Nevalingos rankos, sukryžiuotos kojos ir Haris Poteris

http://www.fanpop.com/spots/harry-potter/images/27961228/title/voldemort-promo-photo

Šiandien perskaičiau vadinamosios „visuomeninės komisijos“ išvadas „2012 m. gegužės 17 dienos smurto aktui Garliavoje ištirti“.

Iš esmės tai jau pats komisijos pavadinimas rodo, kad tirti nieko nereikėjo, nes viskas iš anksto buvo aišku, bet paskaityti buvo visai smagu.

O labiausiai patiko štai šie atradimai:

Komisija atkreipia dėmesį į globėjos N.Venckienės liudijimą, kad mergaitė nuo globėjos buvo atplėšta tik kažkuriai iš dalyvavusių pareigūnių užmetus mergaitei ant galvos raudoną audeklą, galimai prisodrintą svaiginamų medžiagų, nes po to iš karto atsileido mergaitės rankos. Šį faktą antstolė viešai neigia. Komisija, peržiūrėjusi video įrašą, pastebi, kad atvykusios pareigūnės,  įeidamos į kambarį, įsinešė raudoną audeklą raudoname maiše su užrašu „Danija“. Išnešus mergaitę, išeidamos iš patalpos, pareigūnės minėtą audeklą  nešė rankose, jį sulankstė ir atidavė antstolei. Komisija atkreipia dėmesį, kad dvi pareigūnės mūvėjo pirštines, viena iš jų – baltas, beveik iki alkūnių, panašias į gumines( pridedama nuotr.). Komisijos nuomone, paminėti faktai apie audeklą,  galimai prisodrintą svaiginamųjų medžiagų, yra ypač svarbūs ir verti atskiro atsakingų institucijų tyrimo.

[..]

Komisija taip pat atkreipia dėmesį į Sigito Martinavičiaus, praėjusio karinę tarnybą spec. daliniuose, liudijimą, kurį patvirtina ir filmuota medžiaga, apie dar vieną galimai panaudotos prieš mergaitę prievartos būdą: mergaitė L.Stankūnaitės ir G.Černiausko buvo išnešama labai skausmingu koviniu būdu susukus kojas, laužiant jas per kelius, taip siekiant, kad mergaitė negalėtų priešintis.

[…]

Teisėja N.Venckienė nurodo, kad ranka, kurią  jai užlaužė pasaulio sambo vicečempiono titulą turintis pareigūnas M.Gušauskas, buvo sužalota,  ir ji nevalingai trenkė M.Gušauskui. Profesionalaus kovų menų sportininko Vaido Šlapiko nuomone, N.Venckienei ranka galėjo būti laužiama sąmoningai tokiu skausmingu būdu, kuris moterims automatiškai sukelia šoko ar isterijos būseną. Komisija, negavusi policijos  filmuotos medžiagos, negali įvertinti, kokiu būdu buvo laužiama teisėjos N.Venckienės ranka, tačiau mano, kad tai yra svarbus faktas dėl N.Venckienei reiškiamų kaltinimų  pasipriešinus policijos pareigūnui.

Štai taip –  niekas nieko iš tikrųjų nematė, bet padarė išvadą, kad galėjo būti…

Sukryžiuotos kojos ir nevalingai besitrankančios rankos.

Ir, žinoma, raudona kaldrytė, kuri tikriausiai veikia tik kokias tris sekundes arba yra specialiai genetiškai ir visaip kitaip pritaikyta užmigdyti mažas mergaites. Nes suagusios moterys po to tą kaldrytę kaip niekur nieko suvynioja ir atiduoda antstolei.

… Vakar dukra sugalvojo dar kartą pažiūrėti kažkurią „Hario Poterio“ dalį. Neatsilaikiau pagundai ir aš. Šiandien kai skaičiau išvadas, pagalvojau, jas surašiusieji labai panašūs į Viktorą krūmą per trečiają jėgos trikovės užduotį. Skirtumas tik tas, kad aną, panaudojęs baisius kerus, buvo užvaldęs Tas-Kurio-Vardo-Negalima-Minėti, o šie protą pametė be jokių kerų. Krūmas, beje, po to atsigavo, „komisijos nariams“, panašu tai negresia.

Ir kai pagalvoji, kad vienas aktyviausių Hario Poterio pasekėjų komisijos narių yra asmuo porą metų patarinėjęs Seimo Pirmininkei, šiek tiek baisu pasidaro…

(12 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • Vingių Jonas

  Alfuke perskaičiau tas Komisijos išvadas ir pasiūliau šiek tiek logikos:))
  „Komisijos nuomone, dialogo tarp vaiko ir vaiko teisių apsaugos darbuotojos metu teismo sprendimo vykdymo eigoje, vaiko teisių apsaugos darbuotoja siekė įteigti mergaitei, kad jos tolimesnis gyvenimas pas motiną yra neišvengiamas.“ Dabar toks pat sakinys, tik vietoje VAT darbuotojų yra tėvas, vykdantis šališko teismo sprendimu paskirtą globą, o vietoje Komisijos – mano nuomonė: Mano nuomone, „dialogo tarp vaiko ir tėvo metu teismo sprendimo vykdymo eigoje, tėvas siekė įteigti mergaitei, kad jos tolimesnis gyvenimas pas tetą yra neišvengiamas.“ Negana to, tėvas, siekdamas paslėpti šališko teismo faktą, panaudojo prieš mažametę dukrą prievartą, kurią įkėlė į internetą. Gal klystu? Nežinau. Atsakymus bus galima sužinoti, kai su visų bylų medžiaga bus galima įstatymų nustatyta tvarka susipažinti viešai. Na, o kad šališkas teismas sprendė vaiko globos klausimą geriausiai įrodo CPK 34 straipsnio 5 dalis: „Kai dalyvaujantis byloje asmuo yra teisėjas, teismo valstybės tarnautojas ar teismo darbuotojas ir byla teisminga teismui, kuriame jis dirba, arba kai teisme (išskyrus Lietuvos Aukščiausiąjį Teismą, Lietuvos apeliacinį teismą), kuriam teisminga byla, teisėju, teismo valstybės tarnautoju ar teismo darbuotoju dirba DALYVAUJANČIO BYLOJE ASMENS sutuoktinis (sugyventinis), vaikai (įvaikiai), tėvai (įtėviai), broliai, SESERYS (įbroliai, įseserės), taip pat dalyvaujančio byloje asmens sutuoktinio vaikai (įvaikiai), tėvai (įtėviai), broliai, seserys (įbroliai, įseserės), arba kai prieš paskiriant teisėjui nagrinėti bylą paaiškėja, kad tame teisme nėra teisėjų, turinčių teisę ją nagrinėti, byla perduodama nagrinėti kitam teismui šio straipsnio 3 dalyje nustatyta tvarka.“ Visi kiti teisių pažeidimai nėra tokie baisūs, kai pažeidžiama Žmogaus teisė į NEŠALIŠKĄ TEISMĄ pačioje ginčo užuomazgoje. Logika sako, kad geriausia gynyba yra puolimas, kuriuo siekiama nukreipti dėmesį nuo ginčo pradžios esmės – Žmogaus teisės į NEŠALIŠKĄ TEISMO PROCESĄ pažeidimo:))

 • „Haris Poteris“ yra žalinga vaikams medžiaga, skatinanti juos tikėti magija, burtais ir pan.

 • Tomas

  :-)

 • gudruolis Račas paaiškintų, kam reikėjo tos kaldrytės ir guminių pirštinių? Turbūt galvojo, kad lauke šalta, tai pirštinaites apsimovė ir dėl viso pikto ir mergaitei kaldrytę paėmė, kad nesušaltų per lauką boginama. Ar ne taip, Račai? Ką sako, mano mielas, tavo geležinė logika?

  • romas

   Logika ne kaži ką gali sakyti. Venckienė teigia, o antstolė neigia. Komisija pasirinko tikėti Venckiene. Išvadoms daryti – per mažai informacijos.

   • Makmerfis

    nu bet vis tiek: keistas dalykas, ne – tos pirštinės ir kaldra? Ar čia taip dėmesį gal bandė nukreipt, ką? Užtat ir klausiu visažinio sarkastiko Račo „įžvalgų“, tikrai įdomu

   • Taškas

    Informacijos yra.
    Viduje filmuota keliais rakursais, berods, net trimis kameromis.

    Kruopščiai, kadras po kadro peržiūrint, matytųsi viskas- kas ir ką atsinešė ar ne, turėjo,smogė, užlaužė etc etc etc.

    Gėda Seimui, kad neišsireikalavo tų kasečių peržiūros.
    Dviguba – „Žurnalistui“, deja, sugebančiam aiškinti tik taip – tikėti/netikėti

    • romas

     Yra kas gali dirbti su šia informacija ir yra kas negali. Tie, kurie negali, negali daryti ir išvadų.
     Šis dalykas iš karto aiškus buvo. Man įdomu, kas iš viso to turėtų gautis.

     • Stogas

      kaip sako pas mus ant Lietuvos- Uspaskicho byla tyrk 6 metus , o Venckiene sodinam rudeniop, dabar arba po 1 minutes.

      Botelius reikia gelbet , nors auksciausias teismas sako griaut… bet seimas keicia istatymus.

      Haris poteris, kur neziurek.

     • Taškas

      Nesakau, kad reikia viešai tą info rodyti, nors ir tai -anokia paslaptis.

      Betgi – Seimo Komisijai!!! Specialiąjai. Tokiu rezonansiniu klausimu… jokios logikos, jokios paprasčiausios pagarbos piliečiams, rinkėjams, galų gale…

     • Rytis I

      Taip suprantu, kad medžiagos neduoda grynai dėl formalios priežasties – vykdomas ikiteisminis tyrimas dėl policininko sumušimo – kadangi kadruose matyti ir nepilnametis – reiškia tokia medžiaga neviešinama. Pirmas klausimas – ar medžiagos teikimas seimo nariams yra „viešinimas“, ir antras – ikiteisminis tyrimas lyg ir nesietinas su nepilnamečiu o tik su Venckiene ir policininku…

 • Stogas

  Labai normalios isvados.
  Normalioje situacijoje vaika nesuvynioja i paklode, o ikisa i maisa. Tad situacija buvo tikrai normali.
  Is tikruju normali situacija 240 pareigunu su kalasnikovais stovi prispringusiomis akimis uzdengtomis juodomis kepuremis, o advokatas nesa maza mergaite susukta i paklode…. advokatas isnesiotojas.:)
  Normalioje salyje butu drasu parodyti ta „slaptai „slapta irasa bent jau seimo nariams. Bet kodel nerodoma, o pasikliujama antru lupu pasakojimais. Cia slepti, aisku, nera ka, slaptas juk aktas buvo.

  Venckai tikrai teroristai verti kalejimo- pirma senelis biologinei motinai ikala fulva po akim obuolio dydzio (fun kig smugis) , po to Venckiene (biologine teta) kunfu mirties smugiu nokautuoja Europos sambo cempiona. Kaip cia apsauga nepaleido kalsnikovo atsakomojo smugio.?

  Po to taip normaliai vyko video sou pakarpytas- „kaip cerniauskas myli nepazystama mergaite“ . Tipo – as tau nauju smutkiu nupirkau… pakviesk mane isgert, apsikabinam mieli draugai.. ir pirmu smugiu i eteri..

 • Stogas

  Smagumas – prokuratura iskelia kaltinimus ir byla keliauja i teisma, kad Stankunaites bute prievartauta mergaite ir ta mergaite grazina motinai Stankunaitei.

  Tai ar prokuratura ryza ar teismas ryzas ?

 • Tomas

  bet tai koks ponas Racas pasirodo svaiginanciu cheminiu medziagu „ekspertas“ – tikrai zino ir kokios jos gali buti ir kaip gali veikti. Beto tikrai zino kad loginem prielaidom savo abejones grindzianti komisipja yra „pametusi prota“. O idomu is kur tikrai zino kad komisijos abejones kvailos ir nepagristos ? – gal mate ta uzlaptinta filmuota medziaga ? Nes kitaip atrodo tokiu paciu „pametusiu prota“ nes remiasi tokiais paciais zodiniais parodymais, neva pries pareiguna buvo smurtaujama, o jokios kaldrytes, anot Vaicekauskienes – ji nemete.

  p.s.
  Kazin, ar pasakos apie Hari Poteri gerbiamam tinklarastininkui ne per sudetingos ? – gal vertetu pradeti nuo „Mikes pukuotuko“ ?

  • Tomai, juk žinote ne dundukams man patarinėti. O jei dar užsinorėsite, tai siųskite Čyvui, jis atskira knygele išleis. Beje, dar pabandysite patarinėti, užkalniu tamstai takelis iš čia. Atsibodot jūs man protinguoliai jau.

   • Tomas

    oi tai zinau, aisku – todel ir stebiuosi kad jie jums patarineja rasant straipsnius. Nors mano spejimas gali buti ir klaidingas, bet gal ne – nu netikiu kad tokio lygio rasliava butu jusu paties ikvepimo vaisius.

