Demokratija visiems: nevispročiams iš Kauno – taip pat

Čia toks vienas (o gal keletas) nevisprotis, panašu iš Kauno, neseniai šį tinklaraštį atrado ir bando smagintis.

http://cantrip.org/stupidity.html

Šiaip tai gal ir reikėtų tiesiog jį „užbaninti“ ir kreidučių nupirkti, bet kadangi esu žmogus demokratiškas, nusprendžiau jo genialias mintys į vieną vietą sumesti. Kad patogiau būtų jo šalininkams ir kad neterštų komentarų erdvės.

Skaitykite ir džiaukitės. Laiškus jam siųskite atskirai.

„Tokius glušus kaip tamsta reikėtų kastruoti, kad genofondo negadintumėte”: čia meilus, kūrybingas:)ir intelektualus tolerastiškos direktoriškos asmenybės proveržis…
Iš karto intelektualaus inteligento kaukė nukrito, kai tik kūrybingai ir šmaikščiai buvo per išbujojusią savimeilę prieš plauką grybštelėta..
Nepatiko nemeniškai ,administratoriškai Artūro sielai šiuolaikinių Kauno komunarų galima skulptūrinė kompozicija ir jos galimas prievaizdas…
Palauksim ,kaip dar viena inteligentiška narciziška moteriška sielelė panašiai sureaguos…:)Galiu lažintis iš kilogramo vilko taukų…
Pastaraisiais ,kaip ,,Austras” -gerai apsišvietęs istorikas Antanas , be abejo,žino, vilniečiai ištepdavo Muravjovo-koriko skulptūrą, kad šunys naktimis prie jos susirinkę pastūgautų…

Leo.lt laikais antisistemiškas santūrus pilietiškas apžvalgininkas Račas liudijimus visuomeninei komisijai būtų traktavęs kaip nešališkas pris. teismo narys…
Sistemos šulų pasodintas į BNS viršininko kėdę Artūras į smurto Garliavoje istoiją žvelgia sistemos partaigenoze drg. K. Jovaišos akimis…Detalės ,kurias pris. teismas galimai vertintų ,kaip gerai apgalvoto smurto prieš mergaitę įrodymus (Černiauskas per TV prisipažino netyčia,kaip jie iš anksto kruopščiai repetavo ,,poėmį”), direktorius A.R. vertina kaip Kondratjevas ir kryževičius…
Račas ir darbartinė jo nomenklatūrinė Temidistų kompanija teigia-1)Nebuvo smurto Garliavoje ir taškas
2)Mergaitė pati pas mylimą mamytę septynioliktą dieną nubėgo…
3) ,,Aštuonios rankos” mergaitei mašinoje tik pasivaideno, o ir 240 meilių stribų ir jų ,,dujinės- bananinės meilės ” piliečiams ir vėliavoms nebuvo…
Nebuvo ,direktoriuk , ar ne?

Dirba iki devinto prakaito jam nemielus komentarus betrindamas:) Ir ,be abejo, ,,vardan tos- Lietuvos” ko tik ,,švelni ir tolerantiška” direktoriaus siela nepadarys…
IR ,kaip tikras intelekto galiūnas, į Voltero garsiąją frazę apie pakantumą kitaminčiams kojas kruopščiai besivalydamas…
Pirmym ,su daina, mielas Artūrai,juk kiek cenzūros neartų plėšinių dar plyti Lietuvėlėj mylimoj…

Nebuvo juk nei ,,kaldrytės” , nei imtynių meilaus vicečempiono, nei pačių meilių skrebų nebuvo,pastabioji Leokadija,ar ne? Ir juosta internete tik miražas dykumoje…
Norėtumėt, bet deja- smurtas ir kląsta buvo..Ir Lietuva pabudo kitokia .Ir spalio mėnesį bus sistemai ir Jums karčios pagirios ..
Bet kol kas čiulbėkit,kad nieko nebuvo…:)

Pasidarbuok ir aukščiau komentaruose mergaitės ir teisigumo tema tema, šarpusis tu mūsų daršbtuolėli…
Tėvynė vis dar didesnio nuoseklumo iš Tamstelės ,Artūrai,laukia..

visuomeninei komisijai neatvyko liudyti ir ,,tikrų faktų ” apie kaldrytę ir pan. nei vienas pareigūnas…
Ar Račui neatrodo,kad ta pareigūnų nepagarba komisijai ir duomenų slėpimas (ir nuo Seimo komisijos taipogi..) yra spjūvis į veidą ir pačiam tiesos ieškančiai visuomenei ir pačiam Artūrui tame tarpe???
O gal po leo.lt laikų ,Artūrai, jau pamilote sistemą ir ,,patikimus politikus” bei ,,patikimus” ir ,,neklaninius ” teismus ?

