Ar N.Venckienė padėkos Seimui?

Savaitraštis 15min 2012 06 29

********************************************

Ar N.Venckienė padėkos Seimui?

Aš nuoširdžiai džiaugiuosi už Kauno teisėją Neringą Venckienę. Beveik neabejoju, kad ji ir pati džiaugiasi, o džiaugsmo šaltinis yra Seimas ir antradienį ten priimtas sprendimas panaikinti N.Venckienės teisinę neliečiamybę.

Protingas ir mažiausiai septyniasdešimt trijų parlamentarų, balsavusių už tokį sprendimą politinę brandą ir teigiamą požiūrį į pilietinės visuomenės skatinimą liudijantis sprendimas.

Norėtųsi, žinoma, kad tas skaičius būtų kiek didesnis, taip pat neramina tai, kad tarp balsavusiųjų prieš arba nusprendusių per balsavimą dezertyruoti daugumą sudarė tie, kam pastarosios apklausos žada pergalę po kitų Seimo rinkimų.

Bet tai smulkmenos, nes svarbiausia yra tai, kad balsavimas Seime išlaisvino N.Venckienę. Pirmiausia – nuo abejonių, kurios ją pastaruoju metu akivaizdžiai kankino. Kurti partiją, ar ne? Dalyvauti Seimo rinkimuose ar ne? Jei taip, tai kaip? Ar politikuoti būnant teisėja kaip iki šiol ar vis dėlto nusivilkti mantiją? Bet mantija suteikia apsaugą nuo prokurorų. Ir dar pajamas. Gal kaip nors su mantija, atlyginimu ir su neliečiamybe, kuri leidžia dėti į šuns dienas visus nepatinkančius, kartu kaltinant juos politikavimu? Sutikite, bet kam būtų nelengva apsispręsti, o N.Venckienė taip pat tik žmogus.

Šia prasme Seimo sprendimą galima būtų vertinti ir kaip humanizmo apraišką, kas politikoje, sutikime, pasitaiko ne taip jau ir dažnai.

Kad neliečiamybės panaikinimas buvo reikalingas pačiai N.Venckienei liudija ir jos pačios elgesys. Dar nespėjus nudžiūti rašalui po Seimo nutarimu teisėjos abejonėms atėjo galas, viskas pasidarė aišku ir ji paskelbė, jog mantija jai nebebus reikalinga. Ir iš tiesų – kokia iš jos nauda, jei ji nesaugo nuo visokio plauko pedofilus ginančių prokurorų?

Nuo šiol teisėja laisva ir lygi tarp lygių. Tai ne mažiau svarbu, nei nutrauktos kančios dėl pasirinkimo. Dabar teisėja galės be jokių kliūčių apginti savo garbę ir visiems įrodyti, jog jai reiškiami įtarimai tėra tik pigus politikavimas. Ne taip iki šiol: prokurorai kalba sau, N.Venckienė – sau, o kas teisus – neaišku. Dabar gi viskas spręsis civilizuotai – teisme. Jokios politikos ir jokio politikavimo.

O politika N.Venckienė nuo šiol galės užsiimti be jokių suvaržymų ir apribojimų. Seimo sprendimas dėl neliečiamybės panaikinimo tiesiogiai galbūt su tuo ir nesusijęs, nes teisėjas juk gali dirbti savo darbą ir neturėdamas neliečiamybės. Bet apsipręsti N.Venckienei tas sprendimas neabejotinai padėjo.

Ir būtent čia slypi Seimo sprendimo svarba skatinant pilietinės visuomenės plėtrą. Nuo šiol Venckienė galės skirti visas savo jėgas telkdama savo rėmėjus ir be jokių apribojimų rengtis Seimo rinkimams. Niekas jos nebeapkaltins nei Konstitucijos, nei teisėjo priesaikos laužymu.

Pati teisėja ir jos šalininkai teigia, kad Lietuvai būtinai reikia permainų ir gali būti, kad jie teisūs. Iki rinkimų dar daugiau nei trys mėnesiai, tad N.Venckienė ir jos bendražygiai dar turi pakankamai laiko įtikinti rinkėjus ir jau nuo rudens tas permainas įgyvendinti realiame gyvenime, tai yra, Seime ir Vyriausybėje.

Juk būtent to N.Venckienė ir jos rėmėjai visą laiką ir siekė, ar ne? Jų vietoje tiems 73 Seimo nariams padėkos laiškus išsiųsčiau. Už suteiktą galimybę.

(2 balsų, vidurkis: 3,50 iš 5)
Loading...
 • trys banginiai

  Su viskuo sutinku, tik nėra prasmės kalbėti apie buvimą lygiai tarp lygių. Kandidatai į seimą irgi turi teisinę neliečiamybę.

  • Rytis I

   Lygi tarp lygių gali būti (jei norės), tam tereikia sėsti tardymo izoliatoriun. Pradžiai trims mėnesiams, paskiau dar. Tada tikrai galės siuntinėti dėkingumo laiškus, tame tarpe ir Seimo nariams – už dar vieną bepasitvirtinančią sąmokslo versiją. Ot tada tai džiaugsmo… Beje, teismas šiuom atveju irgi galėtų susitepti dantračius, gal liko koks vienas kitas, į kalnelį užlipantis…

 • Tomas

  Račai ? o nuo kada kaltinamasis teisme privalo įrodynėti savo nekaltumą ?… Ar čia turima galvoje prielaida kad kai idiotai prokurorai negali pateikti kaltės įrodymų, o teismo posėdis paskirtas – tai tada nors kas nors ką nors turi „įrodynėti“ ?

  • Auksinis kardas

   O jei taip pradžioje pramokus rašto, ir paskui tikėtis kažką parašyti?

   • Tomas

    tai aišku Karde pasimokykit – kas per klausimas. Juk mokytis niekada nevėlu

 • Tomas

  nu va, vienai jau atsisuko lazda kitu galu – „lietrydžio“ propagandistė lavastė tiek reiškėsi gindama „teisėsaugą“, o dabar jau inkščia kad ją bando sudoroti „klaniniai teismai“ … Likimo ironija :)… Manau kad ir kitiems „tikintiesiems“ anksčiau ir vėliau atsirūgs tas tikėjimas…

 • Viktorija

  Komentaras pašalintas – A.R.

  • Tomas

   :)))… garbes zodis Viktorija Jums skubiai reikia vyro :)… bo „stoga“ jau visai baigia nunesti…

 • Leol

  Komentaras pašalintas – A.R.

 • Bobutė

  Ponas Artūrai,

  kreipiuosi į Tamstą dėl p. Viktorijos komentaro (Liepa 1, 2012 3:23 vakare).
  Manau sutiksite, kad minėtame komentare pateikiama ne nuomonė, o žinia. Ar, kitaip sakant, šlykšti, niekuo nepagrįsta insinuacija pateikiama kaip faktas. Cituoju: „Venckienė – hitleris moters veidu.“ Viktorija.
  Jei pritariate mano vertinimui, prašau apsvarstyti šio komentaro pašalinimo galimybę. Prašau nesuprasti to kaip dundukiško nurodinėjimo, tai tik prašymas apsvarstyti tokią galimybę.
  Dauguma čia komentuojančių, aš taipogi, kartais peržengiame ribas, bet tokioms šiukšlėms, mano galva, viešoje erdvėje ne vieta.
  Mano supratimu, žodis šiukšlė geriausiai apibūdina tiek minėtą komentarą, tiek jo autorių.

  • Apžvalgininko nuomonė

   Kaip visada nusišneki:
   1. žodis pavartotas bendrine prasme (hitleriai, kas reikštų kokias tai neigiamas savybes), todėl visiškai galimas;
   2. jei būtų parašyta iš didžiosios – Hitleris, tada būtų kas kita, nes jau gretintų su konkrečiu asmeniu ir jo savybėmis.