 • Makmerfis

  nu ko jūs kimbat prie aukštakakčio Račo? Jis protingesnis už tos komisijos narius, o komisiją sudarė:

  Komisijos pirmininkas dr. Saulius Arlauskas (Mykolo Riomerio universiteto profesorius)
  Komisijos pirmininko pavaduotoja dr. Zita Šličytė (Lietuvos Respublikos Konstitucijos rengimo grupės narė, Atkuriamojo Seimo deputatė, teisininkė)

  Komisijos nariai:
  Vytautas Budnikas (Lietuvos žmogaus teisių asociacijos pirmininkas)
  Kęstutis Milkeraitis (buvęs Generalinės prokuratūros ypač svarbių bylų tardytojas, buvęs Seimo kontrolierius)
  Kazimieras Motieka (Lietuvos Respublikos Konstitucijos rengimo grupės narys, Kovo 11-osios akto signataras, buvęs Atkuriamojo Seimo pirmininko pavaduotojas, advokatas)
  Doc. dr. Romualdas Povilaitis (Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacijos pirmininkas)
  Liudvikas Narcizas Rasimas (Lietuvos Respublikos Konstitucijos rengimo grupės narys, Kovo 11-osios akto signataras, teisininkas)

  Taip sakant, visi suinteresuoti asmenys, besitikintys dividentų iš mažos mergaitės. Račai, čia buvo ironija, jeigu ką.

  • mielas Makmerfi, kadangi tamstos kakta aiškiai aukštesnė, tai varykite iš čia ir nebegrįžkite. Tamstos ironija man nejuokinga, o šiaip tai užknisa mane tokie juokautojai.

   • Makmerfis

    o jūs emocingas, p. Račai. :D

    • tiesa Makmerfi. Bet kitaip neišeina – jūsų daug, o aš vienas. Nors tiesą pasakius, kokiais 20 metų anksčiau ir ne internete….:)))

 • Stogas

  http://www.alfa.lt/straipsnis/14907668/Isvados..kurias.atsisake.isgirsti.Seimas..pries.mergaite.buvo.panaudotas.smurtas=2012-06-28_11-55/

  Grazios vasarines pirstines, kad ranku nesusitempt Kedziu purvu.
  O Danijos maiselyje – naujos smutkes is Danijos supermarketo.. batai, kojines, sijonas , triusikai ir apatinukas.

 • Tomas

  O idomu – nejau gerbiamam Racui tikrai nekelia abejoniu del galimai tikrai vykdomo susidorojimo su pries sistema isdrisusia stoti teiseja kad ir toks faktas kaip saskaitos „uz operacija islaisvinant mergaite“ tai teisejai pateikimas ? Juk tikrai ir, pavyzdziui, H. Daktaras nevykde teismo sprendimo slapstydamasis nuo teisingumo ir jo ekstradicijos paslaugos, nekalbant jau apie paieska, kainavo tikrai ne maziau ? Bet jam niekas saskaitos nepateike. O Venckienei taip. Kodel ? Ar yra dar koks loginis paaiskinimas tokio isskirtinumo iskyrus ta, kad Venckiene siekiama visiskai palauzti ir tokiu budu neutralizuoti jos pastangas kovoti su sistema ? (kas visiskai nebutina jau Daktaro atveju)

  • Vingių Jonas

   „jam (H.Daktarui) niekas saskaitos nepateike“. O iš kur Tamsta žinote, kad sąskaita nepateikta? Gal bylą skaitėte?:)) Ir dar. Aš manau nuo pat 2009 metų, kai visa šita istorija išlindo į viešumą, niekas su jokia „sistema“ nekovoja, o sąmoningai siekia sumenkinti Lietuvos – teisinės valstybės įvaizdį ir, kaip 1940 m., pralįsti į Seimą. Kokios buvo pasekmės 1940 m., manau, nereikia priminti:))

   • Stogas

    Seniau policininkams, einantiems i darba algas mokedavo visuomene, t,y. vyriausybe.
    Vakar maciau, 3 policininkai girta seni is supermarketo kazkur vilko.. tai dabr jis (senis) uzmokes uz policinku darba ?

   • Tomas

    o is kur Joneli zinote kad as tikrai negaliu zinoti ? (I kvaila klausima geriausiai tinka kvailas atsakymas).
    Akivaizdu kad ir pats suprantate, kad saskaitos pateikimas Venckienei beprecedentinis. Teidingai ir Vasiliauskas pastebejo, kad net stribai nebuvo sugalvoje reikalauti „apsimoketi uz plackarta“ vezdami musu tautiecius gyvuliniuose vagonuose i Sibira.
    O del Lietuvos „menkinimo“ tai tokiais veiksmais teisesauga ir valdzia ja taip jau sumenkino, kad tikrai darosi baugu ar beeis kas i miskus kovoti, jei 40-ieji pasikartotu.

    • Vingių Jonas

     Todėl ir klausiu, ar skaitėte bylą? Aš neskaičiau, todėl negaliu teigti, kad H.Daktarui sąskaita nepateikta, o Tamsta teigiate:))
     Sąskaitos pateikimas taip pat manau, kad nėra beprecedentinis. Tam reikėtų vykdymo išlaidų bylų statistiką vartyti, o aš, kaip žinia, „tinginys“:)) Kur didesnis precedentas yra „kioskų banko“ administravimo išlaidos:))
     Drg. „politikas-žurnalistas“ V.Vasiliauskas, manau, sąmoningai nutylėjo, kad nesutikę „pasivažinėti gyvuliniuose vagonuose“ buvo sušaudomi. Kažkaip negirdėjau (gal pravėpsojau?), kad kas būtų ką nors sušaudęs, TEISĖTAI vykdydamas teismo sprendimą. Net H.Daktaro suimdami nenušovė:))
     Ar reiks, ar nereiks ginti LIETUVĄ, kaip ją gynė bočiai, laikas (ne tas, kur ORT1) parodys:))

   • romas

    Susidaro įspūdis, kad žmonės pastaruoju metu daug fantazuoja. Kokiu pagrindu teigiate, Jonai, kad vyksta kažkas panašaus kaip 1940m.? Man, pavyzdžiui, į tai nepanašu.

    • egas

     Iš 1940 m. birželio 18 d. Justo Paleckio kalbos:
     Brangūs Lietuvos Respublikos piliečiai, vakar susidarė nauja Lietuvos Vyriausybė. Ji kilo ant griuvėsių smurtu gimusios ir sauvalia paremtos asmeniškos diktatūros, kuri per 14 metų siautė mūsų tautą. Tos diktatūros režimas tarnavo vien tik siauros saujelės žmonių interesams ir svarbiausias jos tikslas buvo asmeniškas pasipelnymas, o ne liaudies gerovė. Užsienio politikoje naujoji Vyriausybė palaikys normalius santykius su visomis valstybėmis. Pirmiausias Vyriausybės uždavinys nustatyti iš tikrųjų nuoširdžius ir draugiškus santykius su Sovietų Sąjunga, su kuria Lietuva turi glaudžią sąjungą tarpusavio pagalbos pakto pagrindimu. Bendram krašto klestėjimui patikrinti naujoji Vyriausybė dės pastangų apsaugoti pilnas liaudies teises, pakelti kultūrinį gyventojų lygį ir medžiaginę gerovę. Bus atkreiptas rimtas dėmesys į tautybių lygybės principo įgyvendinimą ir griežtą šovinizmo pašalinimą. Plačios reformos bus padarytos sveikatos apsaugos srityje. Rimtas dėmesys bus kreipiamas į plačiųjų liaudies masių švietimą.

    • Vingių Jonas

     Bent kol kas dar neuždrausta fantazuoti:))
     „Kokiu pagrindu teigiate, Jonai, kad vyksta kažkas panašaus kaip 1940m.?“
     Teigti, kad vyksta kažkas panašaus kaip 1940 m., pagrindas yra vykstančių faktų vertinimas nuosava, nors šiek tiek ir „aptingusia“ galva, o ne aklas pasitikėjimas viešai skleidžiamomis „Hario Poterio“ lygio pasakomis:))
     Nuo ko 1940 m. turtiniuose santykiuose pradėjo bolševikai? Teisingai – nacionalizavo žemę. Laikai kiti – nacionalizuoja kitą turtą:))
     Ką iš kalėjimų paleido? Teisingai – „politinius“ kalinius:)).
     Ką šių metų liepos 1 d. paleidžia? 3000 kalinių. Žinoma, paleidžia pagal europietiškas tradicijas priimtą Probacijos įstatymą, tik nesant pinigų šio įstatymo įgyvendinimui. Tai, kaip jis bus įgyvendinamas?:)) Bet ne tai svarbu – gal žmonės ir nenusipelnė ilgiau būti kalinami. Svarbu, kad Lietuvoje yra virš 2000 rinkiminių apylinkių. Štai Tamstai garantuoti 3000 nepriklausomi nauji „stebėtojai“:)) Beje, kiek pastebėjau, tai net po kelių tokių „stebėtojų“ apsilankymo Seime kilo sąmyšis:))
     „Kas paneigs galimybę, kad“ rinkiminėse apylinkėse šį rudenį nenutiks 1940 m. „rinkimų“ pakartojimas?:))

 • aušra maldeikiene

  Šiaip tai kaip suprantu anstolė(pagarba jai) vykdė Lietuvos teismo sprendimą. Dar būtų įdomu sužinoti, ar Lietuvoje kas nors gali paaiškinti, kaip taip ilgai ir sėkmingai šioje šalyje gyveno Garlaivos kedys be darbo, bet su pajamomis, pasiėmęs sugulovę 15 metų… Ir anie tetukai senieji Kedžiai, kurių sūnelis draikėsi… Vargas šaliai, kurioje tokie tiesą sakant moralės negirdėję tipukai yra kažkas vertas tyrimų….

  • Stogas

   Prasom JUms ir atsakymas klausimais:
   —————————
   1. O ka Jus darytumete mamyte ir teveli, jei jusu 15 metu dukte liptu i kazkokio tai senio MB automobili ? Ar i visus be eiles vietoj egzaminu?
   2. Ar visi antstoliai vasara dirba su ilgomis pirstinemis ir Danijos maisiukais.
   3. O ar tikrai Marijos zemeje kirpejos su 6 menesiu stazu pajamos 56 klt?
   4. Klausykit, o antstole nenoretu prisidet prie Boteliu griovimo ? Taip kartu su Cerniausku, a?

   • Makmerfis

    ha ha, su boteliais čia geras :DDD

   • Vingių Jonas

    Atsakymai paeiliui:))
    1. O ka Jus darytumete mamyte ir teveli, jei jusu 15 metu dukte liptu i kazkokio tai senio MB automobili ? Ar i visus be eiles vietoj egzaminu?
    1. O ką Tamsta darytumėte, jei „kažkoks tai senis iš MB automobilio“ Tamstai, kaip 15 dukros tėvui, pasiūlytų „užsilopyti, nes išvadins viešai pedofilu“?:))
    2. Ar visi antstoliai vasara dirba su ilgomis pirstinemis ir Danijos maisiukais.
    2. Klausimas skirtas visiems antstoliams:))
    3. O ar tikrai Marijos zemeje kirpejos su 6 menesiu stazu pajamos 56 klt?
    3. Keistas piniginis vienetas – „klt“. Gal kilolitai? Jei taip, tai visai pusėtina alga yra 5600 Lt:))
    4. Klausykit, o antstole nenoretu prisidet prie Boteliu griovimo ? Taip kartu su Cerniausku, a?
    4. Gal norėtumėte, kad LKF ir toliau vadovautų GArasts nuo Biržų?:))

    • Stogas

     Vingi,
     1. Jei mano dukra 15 metu uzsidetu trumpa sijona ir liptu i Mersiuka, as ja prirakinciau prie radijatoriaus su Matematikos knyga. Verciau busiu pedofilas, bet mano dukra ismoks Pitagoro teorema.
     2.5600 lt kirpejos alga, tai nebent „kirpimas su laiminga pabaiga“ masazo salone. Pridedant 6 menesiu staza :) (sorry)
     4. Tai boteliu griaut nenorit ? Dejot skersiuka ant auksciausiojo teismo sprendimo… ai jai kaip negerai.. nu suprantu..

     5. Garasta tikiuosi pedofilu neapkaltinsi, nes moke krepsinio mazus vaikus ?

     • Vingių Jonas

      1. Na, Tamsta labai drąsus (Lietuva – drąsi šalis juk?:)) ir naivus Žmogus, nesusidūręs su realiais grąsinimais ir pasekmėmis:)). Kaip gi Tamsta prirakinsite savo dukrą, jei Tamstos rankos paties surakintos to „dėdžiaus iš MB“ sėbrų?:))
      2. 5600:6=933,33 Lt/mėn, ar gi toks „atlyginimas“ vertas masažo salono? Na, nebent „Klonio“:))
      3. Jei LAT nusprendė, kad reikia griauti botelius, o EŽTT tyli Konvencijos 7 straipsnio kontekste, vadinasi reikia griauti. Siūliau lrytas komentaruose „botelininkui“ pasiieškoti gerų advokatų, bet pasirinko kitaip – LKF vado baldą:))
      4. GArasts yra iš Biržų, o, kad ten būtų pedofilų, dar negirdėjau. Tai, kaip galima kaltinti vaikų trenerį? Su tokia „logika“ – visi vaikų treneriai turėtų būti kaltinami… Siaubas:))

     • egas

      KAIP ilgametis kovotojas prieš SISTEMĄ,VISUOMENINĖS Dzūkijos ir Žemaitijos Žmogaus teisių priežiūros asociacijos narys ir LIETUVOS TIKROJO PATRIOTIŠKUMO ir PILIETIŠKUMO INSTITUTO prezidentas ir vykdantysis direktorius, Alaus akademijos tikrasis akademikas ir profesorius, judėjimo VARŠKĖS etatinis dailininkas drįstu pareikšti ir konstatuoju, kad prirakindamas dukrą prie radiatoriaus su Matematikos knyga Jus naudotumėte PRIEVARTĄ prie VAIKĄ ir galimai pažeistumėte JUNGTINIŲ TAUTŲ Vaiko teisių konvenciją. Taip pat NEATSIKLAUSĘS dukros nuomonės dėl prirakinimo prie radiatoriaus VAIKO TEISIŲ KONVENCIJĄ galimai grubiai pažeistumėte dar kartą.

