Finansų ministrei I.Šimonytei trūksta kompetencijos…

Apie G.Vagnoriaus „ekonomiką“ esu visai neseniai rašęs. Tada konstatavau, kad jis paprasčiausias demagogas ir įžūlus melagis

Pasirodo, klydau, nes jis ir vėl mato krislą kito akyje, o savojoje šešiolikos dramblių nepastebi.

Finansų ministrė I.Šimonytė diagnozuoja amneziją.

Drįsiu teigti, kad ministrei trūksta kompetencijos medicinos srityje.

Nes pastarasis jo rašinys rodo, kad tikroji G.Vagnoriaus diagnozė: prigimtinis dundukas.

Atsižvelgiant į komplikacijas (buvimas premjeru, tapimas naujos partijos vadovu ir noras grįžti į politiką) – jau nepagydomas.

Reikėtų skirti signataro rentą…

(10 balsų, vidurkis: 4,60 iš 5)
Loading...
 • Matas

  Disidentas. :D

 • ok

  Ko tikėtis iš žmogaus, kuris partijai normalaus pavadinimo negali sugalvoti…

 • ok

  Darbingo amžiaus signatarai, rentos pasiprašę ir ją gaunantys yra: G. Vagnorius (51 metų), V.Baldišis (48 metų), V.Katkus (51 metų), B.Valionytė (52 metų), N.Oželytė (54 metų) ir kiti. (Veidas, 2009 m. Nr. 10).

  • Tai jaučiu tą savo naują Volvo Oželytė iš rentos ir nusipirko…

 • O yeah :D

 • briedis

  kiek vagnoriu atsimenu, tiek ir dabar tas pats per ta pati- pensininkai pensininkai pensininkai. tai zmogus be vaizduotes. jam valstybe- pensininku rojus. o jei rimtai- tai zmogus, kuris tuos pacius pensininkus savo darbu paniekina. jam tie pensininkai- tik nebe sviezia, bet mesyte…taciau beda ne vagnorius- beda ta, kad jis tik abrozdelis is ilgos galerijos. ai tiek to velniop- nenoriu nei sau, nei kitiems nuotaikos gadinti.

 • Fredis*

  Reikia aiškiai pasakyti, kad finansų ministrė kritikos taikiniu pasirinko G.Vagnorių ne todėl, kad jį norėjo sumurkdyti ar kad jis yra nors kiek svarbus ir įtakingas, o todėl, kad per kritiką G.Vagnoriui būtų atsikirsta nuolatinei nekompetentingai opozicijos kritikai Seime ir už Seimo ribų – socialdemokratams, darbo partijai, tvarkai ir teisingumui ir iš dalies A.Valinskui su L.Diniumi.

 • Ka cia mums zemieciams susigalvoti padaryti, kad priskirtu rentas po 2700lt/ men. ? Vieni sprogdintu, degintu, saudytu, kiti eitumem ginti i seima. Ir galu gale gautumeme po sklypa prie Vilniaus (ne Vilniui) ir renta iki gyvos galvos. Nebent kas nors zino kelia i Europos sanatorija- i ES parlamenta!

  • Šiaip Čiūvas

   tik nereikia plėšyti maikės vaizduojant didvyri, kai nato naikintuvai virš galvos dūzgia.

   • Stogas

    Del rentos nors ir po naikintuvu palysiu !! O del sklypo…

 • a

  vagnorius populistas auksciausios prabos,niekalus istisai kalba,o Simonyte darba dirba.Skirtingos svorio kategorijos.

 • a

  skirtingos svorio kategorijos

 • Rytis I

  Vieša polemika tarp ministerių dėl skolinimosi būdų.
  Ministrė rašo: „Bet šįkart pono Vagnoriaus pasisakymuose užkliuvo ne tai.“ ir –
  „…užkliuvo žodis „beatodairiškai“, nes nelabai žinau, ką tai reiškia ponui Vagnoriui. Turbūt skolos augimo tempus..“ Ginčas apie tai, daroma tai beatodairiškai ar ne? O ar tai ištikrųjų svarbu ir kam nors įdomu? Skolinosi, skolinasi ir skolinsis. Apetitas didėja vartojant. Sukeisk va juos vietomis ir nerealu, kad Vagnoriaus „apetitas“ ir valdžios struktūrų vartojimas šiuo metu būtų žymiai kitoks.

