Dievas man neatleis…

Dar vienas laiškas nuo Kęstučio Burbos…

Jo asmeniškai nepažįstu, bet mes turime tuos pačius priešus.

Į jūsų ir jo konfliktą nesikišu, nes apie jus nieko nežinau ir nieko negaliu kolkas vertinti. Bet visos kitos nominacijos buvo tokios pat kaip ir mano nuomonė.

Jo aštrūs pasisakymai verčia kreipti dėmesį ir skaityti. Kitas gal mažiau turintis nuomonę ir pasvirs tinkama linkme. O tas kelias yra geras ir doras.

Ne veltui jo profilį seka 28000 žmonių. Dėka jūsų skaičius padidėjo ir didės dar daugiau. Ir ten pagrinde jaunimas, tokie kaip aš. Dalis kurių nori demokratinės laisvos Lietuvos. Ir kuri bus mūsų, kai išmirs visi komunistai ir LSDP partijos nariai. Tada valdžioje bus mažiau vagių ir galės Lietuva augti žymiai greičiau, nei dabar.

AR kalbos yra aštrios ir gal nemielos jo priešams, bet man tai nerūpi. Man rūpi idėja ir kelias kuriuo einame. Jis atliks labai daug darbo uždegdamas tų 28000 žmonių širdis ir norą į tai apie ką rašau. Ir greit iš tų 28000 pataps 50000 ar 100000.

Manęs reiktų atsiprašyti, kad paviešinote mano asmeninį rašytą laišką. Ir užtaginot žodžius srutos ir pan, aš tokių nelabai vartoju ir man nepatinka ten sukiotis. Bet ką padarysi… nesijaučiu toks, tad nelabai ir pergyvenu. Čia Jūsų blogas, tad ir minkykitės jame, kaip Jums mieliau…

Dėkoju kad ištrynsite mano mobilaus numerį, nors vis dar matau bloge. Aš taip pat galiu gauti jūsų nr ir papostinti AR profilyje su prierašu Račas, neabejoju, kad kas nors iš tų 28.000 smalsuolių norės jums paskambinėti.

Ankščiau ar vėliau Lietuva išsilaisvins iš vagių, tokių žmonių kaip Algis Ramanauskas dėka. Ir neesmė kaip tai yra daroma, svarbu, kad daroma… Jei aštrūs pasisakymai giliau įeina į visuomenę ir tai būdas ją pažadinti ir parodyti kas yra kas, tebūnie. Man tinka.

Linkiu jums gražios, darbingos ir kupinos naujų įspūdžių darbo savaitės. Kad ir netikite tuo, Dievas jums atleis, jei jo atsiprašysite ir paprašysite malonės.

P.S.Dievas man neatleis, nes jo malonės prašyti gali tik tokie kaip K.Burba ir M.Adomėnas…

(9 balsų, vidurkis: 4,11 iš 5)
Loading...
 • Srautas X.

  beje, jei jau apie mergaitę kalbant, pagalvojau ar prie to propagandinio klipo su mergaite nebus prisidėjęs ir ramanauskas, nes braižas panašus.

  • suomis

    Ryškėja Konservatorių partijos sąrašas. Burba, Fredis, Adomėnas, Didysis Vadas, Sakmaidikas, Protingas chamas,… Įdomi publika ten susirinkusi. :DDDDDDDDDD

 • Karolis Urbonas

  Labai jau primena nestabilios paauglės – Justino Bieberio fanės kreipimąsi į heiterius. 
  Išvada – ramanausko, užpakalnio ir co contentą reikia apriboti nuo nepilnamečių

  Laiškas čia http://ask.fm/dineJB/answer/20931307963

  • Turbūt Karoli didžiuojiesi tokius tekstus skaitydamas…

   • Karolis Urbonas

    Nuoširdi užuojauta Tau, seni. Jei reikės kokios pagalbos, nesidrovėk, prašyk. Kaip doras krikščionis, padėsiu Tau kuo galėsiu

   • Auksinis_kardas

    Kęstuti, paties laiško intonacija, deja, labai panaši į tos mergaitės, užsivaikiusios save meilėje JB iki pat sveikatos netekimo… Atrodo, esi nuoširdus vaikinas, gaila, kad tokie suklumpa ties kažkuriais stabais su inicialais AR. Nei anas, nei šis, joks AR to nėra vertas šitiek, ir neišgelbės „Lietuvos nuo vagių“. Ano AR bėda ta, kad savo nuožmiu neetiško žeminimo buldozeriu pervažiavęs žmones, kurie gal tik suklydo, o gal tiesiog turi kitokią nuomonę, nepridėjo pasauliui nieko gero. Tik iliuzijų kelete liaunų galvelių, kad pridėjo kažką gero…

    • Stabus turi tokie žmonės kaip blogo savininkas, nes kaip supratau jis netiki Dievu ir yra pagonis iki šiol. Ir gyvena tarakono gyvenimą.

