Coffee Inn Vilniaus gatvėje: antras bandymas

Šį kartą tarpdury niekas nestovėjo ir niekur manęs nepasiuntė. Įėjau lengvai.

Eilėje – trys žmonės, užtrukau 6 minutes. Sakyčiau šiek tiek per daug, bet gal dėl to, kad už prekystalio tuo metu buvo tik viena Erika.

Kol stovėjau eilėje supratau, kad viduje labai gera atmosfera. Daug žmonių su kompais, su popieriaus lapais, tokie savi ir neišdidūs.

Kava – dviguba espresso – 10 balų. Be veidmainiavimo. Ir kaina tik 5 litai. Sakau „tik“ prisimindamas „Double coffee“, kur „vienguba“ kainuoja 5,8 lito…

Aido rekomenduoto pyrago nevalgiau – tikslas buvo patikrinti kavą ir „baristas“:)

Žodžiu, viskas kaip ir gerai, tačiau tas berniukas su mėlynais šiukšlių maišais, traukiantis pilną iš šiušliadėžės per pusmetrį nuo kavą geriančios merginos….kai tuo metu tuščias pakabintas ant šalia jos esančios kėdės… Nežinau, kaip būčiau jautęsis, jei prie to staliuko būčiau sėdėjęs aš.

Suprantu, kad šiukšles reikia surinkti, bet gal galima kažkaip subtiliau…

Blogiausia, kad tuo viskas nepasibaigė – tą pačią procedūrą stebint klientams jis atliko ir būdamas už prekystalio šalia Erikos, o po to dar ilgai kažko ieškojo stalčiuje (ne tame, kur sudėti pinigai:)

Bet kai jis baigė, už prekystalio atsirado ir antra barista.

Gal reikėjo pabandyti dar kartą stoti į eilę…

(12 balsų, vidurkis: 4,25 iš 5)
Loading...
 • Išties kartais liudna, kad Starbucks dar neatėjo į Lietuvą.

 • Anonimas

  Ką reiškia „barista“? Baro darbuotoja?

 • Nu va, supratai, kodėl mes ten lankomės pastoviai. :)
  Iš tikrųjų kavos ten labai geros. Tas vaikinas, matyt, toks Mindaugas – neseniai pradėjęs, iš mūsų mokyklos, čia jo svajonių darbas buvo. Na bent studijuojant.
  Atmosfera. Na Vilniaus gatvėj aplinka tik labai „popierinė“, bet šiaip visi Cofee Inn’ai kažkokio savitumo turi :)

 • Anonimas

  „Išties kartais liudna, kad Starbucks dar neatėjo į Lietuvą.“ – galima dažniau pasidžiaugti McDonald’s, jei jau tikrai traukia viešojo maitinimo fabrikai. Gardžiausia kava, visgi, neunifikuotose Vienos knaipėse, būtinai su skanėstu – dangiška. Liūdna, kad ateina vis ne jos, ne tokios. Kažkur ta Europa vis už kampo. O ir Amerika tik beždžioniaujama.

  Barista italų kultūroje reiškia būtent baro darbuotoją platesne prasme, anglų/tarptautiniame vartojime apima tik kavos ruošimo meistrystę/amatą.

 • Skirtingai nei McDonaldse, Starbuckse atsigerti kavos labai malonu. Didelis pasirinkimas, skanu, maloniai įrengta. Kas, kad masiškai jų pristeigta.

 • Anonimas

  Kiekvienam savo, aišku…

 • Žmonės, juk nebūtina visų tik smerkt ir svaiščiotis tokiais komentarais kaip “Išties kartais liudna, kad Starbucks dar neatėjo į Lietuvą.”

  Atvirai sakant tiem Starbucks’am ant Lietuvos nu….

  Kartais man rodos reik geriau apsidairyt ir įvertint tai, ką turim.

 • Butent, say NO to mega multimillion international brand starbucks! pirkit preke lietuviska. 100% :)

 • būtinasVardas

  Teko ragauti tos Starbucks’o kavos, ir galiu pasakyti, jog shudinesnes kavos iki siol niekada negeriau (imho), labai karti, nors tu ka i ja dek.. O vat Tim Horton’s (Kanadieciu) yra super (kaip ir kainos, beje), sia vasara persimete ir i U.S. rinka. Na bet cia tik tarp kitko…

 • Simona

  na, dėl Starbuck’s galėčiau pasiginčyti :))) Kai Paryžiuje visą dieną kažkokiu stebuklingu būdu neradome jokios normalesnės kavinukės ( ryškiai ne tame rajone klaidžiojome ) ir pagaliau… radome Starbucks…. nors ir teko sedėti prie lauko staliukų, visai šalia gan judrios gatvės… bet kava toookia dieviška ir PIGI pasirodė, kad kąąą tu :) žodžiu, moralas būtų toks – kiekvieną daiktą lyginant, jo gerumas/blogumas priklauso nuo ko, su kuo jį lyginsi (kitu daiktu, ne lygintuvu – aut. pastaba) :D
  O šiaip, jei jau kalbam apie užsienines kavas – man labiausiai patiko Cafe Nero Anglijoje – baristos nerealiai fainos/-i, kava skani, jauki atmosfera ir plius visada gaudavau ko nors skanaus prie kavos. For free :)