 • Marius

  G. Vagnoriaus nemėgstu, manau tai vienas iš tų, nevykusių, žalos pridariusių premjerų. Dabar jis rašo, kad valstybė daug skolinasi – sutiksite kad skolinasi. I. Šimonytė atsako „ei, o tu, pats toks pat, tu taip pat skolinaisi!“. Bet juk tai argumentacijos klaida – reducto ad hominem – kai argumentuojant apeliuojama į asmenį. Žodžiu, eilinis politikų apsispajudymas. Bet juk pamirštama esmė, kad skola didėja. Sutinku, skola lyginant su kitomis valstybėmis nėra didelė, kad Vagnorius sutirština spalvas, bet valstybės skola juk nuo to nemažėja.

  P.S. Nesu skolingas bankams, niekados nesiskolinau, jei kažko reikia – taupau. Todėl apskritai pati mintis, kad kaip pilietis, tą valstybės skolą išdalijus, esu skolingas man labai nepatinka.

  • Valentinas

   Mariau, dar kartą perskaityk Šimonytės atsakymą ir pagalvok kokia yra jo esmė.

   • Marius

    Taip, perskaičiau. Neradu nieko naujo. Ar Šimonytės priekaištuose rasime fakto paneigimą, kad skola didėja? Ne. Straipsnio esmė yra pavadinime – kelis kartus straipsnyje ji apeliuoja koks buvo Vagnorius. Ir tai nereiškia, kad aš nepritariu straipsnio pabaigoje esantiems Šimonytės mintims.

    • Valentinas

     Esmė yra tame, kad galima pilvą prapjauti norint nugalabyti žmogų, o galima ir norint išpjauti apendicitą. Vagnoriaus rėkavimai prilygsta bandito, kuris prapjauna pilvą, kad nugalabytų žmogų priekaištus chirurgams, darantiems apendicito operaciją. Būtent todėl Šimonytės straipsnis yra ypač santūrus ir ypač išlaikytas, nes Vagnorius nusipelno žymiai giežtesnio ir žiauresnio sudirbimo.

 • Negaliu atsidžaugti I. Šimonytė, kad visi tokie ministrai būtų …

 • Fredis*

  Kadangi esi visuomenės narys, o visuomeninis spaudimas didnti finansavimą iš biudžeto absoliučiai visoms sritims (užtenka įsijungti sporto ažvalgą per TV, D.Rimšaitės pasitraukimas į Rusiją dėl per mažos stipendijos) yra labai didelis, teks susitaikyti, kad esi skolingas užsienio kreditoriams. Penkiakovininkų žirgai žirgynuose šeriami avižomis apmokant surinktais mokesčiais iš Tavo GPM. Nacionaliniam radijui ir TV mokesčių iš GPM, PVM ir akcizų jau neužtenka ir skolinamasi iš užsienio. Vienas skolos mažinimo būdų – mažinti A.Siaurusevičiaus, R.Paleckio, D.Radzevičiaus ir Co atlyginimus.

 • gied

  Girdamas vyriausybę į politiką nesugryši :)

  • Šiaip Čiūvas

   mūsų politinė erdvė yra tokia beviltiška intelekto ir kompetecnijos aspektais, kad bet kuris, galintis ne tik pezėti brežnevo stiliuje „kaip šita vyriausybė dirba bankams o ne žmonėms“, bet ir pasiūlyti bent kažką apčiuopiamo, iš karto taps sekančių seimo rinkimų favoritu. Aš nė kiek nejuokauju. Zuoko pavyzdys tai įrodo 120%.

 • Šiaip Čiūvas

  beje, labai aktualus reikalas ir šiandien: http://www.youtube.com/watch?v=FsPxxRtb590

 • briedis

  nors racas dundukus vienodu kirpimu kerpa, bet siuo atveju galima iziureti nauja rusi- dunducus samogiticus. tvirta zemaitiska galva- vienas is pozymiu.

  • briedis

   pats sau pridursiu- teatleidzia man zemaiciai. mano uosve, beje- zemaite, sunkiu charakteriu apylinkeje garsejanti, o isminties daugiau uz pona vagnoriu turinti- ji kai nuzarglioja i kokias pievas, to nebando issiginti ir liaudiskai sakant, „durniaus nejungia“.