Ar kaldrytę mergaitės ,,apšiltinimui ” stribų talkininkė naudojo?
o gal komentatorės ,,Leokadijos” pagąsdinimui…?

Prisimenant Kaune buvusią komunarų stovylą..
Kas Kaunui ryžtusi naują versiją sukurti?
Kaukėtas komisaras A.K. ,krikščioniškai meiliai už parankės laikantis archangelę Anstolę.Šalia dėkingų Vilniaus inteletualų vardu judviems rankas bebučiuojančią pagarbiai priklaupusią Ūkio mokslų Mūzą -Aušrą.Ir visus tvirtai apglėbusį Temidės tarną Jovaišą su svastikos raiščiu ant rankovės.Tik kiek nekaltai Rytų pusėn kiek pasvirusį..
O violetinėms musėms bei viol. šunims kaukiantiems (nes vilko taukais staigiai miestelėnai išteptų) nuo naujosios skulptūros baidyti kauniečiai pasamdytų Račą…

P.S. Tikiuosi, šių komentarų autorius bus patenkintas ir toliau savo komentarus rašinės Nemuno krantinėje kreidutėmis.

Ai, ir dar pamiršau tam dundukui pasakyti, kad tik tokie nevispročiai kaip jis gali galvoti, kad turiu laiko trinti tokių glušų komentarus. Viskas daug paprasčiau: mano tinklaraščio sistema per tuos ketverius metus taip ištobulėjo, kad jau iš pirmos frazės supranta, kad komentarus rašo dundukas. Ir, žinoma, jų neskelbia, kad neplistų infekcija. Tai kartais padarau aš, prieš tai panaudodamas dezinfekcines priemones.

(5 balsų, vidurkis: 4,40 iš 5)
Loading...
 • Geriau jau vienas žodis TIE-SOS, negu visa ši trita ant Nemuno krantinės.

  Šiaip tai nieko naujo. Drabstymasis įsibėgėja. Kaip švaru švaru bus tuoj, aplinkui. Na nebent pusei Lietuvos išjungs internetą.

  • Valentinas

   Regi,
   Kedofilai nori ne tiesos o LINČO.
   Tai dar vienas bjaurus kedifilų įprotis. Jie save vadina visuomenininkais nors visuomenei neatstovauja. Jie rėkia, kad nori tiesos, nors iš tikro nori tik jiems priimtinos ir jų patvirtintos tiesos. Šlykštu.

   • Valentinai, žinai kuo tu skiriesi nuo aukščiau cituojamo žmogaus? Tu turi tiesiog mažiau laisvo laiko. Aš jau taip pradedu manyti. Visa kita tik stiliaus ir priklausomybės vienam iš polių klausimas.

   • Stogas

    Tiesa negali but tavo ar mano. Slykstu yra melas kaip ir fulvos po akim nupiestos flamasteriu…

    Kaip Tu gali sakyt ko nori kita puse, jei tu ja niekini- kedofilai, patvoriniai, garliaviniai, fioletiniai…. cia tavo tiesa. ?

    Valentinai, visu pirma jie yra zmones, paprasti zmones, ne is ministeriju, ne is blizganciu vitrinu susukuoti ir nuspakliuoti… bet zmones.

    • Valentinas

     Aš kedofilų niekada nevadinau „patvoriniais“. Šis pavadinimas gal ir išsprūdo kam nors, bet kedilai jį pasičiupo vystydami savo nuskriaustųjų kovotojų prieš sistemą vaidmenį: „Štai žiūrėkite koks tas „elitas“, mus patvoriniais vadina.“. Labai panašiai kaip paksogeito metu pakso šalininkai save didžiuodamiesi vadino runkeliais.
     Tai nieko nauja, sena daina „Pirmyyyyyyyn vergaiiiii nužemintieeeeeeeeeeeejiiiiiiii“ yra to pačio PR triuko pavyzdys.
     Aš galiu sakyti ko jie nori, nes jie patys neslepia. Tiesą jie jau nustatė, jie reikalauja, kad ta tiesa būtų įforminta: Stankūnaitė kalta? Taip. Mums reikia „tiesos“ kad Stankūnaitė kalta.
     Mergaitė buvo tvirkinta. Prašome įforminti šią „tiesą“.
     Sistema susidorojo su Venskiene. Reikalaujame įforminti ir šią „tiesą“.
     Mergaitės perėmime panaudotas smurtas. Ši „tiesa“ privalo būti įforminta.
     Ypatingai aršūs kedofilai reikalauja įforminti egzotiškas „tiesas“:
     „Mergaitė buvo apsvaiginta“.
     „Kedys buvo nužudytas“.
     „Ūsas buvo nužudytas“
     „Kita mergaitė nužudyta“.
     Tai ne mano išsigalvojimas, tai atviru tekstu sako patys kedofilai.

