanui tai labai būdinga.

   • Bobute

     Na, p. A. Užkalnis man neabejingas nuo tada, kai pavadinau jį apgailėtinu nebrendyla…:) Iš pykčio net apsiputojęs tai net pipedijoje aprašė ir šaunią „mano“ nuotrauką jon įdėjo. Man ta foto labai patinka, mat „aš“ ten Didžiajam Rašytojui, Žurnalistui, Mokytojui ir etc. labai gražiai pirštukus rodau…:) Beje, kiek pamenu, buvau aprašyta ir jo Protokoluose… Taigi, man nieko naujo ir jo snukiaknygėje pasipuikuoti.:)

   • Bobute

    Atsiprašau, p. Artūrai, dėl keistoko Jūsų blog’o panaudojimo, bet neturiu kitos išeities, mat nesugebu pati pas p. Užkalnį pakomentuoti. Ten komentavimo sistema man per  sudėtinga (o gal kas nors ką nors specialiai padarė, kad nepakomentuočiau).

    Ponas austrai, kadangi Jūs ir mokat, ir galit pas p. Užkalnį pakomentuoti, gal įkeltumėt ten šį mano komentarą? Ačiū.

    Sveikas, Andriuk.

    Tik dabar iki
    tavęs prisikasiau. Kol ūkį apžiūri, gyvulius apliuobi tai visokiems
    prietrankoms  ir laiko nedaug belieka…
    Kadangi p. austras mane informavo, jog dar vienas paršelis, matomai,  pasiilgęs mano dėmesio,  žviegia, tai ir atlėkiau pas tamistą…  Ir ką aš čia matau?  Mano tvartelyje gyvuliukai tik Kūčių naktį šneka,
    o čia…    Dyvų dyvai…

    Matomai,
    pavadinusi tave apgailėtinu nebrendyla, buvau neteisi. Persiprašau.  Kad nebrendyla – faktas, bet   gal jau ne toks ir apgailėtinas… Juk  vis tik, būdamas eiliniu paršeliu,  garsus leidi žmogiškus , nors jų prasmė ir kiauliška…

    Taigi, savo įrašą
     apie mane pipedijoje gali pataisyti. Mol,
    Bobutė atsiprašė Užkalnio dėl „apgailėtino“… O kad jau būsi tenai, tai
    žvilgtelk į mano pirštukus tau žinomoje nuotraukoje – jie rodomi vien tik
    tau…:)

    Beje, Andriuk,  nereikalauju paneigti jokių teiginių… Kai
    vėl pasiilgsi – tik šuktelk ir aš ateisiu 
    pakasyti tau paausio.  Manau, kad
    kaip ir visos deglosios  mėgsti kai kas
    nors pakaso kur nepasieki.:)

    P.S. Beje,
    atkreipk dėmesį į mano IP (tu gi specas ir šioj srity)…  Taip taip, tas komentaras lietrytyje po tavo
    pamokslu kaip reikia rašyti irgi buvo mano. :)  Net dabar juokas ima prisiminus koks buvai
    įsiutęs.:D

    Bobutė

 •  Nu as perskaiciau ta „gaivala“, viskas ten faktiskai triedesiai, tik vienas dalykas uzkliuvo – daug labai demesio buvo skirta A.R. ir iskilo vienas klausimas i kuri pats A. R. galetu ir atsakyti – ar tiesa ten parasyta apie tai, kaip zurnalistu etikos komisijoj issisukinejot del autoriniu teisiu, del blogo kaip ne ziniasklaidos priemones ir panasiai :)

 • gurginis

  Ramanauskas jau nuo Valerkos Ivanovo į marmūzę gavęs, o juk Račas už pastarąjį gerokai jaunesnis…:)

 • gurginis

  Susidubliavo, vieną ištrinu.

 • turintissavogalva

  Kažkokia tomatina, tik vietoj tomatų…

 • znakorius

  Kriminaliniai elementai visada pasižymėjo savo žodynu, bet nuo to jų kalba nepasidarė bendrine.

  • Manau, kad Tamsta klystate. Užtenka pažiūrėti k/f Nulis ir Nulis2 (lenk.k. – zero) bei pasiklausyti, kaip „račynasi“- koneveikiasi gatvėje pypliai, netrukus galime  sulaukti tos „kalbos“ virtimu normine kalba. Juolab, kad ministeriams jau dabar nebūtina mokėti bendrinės lietuvių kalbos, nes būtina mokėti ES kalbą. Be to, jau dabar daliai jaunosios „dainorėlių“ kartos  gėda dainuoti lietuviškas dainas – „dainuojam angliškai kaip mokam, Amerikoj sukeliam daug juoko“… 

   • Rytis_I

    Šiaip priimta galvoti, kad viskuom kalta iš kalėjimų ir kolonijų atslinkusi kriminalinė kultūra. Pati „terminologija“ – gal ir taip. Visdėlto pasiskaitęs vos tos taip vadinamos „riboto prieinamumo priemonės“ dabar galvoju, jog jaunoji karta ar prieš juos išsidirbinėjantys vyresnio amžiaus klounai neturi gyvenimo/tarnavimo vyriškam kolektyve praktikos. Nėra pas mus privalomos karinės tarnybos, nebėra DPS (na nesigailiu dėl to – konstatuoju). O visgi žmonės po „tiuriagos“ manau mažiau keikiasi, nei feisbūkinė konsistencija…

 • briedis

  iš šalies žiūrint, daugiausiai čia nukentėjo tai, kas vadinama „žodžio laisve“. Vienas ją iškarikatūrino, kitas ją išinkvizicino. Abu teisūs tiek riebiai, kad net į užkalnio rietus vos tilptų. Pasakėčios vertas siužetas…Pigu ir tiek.