     • Stogas

      Vingi,
      1. Tai tokie kaip jus ir parduodat savo dukras ir ju anukus. O dar tiksliau Jie skendo snapse, kai Ju dukte, vietoj mokyklos, matavosi MB galines sedynes.
      2. Vingi, jos deklaracijoje 56 000 lt/m pajamos. Neapsimesk durnium , kilo tai trys nuliai. ir dalinus is 12= 4666 lt/men. Neskaiciuojant atostogu, mokesciu. Nifigovi klientai toje Garliavinej kirpykloj..patvoriniai.
      3. A, Tai Cerniauskas sako negriaut ? O ko Vaicekauskiene tyli ? Kur jos principai, kur aras, spec nazas, Aitvaras. ? Niekas nepatepe papildomai? Nera suinteresuotumo… nenori papildomai algu ? skersas ant auksciausiojo teismo sprendimo…
      4.Tai kas ta Garasta ipainio i sia byla ? (Jus tamsta ji prisiminet)

     • Stogas

      Egas,

      Yra du pasirinkimai sioje vietoje- prirakinti arba parduoti.
      Kedys rado trecia varianta (speju) – saudyti!

   • Roco

    Gerbiamas Stogai, labai geras atsakymas 5 tos baisuoklės kliedesius.

  • austras

   Svarbiausias klausimas paranormalioj Hario Poterio šalyje vis dar yra MERGAITĖ, kurią puola pedofilai. Ne atominės elektrinės statyba, ne minimali alga, kurios dydis „tiek paritus, tiek pastačius“ vis dar 800. Aišku, svarbiausia, juk ne tai, jog vyriausybė prieš savaitę pasityčiojo iš socialinio dialogo ir jo „partnerių“ pati „iš dangaus“ sugalvodama kiek ta minimali alga didės. Ne svarbiausia ir tai, jog šį šeštadienį Seimas greičiausiai dar labiau liberalizuos darbo santykius ir iki galo legalizuos galimybę Maximos kasininkei dirbti tiek, kiek to pageidauja darbdavys (kas, aišku, būdavo ir anksčiau, nors kažkur danguje, bent teoriškai dar egzistavo tokia darbo inspekcijos priežiūra ir t.t.). Dabar su „dievo padėjimu“ ir ir LLRI instituto valdomos Ūkio ministerijos „palaiminimu“ ši problema visiškai ir galutinai atpuola. Bet ką čia paranormalioj šaly gali reikšti kokių 5000 kasininkių, ir apskritai kokio milijono gyventojų darbo santykių klausimas prieš vieną MERGAITĘ.

   • Stogas

    Jei mergaite paskestu baloj, pavartojus sokolado, manai sprestusi sekmingiau 5000 kasininkiu problema ?

    Matai mergaites ir berniukai, pavartoti dedziu, negali sukurti profsajunga ir iseiti i gatves, streikuoti, deginti senamiesti…

    • austras

     Tai aš ir sakau, kad svarbiausia yra ta MERGAITĖ. Ne darbo santykių liberalizavimas, ne minimali alga – 800 litų, tai yra visiškai nesvarbūs dalykai, kurie liečia milijonų žmonių likimus. Svarbiausia yra turėti tikslą, o jis – viena MERGAITĖ (kaip paminklas ar simbolis, o su simboliais Marijos žemėje elgiamasi tik atsargiai), jeigu ją apsaugosim, tai žiūrėk, visiems pasidarys gera, žmonės nebegaus 670 „į rankas“, neliks emigrantų, „maximose“ engiamų juodadarbių, o šalis pavirs klestinčia kaip Švedija ar Austrija. Aš tai galvoju, kad MERGAITĘ reikėtų iškalti iš granito arba bent jau įamžinti bareljefe. Tokia vieniša, liūdna ir pasiklydusi. „Suvartota dėdžių“. O viršuje Šv. Dvasios ar saldaus Rafaelio angeliuko pavidalu sklandytų „globojanti“ Venckienė, ir kuomet po šiuo paminklu paskutinis Lietuvos emigrantas prieš išvykdamas padėtų gėlių, nubraukčiau ir aš, drauge su Stogu savo šykščią ašarą.

     • Stogas

      Gal tu teisus, uzkasam ta mergaite ir alga Lietuvoje pakyls iki 1000 euru minimum…. visi stosim petis petin ir atsikovosim minimalia alga is kregzduciu…
      Bet salyga viena- Tu uzdubasini mergaite…

     • Akivaizdu, 800 litų yra dalykas liečiantis milijonų likimus..

      Austrai, o jeigu tavęs paklaustų ką galvoji apie liberalesnį požiūrį į Konstitucijoje ir kitose teisės aktuose užfiksuotas žmonių (tame tarpe ir vaikų) teises? Ta prasme, va žmonės pergyvena, kad tas požiūris palaidesnis darosi, žinomi visuomenėje žmonės visai ramiai, sakyčiau atsipalaidavę žiūri kaip galimai paminamos tam tikros teisės. Ir nieko. Nemanai, kad vyriausybės (valdžios) požiūris į akivaizdžiai tarpusavyje nesirišančius dalykus gali būti jungiantis dalykas? Tu galvoji, kad tai kas vyksta toje istorijoje nesvarbu ir neįdomu, tai neliečia milijonų likimų. O aš galvoju, kad tai labai svarbu. Maža to matau akivaizdžius ryšius tarpų šios ir kitų istorijų. Ir beje kodėl tikslas tas vaikas? Tikslas gal visai kitas? Ar tikrai jau taip sunku suprasti kodėl žmonės neramūs ir pergyvena?

    • austras

     Čia yra skonio klausimas, pone Stogai, tačiau aš manau, kad šiandien žmogus, gaunantis už savo darbą 670 litų „į rankas“ yra lygiai taip „vartojamas dėdžių“ ir jaučiasi prievartaujamas ne prasčiau už MERGAITĘ. Tik skirtumas tas, kad tokių „dėdžių vartojamų“ žmonių yra šimtai tūkstančių ir apie juos nerašo nei „Lietuvos rytas“, nei „Respublika“, nes tie žmonės neišeina protestuoti į gatves. Kažkodėl jų asmeninis gerbūvis jiems patiems įdomus mažiau, nei viena nuvalkiota Garliavos istorija.

     • Stogas

      Austrai, tai jamkis darbo.I kurk bloga, rasyk apie labai bloga minimuma, vesk Garliavos patvorinius i seima. Pirmyn…

     • austras

      Kaip gali vesti į Seimą žmones, kurie visas valstybės problemas mato per vieno asmens asmeninį, na gal tarkim vienos šeimos atvejį… kodėl į Seimą einančiam žmogui kažkoks vienas neįrodytos pedofilijos atvejis turėtų būti svarbesnis už minimalios algos didinimą šimtams tūkstančių ar normalių darbo santykių užtikrinimą milijonui. Juk toli gražu ne visi, kaip kažkada Kedys, gyvena iš niekur nedeklaruotų šešėlio pajamų, į ką labai tiksliai atkreipė dėmesį ponia Maldeikinė

     • Ponia A.Maldeikienė taip sąžiningai aria ir kiekvieną kruopelytę deklaruoja ir atiduota tiek kiek reikia, kad jos pastebėjimai ta tema visada labai taiklūs. Kiekvienas pilietis privalo sudrebėti jeigu A.Maldeikienė jo paklaustų – ar sąžiningai sumokėjai mokesčius? Tiesa kaip visada truputi (tik truputi) neaišku prie ko vaikui tėvo pajamų problemos ar šiaip giminėm. O juk vedamas aiškus priežastinis ryšis..

     • Stogas

      Austras,

      Kodel zmones dirba uz 670 litu ? As nedirbu , na nebet kaip buvau studentas, halturinau vietoj paskaitu… As dar galvoju liberaliai- kiek vertas tiek ir gauni. Sutinku, kad minimumas mazesnis nei pragyvenimo lygis. Nonsensas.
      Kodel mergaites istorija patapo tokia svarbi- nz, manau todel, kad zmones pradeda knisti visur slepiantis melas, korupcija ir limonadines sypsenos. Dauguma asimiliuojasi, jei jau cia ner teisybes, tai ka kalbet apie minimuma ir seimo konceliarines priemokas gerovei pasigerint.

   • carlos

    net man komentuot nebereikia, viskas tuo ir pasakyta, respects ….

  • Ponia ekonomistė atėjo atsižymėti? Ta prasme, svarbu aiškiai ir laiku deklaruoti savo pažiūras?

  • Bobutė

   Žmogaus teisės ir laisvės yra prigimtinės. Ir jau vien todėl kiekvienas (a.a. Kedys taipogi), net jei jis būtų pats blogiausias, žmogus turi teisę į teisingą Teismą, objektyvų jo bylos tyrimą ir etc. Džiaugsmas, kai šalyje laikomasi tokių principų.
   Ir atvirkščiai.
   Vargas šaliai, kurioje tokios, tiesą sakant, amoralios, pagiežingos, piktos bei bent kiek taisyklingo sakinio suręsti nesugebančios tipukės moko mūsų vaikus.

 • Tomas

  nu matot ponia maldeikiene – mano pagarba jums taip pat „zemiau plintuso“ skaitant jusu rasliavas (ir ypac apie padoruma) ir prisimenant kaip aklai ginete kadaise savo sutuoktini susitersusi prabangaus viesbucio skandaleliu. Bet net jei ir jusu atveju butu panaudoti kokie neteisiniai veiksmai – as noreciau issamaus tyrimo.
  Kaip sake vienas armenas savo vaikams: „saugokite vaikai zydus – su jais pabaigs – imsis musu“

 • Viktorija

  Su visa pagarba ir be jokios ironijos linkiu šitos “visuomeninės komisijos” nariams užsiimti kuo nors naudingu – išsiravėti agurkų lysvę, susitvarkyti bent vieną lentyną virtuvėj, arba tiesiog pamylėt gerai sutuoktinį. Naudos Lietuvai nuo to bus daugiau.

  • Bobutė

   Ir Jums (su visa pagarba) linkim, kad Jūsų sutuoktinis Jus gerai pamylėtų…
   Lietuvai nuo to jokios naudos nebus, bet bent to veiksmo metu nedalinsit kitiems dundukiškų patarimų…
   Patikėkit, jų ir taip čia apstu. Vien „tikras milicininkas“ ko vertas…:)

 • Henkas Moodis

  O mūsų mokslas aukštumoj: dviem žmonėms reikėjo pirštinių, kad matyt chemikalai ir psichotropinės medžiagos neįsigertų, o kitiems nereikėjo, na matyt komisija nustatė kad jie priešnuodžių turėjo arba bakuganai buvo. Ir ta chemija tokia rimta buvo, kad mergaitę paveikė, o visų kas buvo aplink nepaveikė. Išvada pareigūnai buvo pasaulio čempionai pagal kaldrų mėtymą ant galvų. Aš nesutiksiu su ponu Raču, kad tai panašu į Harį Poterį manau čia kaltas tas NSO kur rado Baltijos jūros dugne ir išvis ten gal ne NSO o pedofilų klano centro štabas (keista, kad tokie protinga komisija šios versijos netyrė, todėl būtina sudaryti visuomeninę komisiją ištirti tos komisijos darbą ir atsakyti į klausimą, kodėl nebuvo apklaustas maslobojevas kuvalda dėl kovinių veiksmų naudojimo, nes tas kuris apklaustas ne etalonas.

  • Stogas

   Gal ten ne zmones buvo, o zombiai ?
   Bet cia higienos normos, „aini jamti“ mergaites dediesi pirstines iki alkuniu (kad neapkandziotu nuo pasiutliges preventiskai) ir butinai Danijos maisas su dezinfekuojanciom priemonem ( a vnus apkandzios 240 pareigunu, teks dezinfikuot zaizdas)
   O gal maise buvo dovanos seneliams- apelsinai, bananai, agurkai, bulves, sultys, cigaretes?

  • Aš kitaip pasakyčiau – ..dinas reikalas ten bus – taip viena teta galimai pagalvojo, pamanė, kad sunkiai išsiplaus rankas, todėl galimai ir užsimovė tokias pirštines su kuriomis matyt kokias nors karves sėklina. Tiek čia ir to detektyvo.

 • Šiaip tos pareigūnės gali būti priverstos vieną dieną prabilti, kad ir kam tos pirštinės buvo reikalingos, kas per audeklas ir t.t. Kaip ir kiti pareigūnai. O tada gal jau ir ne taip čia viskas smagiai atrodys.

  Na bet ne čia esmė. Nemačiau nei vieno filmo apie Harį Poterį. Pasidarė įdomu, reikės susirasti kur nors ir pasižiūrėti. Šiek tiek atsibodo klausytis apie JT Vaiko teisių konvencijos, LR Konstitucijos pažeidimus ir t.t.

  • Viktorija

   Patinka man: „Vieną dieną pareigūnės prabils ir tada….“. Čia tik spekuliacijos, emocijos, spėjimai, baimės, kurios veda į sąmokslo teoriją.

   Sąmokslo teorijos dėl to ir yra sąmokslo, kad NĖRA argumentų joms paneigti (arba patvirtinti). o jei jau susergi viena sąmokslo liga, čia pat užpuola ir kitos.
   Vieni turi šiai epidemijai imunitetą, o kiti ne.

