„Double Coffee“ užsidarinėja – logiška ir pagal nuopelnus:)

Šiaip jau nesu pikta linkintis ir dažniausiai linkiu visiems kad pasisektų. Net tiems, kurie man linki visai priešingai.

Tačiau šiandien atsivertęs Vilniaus dieną ir paskaitęs atidarymo medžiagą, kaip tikras lietuvis apsidžiaugiau: „Double Coffee“ Vilniuje uždarinėja dvi parduotuves.  

Ką gi, viskas labai logiška – prabėgo vos pora mėnesių nuo tos dienos kai piktinausi nerealiomis kainomis šiame tinkle ir štai rezultatas.

Gaila, žinoma, kad kažkas neteks darbo, tačiau apskritai tokia baigtis mane džiugina. Nes ji rodo, jog negali amžinai kimšti skrandį ir nesprogti. Vis tai anksčiau ar vėliau gręsia apsivalgymu, kurio pasekmės, žinoma, gali būti skirtingos, bet gali būti ir tokios kaip „Double Coffee“ atveju.

Jie užspringo savo Jokūbo blyneliais ir kava už 5,8 lito…

Taip jiems ir reikia.

Ir, beje, naudodamasis proga, atsiimu savo kažkada ištartus piktus žodžius dėl „Coffee Inn“. Supratęs, kad dviguba espresso ten verta 5 litų (tiesa, iš pradžių kažkodėl tai kartais tekdavo mokėti 6), vis dažniau ten užsukdavau, atradau ir jų sausainius… Ir padavėjos šypsosi, ir šiukšlių prieš pat nosį renkant nebemačiau.

Tiesa, aplinka gal ne tokia prabangi kaip „Double Coffee“, bet ir užsidaryti kol kas nereikia:)

Tad linkiu jiems ir toliau laimingai gyventi. Ir dar pamokyti jaunimėlį, kad nuorūkas mesti ant žemės prie durų tiesiog negražu…

(7 balsų, vidurkis: 3,14 iš 5)
Loading...