 • kariunas13

  Taikli diagnozė p.Račai, pritariu 100 proc prigimtinis dundukas :D kartas stebiuosi už ką jam dr.VGTU regalijas suteikė :D turbūt kaip Kirkilo diplomas už įstaigos finansavimą.

 • Kestutis

  jeigu diagnozė „prigimtinis dundukas“, tada jau nepakaltinamas. A.Račas, kur tamystos etika – negi nežinai, kad iš neįgaliųjų negalima šaipytis :)

  • Sejanus

   Nepakaltinamas yra labiau teisinis terminas, ne kiekvienas dundukas yra nepakaltinamas ;)

 • Auksinis kardas

  Varganai atrodantis įrašas ir komentarai. Ar atsirastų pakomentuojančių ekonominiais vertinimais šiandien G.Vagnoriaus išdėliotus skaičius? Ar yra abejojančių, kad mus ilgiau ir sunkiau lydės ne „Rusijos krizės“ skolų šleifas, bet pastarųjų įsiskolinimų?

  Skolinimosi, kaip priemonės, svoris, mano vertinimu, dabar buvo didokas ir buklokas. Toks „Trūksta pinigų? Yra pinigų!“.

  Ingrida Šimonytė, laimei, turi gerų savybių nevengti kalbėtis. Išvis, dabartinėje Vyriausybėje pasiektos ryškesnės atvirumo, kalbėjimosi kokybės yra vertingos. Gal tai lėmė nevykusi darbo kirvinėmis reformomis pradžia. Visgi, strateginių sprendimų požiūriu, atsiprašau, bet G.Vagnorius atrodo galva aukštesnis. Tai tik nuomonė, ir geriau jau pabūsiu dundukas, bet paprasčiausiai tingėsiu ją čia ginti.

  • briedis

   „strateginiu sprendimu“? kur gi tie sprendimai taip vagnoriu puosiantys?

   • Šiaip Čiūvas

    labai aiškūs – negti krizę kai ji užgriūna ir meluoti visiems į akis, kad jo vyriausybė niekada nesiskolino.

  • Šiaip Čiūvas

   kadangi šiuo metu rašau mokslo darbą, kažkiek susijusį su valstybės finansais pastaruoju metu (ir daugmaž pasaulio mastu), galiu drąsiai teigti, kad mūsų skolų problema yra nekaltas kūdikio kakutis, palyginus su kitų valstybių. Vagnorius bando apeliuoti į savo taip mylimus pensininkus, ir bandyti pudrinti jiems smegenis, tikintis, kad žmonės jie paprasti, ekonomikoje nelabai gaudosi, beigi žiniasklaidos naujienų iš užsienio neseka. Bijau, kad šitas pigus bajeris jam nepraeis.

  • Trakimas

   Vagnorius aukštesnis visa galva.Teisybė.

   • romas

    Nes pas Vagnorių dvi?

    • Trakimas

     Šimonytė gražbyliauja ne šiaip sau.Ji mano ,kad kalbom ir žodžių „kriokliais“ išplaus smegenis bet kam.Vagnorius atkreipė dėmesį į esminį dalyką-skolos didėjimo TEMPĄ.Per du metus skola padvigubėjo,o BVP augimo neužtenka net skolos aptarnavimui.Tai reiškia,kad Lietuva,norėdama grąžinti tik palūkanas-jau turi skolintis vėl.Panelė apsimetė,kad neišgirdo ar nesuprato.

     • Valentinas

      Trakimai,
      Vagnorius o ir tu apsimetate kvailiais ir ignoruojate esminį dalyką: vyriausybė skolinosi ir dalino pinigus pensijų ir algų pavidalu, kitaip sakant gelbėjo žmones nuo bado.

     • Trakimas

      Šį kartą kvailiu neapsimetinėju.Ir kiek atsimenu,tai Kubilius gal 5 kartus karpė biudžetą,o tai reiškia-mažino asignavimus visoms sritims.Tam tarpe-pensijoms ir algoms:)Jau kita vyriausybė aiškinsis,kur jis tuos pinigus padėjo-gal kaip tik dėl to ir Kreivys staiga tapo 170 mln. turto savininku?