   • Viktorija, spėju naujokė čia esate, tai įtariu, kad argumentacija kartosis. Mes jau turėjome būtent čia, labai plačią diskusiją šia tema, ten tarp visko galima rasti ir apie šią tariamą epidemiją. Pradžiai pasiskaitykit, tada gal šiek tiek sudrebės įsitikinimas, kad turite imunitetą ir svarbiausia ar tikrai išvengėt epidemijos (taip jūsų pavadintos).

    http://racas.lt/kokio-tyrimo-nori-d-grybauskaite/

 • Sejanus

  Alternatyviai Hariui Poteriui, galima žiūrėti Kamerono klasiką – Terminatorių 2. Ten iš ateities atsiunčiamas robotas (keliuose epizoduose užsimaskuojantis policininku), kad sunaikintų mažą vaiką… roboto neveikia jokie ten ginklai ir aišku jis moka visokių kovos būdų, rankų laužimų, kojų kryžiavimų…

 • Valentinas

  Reakcija į šį Artūro įrašą ir Aušros Maldeikienės komentarą puikiai iliustruoja mano mintį, kad kedofilija yra neapykantos ideologija. Kiekvienas, kuris drįsta nebūti kedofilas yra sumalamas su šūdais.
  Šios „komisijos“ egzistavime labiausiai piktina jos kalbėjimas visuomenės vardu. „Visuomeninė“ komisija. Dar vienas aršus kedofilas Kuolys – „visuomenininkas“. Mieli ponai, vadinkitės tuo kas esate: „Kedofilų komisija“, „kedofilininkas“. Kedofilai yra tik nedidelė visuomenės dalis todėl traukite savo purvinas kedoletenas nuo visuomenės!

  • Stogas

   Valentinai,
   Kedofilas – kas cia? Tipo Stankofilas? Ar naujai Usofilas? Pedofilas. Patvorinis, Garliavinis, violetinis?

   Tipo Nekrofilai ?

   • Apžvalgininko nuomonė

    Kas tai yra?
    Atsako jie patys.
    Kiekvieną dieną tokia Genovaitė iš Garliavos reiškiasi LRT Sveikinimų rate. Tai ji kartą taip apibūdino Garliavoje gyvenančius – tai tie, kurie buvo išvežti, bet neįleisti gyventi kur nori, bet davė kyšiukus (?) vietiniam vadukui ir tas juos suregistravo.
    O visi sėdėję turi tokį nukrypimą – jie kovojo už būvį ten, tą kovą jie tęsia ir čia. Ir taip visą gyvenimą.
    Pasižiūrėkite kuo užsiima sadūnaitės ir pan. – profesionalūs „kovotojai:“. Jiems motyvai nesvarbu – yra instinktas kovoti ir kovoja.
    Kaip yra sakoma apie Kauną: ten nebuvo tarybų valdžios, nebus ir šitos.
    Ir štai ką liaudis sako apie juos:
    186.
    Jei violetinio patvorio patriotui nukirst galvą, jis vis vien dar 2 savaites stovės su plakatu ir rašinės komentarus internete
    http://www.lrytas.lt/?id=13407243051339568157&view=9

    • Znakoriau, nesu specialistas bet bent jau pasikalbėk su kokiu psichologu. „Bazarą“ akivaizdžiai filtruoji, bet minčių vingiai vis tiek tie patys. Jeigu violetinio patvorio patriotui arba tiesiog žmogui nukirstų galvą jis nieko nerašytų. Patikėk. Ne manimi (nebandžiau ir nesiruošiu), tiesiog taip yra. Ir „sadūnaites“ palik ramybėje senas milicininke, ok?

     • Apžvalgininko nuomonė

      Regi,
      ar tu tik nebūsi iš tų zombių, paminėtų Lryto komentatoriaus?
      Paskaityk – ten yra tokių gabaliukų ir daugiau.
      :)
      O sadūnaitės nieko gero nėra nuveikusios Lietuvos labui.
      Šitai norėjai išgirsti?

     • Znakoriau, neskaitysiu. Užtenka vien tavo patarimo tam, kad to neskaityti. Ar aš iš tų zombių? Na gal ne..

      Savu laiku matyt būsi daug nuveikęs Lietuvos SSR labui. Tikrai daugiau už „sadūnaites“. Bet šiaip dabar gyvename kitoje šalyje. Aš tik tau draugiškai čia. Gali vieną kart įkliūti su ta meile pacanams. Pasitaikys koks neteisingasis po ranka. Maža kas šaus į galvą. O mintys pas tave „įdomios“. Ne pirmą kart pastebimos. O šiaip čia viskas ne į temą, ir vėl eilinį kart..

     • Apžvalgininko nuomonė

      Regi,
      akivaizdu, kad esi iš tų zombių – jau savo kliedesius apie tave kritikuojančius kartoji (ir kaip tik iš kedofilų repertuaro).
      Ar nebūsi šitas? :)
      http://www.lrytas.lt/-13408860671340531381-pedofilija-kaltinamas-garliaviškis-d-skučas-lieka-už-grotų.htm
      Kuo pats smirdi, tuo kitus bandai tepti.

     • Rytis I

      „Jei violetinio patvorio patriotui nukirst galvą, jis vis vien dar 2 savaites stovės su plakatu ir rašinės komentarus internete“ – tokie komentarai tiktai liudija, kad kedofobų neapykanta kedofilams kartais net žymiai stipresnė už pastarųjų neapykantą pedofilams. Juolab kedofobams. Iš tikrųjų, tai kas ko labiau neapkenčia? Iš D. Kuolio gražios kaip kunigo kalbos tikrai negalėčiau spręsti, kad jam reikalingos kokios galvos.

     • Apžvalgininko nuomonė

      Ryti,
      čia Lryto komentatorius sukūrė tokį anekdotą. Neskaitai?
      Betgi labai tikrovišką – niekas nieko tikro apie tai nežino, nes teismas dar nepasibaigė, bet kedofilai JAU „žino“.
      Todėl ir juokiamasi.
      Mažiau blūdinkit, tada ir ir nebesijuoks.

     • Znakoriau, man dabar kitus akivaizdumus pateikti? Ar tu nebūsi šitas ar šitas? Žinai kame problema? Tave užblokuos o rytoj ateisi pasivadinęs kokiu nors Tikruoju praporščiku ir taip toliau n kartų. Tau gi problemų tai nesukelia ar ne taip? O man sukelia problemas, imti pradėti ap(si)dirbinėti, deklaruoti skatinti neapykantą, demonstruoti potraukį smurtui, meluoti ir t.t. Pavadinkim tai – sukelia problemas. Dar bus spėjimų apie kedofilą Regį?

     • Apžvalgininko nuomonė

      Regi,
      nebeblūdink: kedofilinį elgesį pats transliuoji – niekas tau to neliepia daryti.
      Todėl neapsimesk nukentėjusiu.
      Ir taip kaip tik į temą – mažiau blūdinkit, vaikučiai.
      Teismas atsakys į visus klausimus.
      KODĖL BIJOT TEISMO?

    • Stogas

     Apzvalgininkas,
     O kaip vadinasi tie kurie stovejo nepaklusdami valdziai prie TV boksto, seimo rumu?
     Tankofilai, signatarofobai? Sklypaliubovai ? Trispalviai? Kamikadzes ?
     Aisku, valdziai butu maloniau jei Mes kovotumem uz seimo nariu algu dydi, prabangius ju automobilius, nemokamus viesbucius ir pirteles.. iseitiniu pasalpu didinima… nestumem plakatus- slava kpss…
     Aisku, spauda noretu , kad mes kovotumem uz spaudos pvm sumazinima…

     • Apžvalgininko nuomonė

      Tai, kad ten stovėjo už teisėtą valdžią.
      Nemaišyk.

     • Stogas

      Teiseta kam , kremliui ?

     • Apžvalgininko nuomonė

      Lietuvos valdžia, už kurią jie stovėjo, buvo teisėta.
      Musiau, tam laike dar stačias po stalu vaikščiojai, kad nežinai? :)

     • stogas

      Tai jei valdzia buvo teiseta, tai kodel juos traiske tankai?

     • Apžvalgininko nuomonė

      O tu kaip manai – dėl ko? :)

     • stogas

      Ne del ko , o uz ka reiktu klausti… del ko- jie „grabe mate“

  • „todėl traukite savo purvinas kedoletenas nuo visuomenės“ :)

   Valentinai, nėra pas patį noro tos komisijos nariams tiesiai paaiškinti kaip turi būti naudojamas terminas visuomeninis (visuomeninė) :))

   • Valentinas

    Regi, tai aš tiesiai ir aiškinu, nes jie tikrai perskaitys.

  • Makmerfis

   visos reakcijos buvo normalios, o štai tavo, ūsofile (vartoju tavo pasiūlytą prasivardžiavimų taktiką), nelabai.

   • Valentinas

    Kedofilams kaip visada trūksta logikos. Jei žmogus ne kedofilas, dar nereiškia, kad jis „ūsofilas“.

    • O jeigu žmogus ne kedofobas tai logikos perteklius labai aiškiai jį identifikuos kaip kedofilą..

     Valentinai, vartoji šiek tiek nebemadingus ir pasenusius terminus. R.Valatkos pasekėjai ir garbintojai vartoja smirdavardį violetiniai.

    • stogas

     Bet Valentinui nebutinai daiena, jei zmogus jaudinas del mergaites likimo, tai Jis nebutinai garbina Kedi ?

  • Tomas

   nu tikrai gi pone logiskasis Valentinai, o prie ko gi čia tas Kedys ir Kedofilai ? Man asmeniskai taip pat niekuomet nepatiko tokie ale kieti vyrukai su treningais turtingai gyvenantys velniai zin is kokiu pajamu, o Kedys man pasirodė is tokiu. Bet tai visai nereiskia kad toji mano antipatija man turetu pateisinti valstybes neteisinguma jo ar jo seimos atzvilgiu. Poniai maldeikienei pateisina. Dar nesupratau kaip – bet pateisina ir net jokių tyrimu jei nereikia. Noreciau tiketi, kad tikrai ne delto, kad ji galvoja kad jei tėvas toks ar anoks, tai ir tokio tevo dukra yra siuksle ir kurios galimos bedos nevertos visuomenes demesio.
   O tarp kitako Valentinai idomu – piktinates tos visuomenines komisijos kalbejimu neva visuomenes vardu – o kas jus vercia manyti kad visuomene tai esate butent jus ir tokie kaip jus ? Is kur zinote kad tokiu kaip jus tikrai siandiena daugiau ir kad butent tokie kaip jus sudaro ta „visuomenes“ pagrinda ? „apsisaukeles“ visuomenines komisijos sudeti cia jau kazkas pavardijo, tai nesikartosiu – paziurekime kas sudaro jusu „visuomenes“ varianta – Vaicekauskiene su Cerniausku plius Lavaste su Racu, Uzkalniu, Maldeikiene, Vinokuru ir visais sudrycio bei delfinariumo zurnalistėliais bei neadekvacios elgsenos Kupreviciais ir t.t. – cia toji jusu „visuomene“ ? o gal „visuomene“ tai tie keliasdesimt is Seimo ir Melianas su Valiu bei Simasium ?
   Nu gal ir „visuomene“. Pamatysim rudeni per rinkimus – kurioje tvoros puseje buvo tie kuriuos galima butu uzvadinti patvoriniais, o kuriuos – visuomene. O kol kas mielasis – jei ta visuomenine komisija vadinate kedofilas, tai pats turetumete vadintis kaip teisingai kazkas pastebejo – usofilu – jei jau turite toki nora matyti pasauli tik dviem spalvom.

 • Vingių Jonas

  Vingi,
  1. Tai tokie kaip jus ir parduodat savo dukras ir ju anukus. O dar tiksliau Jie skendo snapse, kai Ju dukte, vietoj mokyklos, matavosi MB galines sedynes.
  1. Labai primena „beisbolo lazdos argumentus“:))
  2. Vingi, jos deklaracijoje 56 000 lt/m pajamos. Neapsimesk durnium , kilo tai trys nuliai. ir dalinus is 12= 4666 lt/men. Neskaiciuojant atostogu, mokesciu. Nifigovi klientai toje Garliavinej kirpykloj..patvoriniai.
  2. Sutinku – apsiskaičavau, bet kiaulių su Tamsta neganiau:))
  3. A, Tai Cerniauskas sako negriaut ? O ko Vaicekauskiene tyli ? Kur jos principai, kur aras, spec nazas, Aitvaras. ? Niekas nepatepe papildomai? Nera suinteresuotumo… nenori papildomai algu ? skersas ant auksciausiojo teismo sprendimo…
  3. Lietuvos Aukščiausiojo Teismo sprendimus reikia vykdyti be jokių „patepimų“. Kas jų nevykdo, pas tuos ir klauskite:))
  4.Tai kas ta Garasta ipainio i sia byla ? (Jus tamsta ji prisiminet)
  4. Nereikėjo „botelių“ painioti, nebūčiau painiojęs GArasto buvusio baldo:))

 • Stogas

  Vingi,

  Boteliai cia labai prie ko- Boteliu byloj Sabo (kuri gerbiu is rimto) puse atstovauja toks tulas advokatas Cerniauskas, kuris reikalauja auksciausiojo teismo sprendimo nevykdyt…. deti skersa.
  1. Kaip gerb Ausra paklause, taip as atsakiau…
  2. Kiaule neganei ir pas Stankunaite nesikirpai. Kaip Ausra paklause, taip ir atsakiau apie kedzio pajamas.
  3. Antstoliai toje byloje aro, Aitvaro nekviecia… tyli kojas suglaude.

