Dar kartą fiksuoju…

http://www.lrytas.lt/-13153672411315123987-atrakcionai-i%C5%A1va%C5%BEiavo-lankytojai-liko-geriau-b%C5%ABt%C5%B3-juos-i%C5%A1sive%C5%BE%C4%99.htm

(5 balsų, vidurkis: 2,60 iš 5)
Loading...
 • kiaule

  Ką fiksuojat?

  • bang

   Kad seka kiekvieną A.Užkalnio žodį.

   • Jep

    Kaip ir Uzkalnis… viens be kito negali..

 • Valentinas

  Komentaras pašalintas – A.R.

  • Valentinas

   Komentaras pašalintas – A.R.

   • mielas Valentinai, jei nesupratote, tai mane jau užkniso tamstos sapalionės apie mane. Tad gal geriau palikite ramybėje mano asmenines savybes ir komentuokite ką nors kita.

    • Valentinas

     Žodis „sapalionės“ čia visiškai netinka. Tačiau jis tiktų visiems be išmimties jūsų komentarams apie Užkalnį. Be to, ištrintame komentare buvo kalbama ne apie asmeninies savybes, o apie dalykines t.y. apie žurnalstinius sugebėjimus. Aš teigiau, kad jūs švaistote savo žurnalistinius sugebėjimus fiksuodamas nereikšmingo asmens paminėjimus.

 • aušra maldeikienė

  GA, tai kad Valentinas tik tiek ir sugeba — komentuoti žmones, kurių net nepažįsta.:)

  • Valentinas

   Miela Aušra,
   Šiuo atveju jūs padarėte lygiai tą patį – pakomentavote žmogų, kurio nepažįstate. Komentuodamas Račą vadovaujuosi faktine medžiaga – t.y. Račo komentarais. Jei Račo komentarai kvaili, aš taip ir rašau, pagrįsdamas argumentais kodėl jie kvaili. Suprantama, kodėl gerbiamas Artūras jų negali pakęsti :)

 • aušra maldeikienė

  Beje, ar Užkalnio laidų jau buvo per BTV? Ar kas matė?

  • Panašu, kad dar ne. Ir panašu, kad A.Klivečkos nebebus…

   • Na, jei Klivečką pakeis Užkalnis, tai… tikrai pradėsiu džiaugtis, kad emigravau…

  • Gerbiamoji Aušra, ne, dar nebuvo. Bus naujame BTV sezone, kuris prasideda rugsėjo 30 d.

 • kakava

  Nors yra ką veikti – sekt Užkalnį, kuris ale to nė nevertas, ir fiksuot, fiksuot…

 • neidomu

  ką čia ir befiksuot, reto nykumo 3,14rst ir tiek.

 • Vaida

  Hahaha, kažkaip įtariu, kad p. Račas šįkart tylomis net ir pritaria pagrindinei Užkalnio rašinėlio minčiai, tik kad va, asmeniškumai neleidžia to pripažint :))

 • zeroground

  du nykūs tipai vienas kita stebi ir tuntas kitų nykių tipų nykiai komentuoja kiekvieną nykų pastebėjimą. blogosfera lt sulėlydis

 • liuka

  Užk. baisiai Jums dėkingas už jo personos reklamavimą, ba daugumas net nežinotų to veikėjo. Beje, Užk. reitingai greit reikalingi bus-dalyvaus rinkimuose valdžion.

 • sigitas

  atrodo,kad šiuo atveju fiksuotojas nykesnis už fiksuojamajį

  • Valentinas

   To fiksuojamasis ir siekė.

 • nesvarbu

  Toks nuolatinis dviejų jau pagyvenusių vyrų vienas kito viešas „fiksavimas“ yra požymis…Ko požymis, tai balsu nepasakysiu, nes negaliu pateikti tam tikros siauros specializacijos gydytojo licencijos. Bet kuriuo atveju toks reiškinys labiau įtraukia moteris. Statistiškai jos žymiai dažniau linkusios viena kitą „fiksuoti“, kas neretai išsilieja į banalų nuogo užpakalio viena kitai rodymą. Kartais net energingai ir skambiai pliaukšint delnu per sėdmenis. Moterys emocingesnės.
  Dar gali suprasti, kuomet sumitę vyrai vienas kitą šaudo ir gaudo, kada kokios buvusios bendros bendrovės turto nepasidalija, ar moters…
  Šiuo gi atveju, kaip suprantu,dalytis nelabai ir yra ką.Tad priežastis kiek liūdnoka – didelė abiejų savimeilė ir perdėtos pretenzijos, kylančios iš per didelio savęs vertinimo.
  Būtų labai juokinga, tačiau Valentino gaila. Jis, naivuolis, labai pergyvena ir nuoširdžiai bando Artūrui padėti gerais patarimais. Belieka kartu su Valentinu palinkėti nors vienam iš oponentų ambicijos priešybės-elementaraus kuklumo.

  • Man kartais tikrai būna liūdna matant, kokie buki ir užsispyrę žmonės čia renkasi. Užsispyrę todėl, kad nenori matyti realybės ir viską mato taip, kaip nori matyti, o buki todėl, kad tą savo iškreiptą matymą pateikia kaip tikrovę ir po to dar daro toli siekiančias išvadas ir apibendrinimus.

   Nekalbu čia apie visiškus dundukus, kurie tesugeba tik pasakyti durnas, kvailas ar nykus. Kalbu apie tuos žmones, kurie kartais demonstruoja išmintį ir lygina save su Wikipedia ar bent jau mažų mažiausiai priskiria save Lietuvos intelektualiniam elitui.

   Ir todėl dar labiau liūdna…

   Nes supranti, kad iš tiesų tai niekas tikriausiai ir nenori matyti realybės, o tik konstruoja ją pagal savo „elitinį“ arba ne suvokimą.

   • Labai taikliai pastebėta. Tik norėčiau pridurti, kad iš tiesų yra žmonių, kurie tikrai nuoširdžiai tiki savo kliedesiais ir visiškai nepriima paprasčiausios kritikos, nes jie visiškai neabejoja savo nuomone. Manau, kad tik abejojantis žmogus gali suvokti ir surasti kelią link realybės… Jie visada galvos, kad jų pažinimas ateina per abejonę, tačiau jie nesugeba abejoti vienu, labai svarbiu dalyku – savimi.

    Berašant komentarą dingtelėjo viena mintis. O gal tokius žmones reikia išmokyti abejoti? Bet kas pasakys – kaip?

   • Valentinas

    Geriau net ir aš nebūčiau parašęs. Linkėčiau Artūrui pritaikyti savo žodžius sau pačiam. Skaitytojams irgi būna liūdna matyti kaip Račas užsispyręs nenori matyti realybės ir viską mato taip kaip nori matyti, o savo iškreiptą mąstymą pateikia kaip tikrovę ir po to dar daro toli siekiančias išvadas ir apibendrinimus.
    Kokios realybės nenori matyti Račas? Išdėstykime dar kartą:
    Užkalnis nevertas visiškai jokio Račo dėmesio. Nuolatinis Račo užsicikklinimas ant to ką Užkalnis apie jį parašo, yra juokingas ir apgailėtinas. Konfrontuodamas su Raču, Užkalnis auginasi vardą. Konfrontuodamas su Užkalniu – Račas gadina savo reputaciją ir tampa pajuokos objektu. Realybė tokia, kad tik pats Račas to nesupranta.

    • Valentinai, iki šiol stengiausi tamstą gerbti – iš esmės už tamstos ankstesnius, kartais gana įžvalgius komentarus, humorą ir toleranciją. Bet štai po šito tamstos komentaro noriu pasakyti labai atvirai: esate užsispyręs, bukas, tamsuoliškas, nepakantus kitai nuomonei durnelis (ne durnius, nes „durnius“ astpindi proto būseną, o „durnelis“ – sugebėjimą naudotis protu).

     Nes tik toks gali aiškinti apie „užsiciklinimą“, „konfrontaciją“, kai realybėje tiesiog pateikiamos nuorodos į rašinius be jokių komentarų. Beje, tos nuorodos ir pateikiamos tik tam, kad tiems atitrūkusiems nuo realybės vėliau galima būtų per daug nesistengiant priminti faktus. Nors, tiesą pasakius, tai nėra būtina, nes tokiems kaip tamsta faktai juk visai nerūpi, ar ne?

     Beje, nepaisant aukščiau išvardytų tamstos savybių mane vis dar žavi tamstos gebėjimas skirstyti žmones į vertus ir nevertus, įtakingus ir neįtakingus.

     Ir nuolankiai dar kartą primenu – ne dundukams rūpintis mano reputacija.

     • Valentinas

      Mielas Artūrai,
      „esate užsispyręs, bukas, tamsuoliškas, nepakantus kitai nuomonei durnelis (ne durnius, nes “durnius” astpindi proto būseną, o “durnelis” – sugebėjimą naudotis protu).“
      Šis jūsų pasažas tikrai nėra geriausia ką jūs parašėte. Šiek tiek gėda dėl jūsų, bet kadangi liepėte nesirūpinti jūsų reputacija tai tiek to. Tik atkreipsiu dėmesį, kad mano ankstesniame komentare nebuvo nieko, kas galėtų sukelti šį jūsų pyktį. Kurioje vietoje aš buvau nepakantus kitai nuomonei?
      „Beje, tos nuorodos ir pateikiamos tik tam, kad tiems atitrūkusiems nuo realybės vėliau galima būtų per daug nesistengiant priminti faktus. Nors, tiesą pasakius, tai nėra būtina, nes tokiems kaip tamsta faktai juk visai nerūpi, ar ne?“
      Šis jūsų sakinys parodo, kad visiškai nesupratote ką aš rašau. Tai yra arba dėl pykčio užliejančio smegenis kai skaitote mano komentarus arba dėl teksto suvokimo problemų. Aš teigiu, kad visi šie faktai kuriuose Užkalnis paminėjo Račą yra VISIŠKAI NESVARBŪS. Jie niekam neįdomūs. Jų niekam nereikia priminti. Realybė, kurioje Užkalnis kažką rašinėja apie Račą yra NIEKAS.

      „Beje, nepaisant aukščiau išvardytų tamstos savybių mane vis dar žavi tamstos gebėjimas skirstyti žmones į vertus ir nevertus, įtakingus ir neįtakingus. “
      Mane vis dar žavi jūsų sugebėjimas nesuvokti. Tarsi koks geležinis kuolas įsmeigtas į atitinkamą smegenų vietą. Bet juk jums nesvarbu kas iš tikro sakoma? Jums svarbiausia, kad žmogus blogas vien todėl, kad jis blogas?

     • Valentinas

      Suintrigavo Artūro pateiktas durnelio apibrėžimas:
      „(ne durnius, nes “durnius” astpindi proto būseną, o “durnelis” – sugebėjimą naudotis protu“
      Turint galvoje tokį apibrėžimą išspręskime uždavinį.
      Vienas nežinomasis – tai garsus žurnalistas, aštraus ir įžvalgaus proto, pagarsėjęs skambiais straipsniais, į kurio nuomonę atsižvelgia ir įsiklauso vyriausybės, seimo nariai. Taigi, šis nežinomasis stropiai fiksuoja kažkokio išsišokėlio, niekuo nepasižymėjusio žurnalisto pasisakymus apie nežinomąjį ir juos (užfiksavimus) viešai skelbia.
      Kitas nežinomasis – vidutinio proto, vidutinių gabumų vadybininkas raginantis pirmąjį nežinomąjį to (t.y. fiksavimo) nedaryti ir apskritai ignoruoti išsišokėlį žurnalistą.
      Kuris iš šių nežinomųjų yra „durnelis“ pagal Artūro pateiktą apibrėžimą?

     • Bobutė

      „Kuris iš šių nežinomųjų yra “durnelis” pagal Artūro pateiktą apibrėžimą?“ Valentinas.

      Man atrodo, kad abu…

     • bang

      „…kad abu…“

      Fiksuoju.

     • Genijus

      Toks jausmas, kad šis tinklaraštis pasiekė savo degradacijos dugną. Esu įsitikinęs – dideliam A. Užkalnio džiaugsmui. Potenciali paguoda – kadangi degraduoti nebėra kur, yra tikimybės, kad nuo šiol tinklaraštį skandins tik nepataisomi durneliai. Tokie kaip aš. O Artūras nuo beverčių tėvo Fiodoro lygio („sam durak“) įrašų ir komentarų grįš prie vertingų ir įdomių įrašų. Gi Valentinas neabejotinai iš nuobodaus zanūdos vėl atvirs į vieną geriausių visų laikų racas.lt komentatorių.
      Gal aš ir per didelis optimistas (durnelis), bet Lietuvos rinktinės žaidimas mane durnina ir optimizuoja vis labiau :)

     • Andrius

      padarė Račas („profesorius Priobraženskis“) eksperimentą – pabandė iš „šariko“ žmogų padaryti, kelis syk pagirdamas :)… Na bet prgimties juk nepakeisi – ir išaugo Valentukas iš „šariko“ į didelį „načalnik očistki Šarikov Poligraf Poliografovič“, kuris dabar jau nurodinėja Račui apie ką tas gali rašyti, o apie ką neturėtu :)… kuriems galima leisti reikštis jo blog’e, o kuriems ne – „nes durneliai neva“..:)….
      …O svarbiausia, kad tas Šarikovas jau ir savo „fan klubą“ pas Račą apturėjo – va, gerbiamas „nesvarbu“, matyt, „švonderio“ rolėje bus ? :)…
      … na, stebėsim kas bus toliau :)… kiek truks profesoriaus Preobraženskio kantrybė…

     • suomis

      Andriau, čia tu, kaip pirštu į akį.
      :DDDDDDDDDD

   • „Man kartais tikrai būna liūdna matant, kokie buki ir užsispyrę žmonės čia renkasi. Užsispyrę todėl, kad nenori matyti realybės ir viską mato taip, kaip nori matyti, o buki todėl, kad tą savo iškreiptą matymą pateikia kaip tikrovę ir po to dar daro toli siekiančias išvadas ir apibendrinimus.“ A.R.

    Nesuprantu kodėl Artūrui yra liūdna. Juk kas yra šiuo atveju realybė. Neįsiplečiant į pamaiviškus metafizinius svarstymus, galima teigti realybe esant tai, kad Artūras užfiksavo Užkalnio tekstą. Manau šią realybę mato ir pripažįsta visi komentatoriai. Tai matyti iš komentarų :)

 • sataniuga

  Na taip, iš tiesų provokuoja. Siūlau nekreipti dėmesio, jei įmanoma.

 • harlis

  „Nesvarbu’tei“: Idomu pasidare nuo kada gi 40meciai patapo „pagyvenusiais vyrais… Nebent Jus naudojates savo patirtimi, tada tik uzuojautos galeciau pareikshti.
  Moterys, siap jau nefiksuoja…jos masto, kuria ir galvoja. O fiksuoja viska bobos- jos fiksuoja kainas, modelius, stilius, daiktus ir vyru „daikciukus“ ir tt.

  „Sumite vyrai“.. hmm Na Andrius matyt greit numes svori jei tik nustos ikra su kiausiniais is ryto valgyti… o Racas kazkaip bent is nuotraukos visai neatrodo imites… labiau gal nustekentas…per didelis demesys Uzkalniui matyt jam atsiliepia i svori…
  O dalintis tai tikrai jie turi ka – viesaja erdve. Vienam ju kaip Marciulioniui, reikia kasdien ideti kruva darbo. Gi kitam kaip Saboniui- eina viskas kaip is pypkes.. matyt dar ir del to kad ikra valgo su kiausiniais…
  O Valentino negailekit… kilimelis tam ir yra prie duru (blog’o siuo atveju) kad i ji sluostytusi seimininkas,nesvarbu kuris siuo atveju…
  Jei p. Racas teiksis istrinti komentara, , kopija pasiusim ikros myletojo „blogan“ … vis siokia tokia nauda bus… Gero artejancio ir rudenejancio savaitgalio Jums visiems ,rasantiems ir komentuojantiems.

  • nesvarbu

   harli,esate labai piktas burtininkas.Valentino sielą apgyvendinote kilimėlyje prie durų. Aš ne toks karštas šalininkas panpsichizmo (pažiūros, kad visa kas turi sielą, net ir šaldytuvas)kaip tamsta, tačiau manau, kad Valentinas, racas.lt rūmuose, yra ne „kilimėlis prie durų“,o gražiausia menė su ant sienų kabančiais paveikslais, kurių kiekvienas keliolika kartų brangesnis už pačius rūmus.Nebūsiu tokiu pat piktu burtininku ir nepradėsiu žvalgytis po tų rūmų WC, kad rasti tinkamą daiktą įkūnyti pačio sielą:)

 • Gintautas

  Užkalnio komentaras atspindi jo ligotą sielą. Liūdesį kelia tik tai, kad dalis žmonių juos su džiugesiu skaito ir rankutėm ploja „va, kaip U. mane gražiai apspjaudė, super!“…

 • Kas man pasakys: kuo skiriasi rašytojas nuo žurnalisto? Kas ką besakytų ar manytų, bet Užkalnis tėra rašytojas. Rašo tikrai pakankamai įtikinamai. Bet tuose konkrečiuose tekstuose yra pernelyg daug loginių (beje, ir ne tik) klaidų… Kas išvis išleidžia tokius tekstus į eterį?

 • AJ

  Vaikų darželis..

 • saulius

  vakar per BTV rodė gruzijos talentų konkursą, kurio viena iš vedėjų buvo mūsiškė Jurkutė, o tarp dalyvių Vilija su Onute. Renginys vyko gruzinų ir anglų kalbomis, tad vertimas Užkuraičio stiliaus, matyt, buvo neišvengiamas. Visą vakarą juokiausi iš to vertėjo kiekvieno žodžio iki ašarų.

  Kol galiausiai išgirdau: su mumis buvo Andrius Užkalnis (:

  • Žiūrėjot laidą iki pabaigos, juokėtės, buvo linksma, tarpuose neperjungdavot: mano tikslas pasiektas. Už tai man BTV ir moka. Ačiū, kad buvote su mumis.

   • Trakimas

    Ūžkalnis yra „žaismingas“ per „sukąstus dantis“.Kodėl?Nes gerb.Artūras yra lieknas ir lengvas-tiek fiziškai,o todėl ir dvasiškai.Nuo taukų dūstantis Užkalnis neįtikina.Užkalnis neįtikina.

    • Valentinas

     Jei nesunku, įdėk kur nors savo pilvo preso nuotrauką. Skaitytojai įvertins tavo įtikinamumą.

     • Trakimas

      OK:)Kur dėti:)?

     • Trakimas

      Valentinai,Tu -nepataikei:)Nors man -virš 40,tačiau aš sunkiai dirbu,todėl neturiu pilvo:)Tiesiog Tavo kubiloidiški stereotipai -netinka mano konkrečiam atvejui.Šie kubiloidiški stereotipai netinka ir kitiems šimtams tūkstančių atvejų.Tiesiog jūsų partijos člienų smegenys tiek neneša,kad kitus žmones laikytumėte bent sau lygiais:))))))))

     • Trakimas

      O gal Tamstai,Valentinai,nufotografuoti mano darbdavį?Jis tai tikrai gražiai atrodo-toks neriebus,tačiau gerai įmitęs bekonas:)Ne tešlius,tačiau virš raumenuko turi stangrų riebalų sluoksnį:)

     • Valentinas

      Trakimai, tai, kad tu neturi pilvo apie tave byloja labai teigiamai. Nuo šiol laikysiu tavo pasisakymus įtikinamais.

     • Trakimas

      Taip,Valentinai.Kai žmones imsi vertinti ne pagal savo vizualius įspūdžius-manysiu,kad pagaliau subrendai.:)

     • Trakimas

      Situaciją tarp darbavio ir many apibūdinčiau kaip nedrąsių įsimylėjėlių būseną;)Akivaizdžias mano ir Co klaidas darbdavys akivaizdžiai užglaisto dėl mūsų hebros nešamos naudos.Tačiau aš esu sąžiningas žmogus ir atvirai pripažįstu visokius promachus bei neapsižiūrėjimus.:)Tuomet mes meiliai žiūrim vienas į kitą(aš -į darbdavį,o jis-į mane) ir tarsi norėtume lytiškai pasantykiauti,kad viskas būtų gerai:)O bet tayčiau-negalime-esame vyrai,kurie yra kieti,stangrūs,nuožmūs.Žemė sukasi dėl to,kad mes esame,Valentinai:)))

     • Trakimas

      O bet tačiau.Savo plikę aš skutu pas tokią super kirpėją,kurią esu numatęs „merginti“:)Nu man ji labai patinka:)Kažkokia pusiau ruskė ar lenkė,tačiau labai žavi moteriška:)Bandysiu,Valentinai,jai makaronus kabinti dėl bendro Kubilistano CCP valstybės politikos reikalo.Tegyvuoja tautų draugystė.:)

     • Trakimas

      Manai,Valentinai,kad ji man neduos?Nu ir tegu neduoda:)Pasėdėsim kokioj kavinėj-išgersim vyno-pabendrausim.Kontaktą užmegsim:)Smagu bus.:)))))

     • Valentinas

      Šiandien prieš pat krepšinį ikiuke vienas toks maždaug 48 metų amžiaus vyriškis pirko 0,2 šnapso ir bandė merginti jaunesnę (maždaug 40 m.) kasininkę. 0,2 jam tereikėjo „užfiksuoti“ savo būseną, kurios dėka jis siūlė kasininkę pabučiuoti, o iš manęs ieškojo supratingumo ir palaikymo sakydamas „juk reikia kažkada išgerti ar ne?“. Jis neturėjo pilvo. Ten buvai tu?

     • Trakimas

      Ne ,Valentinai.Moteris aš myliu,todėl jomis nesinaudoju.Jei kurią kabinu-tai iš visos širdies:)Aš nieko nenoriu apgauti-toks mat sąžiningas esu:)Gal kada sutiksiu ir panašią moteriškę?:)O tu- Kowianckas budulis.Turi kažkokį iškrypusį realybės vaizdą ir laikaisi jo:)Užjaučiu tave,kaip ir Užkalnį:)

     • Valentinas

      Kawianski buduliai nušvilpė Kubilių. Manęs tarp jų nebuvo, bet buvai tu :)

     • Trakimas

      Ne,vALENTINAI.Tu explotuoji paruoštą ideologinę konstrukciją-dėl ko tamstai visai nereikia galvoti-gavai savo bapkes iš paviano Valentinavičiaus-ir atidirbk.:)

     • Trakimas

      O aš transliuoju originalų produktą:)Jis neturi paklausos dėl suprantamų priežasčių,tačiau tokia jug yra realybė:)Gal kas „užkibs“?Nemanau,aisku,bet vis viena transliuoju dėl to,kad esu gyvas:)))))Supratai mane,Valentinai?:)

     • Valentinas

      Iki vakar tavo komentarai galėjo būti laikomi kvailais paistalais. Tačiau, vakar paaiškėjo, kad tu NETURI PILVO! Dabar tavo komentarai skaitosi įtikinamai.

     • Trakimas

      Och tu,Valentinai:)))))………Matau,kad nesi kvailas.Tavo postai stebina ir tonizuoja:)Tačiau mes niekada nedraugausim.
      Niekada.

     • Trakimas

      Jei kirpėja man pasakys „ne“-neisiu kartis:)Tiesiog tai bus mano nevykusių merginimo veiksmų rezultatas:)Praloš ji-ania,Valentinai:))))?

     • Valentinas

      Trakimai,
      Aš sutinku būti tavo asmeninės sėkmės konsultantas, bet ne už dyką. Už sėkmę reikės susimokėti.

     • Trakimas

      Ačiū,Valentinai:)Tačiau tu nežinai,ko man reikia „asmeninei sėkmei“.Nebūtum geras konsultantas.:)

   • zeroground

    BTV moka? O tai yra tikra naujiena.

 • Eimantas

  Nesuprantu, kurioje vietoje uzkliuvo Uzkalnis?

  Nors valstybe ir nesugeba susitvarkyti su atrakcionu parku, taciau dienrasciai apie tai nuolat informuoja (vaiku neturiu, bet puikiai zinojau, kad jie stovi nelegaliai). Mazu maziausia atrodo kvaila leisti ten savo vaikus, o po to verkti, kad taip nutiko.

  Valstybe visais visada nepasirupins, kartais tenka ir paciam makaule pasukti.

  Kaip sakoma, kokie pilieciai tokia ir valstybe (arba atvirksciai)…

 • Trakimas

  „Fiksuoju“ išsigimūsį brandų otkatinį kubilizmą:
  „Pasirodo, pats G.Kazakevičius vadovavo darbo grupei, kuri nusprendė, kuriems Vyriausybės valdininkams ir į kurį pasaulio kraštą vykti semtis patirties pagal specialią Europos pinigais finansuojamą programą.

  Taigi šiuo atveju ponas ne tik pats sau muziką užsakė, bet ir šauniai pašoko.

  Negana to, šis iškalbingas faktas galutinai patvirtino, kad su įprastu pasipūtimu dėl šio skandalo buvusią valdžią kaltinęs A.Kubilius MELAVO.

  Priminus, kad pats D.Matulionis reikalavo programos pinigus administruojančios Europos socialinio fondo agentūros pritarti papildomai kelionei į Naująją Zelandiją, visas vaizdas – lyg ant delno: tiek premjeras, tiek jo dvariškiai atrodo nekaip.“
  Valentinai,nemanai,kad būtent Tu ir tavo Kubilius yra „durneliai“?:))))

  • Valentinas

   Kubilius yra ne mano. Visa ši istorija eskaluojama taip neprofesionaliai, kad man net gėda už profesionalius antikubilistus, o ir tuo pačiu žurnalistus.

   • Trakimas

    O aš manau,kad būtent ši istorija ir atskleidžia visą otkatinio kubilizmo esmę.:)TS-LKD „člienai“ juk vagia tik dėl to,kad visi taip darė ir darys.:)O kuom jie(partijos člienai) blogesni?Kišeninis Tamkevičius atleis nuodėmes ir prieš Dievą visa Kubiliaus kariauna atrodys švari:)

 • Skeptikas

  Toks dėmesys vienas kitam paaiškinamas tik meile arba neapykanta. Kaip žinia, meilę nuo neapykantos skiria tik vienas žingsnis… Kadangi į meilę lyg ir nepanašu, tai nežinau tiksliai, ko nepasidalino šiedu blogeriai. Įtariu, kad tiesiog pavydi vienas kitam tų savybių, kurių patys neturi. Akivaizdu, kad A.Račas niekada nesugebės apie rimtus dalykus rašyti tokiu lengvu, žaismingu, pagaunančiu ir maloniai skaitomu stiliumi, kaip A.Užkalnis. A.Račo tekstų skaitymas iš esmės visada yra darbas, o A.Užkalnio – poilsis. Gal to A.Račas ir pavydi… Antra vertus, A.Užkalniui vargu ar prieinamas A.Račo sausas dalykinis stilius. Aišku, A.Užkalnis pavydi ne jo, tik nežinau ko. Gal naujienų agentūros direktoriaus pareigų, solidaus apžvalgininko reputacijos? Nepavydėtų – nekreiptų vienas į kitą dėmesio.

 • nesvarbu

  Skeptike, jūs geras žmogus, tačiau labai prastas psichologas. Įtariu, kad gyvenime dažnai nukenčiate nuo blogų žmonių dėl savo naivumo.

 • Kęstutis

  Dar kartą fiksuoju: „skambi frazė iš JAV prezidento lūpų pasigirdo po 2011 rugsėjo 11-osios įvykių“. Lietrytis jau žino kas bus 2011 rugsėjo 11. Šaltinis: http://www.lrytas.lt/-13155966211315062186-buv%C4%99s-jav-gynybos-sekretorius-d-rumsfeldas-sakiau-g-w-bushui-nevadinti-to-karu-su-terorizmu.htm

 • Krepofobas

  Aš jautriai pergyvenu, nes visa šita istorija su olandų atrakcijonais yra tipiška šiems laikams antiverslininkiška isterija. Spauda savaičių savaites varo vienpusišką informacją ir užkeikimus, o vietos korumpuoto veido valdininkai stumia savo „reikalą“ naudodamiesi sveiku žurnalistų nacionalizmu. Nacionalizmas visada palankus korupcijai.
  Kaip suprantu, įvairių partijų valdininkai ujo tuos olandus iš Palangos metų metus. Kodėl? Todėl, kad nebuvo pakankamaj „vasj vasj“?
  Tie atrakcijonai pasirodė gana saugūs, net avarijos atveju niekas daug nenukentėjo. Na nebent patyrė traumą, kuri JAV vadinasi „Being near collision stress disorder“..
  Kas tas savivaldybės leidimas kaip legitimumo pagrindas? Prie kiekviano gyvenimo fakto prišriubuokim leidimą, o tada kovokim prieš korupciją.
  Myliu Palangą, bet nesimpatizuoju Palangos gyventojams, nes pats toks esu. Gal yra toks dėsnis, kad blogiausi išsirenka ne geriausius, o blogiausius?
  Jei olandai griš kitais metais, gerai; žinos kam susimokėti. Jei negriš, dar geriau; Jonas užims jų vietą.

  • suomis

   O kas, jei tie, nelaimingi, vaikai būtų mirę, tu durneli, taip pat, tokį patį šūdą būtum malęs. O juk jiems, iki mirties buvo labai nedaug likę. Taigi, dunduk, prieš kažką vapėdamas – pakrutink smegenis. Tiems olandams reikia tokią baudą įkalti, kad užmirštų kelią į šią pusę. O taip pat ir Palangos valdininkam, už pareigų neatlikimą.

 • Kęstutis

  Pilnai pritariu: „…nes niekas pas juos nebeis. O jei eis, tai reiškia, dar nepakankamai papurtė.“ Ir dar: Artūrai, negi Tau Andrius valgyt duoda, kad Tu negali be jo? Jau darosi čia nuobodoka…

 • Trakimas

  Kubilizmas po truputį žlunga.Tą fiksuoja daugelis:“Premjero Andriaus Kubiliaus užmojis ištraukti milijardą litų iš šešėlinės ekonomikos subliuško kaip muilo burbulas. Tai vakar pripažino finansų ministrė Ingrida Šimonytė, išsigynusi, kad jos vadovaujama ministerija prisidėjo prie šios tautosakos kūrimo.“

  • Gintautas

   Trakimai, rašai, kad tik rašyti. Kubilius kaltas, kad „verslininkai“ slepia mokesčius? Kad moka atlyginimus vokeliuose? Kubilius kaltas, kad rūkai kontrabandą ir piliesi baltarusišką dyzeliną? Dar parašyk, kad „nereikėjo taip užkelti mokesčių“ ir „praskolinti Lietuvos“ – bus pilnas komplektas įžvalgų.

   • Jonas III

    Kubilius kaltas ne kaip žmogus, o kaip valdžiažmogis. Ko „per kraują“ lįsti į valdžią, jeigu nežinai ką daryti. Ta pastaba liečia ir kitus partinius.

    • nerijus

     Nekaltas nei Kubilius, nei Kirkilas (jie tik vykdytojai), o kalta aplinka ir jų aplinkos įgeidžiai.
     Visiškai sutinku su Jonu III.

    • Fredis*

     Kubilius nei minutei neleido suabejoti, kad jis, partija ir koalicija neturi tikslų ir nežino kaip juos pasiekti. Iš kur tokios žinios?
     Problemos yra maždaug tokio sudėtingumo laipsnio kaip pusfinalyje lietuviams įveikti ispanus, tačiau tai nereiškia, kad iš anksto pasiduosime ir nestosime į kovą.
     Žiūrovus galima skirstyti į dvi grupes: į amžinai niurzgiančius pesimistus ir tikinčius pergale, gražia, garbinga kova. Svarbiausia tikėti sėkme ir kantriai kiekvieną dirbti.
     Mus tikrai pasiseks, turi pasisekti!

     • Jonas III

      Per 20+ metų žinojimo teigimas ne visus tenkina. Kiti norėtų ir rezultato.

     • Fredis*

      Klaidingas veikimo būdas – laukimas kol valdžia patenkins. Apskritai demokratijoje valdžia yra patys piliečiai. Piliečiai išsirenka savo atstovus į Seimą, savo rinktiems atstovams suformuluoja uždavinius ir kontroliuoja kaip uždaviniai vykdomi.

     • Jonas III

      Piliečiai tai šviesiai tiesiai sako (nemeluoja), kad nežino ką daryti ir emigruoja.

     • Fredis*

      Vykti dirbti ten kur už darbą moka daugiau, tačiau tuo pačiu ir pragyvenimas yra brangesnis – yra žinojimas ką daryti, o ne nežinojimas.

     • nerijus

      Fredi*

      Nepūdrink smegenėliu jaunuomenei :DDD
      Gyvenimas brangesnis?.. :DDD
      Kai gauni tūkstantį svarų ar eurų ir gali susimokėti mokesčius, pirkti maistą ir negalvoti, ir dar, kai tau lieka keli šimtai, tai tikrai yra „blogiau“ gyventi nei čia- Lietuvoje.

      Gal jau pailsėk nuo vaizduoklio, nes jau privarvėjo į maigylę ir nesispaudo kai kurie klavišai.
      Kiek tamstai, kaip ir Valentinui (Julijai) moka už briedo skleidimą ir eterio teršima iš LLRI ar TS- LKD kasos?..Ar moka?..

     • Fredis*

      „Gali … pirkti maistą ir negalvoti“ nerijus
      Nerijau, galvoti reikia visur ir visada, ypač perkant, pavyzdžiui butą kainų pakilimo piko metu paėmus paskolą.

    • Gintautas

     Jonai III-iasis, mano komentaras buvo ne apie krizės suvaldymo planą, o apie konkrečią, su šešėline ekonomika susijusią, situaciją. Ar blogai, kad siekiama prispausti tuos, kurie iš savo bendrapiliečių vagia nemokėdami mokesčių? Sutinku, planas suveikė tik 30%, bet ir 300 mln. papildomai į biudžetą nėra blogai, tiesa?

     • Jonas III

      Sutinku su jūsų nuomone, bet žymiai didesnę problemą matau Europos ir valstybės (jau surinktų mokesčių) įsisavinime. O tą sritį aktyviau liesti vengiama.

   • Trakimas

    Būtent taip-dėl viso to kaltas asmeniškai Kubilius,nes jis tokią padėtį sukūrė ir toleruoja.Visuomenė pūva nuo viršūnių.Dvokas po trijų TS-LKD valdymo metų-neišpasakytas.

    • Valentinas

     Aha, vagys ir sukčiai nekalti. Kubilius kaltas.

     • nesvarbu

      Аha, nekalti.
      Todėl nuo šiol įkalinimo įstaigose bus taip:“Kad aplinka būtų šviesesnė, kabinetuose, koridoriuose, pasivaikščiojimo kiemeliuose netrūks gėlių ir spalvingų piešinių“.(Živilė Mikėnaitė,pirmoji moteris Lietuvoje vadovaujanti įkalinimo įstaigai).

     • Trakimas

      Kubilius ir yra pats svarbiausias vagis ir sukčius,Valentinai:)

    • Gintautas

     Kurią padėtį Kubilius sukūrė?? JAV nekilnojamojo turto krizę? Lehman Bros. bankrotą? Kubilius uždarė mūsų eksportuojančioms kompanijoms Vakarų Europos rinkas? O gal liepė mokesčių visiems nemokėti? Kažkaip net ir sąmokslo teorijoms per daug. Taip, Kubiliaus vyriausybė ne viską padarė idealiai, vis dar nėra užkamšytos kai kurios landos mokesčių sistemoje, renovacija nepajudėjo iš vietos ir pan. Bet esminė Kubiliaus vyriausybės reitingų problema yra tai, kad porą mėnesių per anksti jie į valdžią atėjo – tuo metu dar ne visi suprato kokia tragiška yra situacija ir siekis mažinti biudžeto deficitą siejamas ne su būtinybe, o su konkrečiu premjeru.

     • Trakimas

      Lietuvoje yra kažkoks Lehman Bros?Kuo dėta užjūrio kompanija ir krizė Lietuvoje:)?Lietuvoje krizę sukėlė KUBILIAUS veiksmai ,kai jo naktinių sapnų dėka BVP buvo sąmoningai nusmukdytas 20 procentų.Už tokius „bairus“ normalioje šaly Kubilius ir jo gauja jau sėdėtų belangėje …

     • Trakimas

      Kubilius sąmoningai naikina ir SODRą,o tuo pačiu ir milijono Lietuvos pensininkų ateitį:
      „Vertybinių popierių komisija (VPK) pranešė, kad rugpjūtį vidutinė svertinė II pakopos pensijų fondų vieneto vertė sumažėjo 2,84 proc., o III pakopos – 6 proc.

      Pasak VPK, neigiamus II ir III pakopų pensijų fondų vieneto vertės pokyčius lėmė prastėjantys pasaulio ekonomikų rodikliai, vis dar neišspręstos Europos šalių skolos problemos ir neaiški situacija dėl JAV skolos.

      Didžiausią neigiamą pokytį rugpjūčio mėnesį fiksavo patys rizikingiausi – akcijų pensijų fondai, kurių vidutinė svertinė vieneto vertė vidutiniškai sumažėjo 8,17 proc. Vidutinės akcijų dalies pensijų fondų vieneto vertė vidutiniškai sumažėjo 3,74 proc., mažos akcijų dalies – 1,35 proc. Konservatyvaus investavimo II pakopos pensijų fondai atsilaikė prieš neigiamas tendencijas ir ūgtelėjo 0,56 proc.

      Žiniatinklio http://www.2g.lt duomenimis, nuo pensijų kaupimo privačiuose fonduose pradžios jiems valstybinis draudimo fondas „Sodra“ pervedė 3,6 mlrd. litų, o šiandien būsimiems pensininkams yra sukaupta 250,6 mln. litų. Kitaip tariant, vos po 250 litų kiekvienam Lietuvoje gyvenančiam pensininkui.“

     • romas

      „…sapnų dėka BVP buvo sąmoningai nusmukdytas…“ :D

     • suomis

      Trakimai, nejaugi Lietuvoje yra milijonas pensininkų? :)

     • Gintautas

      Trakimai, gal Tamsta apie ekonomiką daugiau neberašyk. Nes jei Tamstos teiginius perkeltume į geografijos sferą, tai gautume, kad Žemė yra plokščia, o ją laiko keturi drambliai stovintys ant banginio.
      Beje, ir aš pažadu šioje temoje neberašyti, nes pamačiau, kad jos raktažodis yra „dundukai“ :)

     • Trakimas

      Lenkijos kažkodėl jokia krizė nepaveikė.Lenkija Kubiliaus sukeltos krizės Lietuvoje metu-kilo:)Nedaug,bet-kilo.Lenkijos jokios stichijos nepaveikė,nes lenkai turi daug intelektualių pajėgų ir dundukai ten svarbių sprendimų nepriiminėja:)

     • Trakimas

      Suomi,oficialiais duomenimis,Lietuvoje yra daugiau,nei milijonas pensininkų.

     • Trakimas

      Beje,Kubilius milijardo iš šešėlio taip ir neištraukė,tačiau sugebėjo sužlugdyti tūkstančius smulkių verslų ir atimti duoną iš dešimčių tūkstančių žmonių..:)Dar galiu priminti,kad pasiskolino dvidešimt milijardų už kosmines palūkanas:) Manau,kad šita konservatorių gauja padarė didesnius nusikaltimus ,nei sovietai savo laiku.

     • suomis

      Keista. Išeinama, į pensiją, pakankamai vėlai o gyvenimo trukme lietuviai ženkliai atsilieka nuo kitų šalių???????????????
      Bet sutinku su ta jūsų komentaro dalimi, kad Kubilius proteguoja privačius pensijų fondus o tiksliau, tų fondų administratorius.

 • ddd

  Keliaujat į paksisto tinklalapį ir siekiate, kažkokių proto aukštumų :) Žmogus PAKSU PATIKĖJO, ką čia dar galima bepridurti?

  • Auksinis kardas

   Pradžiai reikėtų patikėti tamsta.

 • bang

  Nėra ko miegoti, jau vėl reikia fiksuoti.

 • kiaule

  Kas prieina prie Užkalnio FB, gali fiksuoti, kad šis paveikslas jau Užkalnio desktope įtaisytas… Varge vargeli….

 • Gintautas

  Suomi, gal fakais geriau rasyti- butent sita vyriausybe sumazino privatiems pensiju fondams pervedama procenta. Tai apie kokias Kubiliaus protekcijas kalbate? :)

  • Gintautas

   atsiprašau, ne „fakais“, bet „faktais“ (štai kas atsitinka, kai komentuoji iš telefono).

 • Jooo ir pavadinimas jo Račintojėlis.Nesibaigs čia gražiuoju.

 • Fredis*

  Fiksavimui tinkantis smagus feljetonas apie nūdieną įžanginėje-konstatuojamoje straipsnio dalyje. http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/article.php?id=49673462
  Išvados ir reziumė – pralenkiančios laiką !

  • bang

   Utopinis rašinėlis, išvadomis pralenkiantis laiką taip pat kaip Ostapo fantazijos apie Vasiukus. Siūlo išlydžius granioną stakaną iš jo išlieti auksinę taurę. Visai neseniai nesuprato žodžių junginio „žmonių valstybė“, o dabar – „valstybė – žmonėms“, „pirmiau žmogus, po to valstybė“, „politikas turi tarnauti ir atstovauti žmogui“ – jau nebeklausinėja, kodėl ne beždžionėms. Mano reziumė – rašo, kad tik rašyti. Ir kuo mandriau. Nenuoseklus. Pats pasiklysta savo teiginiuose.

 • Fredis*
  • bang

   Bet ten nieko apie AR. Ar pražiopsojau ?

  • Rytis I

   Kiekvienas žąsinėlis nori būti savo laikmečio lakštingala. Salomėja su „Pėdos smėly“, Paleckis su „Žingsniai smėly“, na ir p. Andrius su savo smėliu, nebepamenu, kaip ten..