  • Rytis I

   Manau negalima išmesti. Priešingu atveju yra tikimybė, kad susidarys neteisingas įspūdis, jog pedoskeptikai yra mažesni nevispročiai nei pedooptimistai (tie, kurie Kaune). Ir apie Kalantą palikti būtina, gal kam bus įdomu…

   • Apžvalgininko nuomonė

    Negrasink, vaikeli.
    Nemanyk, kad tas jūsų nuolatinis kritikų persekiojimas ilgai tęsis (po ateinančių rinkimų jūsų chebrantai bus iš valdžios išmesti ir nebeturėsite nuolatinių savo nusikalstamų veiksmų kurstytojų, palaikytojų bei, ko gero, ir finansuotojų – juk jūs už dyką nieko nedarot? :)) .
    Pirma pabaik kokią nors mokyklėlę, padirbėk, o tada jau galėsi ką nors ir apie gyvenimą pašnekėti.
    O kol kas esi žalias ir pernelyg chuliganavotas.

 • Viktorija

  Artūrai,
  jei Jums nesudarytų sunkumų, prašau pašalinti mano komentarą apie hitleri.
  Iš anksto dėkoju,
  Viktorija

  • Apžvalgininko nuomonė

   Be reikalo pasiduodat smurtautojams.

   Juk jie nuolat puola kitaminčius, netikinčius venckienių ir pan. dieviškumu.
   Bet kokia venckienių, landsbergių ir pan. kritika iš jų pusės nuolat sulaukia ne tik, kad šmeižtų (paskaitykit, pvz., pipedijas ar dar kur), bet ir grasinimų ir net mirtimi. Tai aš jums galiu patvirtinti iš savo patirties – jiems objektyvus tikrovės matymas tikrai nėra reikalingas.
   Todėl nuolaidos jiems yra nuolaidos nusikalstamam pasauliui, dėl ko Lietuva per „nepriklausomybinį“ laiką smunka vis labiau į pelkę.

   • Apžvalgininko nuomonė

    Papildau.
    Štai ką apie Venckienę mano ją pažįstantys:
    http://www.lrytas.lt/?data=20120630&id=nuo30_a2120630&sk_id=99&view=2
    Toliau.
    Ji, kaip, deja, ir Hitleris, irgi jau turi agresyvių rėmėjų, sukūrė partiją, eis į rinkimus šturmuoti valdžios viršūnes.
    Kas tai? Ar nepanašu į hitlerius?
    Duok dieve, kad ji nors kiek yra teisi (sakykim, kad, gal, mergaitės parodymai ir tikri – bent nors kiek), bet ir tokiu atveju jos elgesys, kaip ir pažymi ją pažįstantys, yra ne teisininkės, ne asmens, kuris yra pripratęs į viską žiūrėti objektyviai, nes tai – jo kasdieninė duona.
    Nes tai – vienintelis ir tikras kelias į tiesą.

   • Viktorija

    Galbūt jūs teisus.
    Tačiau aš esu moteris ir džiaugiuosiu turėdama atsitraukimo prabangą. Kovą dėl principų, teisybės ir valdžios palieku vyrams, nes nesu atspari smurtui ir užgauliojimams.

    Visgi noriu parašyti, kad radikalios p. Venckienės ir jos šalininkų idėjos turi potencialo, kuris kelia man baimę. Aš nerimauju dėl būsimų rinkimų.

    • Apžvalgininko nuomonė

     Suprantu – su smurtautojais geriausia neturėti jokių reikalų.

     Tik, kad jau, panašu, nebėra galimybių juos pakęsti – jau jie Lietuvą nuvarė iki tiek, kad greitai ir pačios Lietuvos nebeliks.
     Jie – „patriotai“, bet tokie kaip šitam J.Nikulino anekdote:
     „Tamsiame skersgatvyje susitinka du vyriškiai.
     Vienas klausia:
     – ar nematėt milicijos?
     – Ne.
     – Tada greitai vilkis paltą“. :)

     • Apžvalgininko nuomonė

      Apie save parašei – pats ir džiaukis. :)

  • Tomas

   …Viktorija ?:), maloniai nustebinot… Atsiimu savo žodžius dėl Jūsų „stogo“ :) – p. Račai ? – jei nesunku, malonėkit tuomet ir manąjį komentarą apie Viktorijos „stogą“ pašalinti :)

 • Tomas

  Beje dėl rinkimų gerbiamoji Viktorija nepergyvenkit :) – mes juos žadame laimėti, bet Demokratijos neatsisakysime :)… ech, nors taip norėtusi kokį „znakorių“ ištremti į kokią Baltarusiją :)… bet ne – negalima :)… kol jis tik nusišneka…

  • Apžvalgininko nuomonė

   Laimėsit – kamzelkos rankoves. :)
   O nusišnekat tai jūs: jau seniai sakiau, kad ta kedvenckskučų versija yra abejotina ir pildosi – jau bačka rieda atgal.
   Tas pats bus ir per rinkimus – jei kas ir balsuos, tai nebent Kauno marazmatikai. :)
   Bet tai niekieno nestebina: ten nebuvo tarybų valdžios, nebus ir šitos.

  • Viktorija

   Todėl ir neramu, Tomai. Ką jūs ten besugalvotumėt – ar „Znakorių“, ar teisėjus ar visus pedofilus ištremti – viską galėsit padaryti. Tik prabalsuot reikia.

   p.s. faktai rodo, kad daugiausia nacionalizavimų (pav. turtingų ūkių, infrastruktūros objektų,(oro uostų),gamyklų ir t.t. nacionalizuota prie demokratiškos santvarkos. Juk reikia tik prabalsuoti. Taigi…demokratija ne panacėja. Visur reikia sveiko proto ir ypač sveiko radikalumo.

   • Apžvalgininko nuomonė

    Nemaišykim demokratijos su bardaku (arba žulikų siautėjimu).
    Kaip nebūtų keista, bet daugiau tikros demokratijos buvo tarybiniam laike.
    Pvz.: tuomet milicijos darbuotojų susirinkimuose, vadintuose atvirais partiniais (iš esmės chalturka, pakišama partorganams), darbuotojus visaip skatino, o bent kiek atsakingesniuose postuose esančius, galima sakyti, net vertė pasisakyti, nurodant esamus darbo trūkumus bei duodant pasiūlymus kaip darbą gerinti, ko tuoj po 1990m. kovo 11d. neliko nei padujų, nes įsigalėjo viena „tvarka“: я – начальник, ты – дурак.
    Ir priskaldė naujieji viršininkėliai malkelių (dažnam iš jų teisė buvo tamsus miškas)- įšvešėjo Lietuvoje nusikalstamumas, kuris iki šiol dar nėra išmėžtas.
    Ir su kedžių skandalu, panašu, kad ateina nauja banga – ne be reikalo Viktorija mato grėsmes.

    • Apžvalgininko nuomonė

     Ir vėl tu apie save. :)

     • Apžvalgininko nuomonė

      Tomui.

    • briedis

     apžvalgininko nuomonė nutyli svarbiausią- iš tikro būdavo rusiškai sakoma:- „aš viršuj- tu kvailys. Tu viršuj- aš kvailys“.

     • Apžvalgininko nuomonė

      Čia – kitas variantas ir apie kitką.
      Nemaišyk.

 • aušra maldeikiene

  Viktorija, geriausia būtų, kad jei laimėtų. Tada visi pamatys, kokie jie pradedant Venckiene impotentai tada, kai reikia spręsti realias problemas. Žodis impotentai šiame kontekste turi vieną vienintelę konotaciją – „neįgalūs“. Nes kaip besidomėjau, nieko iš tos pusės negirdėjau išskyrus gana infantilias emocijas. Ko Jūs bijote?

