Dievas man neatleis…

Dar vienas laiškas nuo Kęstučio Burbos…

Jo asmeniškai nepažįstu, bet mes turime tuos pačius priešus.

Į jūsų ir jo konfliktą nesikišu, nes apie jus nieko nežinau ir nieko negaliu kolkas vertinti. Bet visos kitos nominacijos buvo tokios pat kaip ir mano nuomonė.

Jo aštrūs pasisakymai verčia kreipti dėmesį ir skaityti. Kitas gal mažiau turintis nuomonę ir pasvirs tinkama linkme. O tas kelias yra geras ir doras.

Ne veltui jo profilį seka 28000 žmonių. Dėka jūsų skaičius padidėjo ir didės dar daugiau. Ir ten pagrinde jaunimas, tokie kaip aš. Dalis kurių nori demokratinės laisvos Lietuvos. Ir kuri bus mūsų, kai išmirs visi komunistai ir LSDP partijos nariai. Tada valdžioje bus mažiau vagių ir galės Lietuva augti žymiai greičiau, nei dabar.

AR kalbos yra aštrios ir gal nemielos jo priešams, bet man tai nerūpi. Man rūpi idėja ir kelias kuriuo einame. Jis atliks labai daug darbo uždegdamas tų 28000 žmonių širdis ir norą į tai apie ką rašau. Ir greit iš tų 28000 pataps 50000 ar 100000.

Manęs reiktų atsiprašyti, kad paviešinote mano asmeninį rašytą laišką. Ir užtaginot žodžius srutos ir pan, aš tokių nelabai vartoju ir man nepatinka ten sukiotis. Bet ką padarysi… nesijaučiu toks, tad nelabai ir pergyvenu. Čia Jūsų blogas, tad ir minkykitės jame, kaip Jums mieliau…

Dėkoju kad ištrynsite mano mobilaus numerį, nors vis dar matau bloge. Aš taip pat galiu gauti jūsų nr ir papostinti AR profilyje su prierašu Račas, neabejoju, kad kas nors iš tų 28.000 smalsuolių norės jums paskambinėti.

Ankščiau ar vėliau Lietuva išsilaisvins iš vagių, tokių žmonių kaip Algis Ramanauskas dėka. Ir neesmė kaip tai yra daroma, svarbu, kad daroma… Jei aštrūs pasisakymai giliau įeina į visuomenę ir tai būdas ją pažadinti ir parodyti kas yra kas, tebūnie. Man tinka.

Linkiu jums gražios, darbingos ir kupinos naujų įspūdžių darbo savaitės. Kad ir netikite tuo, Dievas jums atleis, jei jo atsiprašysite ir paprašysite malonės.

P.S.Dievas man neatleis, nes jo malonės prašyti gali tik tokie kaip K.Burba ir M.Adomėnas…

(9 balsų, vidurkis: 4,11 iš 5)
Loading...