     • Valentinas

      Jei sakai, kad kvailiu neapsimetinėji tai matyt taip ir yra.
      Pasirinkimas buvo labai paparstas didesnė skola – mažesni karpymai. Didesni karpymai – didesnė skola. Todėl tie, kurie priekaištauja vyriausybei, kad užaugo didelė skola, turėtų lygiagrečiai rėkauti, kad pensininkai, mamos ir tarnautojai gauna per daug. O jei rėkauji, kad pensininkai vos išgyvena – tada turėtum kartu rėkauti, kad vyriausybė pasiskolino per mažai. Jeigu rėkauji, kad pensininkai sunkiai gyvena ir kad skola per didelė – reiškia esi kvailys arba šizofrenikas. O jei rėkauji, kad vyriausybė skolinosi dėl to Kreivio turtas užaugo iki 170 mln reiškia tikrai esi kvailys, apsimetinėti nebereikia.

     • Fredis*

      Dar vienas „Trakimas“ (o gal čia Jis?): http://www.lrt.lt/news.php?strid=2838146&id=5727950
      „Teisingai sako profesorius Vasiliauskas – valstybei pirmiausia reikia ne strategijų, o strateginio mąstymo. Bet tam, kad jis būtų, reikalingi strategiškai mąstantys politikai – o jų nėra. Todėl valstybė valdoma probėgšmais, nuo vienos strategijos prie kitos, nė vienos neįgyvendinus; nuo vieno projekto prie kito, nė vieno iš jų neužbaigus“.

     • Trakimas

      Valentinai,kai tau pritrūksta pinigų,tikriausiai eini dirbti,o ne skolintis kokiam credit 24.Ir pats supranti,kad skolinimąsis niekada nieko neišspręndžia.Po naktinės reformos prasidėjo masiniai bankrotai,tačiau išminčiai prie lovio nepakaltinami-jie nesupranta iš kur atsiranda pinigai.:)

     • Valentinas

      Trakimai, nepakaltinamas išminčius esi tu. Kai gręsia bankrotas rytoj, tu skoliniesi šiandien, kad padengti einamuosius įsipareigojimus ir kartu pradedi galvoti ir vykdyti planą kaip didinsi pajamas ilguoju laikotarpiu. Tas ir buvo padaryta. Masiniai „biznių“ bankrotai ir turėjo įvykti, nes daugumas biznių buvo sukurti įsisavinti pigius ir daug pinigų. Kai pinigų nebeliko, jie ir bankrutavo (tiesa, gerokai per mažai).

     • Trakimas

      Komentaras pašalintas – A.R.

     • Valentinas

      Mielas Trakimai,
      Galvą aš plaunu reguliariai, be to karts nuo karto vaikštau į kirpyklą. Tavo problemų, deja, taip lengvai neišspręsi. Smegenų persodinimo operacijos dar nesugalvotos.

     • Trakimas

      Labas ,Valentinai.Maloniai nustebau šį vakarą sutikęs Tamstą poste budriai budinį:)

     • Valentinas

      Nelabai suprantu ko čia nustebti.

   • nerijus

    Nėra jis aukštesnis :) Sensta. Dažnai sutinku bėgiojantį savaitgaliais, Vingio parke, Vilniuje.

  • Rytis I

   Yra vienas faktorius, procentaliai sunkiai vertinamas, kadangi racionalaus proto (RP) atstovai turėtų sutikti, kad p. Šimonytė visai nepraplikusi, nekalba kažkokiu jauniems vilniečiams nesuprantamu akcentu, beje ji visai net šiuolaikiška ir gal net netekėjusi (!) o tai mat nori nenori…

   • Trakimas

    Atsakymas paprastas-konservatoriai savo sambūryje neturi ir negali turėti kvalifikuotų žmonių.Mat tuomet bet kokia „kvalifikacija“ užgožtų partijos vadukus:)Konservatoriai kvalifikaciją gretina su sovietmečiu ir „komunizmu“:)

    • nerijus

     Jei TS- LKD partijoje nebūtų tremtinių, tai konservatoriams nebūtų tikslinga kalbėti apie komunizmą ar tą pačią Rusiją. Dabar, kai jie turi priglaudę tremtinius, privalo kalbėti ir kalbėti, nes kitaip- gali nelikti palaikymo per rinkimus. Paprasta.