     Ramanauskas nėra mano idealas, bet jo priešai yra man šlykščiausi žmonės kuriuos matau Lietuvoje:

     – Butkevičius. Komunistinės partijos lyderis.
     – Zuokas. Teistas ne už gerus darbus ir supainiojęs interesus.
     – Šūdinoji trejybė, su VU priešaky. Valdžioje, kad tik vogtų.
     – Žmogžudžio sesė. Šiaip ligotas žmogus.
     – Matulevičius, per vieną kadenciją padidenęs savo turta nuo kelių iki keliolikos mln litų.
     – AR, kaip suprantu aukščiau išvardintos chebros globėjas ir užtarėjas.
     – Ir visi kiti…

     Kaip sakiau, aš labiau ne už Ramanauską, o prieš šituos nominacijų vertus žmones. Nes jei ir tu nepalaikai Ramanausko, tai tu palaikai juos. O taip išeina, kad su tavo smegenėlėm nėra tvarka.

     Ir labai šaunu, kad Ramanauskas taip AŠTRIAI užvarė. Pažiūrėk jo profilio stebėtojų nuo 22 t. padidėjo iki 30.000 žmonių, kol AR profilį ir toliau seka 1.000 šitą mėšlo krūva propoguojančių atsilikėlių, nes jo kalbos būtent ir yra šūdo pylimas ant kitų.

     O Ramanauskas atliko puikų darbą, nes pažiūrėk kaip išpopuliarėjo nominacijų veikėjai, vagys, žmogžudžiai, aferistai ir pats AR turėtų dėkoti, kad gavo tiek garbės būdamas tarakonu.

     • Auksinis_kardas

      Kaip nutiko, kad kažkoks tamsta žinai kas „gyvena tarakono gyvenimą“? Gal ir aš „gyvenu tarakono gyvenimą“? Turbūt reikėtų apie tai iš paties sužinoti kuo greičiau?

      Net nebeskaičiau toliau, kur vardini pasaulio problemas, pradėdamas nuo „komunistinės partijos“. Nes nei tu numanai kas tas komunizmas, nei skaičiavai kurioje partijoje kiek buvusių TSKP narių ar komjaunuolių, nei žinai dėl kokių priežasčių žmonės įsirašydavo ar būdavo įrašomi tokių nariais. Žodžiu, geriau jau būtum tylėjęs, nes nusivylimas gebėjimais, bečiauškant nesąmones, tiesiog sprogsta akyse.

      Premjeras yra Lietuvos (!) pakankamai demokratiškuose rinkimuose padarytas pasirinkimas, ir vien tuo būdu, skirtingai nuo paties, yra pelnęs autoriteto, pagarbos minimumą. O nepatinka Lietuva – horizontai, laimei, jau atviri visiškai. Niekas net nesiruošia klausti, kas ten pačiam, vyruti, vaidenasi šlykščiausiu nuskriaustame pasaulėlyje.

     • Pakankamai demokratišuose rinkimuose sakai? Gal ir teoriškai demokratiški pagal kiekį. Bet rezultatai parodė, akd ten kur stokojama IQ, tai yra kaimuose žmonės atidavė balsus už esamą vadžią. O miestuose, kur gyvena išsilavinę žmonės atidavė už Liberalus ir Konservatorius.

      O kiek balsų nupirkta ir prapilta buvo? Tai yra „už bambalį“ atiduodu balsą. Čia demokratija? :)

      Manau, kad balsuojant turėtų tikrinti žmonių IQ ar ką nors balsuojantis turėtų atlikti, tarkim kokį testą, kad išmano ką daro. Čia kaip mašinai reikia vairuotojo teisių, tada sėdi ir varuoji.

      Nes tokie besmegeniai išrinko Lietuvai esamą valdžią už kurią man gėda. Ir tokių „balsuotojų“ visada bus daugiau. Bet deja išsilavinę ir protingesnį, bei jų vaikai ir anūkai turės gyventi bambalinių ir besmegenių išrinktos tautos griuvėsiuose.

     • Amantium

      Jeigu balsuojant tikrintų IQ – tai TS-LKD nukentėtų ne ką mažiau, nei tie patys LSDP ir panašiai. 

      Gali kalbėti apie tai, kurie yra geresni vieni už kitą, tačiau Tavo liaupsės (o gal greičiau liapsusai) yra baisiai nepagrįsti, nes demokratiška visuomenė ne šūdais kuriama. 