  • Vingių Jonas

   Tai tam „tūlam Černiauskui“, jei jis tikrai ragina nevykdyti Lietuvos Aukščiausiojo Teismo sprendimo, seniai laikas drausmės bylą iškelti. Kuo jis nuo to vaiko tetos skiriasi? Ta, gi, irgi ragino nevykdyti teismo sprendimo, ar neragino?:))

   • Stogas

    tulas Cerniauskas tipinis brangiai lupantis advokatas, mokes dainuos, daug mokes – graziai dainuos. Labai daug mokes , isnes priekin kojom.
    (As cia apie botelio dailylentes) :)))

    Jis tuom ir uzsieme, stenges isaugot bordelius. Cia ir Vaicekauskiene sedejo krumuose, juk galejo iskviest aro 500 vnt ir isnest botelio skardas ant ranku, bet ji tylejo,,, kodel ?

    • Apžvalgininko nuomonė

     Kažką maišai: Neringa – ne Vaicekauskienės aptarnaujama teritorija.

     • Stogas

      Tai pavadinkim sinonimu antstoliams, tipazas toks, uolus skolu ismusejas, antstolis. O gal Neringa neturi antstoliu ? Ar policijos nesurinks 240 vnt ir advokatai lentom boteliu neisnesios ?

    • Vingių Jonas

     Kiek suprantu, tai Tamsta negirdėjote, kad Černiauskas siūlė nevykdyti Lietuvos Aukščiausiojo Teismo sprendimo. Vadinasi, pykstate tik todėl, kad žmogus gerai uždirba, ir tikite „Hario Poterio“ vertomis pasakomis, kad „visi advokatai – sukčiai ir aferistai“. Negaliu su tokiais Tamstos įsitikinimais sutikti ir negaliu jų pakeisti – Tamstos teisė ir laisvė, bet manau, kad sutiksite, jog net geriausias „sukčius ir vagis“ nieko nepakeis, kai Lietuvos Aukščiausiasis Teismas vadovaujasi „skambučio argumentais“, o ne Žmogaus teisių ir laisvių apsaugos konvencija:)) Tas pat ir apie „anstolių prototipus“, ir „240 policininkų“ – valdžia paskombyjo, vadinasi reikia. Šurikas pasakytų: Nado, Fedia. Nado:)) Tiesa, Klonio gatvės atveju aš pritariu tokiam teismo sprendimo vykdymui, nes abejoju, ar buvo panaudota „skambučio teisė“:))

     • Stogas

      Visi – tai tu pasakei, kad ju daug, net perdaug, Tu gali sutikti…

 • Ta pati beždžionė su granata.

  Norint padaryti išvadą, kiek žinau, reikia turėti iš ko tą išvadą padaryti. Ar atsirastų toks kulinaras, kuris iš kilogramo bulvių iškeptų 5 jautienos karbonadus? Labai tinka N. Oželytės išsireiškimas: „Bebalsis – dainuoja, beraštis – rašo, kvailys – protingo pasiaiškint prašo.“

  „mergaitė L.Stankūnaitės ir G.Černiausko buvo išnešama labai skausmingu koviniu būdu susukus kojas, laužiant jas per kelius, taip siekiant, kad mergaitė negalėtų priešintis.“

  Pasirodo, kad jaunimas ne tik protingėja, bet ir stiprėja.
  Demokratija. 8 ar 9 metų mergaitei gabenti, pasitelkiami koviniai būdai.

  Norėčiau tokio darbo. Rašai subjektyvią nuomonę, o ne objektyvią tiesą. Ir taip, tai vadinama išvadomis.

  • Stogas

   Mano seneli irgi isnese priekin kojom :( Amzinatilsi.

  • Žymantai, o tu pasidomėjai kas tas išvadas suformavo? Čia toks šiek tiek keistas klausimas. Man keistas.

   Beje kur ten darbą įžiūrėjai? Jeigu turi faktus (žinai), kad tiems komisijos nariams už tai buvo nors kaip mokama gal gali su visai tuo pasidalinti?

   O šiaip, gražu. Ši šalis tikrai turi ateitį. Savu laiku man irgi profesoriai buvo panašūs į beždžiones ir demokratijos buvo per daug. Spėju tarp visko dar ir dėl to dabar daug kas ne taip šioje šalyje.

 • Apžvalgininko nuomonė

  Prie tos komisijos išvadų derėtų toks punktelis:
  Kalba Amerikos balsas iš Vašingtono.
  Manoma, kad tai sovietų darbas.

  • Stogas

   su CC Cekanaviciui i lukiskes

 • algis

  P. Artūrai, praleidot puikią progą patylėt, ypač jei neturit ką pasakyt duotu klausimu.

  • mielas Algi, tamsta savo patarimais žinote ką darykite? Susikiškite juos į… Jei nežinote kur, paklauskite atskirai. Pabandysiu paaiškinti. Nors nemanau, kad ką nors pajėgtumėt suprasti.

   • algis

    mielas, Artūrai, patarimą supratau, bet tamstos problema vis vien išlieka, jei nepajėgus tai suprasti, klauskit atskirai.

 • Regis, nepasidomėjau. Nereikalinga žinoti.

  Žinoma, kad jiems buvo mokama. Ir jokių faktų aš nežinau, perskaitęs makabrišką eilėraštį (kuris, A. Račo, vadinamas išvadomis) susidariau savo nuomonę. Neišpūsk.

  Demokratijos sulauksi, kai išmirs sovietiniai žmonės. Dabartinis „pamačiau, pasakiau, įvykdžiau“ branduolys yra galingas ir, atrodo, tiesiog nuostabiai veikia, jeigu išvadomis patiki dauguma žmonių, aš ne apie tave, o apie, pvz, savo kaimyną. (:

  • :O, vertini išvadas nepasidomėjęs kas jas suformavo? Kaip dvyliktokui (atsiprašau jeigu supyksi dėl asmeninės informacijos) sakyčiau tikrai drąsu. Tik ar protinga?

   Beje kaip suprast tavo – „žinoma, kad jiems buvo mokama“? Iš kur toks teiginys? Jeigu tai tavo nuomonė (spėjimas) tai ką ten daro „žinoma“? Rašyk bent jau – manau arba nors gal, greičiausiai. Tau patiktų jeigu aš dabar apie tave ką nors „žinoma“ pateigčiau?

   Drąsu aišku. Tas kažkiek gerai. Bet, vien nuo to jog pats save įtikinsi, kad kažkas kvailas protingu nepasidarysi. A.Račas savo komentare palietė tik tam tikras tų išvadų vietas. Tu gi gali turėti savo požiūrį ar bent pabandyti vertinti plačiau. Ar tau užtenka susidaryti nuomonę tik iš to ką čia radai? Juk faktiškai tu pateikei savo vertinimą net neskaitęs to ką vertini, nepasidomėjęs kūrinio autoriais ir t.t. Na neblogai. Čia dabar to mokykloje mokina?

   Jeigu apie mane, aš tomis išvadomis nei tikiu nei netikiu. Tai tik eilinis, nors ir labai svarbus, informacijos šaltinis man. Svarbus dėl to, kad dabar akivaizdžiai manipuliuojama ir ribojama piliečio teisė gauti įvairialypę informaciją. Susiformavo tam tikra savo srities specialistų grupė kuri pateikė savo vertinimą ir tiek. Daugelį iš tų dalykų jau plika akimi galima buvo pamatyti. Pavyzdžiui kaip tu vertintum tai, kad teismas nustatydamas vaiko gyvenamosios vietos klausimą neišklausė to vaiko nuomonės (pozicijos)? Ir t.t.

 • briedis

  Šiaip, iš visumos ištraukus kokias nors detales, į kitą turinį užmerkus akis, galima kad ir teisingą mokesčių deklaraciją sumalti į miltus. Bet keisčiausia čia ne tas. Apskritai, prisiminęs pastarojo pusmečio susitikimus ir pokalbių temas su draugais, kaimynais, bendradarbiais, prisiminiau gal vos keletą atvejų „Garliavos“ tema. Požiūriai įvairūs, bet kuo ramiausiai ir blaiviausiai aptarinėjami. Gi žiniasklaidoje, o ypač internetinėje komentuojamoje- kažkoks Bedlamas. Ir tas visai nejuokinga. Toks įspūdis, kad valdantieji tiesiog nesugeba adekvačiai ir veiksmingai reaguoti, tuo suerzindami daugybę įvairiausių pažiūrų žmonių.

 • bang

  Pagrįsčiausi ir logiškiausi čia Artūro komentarai. Pabandykit paskaityti vien juos iš eilės ir patys įsitikinsit, kad Hario Poterio vaikams jokiu būdu negalima rodyti.

 • Jonas III

  Skaičiau „greituoju“ būdu, tai galėjau kai ko nesuprasti. Bet preliminarią išvadą susidariau tokią, kad Artūras kaltina „visuomeninę“ komisiją informacijos neturėjimu. Užuot pateikęs objektyvią faktnę informaciją.

  • Jonas III

   …arba bent jau pataręs, iš kur tokią informaciją jinai turėjo gauti…

 • Tomas

  Gal jums Jonai III atsakytu i kylancius klausimus sio tinklarascio straipsnelis apie tai kas skiria zurnalista nuo propagandisto ? Nes man atrodo viskas cia labai naturaliai.

 • Narzizas vėl rodo meilę Kryževičiui ir Ko

  Artūrėlis vėl rodo ne meilę pilietiškiems žmonėms ir ištikimybę Kondratjevo ,,stribiniam teisingumui“…
  ,,Rytų fronte nieko naujo..“ ,kaip pasakytų prisikėlęs Remarkas…

 • Naujieji komunarai

  Prisimenant Kaune buvusią komunarų stovylą..
  Kas Kaunui ryžtusi naują versiją sukurti?
  Kaukėtas komisaras A.K. ,krikščioniškai meiliai už parankės laikantis archangelę Anstolę.Šalia dėkingų Vilniaus intelektualų vardu judviems rankas bebučiuojančią pagarbiai priklaupusią Ūkio mokslų Mūzą -Aušrą.Ir visus tvirtai apglėbusį Temidės tarną Jovaišą su svastikos raiščiu ant rankovės.Tik kiek nekaltai Rytų pusėn pasvirusį..
  O violetinėms musėms bei viol. šunims kaukiantiems (nes vilko taukais staigiai miestelėnai išteptų) nuo naujosios skulptūros baidyti kauniečiai pasamdytų Račą…

  • tokius glušus kaip tamsta reikėtų kastruoti, kad genofondo negadintumėte.

   • praeivis

    drįsčiau teigti, kad tokia tulžinga ir rasizmu persmelkta reakcija smarkiai susimovėte (nebe)gerbiamas autoriau :) smagu, kad ne pirmą ir, nuoširdžiai tikiuosi, nepaskutinį kartą :)

    • Apžvalgininko nuomonė

     Oho – net rasizmu, o ar jūsų, „mažumų“, neužkliudė? :)

     • praeivis

      jeigu, vartojant AR terminologiją, esi toks „glušas“ ir nesugebi sudėti du plius du, tai ar verta tamstai priminti, kad selektyvią kastraciją ir sterilizaciją naudojo fašistinis režimas, kurio ideologija yra kildinama ir iš Nyčės „antžmogio“ teorijos?

 • Viktorija

  Regiui ačiū už patarimą. Taip aš naujokė ir malonu susipažinti :)
  Iššūkį atremiu tokiais samprotavimais:

  Garliavos violetiniai susitapatino su kovotojais, tremtiniais ir patriotais. Tačiau juk jie tik baltosios karštinės kamuojami kariai, persekiojami šmėklų ir vaiduoklių. Susibūrę prie laužų/žvakučių jie gaudo nostalgiškas sąjūdžio nuotaikas ir vaizduojasi besipriešinantys sistemai, kovojantys prieš „vidinį stribą“ (cit.). Visi tokie dumbeldorai prieš voldemortus. o gal…tikrai, būt geriau išravėt tą agurkų lysvę? Taip, taip…suprantu. Tokios aukštumos ir idealai niekaip nedera su agurkais. Atsiprašau.

  Klausimas regiui ir bendraminčiams: ar jūs nesusitapatinot su kenčiančia ir išnaudojama Lietuvos tauta, prievartaujama mergaite, išnaudojama darbo jėga už 800? – Jūs tikras kovotojas, pakilot už teisybę, teisingumą ir savigarbą. Taip, Jūs toks išnaudotas, pavargęs, su jumis taip neteisingai elgiasi! – Jums tikrai trūksta nors trupučio meilės. Tam ir reikalingi sutuoktiniai.

  Apie išvados autorius visuomenininkus profesorius: žinot, mano pačios vyras (jau savaitė) tapęs profesorium. Valio valio profesoriui! Todėl pasakysiu atvirai – nieko stebuklinio šitame titule, deja, nėra. Man nieko nereiškia, kad, girdi, profesoriai čia šitas išvadas pateikė. Net atvirkščiai – daugiau nei pusė profesorių (ypač jei jie humanitarai ar sociologai, ne tikslieji) šneka visokiausias nesąmones ir dievaži, tokių idėjų pasiūlo – virsk iš koto. Pamenu, buvo tokia viešai aptariama profesoriaus iškelta idėja nutiesti požeminį kelią į Lenkiją :))

  • Tomas

   O jus Viktorija nesusitapatinot su tuo isnaudijanciu Lietuvos „elitu“ ? – tokia visa „elitine“ is saves – vyrelis propiesorius, tevelis verslinykas ir vienintelis uzsiemimas ir darbas turbut tai kasdieniai vojazai po grozio salonus bei vyrelio propiesoriaus „antros puses“ atstovavimas „elito“ pokyliuose. Na dar gal kokiu nauju Bunkes ar Dunkes garderobu naujausiame elitiniame zurnale aptarimas su tokiomis pat savo elitinio rato draugemis is anekdotu apie naujuju rusu blondines.
   Ko gero jums tikrai trūksta nors trupucio meiles – ne su propiesorium, ar jo pinigine, o tiesiog su mylimu vyru.
   Patiko ?