    • romas

     Neturi „kvalifikuotų“ specialistų, nes premjeras nepriima į komandą su aukštosios partinės arba kitos kokios tarybinės aukštosios mokyklos marksistinės politekonomijos diplomu, o priima jaunus ir įgijusius ekonominį įšsilavinimą geruose vakarų universitetuose :)

     • Trakimas

      Kam tas diplomas,jei ūkiui gali vadovauti psichologas?Savaitės seminare buhalteriai gauna daugiau ekonominių žinių,nei psihologas ,studijuodamas 5 metus:)

     • romas

      Trakimai, ministras yra politikas, todėl nebūtinai turi būti srities profesionalu. Prie Brazausko ūkio ministru buvo Uspaskich pvz. Jis, kiek suprantu, irgi nėra ekonomistas, bet su pareigomis susitvarkė. Svarbiau, kad ministras būtų vadovu. Šio gebėjimo dažniausiai neišmoksi. Lietuvoje yra daug nepartinių specialistų, todėl geras vadovas nesunkiai pasikvies juos į pagalbą. Dažnai ne pačios svarbiausios pareigos mūsų valstybėje yra visai neblogai apmokamos, beje:)

     • Trakimas

      Uspaschich turi Plechanovo akademijos diplomą,todėl jis bent formaliai yra ekonomistas.Sėkmingas verslas taip pat duoda balų.O kaip psichologas gali vadovauti ūkiui?Ministras priima sprendimus,tai vadovaudamasis kokiais kriterijais jis tuos sprendimus priims?Bus naudinga saviems,tai sprendimas bus „geras“,o jei bus naudingas Lietuvai,tai sprendimas-„blogas“?

     • Šiaip Čiūvas

      Uspaskicho verslas, toks pat kaip diplomas – surastas po eglute dėka Gazpromo. Tos pasakos apie svarščiką-ekonomistą-verslininką nelaiko jokios kritikos – pasidomėkit ką jis veikė 92-98 metais, arba kitaip – iš ko Lietuva buvo verčiama pirkti dujas. Rasite namažai veidų kurie dabar DP prezidiume sėdi. Darbininkai, vadinasi :)

     • romas

      Trakimai, ministras vykdo vyriausybės politiką, todėl nesuprantu, apie kokius itin savarankiškus sprendimus galima kalbėti. Sprendimų įgyvendinimui reikia būtent organizacinių sugebėjimų. Žylių Kubilius seniai pažįsta. Galvoju, kad pasirinkimas nebuvo atsitiktinis.
      O Uspaskichas baigė Plechanovo akademiją lygiai taip pat, kaip Kirkilas Vilniaus universitetą :)

 • Fredis*

  Gana tipiškas susirūpinusio komentatoriaus įrašas:
  J. naivusis
  Balandis 19, 2011 12:01

  ” Ar ne laikas būtų palikti mirusiuosius ir susirūpinti gyvaisiais?”

  „Rūpinimais gyvaisias“ galutinėje išraiškoje dažnai virsta didėjančia valstybės skola.
  Suaugę žmonės, tačiau paprastas aritmetinis veiksmas dažnai būna per sudėtingas.

 • briedis

  tai va- tam tikra prasme, rojus cia pat. ranka pasiekiamas. kolkas truksta vieninteles salygos- rinkimu, o ne imitacijos. ne pilieciu pazeminimo ritualo, o paprasciausiu rinkimu. pradedant seniunais, tesiant merais. a.navickas (nepainiokit su buvusiu vilniaus meru) dar pries gera pusmeti ta siule, bet kam tai rupejo…. as manau, kad tiek pradziai ir uzteks. bent jau vagnorius ir jo burys i vaisingus tolius nuzygiuos, o kartu ir epigonu ikyrejusiu pulkeli pasiims ir netgi pavezes mercedesu 500tosios serijos, dar pasokines ant rampu ir t.t. irt.t.

  • Šiaip Čiūvas

   bijau, gerbiamasai briedi, kad problema yra ne rinkimų sistema, o rinkėjai.

   • briedis

    manau, pone ciuvai, kad rinkimu sistema ir padaro is pilieciu problema. kaip kad pastarosios savivaldos rinkimu balsadezes pavirto i maisus, pilnus nezinia is kur atsiradusiu kaciu, taip nera ko reikalauti is piliecio blaivaus poziurio. telieka azartas, kaip kazino, ar, geriausiu atveju, loteriju terminaluose. tiek tegaliu pasakyti- nesirinkau as, o tik „staciau“- tos sistemos deka.

