Citata #77 Antanas pagaliau atskleidė Tautos prisikėlimo partijos pagrindines pozicijas

Mūsų partijos pozicija yra tokia, kad pirmiausia reikia pradėti nuo savęs. Jeigu ateisiu į Seimą, tai pradėsiu nuo Seimo narių ir jų atsakomybės – pavyzdžiui, jeigu Seimo narys nelanko posėdžių, iškart jam galima kirsti per kišenę.

lrytas.lt

P.S. Siūlau interviu visiems A.Valinsko partijos gerbėjams ir mylėtojams. Daug naujo gal ir nesužinosite, bet TPP ideologiją ir kompetenciją atskleidžia puikiai.

Galėtų lrytas.lt padaryti interviu su visais bent jau pirmojo TPP dešimtuko „politikais“.

(5 balsų, vidurkis: 4,40 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  O kuo blogiau už Veselką? Tik Antanas į Seimą nepakliūna, o Veselka pagal pirmumo balsus antras sąraše.

 • Anonimas

  Nesu nei valinsko gerbėjas nei myletojas, nei už jo partiją balsavau rinkimuose. Tačiau susidaro įspudis, kad gerb. Artūras šiai asmenybei jaučia antipatiją. Perskaičiau ta Antano N. interviu, na nieko baisaus jis nepasakė. Žinoma populizmo elementų yra, bet kurio politiko kalbose jų neesama? Kalbant apie ideologiją, o kas iš senųjų partijų ją turi, ar LSDP vadovaujasi socialdemokratine ideologija, o konservatoriai – konservatizmu. Kompetencija – na labai paprasta paimt kokį „for fun“ asmenį iš bet kurios partijos pvz. babonienę, ž. savicką , o po to iš jo kalbos daryti išvada apie visos partijos kompetenciją. Kita vertus Lietrytis jau prieš rinkimus buvo aršiai nusiteikęs prieš Valinską. Todėl interviu iš Nedzinsko paėmė neatsitiktinai. Matyt norėjo parodyti, kokie „durneliai“ ( cia kaip kam atrodo) ateis į valdžią.

 • 2

  problema ne ta, kad Antanas ka nors baisaus pasake (isties, to nebuvo).

  problema ta, kad sis politines partijos atstovas (geresnis nei dauguma seimunu, anot valinsko) isvis nieko doro nepasake.

  taip, nekalbedamas nieko jis kalba geriau uz veselka. jei tai laikome pasiekimu, tai kartele antanui nuleidziama ypac zemai.

 • Anonimas

  Ok. Tada kas yra „pasakyti ką nors doro“? Kalbėti skaičių kalba, kaip sovietinių laikų Brazausko interviu „Tiesoje“? Ar tas pats Kubilius ar koks nors kitas politikos vilkas visada „dorai“ kalba – prisimink Artūro Račo aprašytą jo apsilankymą Gariūnuose.
  Manau per anksti čia Valinsko chebrą karia. Už blogus darbelius baus piliečiai per artimiausius rinkimus. O dabar viskas čia verda tik prielaidų ir emocijų lygyje.

 • Anonimas

  Žinote, antrame rate apygardoje reikės rinktis tarp „prasčioko“ Antano ir „patyrusio“ Žiemelio. Tik vieno jų artimasis, apeidamas apribojimus, supirkinėja Lietuvos žemes. Ir tik vienas jų jau turėjo progą atskleisti savo gerbūvio talentus naryste Seime. Esu už tai, kad būtų pradėta nuo paprasto: dar nežinau, dar nesigilinau. Nematau tame nieko gėdingo. Tai ne prisigėrus šlaistytis, vagonėliais žongliruoti, neatsakingai išvis nesilankyti posėdžiuose. Šiuo metu kur kas svarbiau yra ten turėti sąžiningą, nei gudrų.

 • 2

  is to, kas pasirode, matyti, jog p. Antanas visiskai nesigaudo, kur pateko, ir neturi kitu ideju, isskyrus „Arunas pasakys“.

  ka gi, pasimokys metus kitus, gal kas nors is jo ir gausis. bet pagrindo kilti viltims sis jaunasis politikas kol kas nesudaro – nebent galvojantiems, jog bet kuris i seima patekes ne politikas yra automatiskai geriau, nei jau dirbanti politika. tai ir tiek.

  zinoma, tokiu teletabiu yra visose partijose – „vieno lyderio“ partijose daugiau, normalesnese maziau. bet jei jau esminis argumentas girti Valinska yra „jo partijos nariai nera blogesni, nei prasciasi kitu partiju nariai“ – tai kartele tikrai yra gana zemai.

 • Anonimas

  GERB. PONAS RAČAI. MAMA MANE MOKĖ PASODINUS SĖKLĄ PAVASARĮ ŽEMĖN PYKTI ANT PARDAVĖJOS JĄ PARDAVUSIĄ GALI TIK RUDENĮ KADA ŠI SĖKLA DUOS VAISIŲ ARBA NE…KITAIP GERB RAČAI TUŠČIOS KALBOS BUS IŠ TEMOS KAS BUS…..JEI BUS. TAI TIKRAS POPULISTINIS JŪSŲ KALBŲ BAGAŽAS. TAD PRAŠOME GRĮŠTI BENT PORĄ METŲ ATGAL KADA BUVOTE DALYKIŠKAS IR KONKRETUS,…..