  • Viktorija

   Ko aš bijau?
   Baimių ir blogų scenarijų gali būti daugybė. Be to, ypač lengva patikėti, tuo, ko bijai labiausiai. tokia žmogaus psichologija.

   Aš bijau tironijos. Paaiškinu:
   kovoje dėl valdžios Venckienė ir jos šalininkai lengvai nugali ir pasiekia savo naudodami nešvarias, bet labai pasiteisinusias priemones:
   -Kas nori būti apkaltintas pedofilu? – šitos dėmės nenusiplausi visą gyvenimą.
   -Kas nori būti grasinamas vaikų sveikata ar gyvybe?
   Juk nesvarbu, kokį postą ar pareigybę užima žmogus, kokie jo principai ar koks išsilavinimas, nesvarbu ar jis teisingumo ministras ar policijos komisaras – visi turi žmonas ir vaikus. Taigi, palenkti savo valiai žmogų/pareigūną visai nesudėtinga. Nereikia net kyšių.

   Vedu į tai, kad yra tikrai didelė galimybė argumentais pagrįstą valstybės valdymą iškeisti į baimės ir psichologinio smurto tironiją. O gal aš perdedu?

   • Tomas

    …p. Račai ? :) – atsiimu savo prašymą dėl komentaro apie Viktorijos „stogą“ pašalinimo – tegu dar pabūna…:)

  • Apžvalgininko nuomonė

   Pamatyti tai pamatys, bet ar gali Lietuva sau leisti dar keletą „nederliaus“ ar tiesiog šalies smukdymo ciklų?
   Ar nebus po to kaip sakė M.Suslovas: „bus Lietuva, bet be lietuvių“ (kas = nebeLietuva)?

   • briedis

    gali, pone apžvalgininko nuomone, jei kas nors ims ir susidegins protesto prieš „šalies smukdymą“ vardan…

    • Apžvalgininko nuomonė

     Niekus kalbi: kalba eina apie tai, kad per „nepriklausomybės“ laiką iš Lietuvos išnyko (išvyko, mirė, negimė) milijonas lietuvių.

     • briedis

      O kiek dar „savi savų“ prišaudė?.. Šiaip jau, tamsta,- gal nepainiokit savo „priklausomybės“ su mano „nepriklausomybe“…bjauru vienok..

     • Apžvalgininko nuomonė

      „Tavos“ nepriklausomybės yra nuodai Lietuvai.
      Nes nepriklausomybė tegali būti tik visuomenės daugumai, kuriai, deja, teatsirado tik „nepriklausomybė“ nuo darbo bei nuo viso to, kas leistų Lietuvai išlikti.

     • Apžvalgininko nuomonė

      Papildau apie „savi šaudė į savus“.
      Laikraštyje Opozicija tada (1991m.)buvo Butkevičiaus interviu, kur jis sakė, jog turėjo savų žmonių ant stogų. Ir tie žmonės, pasak jo, kaitino minią.
      Kaip kaitino?
      Gal pykštelėjo kokį kartą kitą?
      Taip, kad šimtu procentų pasakyti, kad tikrai negalėjo niekas iš savų šauti nuo stogo, tai tikrai negalima.
      Kas kita kas nuo ko mirė bei tai, kad Paleckis, gali būti, jau atėjo su nugludinta fraze ir pasakė tam, kad kvailelius išvesti iš kantrybės bei prieš visą pasaulį iškelti neįrodomą problemą.
      Masiulis, jei būtų buvęs gudresnis, tai būtų ne papuolęs ant kabliuko, o būtų tiesiog nukirtęs, pvz., kad pirma įrodyk, kad kas tas „savas“ šaudė nuo stogo, tada pliurpk. Ir tai būtų Paleckį nusodinę.

     • briedis

      )) Kurgi ne.. laikraštyje „opozicija“ Butkevičiaus interviu,- gal kai kam tai ir argumentas, bet faktu aš to nevadinčiau. Greičiau fucktu…jėzau jėzau))

     • Apžvalgininko nuomonė

      Na, va – paneigti negali, tai nors pabandysi apspjauti?
      Būdinga jums.

     • Rytis I

      Butkevičius per pakankamai trumpą biografijos ruožą spėjo padirbėti turbūt vos ne su visom įmanomom spectarnybom, galima tik spėlioti su kuom jis dabar. Tad juo tikėti, bent kažkiek – kaip ir tokiu Golubevu ar Dušanskiu. Kaip senas draugovininkas senam milicininkui pasakysiu tiek: šiaip buvo tokia atitinkamų tarnybų praktika – kai milicininkai ar kariuomenė stovi prieš minią ar riaušininkus, tuo metu (iš anksto) ant stogų būdavo siunčiamas specialiai paruoštų snaiperių, išmanačių minios veikimo psichologiją, būrys. Taip buvo Novočerkaske 1962 m., o perestroikei prasidėjus – Tbilisyje, Maskvoje. O pradžia eina dar nuo tų pačių malšinimų lageriuose.
      Butkevičius gali kalbėti ką nori, visdėlto gerai būt, kad atsivestų tuos savo snaiperius. Arba atsakytų už savo žodžius.

     • Bobutė

      p. Ryti I,

      o ar tikrai p. A. Butkevičius kalbėjo taip, kaip teigia „tikras milicininkas“ ar tai yra tik jo interpretacija/insinuacija?
      Kol nebus pateikta nuoroda į šaltinius, tai, mano galva, visiškai negalima pasitikėti „tikrojo“ interpretacijomis, ypač matant jo simpatijas sovietiniai valdžiai bei neslepiamą priešiškumą Laisvai Lietuvai.
      Juk jis, tegu ir klausiamąja forma, teigia tą patį ką ir p. Paleckis – esą „savi šaudė į savus“.

     • Rytis I

      Kalbėjo.. Atseit, panašiai, kad aukos buvo reikalingos. Jis jas tokiu būdu „organizavo“. Intervu skelbė laikraštis „Obzor“.

     • Rytis I

      Gerai, ir nuoroda.
      „Жертвы январских событий Вы планировали?
      – Да.
      – То есть Вы сознательно шли на эти жертвы?
      – Да. “
      http://www.obzor.lt/news/n1549.html

     • Bobutė

      p. Ryti I,

      perskaičiau labai įdėmiai…
      Manau, kad rusų kalbą suprantu neblogai.
      Straipsnyje neradau jokių teiginių, jog ant stogų jis turėjo savo žmonių ar, juolab, kad jie šaudė į savus…:)

     • Rytis I

      Teisingai :) Be to, Paleckio teisme jis berods kalbėjo jau kiek kitaip, nei rusiškam laikraįčiui. Visdėlto neneigė, jog jo atsiųstas pasieniečių būrys GALĖJO šaudyti. – Vadas šiaip jau tokius dalykus turėtų žinoti… O patys tokie „atviravimai“ – daugiaprasmiai ir sudaro terpę plačiai interpretacijai ir nemanau, kad jis būtų tiesiog kvailas, kad šito nesuprastų.

   • briedis

    Dar gražiau. Ką gi čia , ponuli, paneigti?

    • Apžvalgininko nuomonė

     Panašu, kad esi kaip iš kalantų, t.y. nutolęs nuo realybės.
     Su kuo ir sveikinu :) bei kviečiu grįžti prie temos.