   Man irgi nieko nereiskia kazkokios nezinomos blondines (nebutinai sviesiu plauku) nuomone apie pakankamai zinomus ir gerbiamus visuomeneje zmones. Juolab kai ji vertina juos spresdama tik pagal savo galbut nelabai vykusi sutuoktini – na ne visi juk vienodi.

   • Apžvalgininko nuomonė

    Kiekvienas sprendžia pagal save? :)

   • Viktorija

    Tomai, pacituosiu tave:

    „stribai vezdami musu tautiecius gyvuliniuose vagonuose i Sibira“;
    „ar beeis kas i miskus kovoti, jei 40-ieji pasikartotu“
    „Venckiene siekiama visiskai palauzti ir tokiu budu neutralizuoti jos pastangas kovoti su sistema“
    “ saugokite vaikai zydus – su jais pabaigs – imsis musu”

    O mane, tuo tarpu, apvadinai miegančia su vyru dėl piniginės, „elitine tokia“, po grožio salonus besitrankančia, turtingo tėvo dukra ir t.t.. Gal norėjai pasakyti, kad tu tremtinys, o aš sistemos piktžaizdė? Galbūt aš ir esu tas „vidinis stribas“ (cit.), kurią šita iškrypus sistema užsiaugino?

    Visai nesvarbu kas mano tėvas, ir ar lankausi elito vakarėliuose. Bet užsidarė tokia beveik loginė, bet tikrai garliavos emocinė grandinė, už kurią tau dėkoju, nes patvirtinai mano argumentus. Ji atrodo taip:

    „Aš vargšas, išnaudotas ir nemylimas (sistemos), pakilau į kovą prieš neteisybę ir dabar, visuomenės vardu, …. – ką ???“

    ką? ką Tomai visuomenės vardu dėl visuomenės gėrio esi pasiryžęs padaryti?
    a)Pamokyti nelabąjį darbdavį?
    b)Blondinišką elitą, prasivogusius turčius, melagius žurnalistus ir sistemos funkcionierius ištremti, kad genofondo negadintų?
    c)pamokinsi teisėsaugininkus, kaip dirbti reikia?
    d)Už seimą (tikruosius visuomenės atstovus) priimsi teisingesnes, tikros visuomenės išvadas?

    Tomai, būk atviras, parašyk, ką vardan savo teisybės tu ir tavo bendraminčiai norėtumėte padaryti?

    • varnelė

     gerai pasakyta, patiko :)

    • Tomas

     manote, kad profesoriaus zmoneles statusas jus Viktorija pakelia i tas aukstumas is kuriu galite i betkuri nepazistamaji kreiptis familjeriai vienaskaita ?
     O daryti as galiu bent tiek, kad galiu sau leisti vadinti daiktus savo vardais – jei matau, kad gyvenu neteisineje dvigubu standartu valstybeje valdomoje svogeriniu klanimiu principu su difirencijuotomis pilieciu teisemis pagal turtine padeti – tai taip tiesiai ir sakau – sudas tai o ne valstybe ir netokios pilieciai sieke ir norejo. Ir sudas vistiek liks tokiu neziurint i koki popiereli ji pavyniosite – ar raudona, ar trispalvi ar dar koki ir kaip graziai ji bebandytumete pristatyti. Ir man visai nesvarbi nuomone tu kurie savanaudiskais tikslais bando man iteigti kad tas sudas yra saldus nes tautiskas ir kad nesitaikstydamas su juo, „pasitarnausiu kremliui“ ar kt. valstybes priesams.
     Norint pradeti gydytis, visu pirma reikia pripazinti liga. Tuomet jau galima galvoti apie tai kaip ja gydyti.
     As ir mano bendraminciai norime valstybes lygiai teisingos visiems pilieciams – nepriklausomai nuo ju turtines padeties, kilmes ir t.t. – taip kaip deklaruojama KT. Norime, kad valdzia butu atskaitinga rinkejams ir bent jau svarbiausiais klausimais atsiklaustu tautos valios ir t. ir t.t. Norime visko kas deklaruojama Konstitucijoje bet neigyvendinta praktikoje. Ir sieksime to visomis Konstitucijos leidziamomis priemonemis.
     O ko norite Jus ? Geresnio gyvenimo tik sau ir siauram savo „elitiniam“ rateliui ? Ir kad mokescius moketu tik eiliniai samdomi, o jusu gudrusis verslininkas tetusis suktu bizneli pasitelkes dar ir europines paramas mokesciu didziosios dalies isvengiant – kad greiciau dukruzele profesoriene galetu persesti is mersedeso i bently ir pakliuti i elitiniu zurnaleliu virselius ?

     • Muzikas

      Tomai, bet juk jūs neatsakėte į esminį Viktorijos klausimą: ką jūs visuomenės vardu dėl visuomenės gėrio esate pasiryžęs PADARYTI?

     • egas

      tai kaip tik ir pagrindiniai pedofilijos bylos veikejai parodo klaninės teisėsaugos suaugusios su šešėliniu pasauliu egzistavimą. Kad ir schema: teisėjas+advokatas (buvęs mentas su pazintimis Kauno teisesaugoje)+bedarbis vazinejantis su mersedes. Ir tokiu klanu klaneliu Lietuvoje apstu, neveltui sakoma kad svogeriu krastas. Ar ne klanines diferencijuotos pagal besikreipianciujuju pajamas ir itaka teisesaugos pavyzdys yra ta pažyma del dukters tvirkinimo ir pardavinejimo menturos išrasyta per valanda be jokio tyrimo.

     • Stogas

      Egai, esi melagis ir skiedejas, Cia melas:

      „Ar ne klanines diferencijuotos pagal besikreipianciujuju pajamas ir itaka teisesaugos pavyzdys yra ta pažyma del dukters tvirkinimo ir pardavinejimo menturos išrasyta per valanda be jokio tyrimo“

      Neringa ne karta kartojusi, kad pazyma Kedziui israsyta apklausius tardytojui mazamete komisariate.

      Melas melas melas… Jus tik fulvas po akimis mokate musipiesti..

     • egas

      Ačiū už epitetus. O tu galetum nebudamas teisejos broliu ir buvusio mento ir advokato svogeriu nueiti i Kavianska komisariata ir gauti man pazyma,kad ir su vienu liudininko parodymais, kad mano kaimynas Petras yra vagis. Pabandyk ir pasidalink išgyvenimais kaip pavyko.

     • Stogas

      Egas,

      Pabusk jau pietus… komisariatas ne teismas ir neduoda verdigto ar pazymu – vagis tu ar pedofilas. Tik suraso parodymus ir iskelia byla ar pakisa ja po stalu…

      P.S. kita karta kai koks ussas tipo cekanavicius trauks vaika, paprasom visi kartu, tegu paskambina Egui, butu antras liudytojas be mazametes.

    • Muzikas

     Viktorija, bravo!

     O Tomo atsakymo bijau, kad nesulauksime :)

     • Tomas

      gal nelabai suprantate lietuviskai gerbiamas Muzike ? – juk parasiau, kad esu pasiryzes keisti padeti visomis Konstitucijos leidziamomis priemonemis – gal nesate susipazines su KT ir del to Jums neaisku kokiomis butent ? – galiu pavardinti. Esu pasiryzes naudodamasis savo pilietine teise rinkti tuos kuriais pasitikiu ir nerinkti tu kuriais ne. Esu pasiryzes laisvai reiksti savo nuomone apie manes netenkinancia padeti valstybeje ir skleisti savo isitikinimus. Esu pasiryzes viesai demonstruoti savo nepritarima valdzios vykdomai politikai ir isreiksti tai visomis KT leidziamomis formomis.
      Tikejotes ne tokio atsakymo ? – manete vaziuosiu kaip Leninas prie „razlyvo“ planuoti „socialistine revoliucija“ ? Tai kad as ne komunizmo salininkas gerbiamasis.

 • Žvilgsnis

  Narcizas, visi žino kas čia toks portale…:) vėl lenkia galvą prieš ,,stribinį kondratjevišką teisingumą“….

 • Augis

  Manau, autoriaus pastebėjimas dėl žodžio“visuomeninis“ neteisingas.Ta žmonių grupė (komisija)apie tą keturių metų bėdą turbūt kalbėjo,mastė kaip ir dauguma. Ir jie kažkaip susitiko,kažkaip sutarė,kad tai yra „neteisinga“.Tai paskelbė savo išvadose.O kaip reiktų pasivadinti?Antivalstybinė?Atseit,nesutinkanti su valstybės sprendimais(teismai,prokuratūros…)
  Beje,aukščiau parašytas puikus pastebėjimas:nepatinka,kad D.Kedys buvo banditėlis,tai jo meilė savo vaikui ne tokia gera kaip tų,kurie moka mokesčius?O iš tų kelių mano pletkų nuotrupų apie Ūso,Stankūnaitės santykius su mokesčias irgi įtarimai kyla.
  Ir dar,kokią aukštąją baigė L.Stankūnaitė?

 • leokadija

  Tai kad šmaikštuolės supermamos seniai išsiaiškino, kad jokių guminių pirštinių nebuvo, tik raštuotos riešinės:
  http://www.youtube.com/watch?v=G-oZTpRJ59U&feature=related
  1:28 (žvilgtelkit sekundėlei)
  Kas apkvailino garbiąją komisiją? Ar ji mus kvailina?

  • Stogas

   O siupermamos neisiaiskino Danijos maiselio turinio ? :)

   • leokadija

    nebūtinai tame maišelyje turėjo būti „kaldra“ arba „adijaliukas“ su psichotropinėmis medžiagomis. Galėjo būti pledas, skara, apsiaustas. Juk rytas ankstyvas, mergaitės ilgai miega… Jei tilpo į antstolės rankinę, buvo ryškių spalvų ir buvo imamas plikomis rankomis – tai gal tiesiog paprastas audeklas (jei jau būtų kas rimto – manau, tikrai sugebėtų paslėpti ir neparodyti-operacijai gi rimtai ruoštasi).
    Bet gal imkim ir pagal jūsų tradicijas prisigalvokim: skopalaminas, chemikalai, aštuonios rankos, užmigusi mergaitė, susuktos kojos… Knyga ir serialas jau pakeliui?

    • stogas

     Ne cia buvo dovanos seneliams- 2kg bulviu 1 kg pomidoru, sampano butelis ir maiselis kokso su 2 dideliais bananais.. juk ne i gimtadieni ejo?

  • Gintautas

   Jo, su „paslaptingom pirštinėm iki alkūnių“ tai konspiracijos teorijų kūrėjai susimovė…

 • Stogas

  Viktorija,
  Kaip tu galvoji-
  Vaika isnesti geriau priekin kojom ar galva priekin?

  Kodel neparodoma viesai kas per „mordabojus“ vyko namuose nukabinus Kedziu kameras ir kodel taip padaryta?

 • „Klausimas regiui ir bendraminčiams: ar jūs nesusitapatinot su kenčiančia ir išnaudojama Lietuvos tauta, prievartaujama mergaite, išnaudojama darbo jėga už 800? – Jūs tikras kovotojas, pakilot už teisybę, teisingumą ir savigarbą. Taip, Jūs toks išnaudotas, pavargęs, su jumis taip neteisingai elgiasi! – Jums tikrai trūksta nors trupučio meilės. Tam ir reikalingi sutuoktiniai“

  Viktorija, gražus bandymas, bet deja smarkiai pro šalį. Visiškai netapatinu asmeninių dalykų su šia istorija. Mano bendraminčiai arba tiksliau žmonės kuriems dar ne arba jau ne DZIN, tiesiog daugiau ar mažiau susirūpinę šios ir kitų istorijų pagrindu tuo kas vyksta gimtinėje arba tiesiog šalyje kur gimei, augai, gyveni, augini vaikus ir tikiesi čia, o ne kitur nugyventi daugiau ar mažiau laimingą, prasmingą gyvenimą. Dar daugiau pasakysiu, kaip šios šalies piliečiai, kuri vadinama demokratine, t.y. kur teoriškai šalies valstybės valdymas pirmiausiai priklauso tautai, privalome jausti pareigą, atsakomybę už tai kas čia vyksta. Štai iš čia ir susirūpinimas. Be abejonės, kai matai, kad policijai ir teisėsaugai išauga sparnai pradedi suprasti, kad tai ankščiau ar vėliau gali paliesti ką nors iš aplinkinių. Štai toks Znakorius, čia besireiškiantis (Apžvalgininko nuomonė, tikrasis lietuvis ir t.t.) puikiai iliustruoja koks gali būti požiūris į bendrapilietį, tautietį, tiesiog kaimyną, kažkada prasitarė dar LSSR laikas tarnavęs tvarkasaugai. Kažkada rodė socialinę reklamą apie tai kaip močiutė kviečiasi greitąją pagalbą. Šiek tiek pakeitus galima pajuokauti, kad ne kiekviena močiutė šiandien išdrįstų kviestis greitąją pagalbą jeigu jai pasakytų, kad ten yra kedofilų (violetinių). Dėkui už tai R.Valatkos gerbėjams ir pasekėjams.

