Citata #81 G.Kirkilas apie…iš tikrųjų gal jau visai blogai jam?…

Nepaisant gausybės šmeižto, purvo ir juodųjų technologijų, kurios buvo išpiltas iš mūsų partijos, didele dalimi finansuojamas iš Rusijos pinigų ir užpykusių oligarchų, manau, kad socialdemokratai pasirodė gerai. […]Manau, kad visi oligarchai buvo prieš mus […] Mes tai jaučiame, kurios partijos [naudojo juodąsias technologijas]. Bet įrodyti ne taip lengva. Aš kas, seklys morka esu [kad įvardyčiau, kurios partijos]? Negaliu pasakyti, to, ko nežinau tvirtai ir negaliu įrodyti. Bet įsivaizduoju, kas tą daro, kas kuria visokius gandus, mitus įvairiausius.

alfa.lt

(14 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Jam tikrai visiskai blogai, bet cia desperatiskas … prisipazinimas, kaip suprantu? :) Juk viskas „buvo išpilta(s) iš mūsų partijos“… :)

 • Anonimas

  Panašu, jau visai blogai ;-)

  Bene jo kreivos strėlės laidomos link TPP – kur aš tai mačiau? :-)

  Vyras jau gali pradėti gailėtis, nelikęs antruoju asmeniu rikiuotėje, pasirodo tai ir buvo karjeros aukštuma. O ir Siaurusevičius bus pasirinkęs naktinį štabą daugkart klaidingai…

 • Anonimas

  Šiaip jau tamstos pateikta Kirkilo citata yra neteisinga – per Lietuvos radiją aiškiai nuskambėjo „kurios buvo išpiltos ANT mūsų partijos“.

 • Gediminas visada mąsto itin konstruktyviai ;)

 • Auksiniam kardui
  Klausykit, vieną kartą pasibraižykit žemėlapyje garsųjį Siauro maršrutą – „LrytoTV“ aitdarymas – LiCS rinkiminis štabas – LSDP rinkiminis štabas. Bet, žinoma, visiems norisi užsiciklinti ant socdemų. Kadangi administracinis resursas, kadangi valstybininkų sąmokslas, kadangi kitokie nusenusios bobutės nuo Meksikos pasienio paistalai apie Emiliano Zapatą :)
  Jeigu Siauras būtų užsibarikadavęs Revalio skydinėje? Istorija prarastų pusę savo pikantiškumo, ar ne? :)

 • Anonimas

  Cha, cha – Aidai, nesu toks intymus Siaurusevičiaus gerbėjas, paskaitau apie jį tik tai, kas plaukioja žiniasklaidos paviršiuje :-)

  Beje, nematau tame gėdos. Pristatyti jo maršrutą visapusiškai – objektyvios žiniasklaidos pareiga. Nepretenduoju į jūsų duoną, betgi ir nežadu pulti glėbyn bet kuriai priemonei pasišovusiai sureikšminti tokias žinias. Galiu tik užjausti tuos, kas vis dar mato LRT vado asmenyje deramą tokios įstaigos vadovą (turint omenyje visus galimus jo judesio trajektorijos pratęsimus).