   • Trakimas

    Panašu,kad genialusis Čiūvas(kaip ir Kubilius) problemas mato kituose-rinkėjuose,darbuotojuose,turgaus prekybininkuose ir pan.Tamstai labai tiktų Baltarusijos rinkėjas,darbuotojas iš Kinijos ir t.t.?

    • Šiaip Čiūvas

     mielas Trakimai, sakiau seniau ir dabar pasikartosiu (gal padės) – alkoholis kenkia mąstymui ir iškreipia pasaulio matymą. Tarkite NE taurelei, ir gal tamstelės gyvenime atsiras bent dalelė sveiko požiūrio.

     • suomis

      Gal galima be įžeidinėjimų, nes tai užknisa.

     • Trakimas

      Mąstymui labiausiai kenkia žinių trūkumas.Ar kenkia alkoholis-tikriausiai žinote geriau?

     • Šiaip Čiūvas

      įžeidinėti net negalvojau, tiesiog kai kuriais išeiginiais vakarais tamstos Trakimo pasisakymai būna itin panašūs į neblaivaus asmens, tai ir pasiūliau spręsti bėda. Iš kitos pusės, dėkoju Trakimui, kad jis, prieš atsakydamas, palaukė ryto :)

     • Trakimas

      Na taip .Čiūvai:)Negaliu ištisom parom „kabėti“ Artūro bloge,kaip Tamsta.Tačiau jei Tamstai labai liūdna-parašykit,o vienas negerkit:))))

 • Fredis*

  Būtų įdomu surengti viktoriną ir paklausti žmonių ką jie prisimena iš G.Vagnoriaus pirmojo (o po to antrojo)pirmininkavimo ministrų kabinetui laikų. Prisimenu tik opozicijos nukaltą štampą apie „žiaurias akcijas“. Tais laikais dar nė viena verslo įmonė neturėjo kasos apartų, apyvartoje cirkuliavo JAV doleriai, Vokietijos markės, verslininkai kasos žurnalus pildydavo „iš akies“, savo nuožiūra, mokėti mokesčius valstybei tuo metu buvo visiškai nepopuliaru, taigi, Gedimino pagrindinis rūpestis buvo surinkti į iždą mokesčius. A.Kubilius su I.Šimonyte kasos aparatų įvedimo procesą šią gegužę užbaigs galutinai.

  • Šiaip Čiūvas

   Fredi, esate kažkiek neteisus. Kasos aparatai buvo įvesti 1996 metais, dar gerokai prieš Vagnorių. Pats Vagnoriaus laikais vadovavau įmonei ir pamenu, kaip kūrėm sistemas, kad apsisaugoti nuo ekonominės policijos, kuri tada siautėjo ir už elementariausias klaidas kaldavo mirties nuosprendžius įmonėms. Pamenate pramogų centrą Max’as Vilniuje? Bankrutavo dėl skirtos baudos už porą butelių šampano, kuriam nerado pirkimo sąskaitos. Tokių istorijų Vagnoriaus laikais buvo daug, nukentėjo nemažai įmonių, kurias pažinojau, bet dar daugiau nenukentėjo, nes laiku davė kyšį. Tai ką dabar visiems pasakoja Vagnorius apie savo premjeravimo genialumą, primena Kirkilo pasakas, kaip jis viską padarė, siekdamas suminkštinti pasaulinės krizės smūgį.

   • suomis

    Kaip ir sakiau vienam komentare – šią šalį žudo melas.:(
    Nustokim ponai, meluoti vieną kartą ir gyvenimas nueis kita vaga. Galima, ponai, sumeluoti vieną kartą, na du, tris, bet gyventi mele neįmanoma.
    O dabar į temą. Šūdas tas Vagnorius buvo, kaip ir Kubilius, abu sukčiai. Vagnorių atsimenam, kaip jis su Babilium melavo tautai ir su trenksmais buvo išspirtas. Pamenam ir Kubilių, kurio pirmojoje viriausybėje buvo toks ponas Milaknis. Tai – jeigu ne jis, iš pirmojo Kubiliaus nieko ir nebūtų buvę, nes tada, viriausybei – faktiškai vadovavo Milaknis.

 • Tegul sako ką nori, o prie Šimonytės joks š. nelimpa. Turi ši moteris charizmos, turi…