     • briedis

      Klystate, aš greičiau priartėjęs prie violetinės realybės, nes manau, kad jau geriau tamsi violetinė dabartis, nei šviesi socialistinė praeitis)). Bet grįžkim prie temos jūsų paties metodu- štai- henytę kaimynai apibūdino kaip labai jautrų, draugišką ir padorų žmogų (aš tais liudijimais nei kiek neabejoju, nes joks rimtas nusikaltėlis šalia savęs nesidarbuoja). Štai jums ir „įrodymai“, kad henytė joks ne nusikaltėlis, o dorybingas pilietis…

     • Rytis I

      Tamsi violetinė.. Kai kreidutes painioja su „violetiniai“, panašiai ir gaunasi. Beje: „Violetiniai atspalviai: Nuo švelnios levandų iki tamsios slyvų, violetinės spalvos atspalviai mėgiami dramatiškų, ryškių ir dėmesį mėgstančių asmenybių. Tradiciškai violetinė yra prabangos ir gero skonio spalva. Ją namams pasirenkantys žmonės pasižymi meniška siela ir noru stebinti aplinkinius.“ :))
      http://www.alfa.lt/astromanija/straipsnis/7109/Ka-namu-spalvos-sako-apie-jusu-asmenybe

     • briedis

      Neįsižeiskit, pone apžvalgininko nuomone- gal organų darbuotojas kadaise ir buvot puikus, bet, matyt, per daug stropiai klausėt politvalandėlių agitpropo, nes kalbat kaip kokia nenaudinga aštunto dešimtmečio iškasena. Tik šiek tiek adaptuotomis tų laikų klišėmis. P.S. Šiaip man įdomu, ar turit bendraminčių, ar toks vienišas savo pažiūromis, kad čia dažnai kalbat lyg iš tribūnos? (nebijokit,- aš ne iš organų ir pensijos nenurėšiu, ir į akmenės dolomito skaldyklas neištremsiu..)))

     • Apžvalgininko nuomonė

      Realybė nėra violetinė – šituo įsitikinsite per rinkimus.
      Beje, violetinė yra nėsčių moterų spalva.
      Matyt, violetiniai yra nėšti … kvailybe. :)
      Su kuo jus visus (violetinius bei kitokius landsberginius beretininkus) kuo nuoširdžiausiai sveikinu. :)

  • GIGA

   P.Maldeikiene,dabar atmeskim į šalį visą tą išpūstą Garliavos istoriją ir jos herojus,tai jei anot Jūsų Seime ne vieta žmogui su ilgamete teisininko praktika,tai kam tada ten vieta?Ar Jūs manot,kad ten ne vieta būtent šiam žmogui,o vieta,tarkim,jei atmintis neapgauna,ponų Maldeikių sąrašo vienuose rinkimuose lyderiui A.Matulevičiui?Kuo šis ponas ar dar kokie kiti,nes šią pavardę paminėjau tik dėl pavyzdžio vertesni“spręsti realias problemas“ nei Venckienė?

   • Tomas

    kadangi Maldeikienė paprastai neatsakinėja į klausimus reikalaujančius argumentuoto atsakymo, tai pabandysiu Jums GIGA atsakyti už ją spėdamas jos atsakymą – Seime vieta visokiems V. Uspaskicho partijos atskalūnams „muntianininkams“ nuo kurių kaip jų kandidatė Maldeikienė bandė pralįsti į Europos parlamentą. Bet… deja jai nepavyko :)…
    O, beje, ponia Maldeikiene ? – priminkit, būkit maloni – su kokia programa tie jūsų „muntianininkai“ dar būdami „Darbo“ partijos sudėtyje ėjo į rinkimus ? – „po 111 dienų tas ir tas… po 115 – anas…o po 215 – rojus žemėje ir Kristaus prisikėlimas Uspaskicho asmenyje ? :)

    P.s. jau kas aiškintu apie populistus, bet visokies „muntianininkam“ ir jų kandidatėm tai tik tylėt ir tylėt…:)

   • Apžvalgininko nuomonė

    Neskaitėt Maldeikienės komentaro kaip reikiant: venckienės neturi idėjų kaip pakelti šalies ekonomiką bei gyventojų gerbūvį.

   • Valentinas

    Giga, tu gali ir geriau diskutuoti, pasistenk, nebūk impotentas diskutuotojas kaip koks Tomas.
    1. Maldeikienė niekur nesakė, kad Venskienei ir jos gaujai ne vieta Seime. Maldeikienė atvirkščiai, pasakė, kad ji nori, kad juos išrinktų.
    2. Bendrai, Maldeikienės komentaras yra ne apie tai kam vieta Seime, o apie konkrečią gaują. Maldeikienė turi nuomonę, kad ši gauja moka tik šnekėti ir yra impotentiška kai reikia dirbti realius darbus. Rinkti odiozinius pavyzdžius (Uspakich, Matulevičius ir kt.) ir baksnoti Maldeikienei (o ar jiems vieta?) yra kvaila ir nelogiška, nes Aušra niekur neteigia, kad jiems yra vieta Seime. Toks mąstantis žmogus kaip tu (skirtingai nuo Tomo), netgi galėtum įžvelgti, kad Maldeikienė susidarė nuomonę apie Venskienės gaują remdamasi analogija iš panašių gaujų (tokių kaip Uspaskich ar Valinsko) praktinių veikimo Seime rezultatų.
    3. Stūgaujantys „argumentų“ nemato, kad Maldeikienė argumentavo savo nuomonę. Ji sako, kad iš tos pusės negirdėjo nieko tik infantilias emocijas. Taigi, Maldeikienės argumentas pagrindžiant nuomonę, kad Venkienė ir jos gauja yra neįgalūs, t.y. nesugebantys veikti ir atlikti realius darbus yra tai, kad net svarbiausiu jiems klausimu t.y. Garliavos istorijoje Venskienė sugeba išstenėti tik verkšlenimus (čia aš nesutikčiau su Aušra, nes Venskienė įrodė esanti gabi sabotažininkė ir šantažuotoja, o tai reiškia gal ir visai tiktų į politiką).
    4. Tai yra Maldeikienės nuomonė, kurios išraiškai ji turi visišką teisę. Tavo nuomonė, kiek suprantu, skiriasi nuo Maldeikienės? Puiku! Gyvename demokratiškoje šalyje ir džiaukimės, kad galime reikšti nuomones, neturime galimybės užčiaupti kitokių nuomonių, įvairios avantiūristų gaujos turi galimybę balotiruotis į Seimą, o rinkėjai turi galimybę balsuoti už arba prieš.
    p.s. Jei domina mano nuomonė, tai aš manau, kad Seime nusipelno būti visi, kurie pelno rinkėjų pasitikėjimą. Venskienė ir jos gauja ilgai tyčiojosi iš teisinės sistemos, griovė jos pamatus, sąmoningai laužė įstatymus, todėl jos ėjimą į Seimą kurti įstatymų laikau cinišku akibrokštu. Kaip asmuo Venskienė man yra šlykšti, nekokmpetentinga, atgrasi ypata. Mano pasitikėjimo ir balso ji ir jos gauja nesulauks NIEKADA. Tačiau, ji ne šlykštesnė už Šustauską ir šioje vietoje gal surasime sąlyčio tašką?