  Norisi matyti violetinius apkrėstus epidemijos, nes neturi imuniteto, yra tik „baltosios karštinės kamuojami kariai, persekiojami šmėklų ir vaiduoklių“? Aišku niekas neuždraus ir tikrai nedraus. Tik kiek tai pagrįsta? Kad esant bet kokiam triukšmui visada atsiras tokių kuriems tik bus proga prie kažko prisišlieti tas taip. Tik gal pasižiūrim dėl ko triukšmas kyla? Arba nepasitenkinimas, susirūpinimas ir t.t.

  Požiūris į profesorius man patiko. Šiandien penktadienis, o be to ir pati uždavėt tokias temas. Pajuokausiu (gal nesupyksit) – ten, pas juos, profesorius, iš tikrųjų nieko stebuklingo nėra?

 • briedis

  Pora citatų, pora pastabėlių ir retorinis klausimas.
  „Štai taip – niekas nieko iš tikrųjų nematė, bet padarė išvadą, kad galėjo būti…“
  ir: „Ir kai pagalvoji, kad vienas aktyviausių Hario Poterio pasekėjų komisijos narių yra asmuo porą metų patarinėjęs Seimo Pirmininkei, šiek tiek baisu pasidaro…“
  Dėl mate-nematė, bet išvadas padarė.- Yra viena detalė- tos išvados tėra išvados ir niekam jos neprivalomos. Tuo tarpu Seimo laikinoji komisija ir pats Seimas pateikia jau ne šiaip išvadas, o jau sprendimus.
  Dėl vieno aktyviausių, galima spėti, kad čia apie D.Stanciką. Ir kas? Su Seimo pirmininke jie išssivaikščiojo korektiškai, be skandalų ir durų trankymo. Stancikas savo motyvus yra išdėstęs tiesiai ir aiškiai- dėl skirtingo požiūrio į tuos nelemtus įvykius. Normalu, netgi banalu ir jau tikrai nieko baisaus.
  O retorinis klausimas būtų toks:- jeigu tuos savanorius aktyvistus visuomenininkus priskiriam Hario Poterio gerbėjams, tai kaip gi reikėtų vadinti Seimo narius, kurie matė nei kiek ne daugiau, betgi nusprendė? Gal karalienės Mikaldos valdiniais, ar kokiais pranašo Nostradamo mokytiniais?
  Aplamai, gal čia ir nėra labai baisu, bet tikrai nebejuokinga.

  • Šiaip dalis išvadų apie gal ir apie tai ko „niekas nieko iš tikrųjų nematė“, jeigu atmestume liudininkų parodymus. Bet dalis išvadų apie tai kas visuotinai žinoma. Tai yra konkretūs faktai.

   Seimas jeigu tikėt išdėstytais argumentais tiesiog leido N.Venckienei gintis teisme. Aš net nežinau ar N.Venckienė labai bijo ir vengia to teismo. Na nebent užslaptins viską kaip E.Kusaite ir tada pasidarys nebejuokinga. Kas ten žino kas kam šaus į galvą kaip čia viską toliau režisuoti.

   • briedis

    Aš ne tiek apie išvadų ar Seimo sprendimo turinį, kiek apie skirtingus „kalibrus“. Jeigu visuomenininkai gali sau leisti ir tam tikrą atsainumą, tai Seimo verdiktai privalo būti grindžiami kuo solidžiau. O kaip ten gavosi, matė daugelis. Atrodo, kad išeina balaganas- sąlyginai sakant „elitas“ varė ant Venckienės buldozerį, tačiau tuo buldozeriu beveik jau įvarė ją į politiką, nors patys jos konkurencijos paniškai bijo. Kaip bebūtų, ne visuomenininkai ir ne Vencckienė čia tas miglotas režisierius su plaukuotom letenom, ne jiems ir pašaipos labiau dera.

 • Taškas

  „Fredis* June 28th, 2012, 5:02 pm :

  Įrašą apie visuomeninės komisijos išvadas Tinklaraštininkas A.R. man komentuoti uždraudė. Bijo, vengia konflikto. Nėra komentavimo galimybės – nėra ir problemos, bet tik iš pirmo žvilgsnio taip gali pasirodyti. Žodis turi bjaurią savybę prasiskverbti į viešumą net ir blokuojamas.“

  PANAŠU, KAD TAI TIESA (?)

  • Na ir kas, kad (jog, gal) tiesa? Fredžiui kažkada buvo duotas patarimas susikurti savo erdvę, kurioje:
   a) galėtų vykti nevaržoma jo minčių sklaida
   b) galėtų ateiti Artūras ir skleisti savo mintis apie Tinklaraštininką F.
   c) retkarčiais labai saikingai, pagrįstai ir objektyviai Tinklaraštininkas F. uždraustų komentuoti A.R. arba šalintų jo atskirus komentarus.

   Nėra tinklaraščio yra problema. Senai žinoma. Jeigu autorius turi savo tinklaraštį tai autorius jame tvarkosi taip kaip jam norisi. Irgi senai žinoma.

   p.s. nemalonu aišku, kai susiformuoja pripratimas.

   • Taškas

    Nauja tai – jog ribojama konkrečiai temai.

    • esmė nuo to nesikeičia. Čia tikrai yra prasmė stebėtis, kad tinklaraščio autorius nepakenčia savo tinklaraštyje komentarų apie save kaip asmenį? Yra įrašo tema, yra kažkokia daugiau ar mažiau suprantama (aiški) pozicija, tai ir komentuok (vertink) tą poziciją. O ne patį žmogų. Pas mus įsišaknijęs naujas-senas reiškinys teplioti žmogų taip siekiant sudirbti jo nuomonę, poziciją. Pasiimi dažų dėžutę ir paišai tas violetinis, tas raudonas, tas geltonas ir t.t. ar epitetais.

     Atskira kalba, kad čia niekas niekam neįdomu ir nesvarbu. Ir tam pačiam Fredžiui. Vienas atėjo, kitas išėjo.

     • Tomas

      komentaru apie save kaip asmeni nepakencia, bet issireiskimais kitu atzvilgiu irgi saves nevarzo. Man tai neatrodo esant labai padoru.

     • Tomai, o tu kai namuose normaliai neapsirengęs atsidarai alaus skardinę ir atsigėręs garsiai atsiriaugi būna labai padoru? Nemanau. Nemanau, kad tau būna labai įdomu kas ką apie tai galvoja.

      Taip taip, čia vieša vieta. Laisvai prieinama. Bet tai niekaip nekeičia vieno vienintelio žmogaus galimybių čia tvarkytis taip kaip jis nori ir kaip jam atrodo tinkama.

     • Tomas

      Regi, tik nereiketu pamirsti, kad „savu namu“ seimininkas save dar pristato „demokratines valstybes zurnalistu“. O zurnalistai, kaip zinia, visu pirma turetu propaguoti nevarzoma nuomoniu ivsirove, sklaida ir Konstitucines demokratijos vertybes, o ne cenzura ir bendros tinklarascio nuomones formavima selektyviai cenzuruojant pasisakymus. Ar nesutinki ? – tik pagalvok kas butu jei toks imtusi vadovauti ne tinklarasciui, o valstybei ? – juk jei Konstituciniai principai jam nepriimtini savo erdveje, tai suprantama jam butu jie nepriimtini ir vadovaujant valstybei. Tai ar tokios savybes puosia zurnalistus ? – tuos kurie civilizuotose valstybese dar ivardijami Konstitucijos garantais ?

 • Prisimenant Aloyzo Sakalo vadovaujamą laikinąją Seimo komisiją kuri tyrė Pakso tikras ar tariamas nuodėmes , tai palyginus su ja visuomeninė komisija dirbo ženkliai kokybiškiau ir su daug menkesniu išankstiniu nusistatymu.Paksogeito metu visuomenė buvo skilusi į kelias stovyklas , o ir pedofilijos skandale beveik tas pats įvyko.Aišku lyginu skirtingus dalykus, bet panašumų yra ir nemažai.

  • Valentinas

   Violetinio marazmo lyginimas su paksogeitu yra tinkamas tik, kitu aspektu. Abiem atvejais turime nenaudėlius apsimetančius šventaisiais ir vaidinančius kovą prieš „sistemą“. Ypatingai bukiems skaitytojams paaiškinu: nenaudėliai apsimetantys šventaisiais yra kedofilai ir paksistai.

   • Tomas

    belieka tik pritarti p. Valentinui – visi esantys ypatingai bukais privalote tiketi kad „nenaudeliai apsimetantys sventaisiais yra kedofilai ir paksistai“..
    Na o tiems kurie dar ne visiski „valentinai“ ir turi bent minimaliu gebejimu protauti galima vadovautis protu ir patiems spresti – kurie gi cia apsimeta sventaisiais ir skleidzia usofilini marazma, o kurie stengiasi islaikyti objektyvuma tiek vienu, tiek kitu atzvilgiu.

    • Jeigu Valentinas prekiautų dažais ir pas jį į parduotuvę ateitų kedofilas, tai jis mielai dažus jam parduotų. Bet prieš tai pasislėpęs jis kaip tikras pilietis ir patriotas į tą dėžutę pridarytų. Ir taip nesustojant. Skamba kvailai? Kažkoks panašus jausmas kai matai kaip žmogus atkakliai kitus kedofilina.

     • Valentinas

      Regi, ne iki galo suprantu ką reiškia „kedofilina“? Man atrodo, kad jei žmogus yra sveiko proto, kritiškai mąstantis, obejtyvus ir aš jį pavadinčiau kedofilu, jam būtų įžeidimas. Tačiau aš to niekada nedarau. Tačiau jei žmogus yra įsitikinęs, kad Stankūnaitė yra KALTA KEKŠĖ, KALTA KEKŠĖ, KALTA KEKŠĖ, o Venskienė TEISI TEISI TEISI, o Kedys yra HEROJUS HEROJUS HEROJUS, tai tam žmogui būti pavadintu „kedofilu“ yra didžiausias pagyrimas.

     • Valentinas

      Beje, apie dažus tai sugalvojai insinuaciją, kuri tavęs nepuošia. Nejaugi būnant niekšų stovykloje tampi niekšesnis?

     • O kaip tu nustatai žmogaus (pašnekovo) proto sveikumą? Jeigu ne paslaptis aišku.

      Aš tą ir noriu pasakyti, kad tu kedofilini aplinkinius. Kurie tau pasirodo nors kiek įtartini. Pagal tavo sau sukurtus kriterijus.

      Beje, o kaip pavadintum žmogų kuris įsitikinęs,kad L.Stankūnaitė yra nekalta mama, N.Venckienė pūlinys, o D.Kedys žudikas, narkomanas? (tavo stiliumi nerašysiu, nors ir atrodytų solidžiau)

     • Valentinas

      Kedofilo nustatymo kriterijai objektyvūs: Kedofilas – tai žmogus pritariantis kedofilijai. Kedofilija – tai įsitikinmas neturint jokių įrodymų, kad Stankūnaitė yra kalta ir turi būti nubausta, įsitikinimas, kad egzistuoja pedofilų klanas, kurį gina teisėsauga.
      Kadangi tikėjimas sąmokslo teorijomis ir polinkis užsiiminėti nuteisimais nėra sveiko proto požymis iš to išplaukia, kad žmogus nepalaikantis kedofilijus yra sveiko proto. Aišku reikia turėti galvoje, kad sąvoką „sveikas protas“ vartojame tik šios bylos kontekste. Nes yra atvejų, kai žmogus netiki, kad valstybę užpuolė ir užvaldė pedofilų klanas. Tačiau jis tuo pačiu tiki, kad pasaulį ir Lietuvą puola žydai (kaip pavyzdžiui Tikras Lietuvis/Znakorius/Apžvalgininko nuomonė). Dėl to Znakoriaus jokiu būdu negalima laikyti sveiko proto individu.
      „Beje, o kaip pavadintum žmogų kuris įsitikinęs,kad L.Stankūnaitė yra nekalta mama, N.Venckienė pūlinys, o D.Kedys žudikas, narkomanas? “
      Iš kur tas poreikis kažką pavadinti, priklijuoti etiketę?

     • Valentinai, gi galėtum drąsiai pažymas išdavinėti apie sveikumą. Aš rimtai. Pasitvirtini metodiką ir pirmyn.

      Gali tą vietą apie polinkius užsiiminėti nuteisimais labiau išplėtoti (turiu abejonių dėl savęs).

      o šiaip tolstam mes nuo kelio ar temos apie Harį Poterį.

     • Tomas

      ir dar papildyciau „daktaro psichoterapeut“ p. Valentino pavarditus simtomus – isitikinimas kad visi paciam nepritariantys yra „violetiniai“ arba fobija neva pasauli siekiantiems uzvaldyti mistiniai „kedofilai“ – taip pat yra labai akivaizdus psichines sparciai progresuojancios lygos pozymiai. Ar ne daktare ?

     • Valentinas

      Regi ir Tomai, jūs mane stebinate ir juokinate.
      Kur sakiau, kad „visi kurie man nepritaria yra violetiniai“?
      Niekur tokio pareiškimo nebuvo. Violetiniai arba kedofilai yra tie, kurie turi tokius įsitikinimus, kuriuos aš išvardinau. Svarbiausia, kedofilai patys noriai puoselėja šiuos konceptus. Pavyzdžiui Venskienė į teismą ateina su violetiniu kostiumėliu. Tai ko pykstate jei jus pavadina „violetiniais“. Jūs turėtumėte tuo didžiuotis lygiai kaip Paleckis turėtų didžiuotis pavadintas „raudonu“. Siūlau imti pavyzdį iš juodųjų. Pasakyk garsiai: Aš violetinis ir tuo didžiuojuosi!

