Tik fiksuoju

Manęs gana dažnai klausinėja, kodėl aš skiriu tek dėmesio vienai personai.

Aš vis atsakau, kad reaguoju tik tada, kai man atrodo, kai reikia.

Dabar, atostogų vidury, pirmą kartą su normaliu interneto ryšiu, fiksuoju:

http://www.lrytas.lt/-13123441891311364550-lietuva-tikri-vakarai-kalb%C4%97ti-apie-pakantum%C4%85-mes-taip-pat-nebegalime.htm

http://www.lrytas.lt/-13146091521314229252-lrytas-lt-buvo-mano-vienai-dienai-bet-vis-tiek-buvo-nuostabu.htm

Tik tam, kad paskui mažiau būtų klausimų.

Na gerai – dar ir todėl, kad džiugu žinoti, kad tave nuolat skaito pats lrytas.lt redaktorius.

Nors ir vienai dienai.

(6 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • aguona

  Lyg p. Račas pats neskaitytų to „pavojingo visuomenei“ asmens…

 • Valentinas

  Nelabai suprantama kodėl reikia fiksuoti Užkalnio straipsnį rašytą rugpjūčio 3 dieną. Taip pat, iš fakto, kad Užkalnis skaito ir pašiepia patį Račą visiškai neišplaukia būtinybė Račui kaip nors reaguoti į Užkalnį. Tiesa pasakius, Užkalnis specialiai provokuoja Račą siekiant išgauti iš jo eilinę neadekvačią komišką reakciją. Kai Račas eilinį kartą pasimauna ant provokacijos, Užkalnis su Valatka žvengia. Valentinas liūdi.

 • House

  „dundukų vadas“ hi hi hi :)

 • sataniuga

  Paranoja gali atsirasti kaip somatinių, neurologinių ir/arba psichinių ligų pasekmė. Tokių ligų pavyzdžiai:
  Alzhaimerio liga,
  Schizofrenija,
  Smegenų veiklos sutrikimai, sužalojimai, atsiradę dėl piktnaudžiavimo alkoholiu ar narkotikais.

  Pacientas jaučiasi persekiojamas. Paranoidinė asmenybė dažnai tvirtai tiki, kad kiti žmonės bet kokiomis priemonėmis siekia jį apgauti, įžeisti, sužaloti ar netgi užmušti. Žmogus dažnai tokius teiginius paremia „įrodymais“, kurie jam atrodo visiškai įtikinami, nors kitiems asmenims nieko nepasakantys. Tokie įsitikinimai gali būti kokios nors manijos požymiai. Paciento neįmanoma perkalbėti, kitų asmenų pateikiami racionalūs argumentai ir bandymai įtikinti neduoda jokių vaisingų rezultatų.

  Manija laikoma tik pagrindinės ligos simptomu, todėl sutrikimas gali būti pašalintas tik terapijos pagalba – psichoterapija, medikamentinis gydymas ar net operacijos.
  wiki

 • aušra maldeikienė

  GA, tiesą sakant skaitau Užkalnio tiek, kiek būna čia. Ir paskutiniu metu reikia prisiversti. Visai pritariu tiems, kurie sako, kad apie jį čia rašoma daugoka. Užkalnis nuobodokas: ne visai nuobodus, bet būtent nuobodokas. Kai skaitai, lyg ir juokas ima, lyg ir gali pritarti (arba ne), bet perskaitai — ir iškart neprisimeni, ką skaitei. Lyg jis norėtų būti paradoksalus, kaip koks W. Allenas, bet labai jau dirbtinai tuos paradoksus lipdo. Jie neseka iš teksto.

  • zeroground

   kur kas nuobodesnis voliojamas Račas vs Užkalnis, Užkalnis vs Račas. Nė vienas neturi ką nors protingo ta tema pasakyti tik kažkoks veblenimas ir poza prieš pozą..

 • Kęstutis

  Fiksuoju vieną iš lietryčio perliukų: „įtariama, kad vyras lytiškai santykiavo su ožka prieš jos VALIĄ.“ http://www.lrytas.lt/?data=20110831&id=kzn31_a6110831&sk_id=99&view=2

 • Šamanas

  Kaip visa tai primena smėlio dėžę vaikystėje – kieno bakstelėjimas bus paskutinis. Šiame žanre persvara ryškiai ne A.R. naudai.

 • bang

  Tipo dabar AU eilė fiksuoti šį AR įrašą.

 • Mano galva, jei vienas šios istorijos veikėjas geriau apsiribotų tam tikro rausvo iki dantų skausmo forumo dalyvių aprašinėjimais, kas jam daugmaž puikiai sekasi.

  Kai kuriomis temomis jo raštai primena moteriškės su 40-o dydžio kojomis bandymą vaikščioti su 36-o dydžio aukštakulniais bateliais: eiti lyg ir eina, bet iki grakščios eisenai toli. Kartais viena kita mintis būna taikli ir protinga, bet pakliedėjimų užtektinai.

 • Biesas

  Kad ir kaip nepritarčiau visiems šitiems asmeniškumams… Užkalnio veido išraiška kaskart man sakyte šį tą sako..

 • VG

  Nsupykit Artūrai, „kakutis – dundukas“ …. Čia jau jūs prilygote vienas kitam.

  Su visa pagarba…

 • Kažin, ar p. Užkalnis suvokia kuo žurnalistas skiriasi nuo rašytojo? Parašyta gražiai, netgi sklandžiai. Tik, va, žurnalistikos toje rašliavoje – nė kvapo… Greitai tokius informacinius-žurnalistinius leidinius, kurie išleidžia į eterį tokius „straipsnius“, reiks pervadinti į pradedančiųjų literatų leidinius… Filologijos ir žurnalistikos lektoriai turės iš kur parodyti kuo skiriasi žurnalistika nuo kūrybos. Tikėtina, kad ne visų universitetų…

 • Fredis*

  „Lietuva tiesiogiai“ baigėsi. Stebina E.Jakilaitis. Pasikvietė į studiją K.Brazauskienę ir dar laidos metu sugebėjo susijungti su Pylimėliais. Turbūt dvidešimtoje vietoje yra ponios pasitraukimas iš V.Šustausko partijos ir Brazauskus užgriuvę palikimo tvarkymo rūpesčiai. Žurnalistai tampo našlę po savo laidas kaip bezdžionėlę ir kraunasi reitingus. Na, netaps ji jokia politike ir nepaklius į Seimą. Nepaklius.