    • Tomas

     mielas Valentinai (ar Valentukai ?:)..)… visos tamstos „paklodės“ neanalizuosiu, nes kaip visuomet joje masė emocijų ir nulis argumentų… Tik kiek paaiškinsiu tau savo prieštai buvusio komentaro turinį (nors neatsistebiu tuo kad tau ten kažkas neaišku) ir parodysiu tau kaip eilinį kartą apsikvailini nė nežinodamas faktų…
     …Trumpai. Ponia Maldeikienė turėjo neatsargumo kaltinti kažką populizmu, nors visai neseniai (2009 metais berods) kandidatavo „Kaip pilietinės demokratijos partijos“ atstovė į Euro parlamentą… O ta „Pilietinės demokratijos partija“ tai buvo grupelė tų pačių populistų atskylusių nuo Uspaskich partijos…
     …Ar prašviesėjo bent kiek ? :)… Ką tau Valentuk priminti – ar kokiais lozungais Uspaskichas, tame tarpe ir Muntianas su sėbrais kuriuos ir atstovavo vėliau Maldeikienė, ėjo į rinkimus ?… ar priminti kodėl Muntianas ir jo sėbrai, neva, atskylo nuo Uspaskich partijos, kai jam painiojantys iš „diplominio skandalo“ norėjo tiesiog išmesti jį iš vadovų perimant iš jo, jo gi pinigais, sukurtą partiją ? :)… Ir ponia Maldeikienė su tokiais susidėjo… Ckant – nusprendė kandidatuoti nuo jų į europarlamentą… Tai apie ką tu čia rašelioji Valentuk ? :) – apie kokias „susidarytas analogijas iš tokių gaujų kaip Uspaskich“ ? :)

     • Valentinas

      Mielas Tomukai,
      Remdamasis faktu, kad Maldeikienė kandidatavo muntianininkų sudėtyje padarei išvadą, kad:
      1. Maldeikienė galvoja, kad „muntianininkai“ sugeba daryti realius darbus ir kad jie nėra impotentai. Ši išvada neišplaukia iš minėto fakto. Įmanoma, kad tuo metu ji tikėjo tais žmonėmis, o dabar nebetiki.
      2. Faktas, kad ji kandidatavo kažkaip paneigia teiginį, kad dabartinė populistų gauja vadovaujama Venskienės yra įgali ir sugebanti daryti realius darbus. Tai yra elemntarios loginės klaidos, kurių bent kiek patyręs diskutuotojas neturėtų daryti. Todėl, teiginys, kad esi diskutuotojas impotentas išlieka teisingas.
      p.s. teisingai darai, kad neanalizuoji mano teksto, nes tam reikia protinių sugebėjimų, o pas tave jų atleisk, bet trūksta.

    • Tomas

     O poniai Maldeikienei pasakyčiau tik tiek – visiškai sutinku kad kokie bebūtų nauji dariniai einantys į Seimą – visi jie deklaruoja vienokią ar kitokią dozę populizmo, bet… – duotu atveju tas „Lietuvos sąrašas“ neužsiima tokiu pigiu populizmu kaip visos iki šiol buvusios partijos – t.y. nežada jokių „ekonominių stebuklų“ ir t.t., kas visuomet skamba labai gražiai bet dažniausiai (jei ne visuomet) neturi jokio pagrindo įgyvendinimui… Jie viso labo deklaruoja dalykus, kurių įgyvendinimui nereikia iš kaškur stebuklingai atsiradusios materialinės bazės. Jie nori pasiekti daugiau viešumo valstybės valdyme – kad pogaliau eiliniai piliečiai pasijaustų valstybės šeimininkais. Kad, tarkim, valstybės planuojamas biudžetas būtų viešai prieinamas analizei kiekvienam besidominčiam juo piliečiui… Kad visos rezonancinės bylos dėl valstybės lėšų išvaistymo pagaliau būtų realiai tyriamos, o nepavykus jų ištirti, tarkim, dėl įrodymų stokos – viešai viskas būtų pateikta visuomenei kad nekiltų niekam abejonių dėl tyrimų sąžiningumo, o ne užvadinama „slaptu ikiteisminiu tyrimu“ ir padedama ant lentynos laukti senatioes termino suėjimo… ir t.t. ir t.t…Trumpai tariant – valstybėje jau seniai prašosi šiokia tokia „teisinės sistemos“ reforma :) – ką ir akcentuoja „Lietuvos sąrašas“… O ekonomika gali likti ir tokiam lygyje kokiam yra dabar jei tik geriau neišeina – jai tvarkyti galės pasamdyti tą patį Kubilių jei ką :)…
     …Ir kas gi čia, tuomet, realiai neįgyvendinamo ? :)… Jokių stebuklų… Kitas dalykas kad darinys naujas ir kažin kokių dar veikėjų jo saraše gali prilįsti į Seimą – garantijų, kad visi bus suinteresuoti tų pačių tikslų siekimo, aišku, duoti niekas negali… Matysim… Šioje vietoje, aš tarkim, pacituojant Račą – „pasirenku tikėti“ kad gali būti pokyčių į gerą, nes tam nereikia jokių ypatingų materialinių resursų, kurių nėra valstybės krizinėje situacijoje – reikia tik noro ir pasiryžimo :)…

     • Apžvalgininko nuomonė

      Aha – ir kokių tų pokyčių tikimąsi? Ka ir kaip žada daryti?
      Ko siekti ir kokiais būdais, kokiom priemonėm?
      Nėra.
      Yra tik tikėjimas „dieviškumu“.
      Tačiau ir tikėjimui pagrindas yra būtinas: ar galima pasitikėti venckienėm, kurios visą tą laiką nevykdė įstatymų?

     • Tomas

      kokiu pokyciu „tikrasis lietuvi“ ?… Na, pavyzdziui, kad nagrinejant bylas nebutu taip, kad „itariamojo“ puse atstovautu byloje ir „kaltinanciosios“ puses ir galima butu realiai tiketis kad byla bus isnagrineta maksimaliai objektyviai…. Kad valdininkai savo tycine nusikalstama veikla padare finansiniu nuostoliu valstybei atligintu zala, arba bent jau ispirktu savo kalte pries visuomene realia ikalinimo bausme ir be teises dar kada nors dirbti valstybiniame sektoriuje… Kad is kiekvienas valstybes pareigunas asmeniskai atsakytu uz savo priimamus sprendimus valstybes vardu nepaisant jokiu senaties terminu… Kad isaiskinus korupcija teismu sistemoje nebutu absiribojama tik prasikaltusio teisejo pabarimu ir atleidimu is pareigu, o bausme atitiktu valstybes autoritetui to teisejo padaryta zala kad visuomene pagaliau galetu pradeti pasitiketi teismais… Kad uz bylu vilkinima ir tycini netyrima be pagrindo realiu bausmiu sulauktu visi tuo prasikalte prokurorai iki generalinio – kad kuo maziau butu praradus laika neimanomu istirti bylu ir kiekvienas pilietis galetu tiketis sulaukti teisingumo, o ne tik tie kurie turi pazinciu teisesaugoje…. Kad pagaliau butu imtasi realiai tikrinti visu neteisetai pralobusiu (ir ypac dirbanciu valdiskose strukturose) pajamu deklaracijos ir esant neatitikimui su pajamom butu pradeti tyrimai su visom logiskom pasekmem – t.y. nustacius nusikaltimo fakta, butu konfiskuojamas turtas ir sektu reali baudziamoji atsakomybe…
      …ir t.t. ir t.t. „tikrasis“. Nenoretum ?… Juk pabreztinai vis kartoji, kad buvai „dydis kovotojas su zulikais“ – tai va ir eina kalba apie tai, kad atejo laikas realiai kovai, o ne jos imitacjai kaip buvo lygsiol ir kas didziaja visuomenes dali vare i nevilti ir nepasitikejima savo valstybe…

     • Apžvalgininko nuomonė

      Aš kalbu apie konkretų darbą ir konkrečias priemones – ar jie ką nors konkrečiai siūlo, kad mes galėtumėmė įvertinti?
      Ne.