     • Rytis I

      Didžiausias Marijos žemės „kedofilas“ (bet ne „miestelėnas“!) po pirmojo bandymo pabuvo beveik kaip pranašas:
      „Jei pasakyta: šalinti kliūtis, tai reiškia visas kliūtis. Ir mergaitę. Juk tai ji, begėdė, trukdo antstolei įvykdyti teismo sprendimą. Gal pritrenkti kalašnikovu arba artimųjų išdavyste (globėja pasakytų: aš tavęs daugiau nemyliu, eik sau iš mano namų pas tuos kaukėtus ir mamą – ar tai to reikalauja teisėjai ir antstolė?), o gal UŽMIGDYTI specpriemonėmis?“
      http://www.lzinios.lt/Komentarai-ir-debatai/Vaiko-emimas

     • Tomas

      cia Jums draugiskas paaiskinimas p. Valentinai: Tai kad Venckiene galima priskirti prie „violetiniu“ mes ir negincyjame. Bet prie ko cia mudu su Regiu ?:) Taip, mes nesame isitikine tuo kad Stankunaite tikrai nekalta ir kad pedofilija siuo atveju buvo isgalvota – juk turime tam logiska pagrinda – juk itarimams Usui pareiksti prokurorai pagrinda turejo ? O Stankunaite jo drauge ir anot prokuroru tvirkinamieji veiksmai buvo vykdkmi jos bute :) Beto ir pati Stankunaite viesai prisipazino kad mergaites su Usu vienu du palikusi nebuvo – logiska manyti, kad jei prokurorai turi pagrinda teigti kad Usas tvirkino mergaite, tai tie tvirkinamieji veiksmai vyko gerb. Stankunaites akivaizdoje ir jei nepriestaraujant. O sioje vietoje jau mudvieju su Regiu ir prokuraturos nuomones issiskiria – mudu su Regiu manome, kad tokie Stankunaites veiksmai (jei tikrai tokie buvo) turetu buti laikytini nusikalstamais bendrininkaujant. Juk neveltuj net advokatai ju buvo bendri ?:)
      Papriestarausit ?
      Bet siaip mes tikrai ne violetiniai. Su pastaraisiais gal sutapo nuomone del klanines teisesaugos ir valstybinio neteisingumo. Bet gal ir tik tiek – nes bent jau as ju programos neskaiciau ir kiek zinau jie yra tik viena is grupiu norinciu sukovoti su esama sistema. Saunu – kuo daugiau bus grupiu nepatenkintu valstybe valdancia sistema, tuo greiciau ivyks permainos:)

     • Apžvalgininko nuomonė

      Prokurorų įtarimai yra tas pats kas čigonės kortų metimai: dažniausiai tai būna niekuo neparemtas sapnas, tikslu užganėdinti besikreipiančią pusę (atseit, ach ach – kaip dirbam :)).

     • Tomas

      „Apžvalgininko nuomonei“

      „tikrasis“ ? – man labai smagu kad, kaip buvęs mentas (o vansi šioks toks tų reikalu ekspertas) pateikei šią nuomonę – „prokurorų įtarimai yra tas pats kas čigonės kortų metimai“… Nes tuomet visiškai logiška manyti, kad ir prokurorų sprendimas nepareikšti įtarimų gali būti lygiai toks pats abejotinas… O tai reiškia, kad teismui paliepus prokurorams persvarstyti savo sprendimą dėl įtarimų Stankūnaitei nepareiškimo – prokurorai galėjo nesiremti nei įrodymais, nei sveika logika – tiesiog gavę komandą išviršaus „išsukti Stankūnaitės subinę nuo tolesnio teisminio persekiojimo“ – tą ir padarė… Tuo pačiu užkirsdami galimybę išsiaiškinti į kokias valdžios aukštumas būtų nuvedusi pedofilijos gyjelė nuo Stankūnaitės…
      … Ir tokia tavo argumentacija tamsta buvęs „mente“ (rodos gireisi buvęs bylų tyrėju sovietiniais laikais ?) – puikiai iliustruoja kiek galima pasitikėti tais šiandieniniais prokurorais – juk dauguma jų yra tokie pat buvę „sovietiniai mentai“ kaip ir tamsta… Ko gero net lygiai taip pat ir samprotaujantys kaip tu – kad, pavyzdžiui, pacituosiu tave – „Romas Kalanta buvo marazmatikas“…
      … Todėl aš ir turiu rimtą pagrindą nepasitikėti nei prokurorais, nei apskritai teisine sistema šioje valstybėje – pagrindą pagrįsta loginėm prielaidom ir visa 20 metų istorija įvairių rezonancinių bylų tyrimų ir „netyčinių“ jų neištyrimų kai tik bylos siūleliai veda į veikėjus esančius valdžios sluoksniuose…
      … O ponas Račas pasirinko tokiu teisingumu tikėti – jo valia… Kitą vertus, kaip sakoma liaudyje – „žąsinas irgi tikėjo kad maudosi… kol vanduo neužvirė“
      Kas žino, neduokDie, jei sistema nepasikeis, gal vieną dieną tokia „kaldrytė“ bus užmesta ir Račui ant galvos, kaip neįtikusiam sistemai ? – na bet gal bent turės laiko suvokti savo paklydimą nešamas kojom į priekį iš savo ofiso…

     • Apžvalgininko nuomonė

      Tomuk,
      akivaizdu, kad neturi jokio supratimo teisėj, o dar ir komentarų neskaitai – aš, gi, sakiau, kad dažnai prokurorai kelia bylas, nesurinkę objektyviosios pusės įrodymų.
      Žinai kas tai yra?
      Va tada jie nėra teisūs.
      Nors, vis tik, manau, kad absoliučioje daugumoje atvejų teisėsauga dirba normaliai.
      Apie atskirus atvejus, apie kuriuos kalbu, dera kalbėti irgi atskirai ir nepinti visko į vieną krūvą.
      Dabar dašuto?

     • Tomas

      „Tikrasis“ ? – neįsijausk :)… Koks iš taves teisininkas. Tu gi viso labo sovietinis „mentiara“ baigęs geriausiu atveju kokį proftechą ir kokio vietinio „partkomo“ paskirtas „bylų tyrėju“. O dabar dar ir pencijoj. Ir čia geriausiu atveju, nes, galbūt, buvai tik eilinis „musorokas“ patruliuojantis gatvėj.
      Aš taip pat neteisininkas, bet teigti kad „prokurorai kelia bylas, nesurinkę objektyviosios pusės įrodymų“ – gali tik visiškas debilas… arba sovietinis „mentiara“ su vienu vingiu smegenyse nuo kepurės. Nes tik tokie išpradžiu nustatinėja „objektyviąją pusę“ o po to ieško kažkokių įrodymų tai pusei apginti… O liudniausia, kad mūsų teisėsauga sudaryta iš 80 procentų tokių buvusių sovietinių „mentiarų“ tik taip ir dirba – užuot vadovavesi įrodymais, jie pagal komandas iš viršaus nurodančias kuri pusė privalo būti laikoma „objektyviąja“ – bando ieškoti „įrodymų“ ją apginti ir išsukti nuo atsakomybės. Reikia pavyzdžių ? – visos rezonansinės bylos per pastaruosius 20 metų ir visi tie atvejai kai korumpuoti valdininkai pasistato rūmus, ar tampa milionieriais iš valdiškų atlyginimų teigdami, kad „susitaupė“ ir seneliai padėjo „augindami braškes“. Ar bent vienoje prichvatizacijos byloje buvo nustatyti kalti ir nubausti realiom kalinimo bausmėm atlyginant padarytą valstybei žalą ? – nė vienas… esantis ar buvęs valdžioje ir įtakingas. Per visus tuos dvidešimt metų. Ir tai ne atskyri atvejai – tai sistema. Baudžiami ir sodinami rengiant parodomuosius teismus tik kriminaliniai nusikaltėliai nesusiję su esančiais valdžioje. Lygiai kaip ir nuolatos įkalinamas neįtakingas „budintis pedofilas“ Čekanavičius… O korumpuoti valdininkai niekuomet – geriausiu atveju, kai kitai valdžios grupuotei labai trukdo – trumpam suimami ir aistrom aprimus paleidžiami į laisvę „nesurinkus įkalčių“ arba „suėjus senaties terminui“. Štai taip „tikrasis milicininke“. Ir čia valstybėje kurios korupcijos indeksas ne ką mažesnis nei kokios Rusijos, kurioje kasmet nuteisiama realiom bausmėm ir įkalinama iki 500 pareigūnų… O pas mus nebuvo realiai „sėdęs“ nė vienas. Nori lažintis kad ir Matuzas nesės ?
      …Taip kad neknysk čia proto „tikrasis mentiara“ gindamas savo sovietinius „draugelius“. Šitos valstybės bėda ta, kad savo laiku nebuvo įvykdyta liustracija išvaikant, tame tarpe, ir tuos sovietinius „mentiaras“ iš teisėsaugos institucijų – kurie anais laikais teisė tokius kaip Kalanta ir šiandiena teisia pagal gautus nurodymus kurią pusę reikia „laikyti objektyviaja“.

     • Apžvalgininko nuomonė

      Nepataikei – milicininku nesu buvęs.
      O kas yra objektyvioji t.p. pusė nežinai.
      Blogai.
      Kada sužinosi, tada ateik padiskutuoti.
      O kol kas – sėkmės moksle. :)

     • Tomas

      …ei, „tikrasis“ ?…tu dar čia ?:) – įdomumo dėlei pasidomėjau terminu „objektyvioji pusė“ – pasirodo tikrai toks yra :) – aš čia kiek patriukšmavau tavo adresu – tai dovanok :)…ckant visiem pasitaiko … Musiau tikrai buvai ne koks eilinis „draugovininkas“, o didys kovotojas „с расхитителями социалистической собственности“ :)…
      …Bet mano išsakyto esmės tai nekeičia – kad šiandieniniai „mentiaros“ (prokurorai) dirba nekokybiškai tai viešai visų pripažinta tiesa… Jie ir patys to neneigia ir, kartais, viešoje erdvėje nepasitenkinimui kilus dėl tokio jų darbo – įvykdo kokią eilinę „rotaciją“ savo sistemoje susikeisdami vietomis, neva, taip „bausdami“ prasižengusius… Bet kaip taisyklė, vėliau tie „prasižengeliai“ sėkmingai toliau kopia karjeros laiptais… Ir man, tarkim, kaip ir daugeliui, visiškai akivaizdu kad tyrimai rezonancinėse bylose vykdomi tik „pagal nurodymus iš viršaus“. Geras to pavyzdys paskutinis Valio išpuolis prieš Venckienę – kol ji turėjo prezidentės užtarimą, tas „kišeninis pinčeris“ tylėjo kaip gerai auklėtas pudelis, nors tariami Venckienės „nusikaltimai“ buvo jau seniai įvykdyti. Ir tik prezidentei aiškiai pasakius, kad Venckienės ji jau nebepalaiko – „kišeninis pinčeris“ pradėjo savo nuožmų puolimą – nuo tariamų „nusikaltimų“ praėjus kone porą metų… Nejuokinga ?:)… O valys juk ne šiaip koks eilinis „musarokas“ , o ckant – „generalinis prokuroras“ kaip ne kaip… Vat tokia tad mūsų „teisėsauga“… Ir jos tyrimai pagal „telefoninės teisės“ komandas..

    • Valentinas

     Kedofilja ir „objektyvumas“ neturi nieko bendro. „Patiems spręsti“ yra skirtingas dalykas nuo „Patiems teisti ir bausti“. Kadangi kedofilai Stankūnaitę jau nuteisė ir tik valstybės apsauga trukdo ją nubausti (nulinčiuoti), tai kedofilo nuomonė apie Valentino sugebėjimą protauti vertintina kaip dar viena violetinio marazmo pasireiškimo forma.

     • stogas

      Valentinai, tavo kalba vis suka i Kedzio bedas, bet ne i vaiko likima.. Toks jausmas kad tu is teisesaugos strukturu ir iklimpes i beda ir bandai issukt uodeka, mol cia kzkokie tai violetiniai sukilima organizuoja,tvoras perdaze ne ta spalva, tvarka nauja ivest bando, kaip gi buvo gerai gyvent seniau… tas pat violetinis marazmas…nubausti nulinciuoti…. zudiko sesuo…
      Teisesauga susikniso, prie ko cia tie patrvoriniai?

     • Apžvalgininko nuomonė

      Skaityk nuorodą apie tai kas Venckienei sugadino gyvenimą bei karjerą.
      Tada tokių niekų neberašinėsi.

 • Audrius

  Apžvalgininke o tu ar Jūs skaityk Landsbergį. http://www.alfa.lt/straipsnis/14915162/Landsbergis..Venckienes.teisines.nelieciamybes.panaikinimas..sovietiniu.laiku.nesamone=2012-06-29_09-53/

 • to zmogus

  Žmogau, Haris Poteris yra tiek pat žalingas kiek ir tėvų pasakaitės apie Kalėdų senelį ir Dantukų fėjas.
  Pagrindinė mintis nėra magija. Pagrindinė mintis yra nenugalima draugystė, pasiaukojimas ir yra labai daug gerų minčių, pvz.: Sunku pasipriešinti priešams, bet dar sunkiau draugams. Per magiją yra pateikiama nuolatinė gėrio kova su blogiu. O tame, kad autorė sukūrė stebuklų pasaulį, nematau nieko blogo, nes tai lavina vaizduotę. Protingas vaikas tikrai supras, kad tai tik pasaka ir neverta laukti laiško iš Hogvartso :)

 • tai kad

  tai kad ten ne guminės pirštinės, o megztos riešinės, pirštai nepridengti.