Nevalingos rankos, sukryžiuotos kojos ir Haris Poteris

http://www.fanpop.com/spots/harry-potter/images/27961228/title/voldemort-promo-photo

Šiandien perskaičiau vadinamosios „visuomeninės komisijos“ išvadas „2012 m. gegužės 17 dienos smurto aktui Garliavoje ištirti“.

Iš esmės tai jau pats komisijos pavadinimas rodo, kad tirti nieko nereikėjo, nes viskas iš anksto buvo aišku, bet paskaityti buvo visai smagu.

O labiausiai patiko štai šie atradimai:

Komisija atkreipia dėmesį į globėjos N.Venckienės liudijimą, kad mergaitė nuo globėjos buvo atplėšta tik kažkuriai iš dalyvavusių pareigūnių užmetus mergaitei ant galvos raudoną audeklą, galimai prisodrintą svaiginamų medžiagų, nes po to iš karto atsileido mergaitės rankos. Šį faktą antstolė viešai neigia. Komisija, peržiūrėjusi video įrašą, pastebi, kad atvykusios pareigūnės,  įeidamos į kambarį, įsinešė raudoną audeklą raudoname maiše su užrašu „Danija“. Išnešus mergaitę, išeidamos iš patalpos, pareigūnės minėtą audeklą  nešė rankose, jį sulankstė ir atidavė antstolei. Komisija atkreipia dėmesį, kad dvi pareigūnės mūvėjo pirštines, viena iš jų – baltas, beveik iki alkūnių, panašias į gumines( pridedama nuotr.). Komisijos nuomone, paminėti faktai apie audeklą,  galimai prisodrintą svaiginamųjų medžiagų, yra ypač svarbūs ir verti atskiro atsakingų institucijų tyrimo.

[..]

Komisija taip pat atkreipia dėmesį į Sigito Martinavičiaus, praėjusio karinę tarnybą spec. daliniuose, liudijimą, kurį patvirtina ir filmuota medžiaga, apie dar vieną galimai panaudotos prieš mergaitę prievartos būdą: mergaitė L.Stankūnaitės ir G.Černiausko buvo išnešama labai skausmingu koviniu būdu susukus kojas, laužiant jas per kelius, taip siekiant, kad mergaitė negalėtų priešintis.

[…]

Teisėja N.Venckienė nurodo, kad ranka, kurią  jai užlaužė pasaulio sambo vicečempiono titulą turintis pareigūnas M.Gušauskas, buvo sužalota,  ir ji nevalingai trenkė M.Gušauskui. Profesionalaus kovų menų sportininko Vaido Šlapiko nuomone, N.Venckienei ranka galėjo būti laužiama sąmoningai tokiu skausmingu būdu, kuris moterims automatiškai sukelia šoko ar isterijos būseną. Komisija, negavusi policijos  filmuotos medžiagos, negali įvertinti, kokiu būdu buvo laužiama teisėjos N.Venckienės ranka, tačiau mano, kad tai yra svarbus faktas dėl N.Venckienei reiškiamų kaltinimų  pasipriešinus policijos pareigūnui.

Štai taip –  niekas nieko iš tikrųjų nematė, bet padarė išvadą, kad galėjo būti…

Sukryžiuotos kojos ir nevalingai besitrankančios rankos.

Ir, žinoma, raudona kaldrytė, kuri tikriausiai veikia tik kokias tris sekundes arba yra specialiai genetiškai ir visaip kitaip pritaikyta užmigdyti mažas mergaites. Nes suagusios moterys po to tą kaldrytę kaip niekur nieko suvynioja ir atiduoda antstolei.

… Vakar dukra sugalvojo dar kartą pažiūrėti kažkurią „Hario Poterio“ dalį. Neatsilaikiau pagundai ir aš. Šiandien kai skaičiau išvadas, pagalvojau, jas surašiusieji labai panašūs į Viktorą krūmą per trečiają jėgos trikovės užduotį. Skirtumas tik tas, kad aną, panaudojęs baisius kerus, buvo užvaldęs Tas-Kurio-Vardo-Negalima-Minėti, o šie protą pametė be jokių kerų. Krūmas, beje, po to atsigavo, „komisijos nariams“, panašu tai negresia.

Ir kai pagalvoji, kad vienas aktyviausių Hario Poterio pasekėjų komisijos narių yra asmuo porą metų patarinėjęs Seimo Pirmininkei, šiek tiek baisu pasidaro…

(12 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...