    • GIGA

     Valentinai,visų pirma džiaugiuosi,kad dar gyvas:)Po to norėčiau susitikslinti keletą dalykėlių:
     1.Dėl „gaujos“,kuriems nevieta Seime – Patackas,Brundza,V.Matulevičius,Vasiliauskas čia gauja?Aš nevertinu šių žmonių potencialo ar asmeninių savybių,nesiruošiu už juos balsuoti,bet gauja šiuos žmones,mano supratimu,gali pavadinti tik visiškas „mąstymo impotentas“
     2.Tavo kaip visada persmelktame narcicizmu komentare,tiek daug žodžių „nuomonė“,teisė ją reikšti ir t.t.,tai paaiškink,ar aš neturiu TEISĖS nuomonę pareiškusio komentatoriaus,paklausti,kodėl ji galvoja,kad Venckienė labiau neverta būti Seime,nei,tarkim,A.Matulevičius EP.Tas faktas,kad klausimas buvo dedikuotas ne tūlam A.Račo blogo komentatoriui,bet ir garsiai Lietuvos ekonomistei,bei „A.Matulevičiaus sąrašo į EP“ kandidatei,tik paskatino mano viltį gauti argumentuotą atsakymą,bet,matyt,bus kaip visada šio blogo komentaruose ar kokioje TV laidoje -„išlindau iš olos,sulojau,kad aš protinga,o aplink daug debilų ir įlindau atgal į olą“.O ko čia diskutuot su eiliniu debilu GIGA,jis gi ne Užkalnis,kurio intelekta p.Maldeikienė gyrė jo laidoje

 • Tomas

  ponia Maldeikiene ? Jūsų pagieža kiek juokinga neargumentuojant :)… Gal malonėtumėt argumentuoti kaip domėjotės ir ką, būtent, išgirdote ?:)

  P.s. Ir beje, kurie gi jau čia tie buvę ne „impotentai“ ir įvykdę visus pažadus rinkėjams apie kuriuos saldžiai suokė prieš visus pereitus rinkimus ?:) – nušvieskit, būkit tokia maloni….

  • Tomas

   nu va, ką ir reikėjo įrodyti – ponia maldeikienė visiška impotentė pagrindžiant savo nuomonę argumentais :) Žodis impotentė šiame kontekste turi vieną vienintelę konotaciją – “neįgali”. Nes kiek belaukiau jos argumentų taip nieko ir nesulaukiau…

   P.s. p. Račai, prieš nuspresdamas ištrinti šią mano išvadą, atkreipkite dėmesį kad jos pateikimo stilius identiškas ponios Maldeikiėnes komentaro.

 • Jonas III

  Netikiu, kad realus Venckienės laisvių suvaržymas kad ir kokiems 7 metams prisidėtų prie teisėsaugos problemų sprendimo. Priežastys ne Venckienėje.

  • Apžvalgininko nuomonė

   Lašas po lašo.
   Ypač kovojant su tais, kurie kelia sumaištį valstybėje.

 • Brolis Karamazovas

  Būtų smagų, kad p. Artūras ir visi panirę į p. Neringos temą atauštų, o ir atsikvošėtų. Visa ši bakanalija baigsis prasidėjus Seimo rinkimams, net ne po rinkimų, o jiems prasidėjus. Ponia Venckienė yra tuščias virtualizuoto viešojo diskurso produktas – TV personažas, kuris visiškai sukonstruotas keleto TV prodiuserinių kompanijų. Tai Lietuvos viešojo gyvenimo RADŽIS, kuris paskui save velkasi keletą puskvailių gerbėjų. Jei bus išrinkta į Seimą, su keletu dundukų, būkite ramūs, apie tiesą ir teisingumą mažiausiai postringaus. Savo sugebėjimą sumaniai, o dažnai ir ciniškai, naudotis jei palankiomis aplinkybėmis ši ponia puikiai įvaldžiusi. Jei bus naudingas jos ir jos keleto bičiulių balsas Seime ji jį parduos ir pačiam velniui, bi tik niekas nejudintų iki senaties termino jei inkriminuojamiems nusikaltimams. Beveik esu tikras, kad tokių „idealistų“, kurie koloboruos su realybės šou žvaigždute atsiras. Visas baigsis tuo, kad p. Neringa taps politiniu lavonu, na tokiu istoriniu nieku, apie kurį prie butelio kalbės jos senstantys patvorio kovų bičiuliai, kur nors provincialaus miestelio parkelyje. NA BUKIME GERI IR ATSIKVOŠĖKIME VIENĄ KARTĄ BAIGDAMI SAVO GYVENIME SVINGUOTI KRIVICKŲ IR JANUTIENIŲ PARANOJŲ PADIKTUOTOMIS TEMOMIS.

  • Apžvalgininko nuomonė

   Kedofiliniai bijo teismo, bet jau greitai viskas išaiškės:
   1. http://www.lrytas.lt/-13411454921339869089-n-venckienė-antradienį-taps-įtariamąja-keliose-baudžiamosiose-bylose.htm
   2. už poros – trejeto mėn. baigsis ir teismas pagal kedofilinius įtarimus.

  • Auksinis kardas

   Va, va, – būt gerai pradėti galvoti nuo to, kokios norime ateities, o ne to, kas dar norėtų mūsų ateities. Kažkokios pyrago dalybos ir vėl ore.

   Pašalintas Viktorijos lyginimas su odiozine istorine figūra, deja, labiau vykęs, nei nevykęs. Buki, aršūs mažaraščiai, ištroškę neišsipildančio pripažinimo gyvenime, bei į tokius apmaudžiai besilygiuojantys vidutiniokai. Labiausiai gaila, kad vos užleisk jiems kelią, tuojau turėsi rimtų priežasčių to gailėtis.

 • Taškas

  Nepapuls toji Venckienė seiman. Jau dabar totalinio puolimo paveikta vis dažniau daro klaidų- pavartoja ne visai tinkamus ir visai netinkamus žodžius ir pan. Būtų keista, jei atsilaikytų.
  Panašiai buvo ir Paksui.
  Bei „krautuvininkams“ iš LEO – mums tiesiog įkalė – tai labai svarbu, kas sėkmės atveju užsidirbtų – Zuockus/Mockus ar koks Lockus.
  Tauta, tiksliau – „tauta“ laimėjo- vieningai juos sudirbo.

  Rezultatas – suma sumarum:
  – Paksas…
  – su AE praradom bent tris brangius, ko gero , lemiamus metus. Šaunieji LEO griovėjai pasitarnavo Putino ir Lukašenkos AE.

  • Apžvalgininko nuomonė

   Paksas, berods, pirmas puolė ES žadėti stabdyti AE: rezultatas – esam glušų vietoj.

   • GIGA

    Be abejo kaltas Paksas,nes jis pažadėjo,po to jį „išmetė“,bet duotus pažadus įvykdė.Super.Belieka tik dadurti,kad žydas kgbistas Landsbergis sugriovė kolūkius….

    • Apžvalgininko nuomonė

     Kada mane mokė vairuoti automobilį, tai sakė: prieš kur nors įvažiuodamas pagalvok kaip išvažiuosi.
     Taigi: prieš griaudamas pastatyk naują.

  • Vingių Jonas

   Paksas buvo jaunas ir nepatyręs, todėl ir žadėjo tai, apie ką teišmanė kaip karvė apie debesis:)) Kai patyrė, tai jau būtų nebežadėjęs, bet „dvasių apkalta“ pasirodė ir beliko kaltinti „aplinką“, kuri nieko nežadėjusi išlakstė:)) Manau, kad toks pat „aplinkos“ likimas laukia tos, pasak R.Valatkos „užaugintos gyvatės užantyje“. Gal ir labai didelis tinginys esu, bet dar nesu girdėjęs atsiprašinėjančios gyvatės:))

   • Apžvalgininko nuomonė

    Jonai,
    gal kas girdėjot kaip baigėsi teismai tam komentatoriui Jonui iš Kauno, berods, kuris vis traukė per dantį žydus?

