Citata #61 A.Zuokas mokosi iš A.Paulausko

Iš A.Zuoko interviu:

Antai, jei ne mūsų buvęs vidaus reikalų ministras Raimundas Šukys, tai šiandien vargu ar būtume Šengeno erdvės nariais. Jo nuopelnai yra pripažinti ir Europos Sąjungoje (ES).

www.balsas.lt

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Vis atidėliojau šią pastabą, bet tai tikrai erzina: ar negalima parašyti ne tik šaltinio pavadinimą, bet ir tikslų kelią iki cituojamo straipsnio? Juk interneto amžius. Ką daryti skaitytojui, kuris nori surasti šios citatos kontekstą? Eiti naršyti po balsas.lt iki surasi?

  Tikiuosi, pateikti pilną kelią nėra sunku.

 • Antanai, specialiai Jums įdėjau nuorodą.

  O šiaip tai galvojau, kad panaršyti kartais visai sveika, gali ko nors įdomaus atrasti…

  Ir galima juk būtų pardodyti šiek tiek daugiau pasitikėjimo:)

 • Anonimas

  Artūrai, Jūsų stilius tuo ir unikalus – esate užsispyręs ir rašyme pilna kabliukų.

  Štai mano du centai dėl „pasitikėjimo“. Skaitau šį blogą nuo pat jo pradžios ir džiaugiuosi, jog tai didžiausias pusmečio įvykis lietuviškoje blogosferoje, kurioje paskutiniu metu nemažai žvaigždžių užgeso ar prigeso. O štai čia visiškai šviežia ir puikių žmonių apsupta erdvė, kurią išlaikant linkiu sėkmės ir užsispyrimo. Šis blogas man vietoj rytinės kavos. Taigi, visiškai pasitikiu ir su susidomėjimu skaitau.

  Esu dėkingas už nuorodą, tačiau mano pastaba buvo bendrinio pobūdžio. Tikrai manau, jog nesu vienintelis, kuris norėtų pilnos nuorodos, nes tai padaryti yra dar paprasčiau (ir visiems patogiau), nei išskirti tik domeną. Nebent tam kliudo techninės arba ideologinės priežastys.

  Su pirmu punktu nelabai galėčiau kuo padėti, bet, jei tai motyvacija ir blogo vizijos dalykas, man įdomu.

  Gerų darbų.

 • Ne, gerbiamas Antanai, ne ideologija, ir jokių techninių problemų nėra. Tiesiog galvodavau, jog pakanka nurodyti pagrindinį šaltinį (formatas citatų yra toks, kad visą kelią nurodyti nelabai buvo kur:).

  Bet bandysiu ką nors sugalvoti, ypač po tokių komplimentų.

  Įpareigoja taip sakant…:)

 • Anonimas

  Man atrodo, kad formatas puikus: šiuo atveju tegul lieka užrašyta http://www.balsas.lt kaip yra, bet spaudžiant gautume nuorodą su pilnu keliu į straipsnį. Po visų čia randamų citatų taip ir norisi padaryti – paspausti ant šaltinio.

 • Anonimas

  Prie pasigyrimo pridėčiau, kad R.Š. „atrado“ televizijos žvaigždę ekskomisaro V.G. asmenyje…