      Galima suprasti Tavo poziciją ir kai kas, ką sakai, tikrai turi prasmės, tačiau čia eilinė loginė falacija. Pagooglink „false dichotomy“ (o galbūt ir taip žinai, kas tai yra) ir suprasi. Kažkas Tave įtikino, kad vienareikšmiškai yra geriečiai ir blogiečiai – o toks požiūris naivus. Visus reikia vertinti nepriklausomai. Ir net jeigu LSDP turi daugiau dėmių (su tuo sunku būtų pasiginčyti, nors tokie kaip V.Andriukaitis galėjo to išvengt, be reikalo pardavė savo partiją) – tai: “ Dalis kurių nori demokratinės laisvos Lietuvos. Ir kuri bus mūsų, kai išmirs visi komunistai ir LSDP partijos nariai. Tada valdžioje bus mažiau vagių ir galės Lietuva augti žymiai greičiau, nei dabar.“Šitai kaip tik greičiau primena būtent tuos komunistus, gal tiksliau spaliukus ir hitlerjugendą – visi tie žmonės jautėsi esantys dori ir kas juos vienyja – tai ne moralės trūkumas, o aklas bėgimas paskui lyderius, jų tikrųjų tikslų nekvestionavimas, metodikos pateisinimas ir taip toliau. Geriau paskaityk atidžiai, ką pats parašei ir pažiūrėk, kaip tai iš tiesų dera su Tavo neva deklaruojamais „didingais“ siekiais. 

     • znakorius

      Nusišnekėjai visiškai – kaip tik TSKP buvo šimtąkart moralesnė už visas dabartines partijas, nes absoliuti dauguma jos narių buvo tiesiog geriausi visuomenės žmonės, kada dabartinės seimo partijos sėdi iki kaklo melagysčių, suktybių, neteisėtų lėšų gavimo, o po to žulikams už tai atidirbinėjimo mėšlo duobėje.
      TSRS (ne sovietinių laikų, kada visko matas buvo Stalinas) blogis buvo tas, kad toje šalyje buvo galima į valdžią patekti, o ir tinkamus darbus visai visuomenei nudirbti, tik tada jei buvai teisingos, t.y. slavų kokios nors tautybės, pernelyg buvo daug centralizacijos, per mažai vietinės iniciatyvos.
      Tačiau tuomet visi turėjo pagrindinį dalyką – darbą, dėl ko neturėjimo ir išnyko iš Lietuvos per 23metus apie milijoną lietuvių, o iš kur Lietuvoje bus darbas, jei visą laiką į ją prie valdžios esantys stengėsi ne įdėti, organizuojant gamybas, o sau kišenes prisidėti, iš jos vis pumpuojant, o šalį gramzdinant į skolas, ko nei iš tolo nebuvo tarybmečiu.

     • Amantium

      TSKP nėra Sąjūdis. TSKP sunaikino Sąjūdį tam, kad paskelbtų Sąjūdžio iškeltų siekių monopolį. 

      Keistą istoriją prisimeni. Nežinau kokios ji valstybės, bet tikrai ne Lietuvos. 

      Sąjūdžio metu Lietuvoje veikė mažiausiai keturi politiniai centrai (iš kurių vienas užsienyje), kurie kovojo už nepriklausomybę. Plius dar šiandien kažkas mėgina įrodyti, kad ir komunistų tarpe vis dėl to tokių buvo – bet nesiimsiu to nagrinėti, nes visur būna visokių žmonių, tačiau kas buvo po 1992 rinkimų visi žinom. 

      Esmė tame, kad po AT realiai „moralinį monopolį“ įgyjo viena partija. Kita partija įgyjo materialųjį monopolį. Tos pačios dvi partijos pešasi visus dvidešimt metų. :) 

     • Auksinis_kardas

      Darkart: paties jausmai, savojo ir kitų IQ įverčiai net nėra žaidimo demokratiją taisyklių dalis. O žaidžiame pagal sutartas taisykles, derėtų siekti taip žaisti. Sekti kiekvieno  išvedžiojimais – nepraktiška, neįmanoma, yra balsadieniai, štai ir kviečiame reikštis, bei talkinti sąžiningam naudojimuisi demokratija.

      Kaip taisyklė, tokie visažiniai talibai su, tipo, aukštesniu, bet – praktiškai – smarkiai ribotu IQ, ir yra pirmiausi prakišti kokią maklę vardan „gerų darbų“, kaip kad jie supranta. Tai jie ir yra vienas didžiausių angažuotų pavojų demokratijai.