    • Vingių Jonas

     Kažkaip nepastebėjau, kad „žodžio laisvė“ būtų apie tos bylos baigtį pranešusi, o tokios „bylos“ nelabai domina:)) Įdomu, kaip pasibaigs EŽTT byla Stankūnaitė v. Lietuva ir ar padėkos Seimas Venckienei, jei reiks mokesčių mokėtojų kišenę pakratyti:))

     • Tomas

      Joneli, o prie ko čia Venskienė ? – tam Seimui reikėjo susirūpinti tuomet, kai vienas kaunietis LR teisėją viešai apkaltino pedofilija (nesvarbu turėdamas pagrindą ar ne) ir šis kaltinimas be jokios reakcijos viešai kabojo internete ištisus metus. Prokuratūrai reikėjo nedelsiant imtis tyrimo ir rezultate arba patraukti baudžiamojon atsakomybėn teisėją, arba kaltintoją už šmeižtą…Bet prokuratūra pasirinko nedaryti nieko… O juk tas kaunietis galėjo būti nubaustas, o „garliavos epopėjai“ nebūtų pagrindo kilti – juk tyrimai vilkinti nebūtų ir prokuratūros nebūtų nė kuo apkaltinti, jei atlikusi tyrimą „ant karštųjų“ būtų pateikusi visuomenei rastus neginčyjamus įrodymus, kad tai buvo viso labo tik šmeižtas kilęs iš šeimyninės dramos dėl vaiko globos. O po laiko – kai prokūratūros neveikimas tapo visuomenei akivaizdus ir dar byla apaugo eile keistų, sunkiai paaiškinamų mirčių ir kitokių neįtikėtinų aplinkybių liudijančiu ne prokuratūros darnaus darbo naudai ir visuomenė įgavo pagrindo manyti, kad toks prokuratūros darbo brokas gali būti ne netyčinis, o ciniškas bandymas užgesinti tai ką privalu buvo ištirti – jei pedofilijos faktas ir buvo, tai visi to svaresni įrodymai dėl prarasto laiko prarasti negrįžtamai, išskyrus vaiko parodymus, kurių, beje, būtų užtekę bet kurioje kitoje byloje susijusioje su pedofilija, bet kurie yra niekiniai, kai nusikaltimas pedofilija meta šešėlį ant valdžios veikėjų… Ir tas, taip vadinamas Seimas į tokį prokuratūros aplaidumą savalaikiai nereagavo… Nors kauniečio laiškus su kaltinimais teisėjui ir prokuratūrai dėl neveiksnumo buvo gavę kone visi Seimo nariai… Ir tą Seimą, kaip žinia, rinkome mes (tame tarpe Jūs Joneli)… Tai vat dabar, galimas daiktas, už savo durnumą išrenkant savo atstovais besmegenius, galimai visi ir mokėsime – tai Stankūnaitei kuri, galimai, padarė nusikaltimą, bet kurios galimos kaltės dėl prokuratūros ciniško ir, galimai tyčinio, aplaidumo, galbūt, tik nepavyksta įrodyti… Taip kad, Joneli, dėl būsimo finansinio nuostoliuko mokesčių mokėtojams kaltinti galim tik save… ir tik save… ir tokie kaip Jūs ypač – nes akivaizdu išvadų nepadarėte lygšiolei ir pasilikote toks pats mulkis…
      O Venckienė čia ne prie ko :)

     • Vingių Jonas

      P-nas Tomai, jei „Venckienė čia ne prie ko :)“, tai ko pas ją namuose prievarta buvo laikomas vaikas? Prievarta rašau todėl, kad brolio vaiko globos klausimą apeliacine tvarka sprendė teismas, kuriame dirbo sesuo:)) Jei ne prie ko, tai manau, kad EŽTT net nebūtų priėmęs pareiškimo. Gal ir priėmęs pareiškimą EŽTT pasakys tą patį, ką manote Tamsta? Nežinau, nes nesu EŽTT:))

     • Tomas

      akivaizdu, kad mudu su Jumis pone Jonai labai skirtingai suprantame zodi „prievarta“. As kai girdziu vaiko zodzius „noriu gyventi su Neringa“ tai suprantu juos kaip meile artimiausiam zmogui… Ir tuo paciu, kai girdziu vaiko klyksma „nenoriu“ ir pareigunes isakmiu tonu – „nori tu ar nenori, bet pasirinkima turi tik eiti eiti dabar arba po minutes“ – suprantu tai kaip prievata… Jus gi kaip suprantu – atvirksciai.

     • Tomas

      ..Ir dar Joneli Jums siektiek del aiskumo, kad nesureikmintumet EZTT galumo verdikto kaip „neabejotino Stankunaites neklatumo irodymo“… EZTT ikiteisminiais tyrimais neuzsiima ir ikalciu Stankunaites kaltei pagristi neieskos net jei po tiek laiko ju dar ir galima butu surasti. EZTT vadovausis prielaida kad Lietuva budama EU nare turetu buti teisine valstybe – ir jei LR teisme Stankunaites atzvilgiu apkaltinamasis nuosprendis nebuvo priimtas – vadinasi ji laikytina nenusikaltus ir todel „nukentejus“ tiek laiko negaledama atgauti dukros… Stai ir viskas… Kitas dalykas ar tikrai Lietuva siuo metu gali buti laikoma „teisine valstybe“, zinant kaip ta byla (o ir kitos) buvo tiriama ir kaip pas mus isivyrave „telefonines teise“ principai…
      …Taip kad kas tikrai kaltas, o kas ne – aiskinsimes, galbut, Joneli po rinkimu – jei pavyks rinkimuose laimeti tiek mandatu, kad galima butu bandyti pakeisti nusikalstama klanine sistema Lietuvoje ir uztikrinti atsinaujinusios Lietuvos Teismu objektyvuma…

     • Vingių Jonas

      Teip, teip – „bandyti pakeisti nusikalstama klanine sistema Lietuvoje ir uztikrinti atsinaujinusios Lietuvos Teismu objektyvuma…“ galima tik „greituoju būdu“ susergant ir ne kiteip:)) Kad Tamstai ne taip būtų „liūdna ir nyku“ (pagal tokį Pikasą:)), galiu tik paguosti – manau, kad rudenį vyksiančiuose rinkimuose Tamstos garbinami ir mėgstantys minėtą „teisingumą“ tikrai laimės kokius nuo 30 iki 50 Seimo baldų (pagal Valinską:)). Kodėl? 2008 m. buvo neįteikta virš 180 tūkstančių rinkėjų pažymėjimų ir „prisikėlusieji“ gavo 191 tūkstantį balsų. 2009 m.jau buvo neįteikta virš 340 tūkstančių rinkėjų pažymėjimų, todėl neprireikė antro turo:)) Šiemet, manau, gali būti neįteikta virš 500 tūkstančių rinkėjų pažymėjimų, tad Tamstos numylėtiniams visai realu surinkti nuo 300 iki 500 tūkstančių „rinkėjų be pažymėjimų“ balsų:)) Matysim rudenį, bet sveikinu iš anksto su „Herostrato šlove“ ir „Pyro pergale“:))

     • Tomas

      Joneli, mielasis apie ka Jus cia ? :)… ar tik nebandote is anksto save teisinti pralaimejimo atveju, neva naujos jegos i Seima gali ateiti tik per rinkimu klastojima ?:)… Ka Jus Joneli – ar tai imanoma sia.dienineje musu valstybeleje esant skaidriausiai is skaidriausiu valdziu per 20 metu laikotarpi ir dar tokiai nesaliskai ir demokratiskai teisesaugai su visomis jos spec.tarnybomis grieztai priziurint ?:)…
      … Jau kiek mandatu klius, tiek klius, bet nepamirskite, kad galima bus burtis i koalicijas galbut sudarant rimta atsvara tradicinem partijom…
      …Ir dar Joneli priimkit domen, kad nors, kaip valatka sako kad „naujieji gelbetojai“ kaip taisykle rezultate nieko „neisgelbeja“, bet jie bent jau ir nera dar susikimoromitave, o dabartine valdzia, tarkim – nusivile daugiau nei 80 proc. gyventoju :)… Ar izvelgiat skirtuma Jonuk ?… Lietuvoje jau seniai susiformavusi tradicija balsuoti ne uz kazka, o pries siuo metu esancius – tokie ypac „rusofobiski“ veikejai kaip Jus Joneli, turetu Venckienei, Kuoliui ir kitiems i ranka pabuciuot jeigu ne i uzpakali, kad subure ta „Lietuvos sarasa“ – nes priesingu atveju didesne dalis rinkeju nusivylusiu visom buvusiom valdziom protesto vardan galetu nubalsuoti uz koki Palecki ar Uspaskich – kurio padideje reitingai kaip tik tai ir patvirtina siandiena…

     • Valentinas

      Kai mano vaikas ryte sako: „Nenoriu į mokyklą, noriu pamiegoti“, o aš jam sakau „Gali rinktis tarp keltis dabar ir keltis po minutės“, tai irgi prievarta?

