Citata #86 Aurimas nurodo skirtumą tarp Facebook ir one.lt

Šiandien atsidariau Facebook. Jų titulinis puslapis visas išmargintas JAV vėliavos motyvais, ir didelėm raidėm užrašyta “Today is Election Day. Have you voted yet?”. Net labai stipriai užsimerkęs negaliu įsivaizduoti One.lt darančio tą patį.

aurimas.eu

(23 balsų, vidurkis: 4,43 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Taikliai. Socialinius poreikius galima tenkinti, o galima tik šuleriauti, vaidinant jų tenkinimą. Išvis, klausimas kiek greitos asmeninės naudos gali būti atsisakyta vardan naudos bendresnės ir didesnės, jis yra Lietuvai vienas svarbiausių, o atsakymų skurdas nenustoja dauginti nusivylimą.

 • Anonimas

  Tiesiog tai žymiai paprasčiau:esam tokia nyki provincija… Paskaitykit šiandien „Sostinėje“ jaunų žmonių apklausas gatvėje apie rinkimus JAV. Keturi gražūs ir jauni žmonės. Mpksleiviui-Amerika siejasi tik su genetiškai modifikuotu maistu, studentei(tautos žiedo atstovei)-rūpi tik jos užimtumas, bet ji žino, kad prezidentu tapo ne moteris, inžinieriui atrodo, kad, nors ir domėjosi rinkimais JAV, bet jis dar nežino ar tai jau įvyko…Vienintelė vertėja žinojo, net ką tą amerika išsirinko.Sutinku, kad tuo negalima remtis, mąstant apie visus. Bet vakar ryte, tuoj po rinkimų, radijo žinios šią naujieną pateikė kažkur viduryje transliacijios. Lyg tarp kitko. Nes svarbesnė žinia buvo apie konferenciją Vilniuje dėl narkotikų prevencijos.

 • Anonimas

  Labai geras komentaras, net visa straipsneli ilindau paskaityt. Facebook nesinaudoju bet naudojuos myspace, ne karta jie mane nustebino bandziau isivaizduot, bet kaip Aurimas sako net labai stipriai uzsimerkus neiseina.

 • Anonimas

  Nereikia pamiršti ir kitos pusės – rinkimai JAV yra vienas populiariausių realybės šou, ir nors pačių žmonių dėl to nesmerkiu – tokia mada palyginus visai sveikintina, tačiau visgi tai mada… Ar one.lt nepasielgtų taip pat Seimui sulaukiant tiek dėmesio iš jaunimo?

  Žinoma, galbūt facebook’o autoriai iš tiesų yra „socially aware“ – tuomet juos sveikinu.

 • Anonimas

  Prajuokino:D O jus esate uzsiregistrave one.lt svetaineje? jusu draugai? kas nors, kas butu pilnameciai? matyt, kad nelabai..:D todel nelyginkime facebook’o su one.lt , kuriame lankosi daugiausiai 11-16 amziaus vaikai:) na yra ir vyresniu nebrendylu, bet kazin ar tokie sugebetu nuspausti mygtuka ant nuorodos „balsuok“. Manau delfi.lt svetaine puikiai pasidarbavo..gaila to nesulaukeme kitose svetainesem tarkim alfoje:( soo sad

 • aš nebrendyla? gerbiamas Jonai, prašyčiau…
  one.lt užsiregistravau dar tais laikais, kai iš to tinklo buvo galima nemokamai siųsti SMS. net kai padarė mokamai, negaila 2 litų – kaina tokia pat, kaip ir siųsčiau ištelefono, tik paprasčiau klaviatūrą maigyti, nei vis mažėjančių mob.tel. mygtukus.
  taip, sutinku, one.lt yra daugybė jaunų žmonių (užtat sužinau, ką veikia mano dukterėčia ir jos klasiokai), bet jame taip pat apstu pilnamečių, kuriems socialinė reklama atlikti pilietinę pareigą būtų buvusi efektyvesnė, nei vargani stendai mieste (mačiau tik du, ir tie patys – su applyšusiais plakatais). imho, partijas reklamuojančios agentūros šiemet žadėto interneto segmento neišnaudojo…

 • Jonai, jei jau kalbėsim apie one.lt auditoriją, tai kalbėkim iš to, kaip ją mato one.lt vadovai: 72% yra vyresni nei 18 metų. Taip, tai gali būti netiesa, bet kadangi balsuoti ragintų tie patys vadovai, tai mums tik svarbu, ką jie patys tvirtina, o ne kaip yra iš tikrųjų.
  Bet esmė ne ta. Net jei one.lt tik 10% balsuoja, viskas, ko reikia – tai noras. Pvz. populiarų, ir imho popsovą, Slave blogą irgi skaito nemažai žmonių, kurie dar nebalsuoja. Bet jam tai įdėti tokio įrašo nesutrukdė

 • manau nelabai reikia ir lyginti.

  one ideja yra pavirsutiniska – pazinciu svetaine lietuvos zmonems. tuo tarpu facebook`as – milijardiniu investiciju socialinis tinklas, kuriam imponuoja ne tik kaip sudaryti didesni lankytoju srauta ir padidinti reklamos kainas, o visai kiti, platesni veiklos aspektai