Citata #85 Apibūdinti ES politiką Gruzijoje V.Landsbergiui prireikė rusų kalbos

Iš Europos Parlamento nario Vytauto Landsbergio pareiškimo „Apie Europos dalyko atspindį Gruzijoje“:

 

Artėjantis Nicos viršūnių susitikimas turėtų siųsti žinią. Kokią?

           

Labiausiai nuspėjama tokios ES žinios versija prieš ir po Nicos bus tokia:

Mes, Europiečiai, esame per silpni, kad su mumis rimtai skaitytųsi.

[….]

– Nežiūrėkite į mus rimtai, poniatno? Mūsų griežtos europietiškos pozicijos ir reikalavimai laikytis duoto žodžio galioja tik iki pirmadienio.

 

 

(8 balsų, vidurkis: 3,75 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Nežiūrėkite i V.Landsbergį rimtai, poniatno?

 • Anonimas

  sovsiem nieponiatno , kodėl tiek metų ponui profesoriui niekas nepasako, kad jo suvaidintu kietumi tiki tik jis pats bei jo ligota aplinka

 • Anonimas

  Tas žodis, ten net ir labai subtilią prasmę turintis. Čia jums ne Veselkos ar Bradausko aforizmas, išsprūstant kokiam (tikėtina, aiškaus lygio) sąmojui. Tas žodis ten sąmoningai įterptas; sarkastiškai ir sustiprintai jis išreiškia nuolankumą, pozicijos subliūškimą, o pats pareiškimas yra gana tikslus būsimojo komunikato vertimas…

 • Anonimas

  Dar sykį sakau – ne Landsbergiui etikos ir moralės normas svarstyti. (kam neaišku – žiūrėkit jo elgesį po V.Čepaičio demaskavimo, o taip gražiai lygino su V.Brantu……)

 • Anonimas

  Bet teisybę pasakė. Už tai Landsbergį ir gerbiu.

 • Anonimas

  Va kur smogus teisybe snekantis! gerbiu uz tai. daugiau tokiu kaip Landsbergis, maziau kaip racas. Jau geriau pavrtoti rusiska zodi ir teisybe sneketi, nei nesamones rasyti ir niekinti sau nepatinkancius zmones (primena vaiku darzeli) itin taisyklinga lietuviu kalba ir netgi su visais kableliais!