 • Perskaičiau. Jei viską ką čia surašėte nuoširdžiai, tuomet, Kęstuti, esate pavojingas žmogus. Jūs nematote, kad Lietuva jau yra demokratinė ir laisva. Manote, kad vagia tik komunistai ir LSDP partijos nariai? Mintyse peržvelgiau paskutinius korupcinius skandalus kažkaip nepamenu, kad tarp jų būtų socdemai. Nepamenu ir kad Zuokas būtų buvęs komunistu/socdemu. Na o Algį Ramanauską kelti į lyderius – norisi juoktis. Savo užsidegimu norisi jus lyginti su tokiais praeityje buvusiais Kinijos jauno amžiaus, sufanatintais veikėjais.

  • Nesakau, kad Ramanauskas kažkoks lyderis. Tiesiog, vienas man patinkančių veikėjų kuriam nepatinka korupcija ir vagys.

   Jei jau žmogus gyvenime susitepė, kaip Zuokas jis jau visam gyvenimui liks toks. Jis buvo teisiamas už tai jau, jei pameni. 

   Lietuvos korupcijos indeksas yra vienas didžiausių Europoje. Tad galima teigti, kad žmonių valia nėra tinkamai vykdoma, nes iš jų yra vagiama. Ir didžiausi vagys kurie norėjo LEO LT atiduoti Maximai, kurie sukūrė ir nuvarė Flylal ir buvo daug kitų „projektų“ savo kišenėlėms pasipildyti.

   Dažniausiai valdžioje buvo Jūsų mėgiami LSDP, o mes per 20 metų neišsivalėm nuo korupcijos. Tiksliau jie neišvalė valstybės. Ir šiai dienai esame EU vieni labiausiai korumpuotų. 

   Tad tiek Zuoko, tiek LSDP tiek DP ir TT valdžioje buvimo tikslas uždirbti pinigų ir manipuliuoti žmonėmis kuo ilgiau. Ir tikrai jiems nerūpi valstybės ateitis.

   • Visgi savo nuomones apie jus nepakeisiu ir tebemanu, kad esate per daug fanatiškas, o to pasekoje pavojingas. Pavyzdžiui, man atsakydamas jūs padarėte loginę klaidą, matydamas kad klausiu kur tų socdemų pražangos jūs iškart nusprendėte, kad aš socdemų gerbėjas. Cha! Atsiprašau, bet tai primityvu ir fanatiška. Galite manimi netikėti, bet garbės žodis niekada už socdemus ar tuomet dar LDDP nesu balsavęs.

    • Nu tai ir sveikinu. Aš tiesiog, negaliu matyti, kaip žmonės yra mulkinami tokios partijos. O dar šio blogo įkurėjas juos gina.

     • Karolis Urbonas

      Eik tu gal paverkt pas užpakalnį ar ramanauską tokių pačių kaip tu target groupui, nėra sveikatos čia su realybėje sunkiai besigaudančiais diskutuoti. Siūlau nenervuoti kitų savo mažvaikiškais postais, nes niekas su tavimi rimtai nediskutuos. Tiesiog terši eterį ir tiek. Ir nustok pagaliau Bieberio klausyt!

    • Deja Jūs padarėte loginę klaidą, nes aš nei žodeliu neužsiminiau, kad galvoju, kad jūs LSDP gerbėjas. Tiesiog, pasakiau nuomonę apie tą partiją. O tiksliau tiesą…

     • Jums kas? Agresyvios formos amnezija? Cituoju jūsų įrašą: „Dažniausiai valdžioje buvo Jūsų mėgiami LSDP“

     • Aš čia sakiau, apie šito blogo lankytojus ir Račo fanus. Tai nebuvo asmeniškai jums skirta… 

     • znakorius

      Grįžk pas konserverius ir toliau garbinkit žydšaudčius, pokario banditus ir šiuolaikinės Lietuvos griovėjus, kuriems savas tvartelis visada buvo  svarbiau už visą Lietuvą.

  • rimas778

   Pranesete kazka naujo-pasirodo Lietuva demokratine ir nepriklausoma!!!Man tai atrodo,kad ji buvo nepriklausoma pakol nepradejo skolintis ,o demokratine tai nebuvo niekada nuo pat nepriklausomybes paskelbimo.Kada realiomis laisves atemimo bausmemis bus nubausti visi garsiuju aferu (Wiljams,LeoLt,mailiaus,VEks ir tt. ir tt.)tol nepatikesiu ,kad lietuvoje demokratine santvarka!

   • znakorius

    Labai teisingai pašnekėjote.
    Pagarba.