     • Vingių Jonas

      Visai praskydote:)) Matyt, ir 2008 m., ir 2009 m. buvo tokie „skaidrūs“ rinkimai, kad iki šiol Tamstos numylėtieji teisingumo tebeieško:)) Mano nuomone, skaidrūs rinkimai apskritai baigėsi 1998 metų prezidento rinkimais, kai greičiausiai Garliavos priemiestyje kompiuteriai užlūžo:)) Jei kalbėti apie Konstitucijos garantuojamą Tautos teisę rinkti TIESIOGIAI 141 Tautos atstovą, tai iki šiol tebegalioja Konstitucijoje nenumatyta proporcinė rinkimų sistema, kuri Tautai TIESIOGIAI – be tarpininkų-„partinių sąrašų“, teleidžia išrinkti tik 71 Tautos atstovą:)) Kiti 70 brukami tarpininkų, taigi ir Tamstos numylėtinių, „sąrašų“ pavidalu. Gal pamenate, kuo labiausiai Tauta nepasitiki? Teisingai – partijomis, o ypač – jų sudarytais „sąrašais“. Tad nesiruošiu balsuoti nei už vieną sąrašą, nes turiu Teisę rinkti tik TIESIOGIAI savo atstovą:)) Beje, rusofobiją galite kur nors į „skirmanto lentyną“ pasidėti. Palengvės. Patikėkit:))

     • suomis

      Bet Jonai, jeigu tektų rinktis, tarp Venskienės ir Uspaskich, greičiausiai rinktumėtės pastarąjį. ;) :DDDD

     • suomis

      Venskienės vietoj iškelčiau kandidatūrą Kėdainiuose. Oi Valatka tada spjaudytųsi. :DDDDD

     • Apžvalgininko nuomonė

      Ir manai, kad ji ten ką nors pasiektų?

     • Vingių Jonas

      P-nas suomi,
      Yra ir trečias pasirinkimas – balsuoti prieš abu, jei būtų vienmandatėje apygardoje:)) Tiesa, Seimo rinkimų įstatymas, kuriame yra Konstitucijoje nenumatyta proporcinė rinkimų sistema, pakartotiniame antrame ture taip sumaltas, kad užtenka bet kuriam iš dviejų kandidatų nors ir vieno balso „už“. Tad, jei aš balsuosiu „prieš“ abu, o Tamsta balsuosite už šiandien „susirgusiąją“, Tamsta išsirinksite, o aš liksiu be savo atstovo iki kitų rinkimų. „Demokratija“, skant:))

     • Tomas

      Vingiu Joneliui

      Jonelis ?:) – Jūs jau kaip Valentinas visai sarkazmo nebesuprantate ?:)… Taigi visiškai sutinku su Jumis, kad visai gali būti, kad rinkimai kiek paklastojami. Ypač prisimenant tuos kompiuterių skaičiuojančių balsus netyčinius „užlūžimus“. Bet… – na juk nesate tiek naivus kad nesuprastumėt, kad tokią galimybę turi tik tie kurie yra valdžioje dabar, arba buvo anksčiau ir išlaikė savo kadrus reikalingose priėjimo vietose… Manyti kad Venckienės naujokų sąrašas turėtu tokių galimybių būtų net kukliausiai išsireiškus – fantastiškai utopiška :)… Tik aš viliuosi, kad tie galimi klastojimai Venckienės nenaudai kardinaliai situacijos neįtakos, jei tikrai jį gaus didelę žmonių paramą – ko ir palinkėkime jai :)…
      …Ir visiškai sutinku su Jumis dėl žalingos rinkimų praktikos renkant atstovus „pagal sąrašą“ – todėl atkreipkite dėmesį mielas Joneli, kad būtent šią rinkimų tvarką ir pasižadėjo keisti Venckienės šalininkai – ir tik jie vieni – daugiau nė viena partija tokio siekio nedeklaravo… Taip kad Joneli ? :) – balsuokite už „Lietuvos sąrašą“ … ir būsite „išganytas“ :)

   • Vingių Jonas

    P-nas Tomai,
    Ar „prisikėlusieji“ buvo valdžioje 2008 metais, kai žadėjo laikytis Dekalogo?:)) Linkiu Tamstai tapti pačiam „sąrašo“ išganytu – Konstitucija laiduoja kiekvienam turėti įsitikinimus ir laisvai juos reikšti:))

    • Tomas

     mielas Jonai taigi pajuokavau :) – ar Jums yra tekę kada pertikinti kardinaliai priešingus įsitikinimus turintį oponentą ir dar virtualiai ? :) – dauguma mūsų, čia, su jau nepajudinamom savo nuostatom ir tik maža dalis abejojančių… Taip kad balsuosime kiekvienas už savo, o jau kas laimės, tą pasveikinsime :)… arba ne…

     • Vingių Jonas

      Smagu būti išdurtu:)) Pažaidėme Juozo Erlicko aprašytą „basketboolą“, tad belieka krepšinį veizėti:))

     • Apžvalgininko nuomonė

      Dažnai patvoriniai šneka tiesiai šviesiai:

      „606. patvoriniu gauja571-am
      2012-07-03 23:07
      IP: 86.27.143.23
      Norint patekti i musu politine jega reikia buti be raudonos praeities ir sakyti TIE-SA“
      http://www.lrytas.lt/?id=13413238991339091136&view=6

      Taigi jie (konstatuojam faktą):
      1. palikuonys žydšaudčių – pokario banditų;
      2. jų „tiesa“ – ta pati, kuria remdamiesi nepatinkamus šlavė iš šio pasaulio.

      Kas paneigs?

 • Tomas

  Račo blogas jau nebedaug kuom nuo DELFI besiskiria…

  • Bobutė

   Deja.
   Bet kai į bet kokią svetainę ateina „tikras milicininkas“ (nesvarbu kokiu vardu pasivadinęs) ir pradeda itin aktyviai reikštis, tai, mano galva, yra tik du galimi variantai – arba svetainė virsta kloaka, arba jis yra užblokuojamas…

 • Taškas

  Их нравы:

  http://www.alfa.lt/straipsnis/14950153/Per.operacijas.visame.pasaulyje.identifikuota.simtai.internete.veikianciu.pedofilu=2012-07-04_10

  P.S. Kas pamiršot ar nežinot, po tokia rubrika TuSuRuSu spauda aprašydavo vakarų pasaulio negeroves.

 • Pagirtinas manipuliatorius..

  Bloge klęsti cenzūra.Kas negiria blogo ,,šefo“, tas tas trinamas…

 • Valentinas

  Na štai ir prasidėjo makalynė su partija „Drąsos kelias“, partija „Lietuvos sąrašas“, „Drąsos kelio kandidatų sąrašas“ ir dar velniai žino kokių darinių. Tai žmonės, pretenduojantys suvienyti Lietuvą po „antikorupcijos“ vėliava. Tai yra žiauriai juokinga ir labai primena šitai: