Citata #398 Seimo pirmininkės patarėjas apie tai, ką gali musulmonai

Seimo pirmininkės patarėjas E.Rumbutis paaiškina, kodėl buvo verta važiuoti į Indoneziją:

Sužinojome, kad ir musulmonai gali mėginti kurti demokratiją, ir jiems visai neblogai sekasi

…Gal E.Rumbučiui reikėtų nuvažiuoti į Baltarusiją?

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • Stogas

  Kregzdutes ant tiek neissilavinusios kad reikia stazuotis siustis i Indonezija, Indija, Balio salas… Kuo tupesnis partijos atstovas to toliau skrenda mokytis. Krize pensininkams, o valdinikams kaip buvo balius maro metu taip ir lieka. Kad ir Ministras pirmininkas – 3k nuoma menesiui 10 klt. Tuo tarpu namu nuoma nors vezimu vezk uz 3-4 klt men. Gi neuzsavus skrenda , mokos ar nuomuojasi.! Kuom politika skiriasi nuo prostitucijos ?

  • varnelė

   gali pagalvot, kad raudoni balionai elgėsi kitaip- niekur neskraidė, bakūžėse gyveno, patys už tas bakūžes mokėjo, karučiais, o ne 5-6 iksais važinėjosi, ir tik triūsė triūsė tėvynės beigi tautiečių labui, vis nepamiršdami patriūbyti, kad krizės nėra i nebus…Beje, „ant kiek“ tos kregždutės turėtų būti, tamstos manymu, išsilavinusios? klausimėlis tamstai- „ant kiek “ tamsta išsilavinęs ?

   • Stogas

    Miela varnele,

    As tau rekomenduociau, jei galima, lyginti su naciais, tai tada palyginamasis objektas atrodys Sventa mergele. Esme paprasciausiai , ne ta nei ana partija neturi morales. Kad ir jusu Kupcinkas- dalyvaudavo kovo 11 minejimuose ir imdavo uz tai alga arba uz savanoriska talka svarinat miesta ir pjarinantis pries kameras.
    Zinai, koks as buciau neisilavines, tupas, as ekonomikos ziniu gilinimuisi pasiimciau kursus Vilniuje, o ne Indonezijoje ar Kipro saluose. Juk ir tu supranti, kad cia politis turizmas.

    • varnelė

     mielas stoge,
     na niekaip negaliu sutikti, kad Kupčinskas mano, niekaip…Aš jo neėmiau, nepaveldėjau, niekas man jo nedovanojo. Taigi jis tiek pat mano, kiek ir tamstos. O kad abi partijos moralės neturi, tas tiesa, manyčiau, kad nė viena iš Lietuvoj susibėgusių šaikų, vadinamų partijomis, tos moralės neturi. Per daug geri mokytojai buvo, kaip rusai pasakytų „chorošie učitelia byli“. Viską, įskaitant ir supratimą apie moralę, sėkmingai paveldėjom iš raudonų balionų ir musmirių. Tos pačios skrybėliuotos musmirės tribūnose gegužės 1-ąją baltom rankelėm mojavo, sėkmingai tos pačios mojuoja ir šiandien. Liūdna, bet possovietikuose visur tas pats turbūt…

 • azartas

  O kiek visokių įstaigėlių vadovų pakeliavo po egzotiškas šalis… Ir jau daug metų tai vyksta, tik matyt per mažos jų kėdės, tai nekliūva žiniasklaidai.

 • Ricardas

  As siulau musu valdzios vyrams nuvaziuoti i Bangladesa.Pasisemtu patirties,kaip valdyti Lietuvos zmogeliukus

 • nerijus

  Ką gali Kupčinskas:

 • Sejanus

  Mėginti ir lietuviai gali…

 • nesvarbu

  Jei jau apie musulmonus, tai šiandien 9/11 metinės.Užuojauta ir amžina pagarba visiems žuvusiems.
  Beje,dėl 9/11 įvykių mūšiai vyksta iki šiol.Ir ne tik kovos su terorizmu fronte.Bet ir teisiniai civiliniai.Čia daugiau pasižymi jau ne musulmonai.Toks žydas Laris Silversteinas, kuris likus keliems mėnesiams iki 9/11, išsinuomojo nugriautus WTC bokštus ir nuo teroristinio akto apdraudė juos keliems milijardams JAV dolerių, padavė į teismą visus iš eilės-pradedant draudikais,bei aviakompanijas, kurių lėktuvai rėžėsi į bokštus, oro uostus iš kurių kilo tie orlaiviai, ir baigiant oro uostų saugumo tarnybomis, kurios skenavo teroristus prieš jiems patenkant į orlaivius. Ir šiais metais vien iš oro uostų saugumo tarnybų jau prisiteisė šešis milijardus litų. Įdomi to Lario byla su draudikais.Jo advokatai įrodinėjo, kad teroristinių aktų buvo du (kadangi į pastatus rėžėsi du orlaiviai), tad ir draudimo išmoka privalo būti dviguba.Nors per keletą metų bylinėjimosi to pilnai įrodyti nepavyko, tačiau ir teismai abejojo, todėl dėl viso ko milijardą JAV dolerių prie pagrindinės draudimo išmokos pridėjo…