Lietuviškasis „Playboy“: seksualiausia – daug pinigų

Na, ir vėl suklydau… Sakiau, kad lietuviškam verslui jau visai blogai, kad išsirenginėti pradėjo ir …nepataikiau…

Tikriausiai yra visai priešingai – lietuviškas verslas labai diversifikuotas: kai nėra pajamų iš tiesioginės veiklos, galima surasti kitur.

Taip tikriausiai atsitiko su A.Valentaite-Pinkevičiene, pirmojo lietuviškojo „Playboy“ (labai gerai Mauzeris ir Sūrskis išvertė: grok, berneli) viršelio modeliu.

Nusipirkau, pažiūrėjau, o šiandien, belaukdamas rinkimų rezultatų, dar ir paskaitinėjau.

Apie viršelio modelį galiu pasakyti tik tiek: jokia erotika ten nė iš tolo nedvelkia: nei nuotraukos, nei prie jų esantis tekstas. Vien verslas ir daugiau nieko.

O kalbant apskritai apie pirmąjį numerį, toks dvejopas įspūdis susidarė: lyg ir visai nieko, bet kažko vis dėlto trūksta.

Labai geras S.Parulskio tekstas apie tai, kas seksualu lietuviui. Smagiai skaitosi ir išvada labai gera: „Lietuviams šiuo metu seksualiausias dalykas yra pinigai. Daug, labai daug pinigų. Tai mus jaudina, velniai rautų“.

Kaip visada, smagu skaityti Giedriaus Drukteinio tekstus: šį kartą jis dalijasi savo asmeniniais įspūdžiais iš mokyklos laikų ir su jam būdinga saviironijos doze atskleidžia, kaip „Playboy“ jam padėjo tapti tikru verslininku.

Ir apie peteliškes įdomu buvo paskaityti.

Penki puslapiai apie Vydūną dera su E.Parulskio tekstu apie tai, kur lietuviams tenka ieškoti seksualumo simbolio („Dauguma istorinių lietuvių šviesuolių buvo arba kunigai, arba sirgo džiova – tai irgi niekaip nesusiję su seksualumu“ – E.P.)

Blogiausiai besirengiantis Lietuvos vyras – P.Vaitiekūnas? Nesutikčiau iš esmės. O S.Pečeliūnas, o J.Ramonas, o J.Statkevičius (kažkada pamatęs su baltais moteriškais bateliais tamsoje gatvėje vos avarijos nepadariau:)..

Interviu su R.Maskoliūnu neskaičiau, nes hadronai, pasaulio pabaiga ir juodosios skylės manęs tiesiog neveža.

J.Deppas, J.M.Jarre’as – ar dar galima ką nors naujo apie juos pasakyti? Kaip ir apie greitus automobilius…

Skyrelis apie knygas – gerai, apie filmus – nelabai (čia tokia subjektyvi nuomonė).

Erotikos nekomentuosiu, nors apie pirmą lietuvišką modelį būtų galima tarti porą žodžių…

Išvada? Kaip pirmam numeriui buvo galima ir geriau pasirengti. Bent jau lietuviška žurnalo dalis turėjo būti gausesnė ir įdomesnė. Ir, svarbiausia – kuo nors kitokia. Nes dabar – FHM, Verslo klasė, Versus kartu sudėjus ir padalinus iš…kokių 8…

Antrą numerį gal dar ir nusipirksiu, bet jei ir jis bus toks pat prėskas, spėju, kad lietuviškas „Playboy“ ilgai netrauks.

Na, nebent kooperuosis su „Žmonėmis“ ir įkalbins tenykštes „žvaigždes“ gausiai nusirenginėti…:)

(9 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Antro turo rinkimu rezultatu komentaras bus?
  Kas idomu:
  – Amzina politini atilsi Prunskienei (tik idomesni kitu metu prezidento rinkimai, Prunksienei nuplaukia ir jie).
  – Zuokas Vilniuje pralaimejo konservatoriui Adomenui – idomu, kurio nuopelnas cia didesnis, Zuoko darbu, ar Adomeno rinkimines kampanijos?
  – Klounas Antanas Nedzinskas Dzukijoje 52 balsais laimejo ir pateko i Seima. Be komentaru.
  – Tvarkietis Komskis nelaimejo, nors turejo didele persvara pirmajame ture – idomus rezultatas. Ir apskritai paksistu rezultatas silpnokas.
  – Pensininku deive ir populiariausia socdemu politike Blinkeviciute Seskineje laimejo vos vos, jei niekas nesikeis po balsu perskaiciavimo ten. Praeina jos laimes valanda?
  – Mazeikiai i Seima sugrazino komunista, priestaravusi Lietuvos nepriklausomybej. Irgi be komentaru.
  – Liberalu sajudis tures didesne frakcija nei Zuoko liberalcentristai, vadinasi, pirmieji igaus didesni svori derantis del partiju susijungimo, is ko galima speti, kad Zuoko, kaip partijos pirmininko, era baigiasi.
  – Bendrai vertinant Lietuva tokia: didieji miestai – desines rinkejai, mazesni miestai bei kaimai – kaires ir marginalu rinkejai.

 • Anonimas

  ne iš „žmonių“ reikia prašyti – tomkus visas lietuviškas olialia uzurpavo, liko tik ta viena pirmam numeriui nekokia. ypač lyginant su ukrainiete – musiškė pristatymo vakarėlyje galėjo nė nesirodyt

 • Pingback: Anonimas()

 • Anonimas

  ne e.parulskio o s.parulskio tekstai pasirode pirmajame „grok, berneli“ :)

 • Ačiū, vangga. Pasitaisiau:)

 • kamelija

  kaip noreciau puikuotis playboy nuneryje…svajone…gal suteiksite sansa:D