Apie „Facebook“, A.Zuoką ir nuomonių įvairovę

Įdomus daiktas tas „Facebook“, pasirodo.

Paskambina man trečiadienį vienas geras bičiulis ir sako: matei, A.Zuoko puslapyje ant tavęs „varo“…

Kadangi esu užsiregistravęs nuėjau pažiūrėti.

Pirmiausia, sužinojau, kad turiu daugiau nei 200 potencialių draugų. Maloniai apsidžiaugiau, nes šiaip jau dėl savo bjauraus charakterio nedažnai sutinku žmonių, siūlančių savo draugystę.

Nuėjęs, sužinojau, kad kandidatui į Vilniaus merus patiko idėja apie rankšluosčius ir jis ją rekomendavo paskaityti savo draugams, kurių turi beveik 5000.

Paskaitinėjau ir A.Zuoko draugų komentarus: labai psichologiškai stabilaus Seimo nario Ž.Šilgalio pamąstymus apie psichologines problemas, svajonių jaunikio M.Mikutavičiaus samprotavimus apie mano egzistavimą ir mano algą, buvusios žurnalistės, šiltai nusėdusios R.Palaičio užantyje R.Hazir pasiūlymą dėl politinės veiklos ir vienos iš populiariausių ir kūrybiškiausių Lietuvoje grupių ŽAS nario Choro įžvalgų apie krepšinį. Radau ir kažkokių dundukų, pasivadinusių Igoriu Šalna ir Tomu Vileikiu kliedesių apie žiniasklaidą bei lenkus ir negrus.

Nusprendžiau sudalyvauti diskusijoje ir atsakyti į kai kuriuos klausimus.

Bet … kadangi nesu A.Zuoko draugas, komentuoti jo „Facebook“ tinklapyje, pasirodo, neturiu galimybės.

Žinodamas, kad A.Zuokas garsėja kaip liberalus, tolerantiškas ir demokratiškas politikas, savo komentarą nusiunčiau jam žinute, prašydamas paskelbti jį šalia kitų komentarų.

Atsakymas atėjo greitai ir skambėjo jis taip:

Gerb. Artūrai, jūs galite tiesiogiai rašyti savo komentarus. Esu pakankamai užsiėmęs, todėl neturiu laiko užsiimti kurjerio paslaugomis

Pasiunčiau kitą žinutę, kurioje prisipažinau, kad nesu A.Zuoko draugas ir todėl negaliu savo komentarų tiesiogiai rašyti, tačiau jokio atsakymo į ją nebegavau.

Nepagalvokite, kad pykstu. Suprantu, žmogus dabar tikrai užsiėmęs. Ir dar pasirodo, kitų problemų turi, nes beveik tuo pat metu, kai rašė man, visiems savo draugams paskelbė, kad:

Kol kas vyksta tik bendravimas telefonu, nes sergu ir guliu lovoje. Konservatoriai derasi su lenkais ir nori susitarti dėl mero. Mes kreipsimės į teismą dėl balsų skaičiavimo metodikos klaidų, dėl kurių negavome dar vieno mandato. Taip turėsime ne 12, o 13 mandatų ir tada bus lengviau susitarti dėl koalicijos.

Tai daugiau ir neberašiau…

Bet pagalvojau – įdomus dalykas tas „Facebook“: bendrauji sau viešai su savo draugais, leidi jiems dergti tuos, kurie tau nepatinka, o tie, kurie ne draugai, gali tik stebėti. Arba plaukti Vilniaus upe aukštyn pilvu…

Nuomonių įvairovė. Tarp tų, kurie tos pačios nuomonės.

Demokratiška ir labai socialu.

Sakyčiau, visai pagal A.Zuoko vertybes…

(11 balsų, vidurkis: 4,55 iš 5)
Loading...