     • Stogas

      Valentinai… cia tu sau jau isikalei i galva ko tie tavo Kedofilai nori . As puikiai suprantu, kodel Tau norisi , kad jie taip noretu.

      Grizkim i pradzia, Kedys 2 metus vare ant gerbiamo seimo nario padejejo, veliau ant gerbiamo teisejo, veliau skundesi teisesaugai , zurnaliugoms, televizioncikams, prezidentei, seimui ir visiems buvo pofik… 2 metis buvo visiems pofikas.

      Dabar tu aiskini,—– kad Ypatingai aršūs kedofilai reikalauja įforminti egzotiškas “tiesas”:
      “Mergaitė buvo apsvaiginta”.
      “Kedys buvo nužudytas”.
      “Ūsas buvo nužudytas”
      “Kita mergaitė nužudyta”.

      Tiesa yra viena ir ja reikejo duoti dar pries zudynes.
      O musu funkcionieriai (teismai, prokuratura, tyrejai,STT, VSD…) nuo pat pradzios susisiko . It tu manai kad jie pasakys, sorry suklydom, nedirbom, buvom pirty su prostitutem ? Ne ne jie nekalti.. kedofilai kalti…

      O kas tuos violetinius isaugino ?

     • Valentinas

      Stoge, tai tu pats patvirtini, kad jūs norite tik šios vienos „tiesos“. Jokia kita tiesa jums nepriimtina.

     • stogas

      Valentinai, as suprantu, Jus norite , kad butu jusu Ar tiesa, o cia dar violetiniai lenda is patvoriu su savo tiesa..

      Kedofilas – pagal tavo sintakse , zmogus garbinantis galimai zmogzudi ginusi galimai prievartauta mergina. Ar is tikro visi violetiniai tokie? Ar visi garbina Kauno berniuka ?
      Kiek matau dauguma pergyvena del mergaits likimo, del teisybes slepimo, del nedejimo pastangu teisybei triumfuoti ,isaiskinti, del akivaizdaus melo, del teisesaugos impotenizmo…

      Na na vel apsauk kad primetu savo tiesa , o tavo tiesa sutrypiu patvory…

   • briedis

    Valentinai,- aš , aišku, ne Merė Popins, bet tas jūsų diskursas, arba kaip mandrai sakoma mainstreamas, neblogai vienu rusišku priežodžiu iliustruojamas. Būdavo sakoma: kas per jaunimas?-jiems į snukį spjauni, o jie muštis lenda…))

 • Stogas

  „tu pyksti Cezari, vadinasi tu neteisus“

 • Audrius

  Gerb. Artūrai, tai kadangi esate tinklaraščio savininkas kas trukdo susikurti komentavimo ar bendravimo taisykles.Pavyzdžiui :“1. В моем журнале не матерятся. Любой мало-мальски культурный человек сможет выражать свои мысли без вставки, где ни попадя, „местных идиоматических выражений“, поэтому будьте добры не ругаться. На первый раз предупреждаю, на второй могу и забанить.
  2. Если вы думаете, что в мой адрес возможно писать оскорбления, издевки и это вам сойдет с рук, то глубоко ошибаетесь. Вы будете немедленно забанены, терпеть хамов я не намерен.
  3. Троллить в моем блоге тоже бесполезно. Поскольку тролль не дает никакой полезной информации и намеренно разжигает склоки и флуд, то данный господине также подпадет под репрессивную длань.
  4. Писать на олбанском языке и спамить тоже наказуемое деяние.
  5. Если уж вы ввязались в разговор по той или иной теме, то спорьте аргументированно, тогда вам также и ответят. Если же вам более по сердцу сотрясать воздух лозунгами и криками, не утруждая себя обоснованием произносимого, то и отвечать такому человеку будут как крикуну-пустышке.“ Atsiprašau kad patingėjau išverst į lietuvių kalbą.
  P.S Kartais ir jūs pats savo elgesiu provokuojate kitus ir komentatoriams atsakot kaip koks….Čia užsuku labiau dėl Regio ir Fredžio bei kt komentarų. Aišku ir jūs karts nuo karto ką nors įdomaus parašot. :)
  .

  • Taisyklių nepaisymas yra kiekvieno lietuvio garbės reikalas… Dėl to neverta kurti taisyklių, kurių dundukai vis tiek nepaisys ir tuo didžiuosis…

 • Viktorija

  Apie iliustraciją „Stupidity“: šitą karikatūrą dar būtų galima keisti į ką nors iš temos „monkey mind“.

  Dievaži, cituotus komentarus net skaityti sunku. Siaubingas nenuoseklumas, mėtymasis, pagieža ir pyktis, jautrumas, agresyvumas, dar žingsnis – ir šizofrenija. Dvasinės pusiausvyros nerasta. Konstatuoju greitą komentatoriaus išsekimą ir besiartinančią emocinę krizę, asmeninę dramą. Tokie kovotojai už teisybę – šmėklų vejami baltieji kariai. Man nuoširdžiai jų gaila.

  O tokias rašliavas aš nesigilindama per akis praleidžiu ir tiek. Tokie ir panašūs raštai – tik pamušalai vėjui.

 • DFTT = Don’t feed the trolls.
  Daugiau nei paprasta.

  p.s. siaip tai as jau buciau uzbanines…

 • Audrius

  „Demokratija visiems: nevispročiams iš Kauno – taip pat“Kai lietrytyje rašo violetinis ar violetinių rėmėjas seimo narys , man tokie terminai ne prie širdies,kvepiantys patyčia.O štai dabar nevispročiai iš Kauno…Kitur , kituose miestuose tik protingi?

 • Andrius P.

  Raštas šizofreniko, ką daugiau ir pasakysi. Bet iš kitos pusės kai pasižiūri į viską iš tolėliau – jei ne tokie bukapročiai rėksniai ir linčo teismo siekėjai, Venskienė toli eitu…

  Anyway, rinkimai viską parodys.

  • Rinkimai nieko neparodys. Vėl išlįs kokie klounai ar dar kažkas ir po kelių metų valdžia eilinį kartą bus bloga. Kol neišmoksime gerbti ir džiaugtis savo sprendimais, tol neišmoksime būti pakantesni vieni kitiems.

 • Tomas

  Nu va siuo atveju as labai palaikau p. Raca – taip nepadoriai izeidziamai asmeniskai rasanciu komentatorius butina blokuoti. Ir tai nebutu nedemokratiska. Dar daugiau – uz tokius zodzius kaip – „tokius glusus reikia kastruoti, kad negadintu genofondo“ – gal netgi reiktu ir vyridkai snuki ismalti, nors tai gal ir nebutu teiseta. Zodziu gerbiamas Racai, pasiulykite tam chamui „kastracijos specislistui“is Kauno vyriskai i snuki. Kaip Austrui savo metu. O mes Jus palaikysim.

  • Viktorija

   :) padaužos,tai kai mušitės visi, praneškit laiką ir vietą, aš nusipirksiu kukurūzų ir ateisiu pasigrožėt nuostabių smurto scenų. Kas gali būt įdomiau už besimatuojančius: kieno stebuklinga lazdelė ilgesnė? Hm?

   • http://racas.lt/nevalingos-rankos-sukryziuotos-kojos-ir-haris-poteris/#comment-103190

    Viktorija, tikrai būtų išgirsti atsakymą į paskutinį klausimą. Visa kita nėra svarbu ir neįdomu.

   • Tomas

    miela Viktorija, Jums kazkaip vis issprusta mintys seksualine tematika :) ? – tai raginate pasimyleti, tai verziates pamatyti „lazdeliu“ pasimatavimus. Gal ponas profesorius nerodo Jums demesio arba Jums jo tiesiog neuztenka ?:) – gal as galeciau pagelbeti ? – trumpai prisistatysiu centimetrais- 182/94/17.

    • Bobutė

     Taikliai.:)))

     Moteriškaitė aiškiai сексуально озабоченная…:)))

     • Apžvalgininko nuomonė

      Ir tu apie save. :)
      Čia į temą.

     • Tomas

      tikrasis lietuvi ? :) – norėčiau asmeniškai tavo asmenyje pasveikinti visus „mentiaras“ pamalonintais jų vado simbolišku pavadinimu „melionas“ tais 20 lt prie kasmėnesinės algos :)…Simboliška būtų 30 Lt, kaip Biblijoje, bet vistiek gerai :)… Taip jums „mentiaroms“ ir reikia – skant – „už pavyzdingą šunišką tarnybą“ :)

     • Apžvalgininko nuomonė

      Tomuk,
      tavo žiniai aš ten nedirbu.
      Kažką maišai.
      Beje, kodėl esi toks priešiškas tiems, kurie už savo darbą gauna mažai?
      Musėt, esi žulikas koks nors ar kitokia nedamušta kontra? :)

     • Tomas

      taigi žinau kad jau pencininkas „sodininkas“ :)… ir dar „znakorius“, on že – „labai teisingas pilietis“, ir dar velniai žino kas – nepamenu :)… O gauna mažai tavo draugeliai, nes su savo proteliais tesugeba mažas mergaites gaujom grobti apsiginklavę iki dantų gavę komandą „fas“ – tokiems ir atlygis priklauso šuniškas :)

     • Apžvalgininko nuomonė

      Meluoji, jie įvykdė įstatymo reikalavimus.

  • Makmerfis

   Patikslinimas, Tomai: šitą sparnuotą frazę apie kastravimą ir genofondą, kiek pamenu, pats p. Račas paleido ir tokių priemonių imtis siūlė.

   • Tomas

    zinojau ta rasydamas komentara Makmerfi

 • Viktorija

  Dievulėliau, Regi, atsiprašau!
  Aš tik norėjau pajuokauti, nes jūs visi čia tokie rimti ir tos kalbos – „vyriškai į snukį“, tikrai, čia viskas labai rimta…

  o dabar apie ilgus argumentus ir atsakymus, kurių laukiate.

  „atsakomybė, visuomeniškumas, man ne dzin“, – nuostabu. Tai ne tik apie jus, bet ir apie mane.
  toliau, ką čia dar įskaičiau..Ai, – „pareiga atsakomybė“, – super.
  toliau…
  „policijai ir teisėsaugai išauga sparnai pradedi suprasti, kad tai ankščiau ar vėliau gali paliesti ką nors iš aplinkinių“ hm…
  policijai/teisėsaugai – tai čia visai sistemai sparnai? o gal tik atskiriems individam? – nes jeigu monstrą darom iš visos sistemos – tai ne mano baubas. Žiūrėk, Regi, šitoks apibendrinimas lengvai išauga į voldemorto šmėklą.
  toliau..
  Znakoriaus pozicijos nežinau, sorry, tingiu gilintis, komentuoti negaliu. Apie Bobutę ir greitąją nesupratau, nes pritrūkau konteksto.

  Na, o apie visus violetinius, ir ar visi violetiniai persekiojami šmėklų, tiesą sakant negalvojau. Hm…Čia reikia pamąstyti. Ai, nežinau ir tiek. Bet kai išgirstu tokią leksiką kaip: “stribai“, „gyvuliniuose vagonuose i Sibira”;
  “ar beeis kas i miskus kovoti“
  “kovoti su sistema”, „išnešė kojom į priekį“ – man jau ženklas, kad žmogus bendrauja su šmėklom.

  Na, o apie asmeninius profesoriškus stebuklus nekomentuosiu, bet žinoma, juoką supratau ir niekaip nepykstu :)

  • stogas

   Smekla tu smekla :) Smeklos piesia fingalus po akim ir apkaltina, senius 74 metu, sudauzymu…

  • Apžvalgininko nuomonė

   Akivaizdu, kad Kaunas su vis atsikartojančiais marazmais yra pūlinys Lietuvos kūne.
   Ar nepadėtų atominė biomba? :)

   • Apžvalgininko nuomonė

    Bomba.

    • stogas

     Gal reiktu isisvalyti smegenis ?

     • Bobutė

      Baikit pliurpti nesąmones, p. stoge.
      Negalima išvalyti to, ko nėra…:)

     • Apžvalgininko nuomonė

      Iš organizmo pūlinius gydytojai, kaip žinia, šalina.
      Ar yra prieštaraujančių, kad Kaunas su savo marazmais jau tapo pūliniu?

     • stogas

      Zinot, buna galvoj isgrezia skyle, kraujui isbegti…..bet smegenys nesugrizta. Man Kaunas patinka.
      Deja, ar ne jus pavoget Gedimino prospekro trinkeles ? O kokie idiotai naujas juodas trinkels suskalde per 3 metus ? :)
      Kalanta irgi buvo pulinys is Kauno….

     • Apžvalgininko nuomonė

      Kalanta irgi buvo tipiškas Kauno marazmatikas – o, juk, galėjo gyventi ir gyventi. Būtų kai ko pramnokęs, kai ką supratęs, nemažai pasiekęs.
      Bet ne – trenkė šlapimas į galvą ir pasidarė.
      O dabar atsiranda tokių pat šlapiu maišu trenktų, tai tie tokius poelgius garbina. Užjausti, pvz., artimuosius, gal būt, ir reikėtų.
      Bet ne daugiau.
      Betgi Kaune – vis ne taip kaip visoj Lietuvoj (prisiminkim jų pačių apie save pasakytą – Kaunas yra Kaunas): kad ir kvailai, bet, kad tik kitoniškai.

     • Rytis I

      „Kalanta irgi buvo tipiškas Kauno marazmatikas“ – čia tamstos asmeninė nuomonė ar kažkas daugiau?

     • Apžvalgininko nuomonė

      O jūs manote, kad ten buvo dėl ko žudytis?
      O gal jums priimtinos savižudybės?

     • Rytis I

      Neatsakėte į klausimą :)… Nesvarbu, kas kam priimtina ar ne, kaip ir „dėl ko“ – nebūtina tai visiems suprasti. Visdėlto teigti, kad tai buvo vien „marazmas“ manau reiktų turėti svaresnių argumentų, nei „nepriimtina“. Ar Tibete fakelais virstantys vienuoliai irgi „marazmatikai“?

     • Apžvalgininko nuomonė

      Skaitykite prieš tai buvusį komentarą.

     • Bobutė

      Pūlinius reikia išpjauti.
      Vienas iš didžiausių pūlinių interneto platybėse bei „ant visos“ Lietuvos yra visokie buvę… Buvę milicininkai, KGB’istai, kompartijos aktyvistai ir etc. Žinoma, ne visi. Kai kurie susitaikė su pasikeitusia santvarka, bet yra nemažai buvusių, tokių kaip „tikras milicininkas“, kurie tik ir taikosi bent kaip nors įkasti, pakenkti, suniekinti ir etc.

      Daugumoje portalų juos „išpjauna“, bet jie vėl išlenda, bandydami po nauju nick’u pasislėpti… Bet negi paslėps savo sušvinkusią dušelę… Iš tolo kvapelis išduoda.

     • Apžvalgininko nuomonė

      Bobute,
      tu jau tikra landsberginė beretininkė – per jus Lietuva ir sėdi visiškame pate.

     • Bobutė

      Ne sovietinių dundukų reikalas kas su kokiom beretėm.

      Ir neamsėk ant laisvos Lietuvos bei ją atkūrusių sūnų ir dukrų. O tai iš istorinio šiukšlyno, kur nusiuntėm tamstą, perkelsim į tikrą, kur, mano galva, ir yra tinkamiausia vieta tokiems kaip jūs…

      Dašuto?

     • Apžvalgininko nuomonė

      Nieko nei jie, nei jūs, piemenys, nesukūrėt – viską padarė ramiai, tvarkingai Lietuvoje dirbusi visuomenės dauguma, t.y. mes.
      Tai ir buvo vienintelė bei teisinga strategija, o jūsiškė – tik triedaliojimas ir kovos imitavimas.
      Pasižiūrėk, mergike, ką sako rimti vyrai:

     • Bobutė

      Matau, kad nedašuto… Niekšeliai, koloborantai, apie kuriuos kalbėjo S. Geda – tai tokie kaip tamsta, o tie kurie gyvenom sukandę dantis ir pagaliau atgavom laisvę – tai mes.
      Ir kiek begąsdintumėte mus kartuvėmis, ar kankinimais kalėjimuose – nieko neišgąsdinsite (kaip ten sakėt -„pakarti ar arti to, arba į kalėjimą, o kamerose pripilti vandens ir prileisti žiurkių,…“ – kad gyvus žmones…). Šiaip jau, esat šlykštus tipelis, net sovietinių NKVD’istų fone.

      Bet ko ir tikėtis, kai smegenyse tik vienas vingis ir tas pats nuo furažkės…:)))
      Ir nesidangstyk visuomenės dauguma su kuria nei turėjai, nei turi ką nors bendro…

     • Apžvalgininko nuomonė

      Ir vėl apie save pašnekėjai – su kuo ir sveikinu. :)

     • Auksinis kardas

      Kiek tiesos ir šviesos viens kito gerkloje…

     • Apžvalgininko nuomonė

      Kalbėkim konkrečiai.

   • P.E.

    Keista,kad toleruojami tokie komentarai.Gal blogo autorius jų neskaitė?

 • Tomas

  na nebukit tokia angazuota madam Viktorija :) – istrauket mano citatas is konteksto ir jau diagnozuojat. Tai buvo mano atsakymas Jusu bendraminciui pirmajam uzsiminus apie savo fobija 40 -tuju situacijai. Bet Jus aisku to nepastebejote netycia ?:) Ar jau kaip p. Valentinas pradedate matyti tik tai kas patogu Jusu versijoms pagristi ?

 • Tiesa išlaisvins…

  Garliava tik parodo mūsų teisinės sistemos supuvimą ir valdžiažmogių nutolimą nuo Tautos..Protestai dėl mergaitės tik ženklas gresiančios audros,kuri gali nušluoti rudenį didumą ,,lovio partijų“ nuo Seimo ėdžių.
  Tiek Kaune, tiek Vilniuje, tiek Klaipėdoje ar kitur žmones užkniso neteisybė, o Račas prarado nuovoką ir grims į dugną su melo sistema, su ,,valdomos demokratijos “ santvarka kartu..
  Jis mėgina perteikti piliečių pasipiktinimą sistema ,kaip puspročių maištą, bet tuo tik apgaudinėja blogo lankytojus ir pats save…
  Tą jo ir jo pasekėjų ribotumą suvokia ne tik ,,Stogas“, bet ir dar būrelis žmonių.Bet Artūro gerbėjai lyg užhipnotizuoti- karikatūrina tikrovę, kitus ir nebemato esmės ir Tie-SOS…:)

 • baekjo

  Mes, patvoriniai, paprasčiausiai norime dviejų dalykų:
  a) tie – SOS
  b) mė – SOS
  Duonos ir žaidimų, taip sakant.

 • Apžvalgininko nuomonė

  Visiems kaunietiškų marazmų tikėtojams:
  Policijos pareigūnai D.Kibirkščio seseriai – žinomai Alytaus pedagogei – tuomet pasakė patys netikintys, jog vyras yra kaltas, tačiau bijantys, kad jų neapkaltintų pedofilų klano gynimu.
  Jau tuomet teismo koridoriuose buvo kalbama, kad sprendimą priėmusi teisėja paprasčiausiai nedrįso išteisinti nekalto žmogaus, nes pabijojo aršios karą pedofilams paskelbusių veikėjų, kuriuos tuo metu atvirai palaikė ir šalies prezidentė, reakcijos.
  Užvakar Apeliacinis teismas visiškai išteisino 34 metų D.Kibirkštį, kurį Vilniaus apygardos teismas buvo nuteisęs septynerius metus kalėti už mažametės išžaginimą.
  http://www.lrytas.lt/?data=20120630&id=uzr30_a3120630&p=1&sk_id=99&view=2

  Kas dabar mokės kompensaciją?
  Vėl visa visuomenė – iš biudžeto?
  O kodėl nepadarius taip kaip būdavo tarybmečiu: neteisėtai iškėlei bylą, neteisėtai nuteisei žmogų – tada tau iškeliama baudžiamoji byla ir tada tu esi teisiamas.
  Tada ir teisėtvarkininkai atsakingiau keltų bylas – pradėtų ikiteisminius tyrimus (privaloma, prieš pradedant ikiteisminį tyrimą, nustatyti ar yra objektyvinė pusė – deja, to nėra paisoma).

 • Giovani

  Man patinka tokie veltėdžiai,kaip račas,kurie sukuria savo puslapiuką,tokių pat veltėdžių būreliui paplepėti,nes jie gi protingiausi,jie viską žino,o kiti dundukai:),dar net ir į snukį išdrysta viens kitam pasiūlyt :),aišku tik internete,nors tikrovėj tai kažkada Patackas parodė,kad nelabai,ten žurnalistam snukiuotis gaunasi,Valatka nelabai ta faktą nori prisiminti,juokinga ir tiek.

  • Apžvalgininko nuomonė

   Patackas vargu ar gali girtis savo kvailu poelgiu – jo laimė, kad papuolė ant tikro inteligento.
   Jei būtų toks, kuriame inteligentiškumas ne tiek išvešėjęs, būtų tavo sapną sutvarkęs vietoj – be teismo ir tardymo.
   Ir nebepūstų dabar Lietuvai sėdėjusių (urkiškų) nesąmonių.

 • Viktorija

  Mane įkvėpė savaitgaliniai komentarai. Sukompiliavau jums pasakaitę iš BOBUTĖS posakių. Taigi:

  Gyveno kartą nepriklausomoje Lietuvoje „niekšeliai ir koloborantai“. Jie buvo siaubingai erzinantys tipeliai, baisesni net ir už NKVD’istus. Be to, smegenyse jie turėjo tik po vieną vingį „nuo furažkės“.

  Tačiau jų atsvarai gyveno ir kiti, sūnūs ir dukterys, kurie kadais seniai atgavo laisvę, nes „ilgai kentėjo dantis sukandę“. Atgavę laisvę jie pamatė daug amoralių ir pagiežingų, piktų, taisyklingo sakinio suregzti nemokančių mokytojų ir suprato, kad dėl to šaliai atėjo vargas. Tačiau blogiau už tai buvo pribrendę „pūliniai“. Todėl jie nutarė juos išpjauti.

  šita misija buvo labai svarbi ir sudėtinga. Pasišventė jai daug Lietuvos visuomenės, gerai išmanančios esamą situaciją. Jeigu kas pateiksite kokių pasiūlymų – nereikia. Juk daugelis tų patarimų „dundukiški“, o ir šiaip, jums tiesiog dar nedašuto, todėl varykite į „istorinį šiukšlyną“.

  • Apžvalgininko nuomonė

   Filosofijos profesorius J.Karosas kartą paskaitoje sakė: yra žmonių, kurie žiūri į pasaulį per moterišką skylutę. :)

 • Tratata

  Tai žinoma reikia šalinti „dundukus“ ir visus Jums nepriimtinus komentarus. Juk reikia kažkaip palaikyti ir išlaikyti „gerą“ įspūdį apie Jus. O apie genofondą – gerai pasakyta…Nekoks, nekoks…plikas, ryžas, raupsuotas…isteriškas…žodžiu fui, jei nepinigai ir pareigos, tai visai nieko :)

  • miela laila, tikriausiai rašėte žiūrėdama į veidrodį ir pasinėrusi į savianalizę. Sakyčiau, labai taikliai ir tiksliai save apibūdinote.

   • Tratata

    oi dabar tik gerai apie Jus :) tik gerai …nes matau ir man teks ryzai dažytis :)

    • miela laila, nepadėtų, net jei violetine spalva nusidažytumėte. Nebent su plaukais kartu ir smegenis.

     • Tratata

      Genai daro savo.Purkštauk nepurkštavęs ir nieko čia nepakeisi.Ar ne „mielas drauge“ :)?Gerai daugiau nerašysiu, atsipalaiduok. Rašinėk ir toliau savo rašinėlius,trink dundukus ir gauk savo algą už nuveiktus „darbus“, gal ir vėl kada priims į LRT…, nors „išmestos musės“ iš sriūbos niekada neskrenda.

     • miela laila, sutinku su tamsta 120 procentų. Net jei nusidažytumėte savo plaukus, niekas nepasikeistų. Kai gamta ko nors neduoda, dažai jau nieko nepakeis. Pavyzdžiui, jei mokykloje neišmokai, kaip rašyti sriuba, tai dažyk nesidažęs, o vis tiek dunduke liksi.

 • sataniuga

  Sprendžiant iš stiliaus pacientas yra (buvęs?) žurnaliūga. Gal net kokio lietryčio/ respublikos, sprendžiant iš aršumo.

 • vienok

  Panašu,kad „Apžvalgininko nuomonė“ iš visų jėgų bando pralenkti Račo straipsnyje cituojamą komentatorių savo „sąmojingais“ pasažais,tačiau jokios kritikos iš p. Rąčo nesulaukia.

  • Apžvalgininko nuomonė

   Kalbėkim konkrečiai – kas netinka, kodėl netinka?
   Galime padiskutuoti.

  • Sejanus

   Mhm, angliškai apie tokius sakoma „trying too hard“. Jau taip stengiasi atrodyti protingu, informuotu, solidžiu ir sąmojingu, pretenzingumas pro kraštus bėga. Kartais beveik net gaila neįvertintų žmogaus pastangų pasidaro skaitant.

   • Apžvalgininko nuomonė

    Jei negali nuginčyti, tai nors pabandysi apspjauti?
    Būdinga jums.

 • Agnė

  Aš esu kaunietė, mane tiesiog piktina, kai Garliava yra tapatinama su Kaunu. Tas pats, jei veiksmas vyktu Grigiškėse, o visi sakytu, Vilnius toks, Vilnius anoks. Bet čia turbūt negalima atskirti jau, labai nepelnytai mano nuomone Kaunas yra linksniuojamas šiais pastaraisiais metais, juk ne visi „violetiniai“ ten..

  • Apžvalgininko nuomonė

   O jei dar pridėti, kad Klonio g. yra net ne Garliavoje, o Toleikių kaime?
   Betgi aš ten esu buvęs (laidotuvėse) – ten viskas per viena.
   Gal todėl Kaunui ir priskiria?
   Visiškai pritariu, kad violetinių tėra tik kruopelė, bet tai mes pamatysime per rinkimus – ar nebus taip, kad už juos Kaunas balsuos?
   Nes nuolat palaiko.
   Be jokios kritikos, be abejonės ir pan. dalykų.
   IR KADA RAŠOM KAUNAS,tai turim omenyje tuos, kurie blogai daro, o ne visiškai visus kauniečius.
   Tikrai ne visus.
   Tik tie kauniečiai, kurie nepritaria patvorinių tikėjimams, galėtų ir atskirti savo Kauną nuo to Kauno, kuriam tie tikėjimai yra būdingi, priimtini ir netgi būtini.

 • Pingback: „Blogout 2012″, žurnalistai, kurie rašo apie viską ir A. Užkalnio demonizacija. « Žymantas Baranauskas()