Citata #466 Dešinysis apžvalgininkas R.Sadauskas-Kvietkevičius apie ekonomiką

Dar neteko girdėti paskaičiavimų, kaip reikėtų koreguoti kitų metų biudžetą, jeigu Rusijos pradėtas ekonominis karas nesibaigtų po kelių savaičių ar mėnesių. Juk prisimenate, kaip buvo uždarytas „Družbos“ naftotiekis – ne savaitei ar  dviems, o amžinai. Lygiai taip pat neribotą laiką gali būti taikomos sankcijos  visoms lietuviškos kilmės prekėms, kol eksportas iš mūsų šalies į Rusiją visiškai išnyks. Jokios tarptautinės organizacijos to nesustabdys.

Delfi

… Net sunku ką nors bepridurti. Nebent būtų galima paklausti, kodėl iki šiol negirdėti paaiškinimų, kaip bus koreguojamas kitų metų biudžetas, jei paaiškės, kad ateiviai iš tiesų egzistuoja.

 

(3 balsų, vidurkis: 3,33 iš 5)
Loading...
 • Russia has economic importance for the economy of the world in which Vietnam is one of the country was affected very much.

 • Izbliondimas

  Kai dar prieš gerą dešimtmetį sugrįžo iš Rusijos keletą metų paverslavęs vienas mano artimas giminaitis, tiesiai paklausiau, – tai pavyko gyvam sugrįžti. Kad sugrįžo milijonieriumi mačiau iš automobilio ir įsigytų verslų Lietuvoje. O atsakė trumpai, – pavyko. Bet tai iš tiesų nepaprastos drąsos, ryžtingumo žmogus, kurio tėvas, politinis kalinys, iškankintas lageriuose iki pat mirties išliko ištikimas idealams, tad ir ne nuostabu. Tad Rusiją užkariausti ir paversti savo kolonija ne kiekvienam šikniui, žinoma. Bet, kai tik po 1990 m. Rusijos rinkos atsisakė Lietuva (kadangi gamybos neliko, o ir politiškai Rusijos koloborantai norėjo pavaidinti, kad yra šventesni už popiežių…), – ją kaip mat užėmė vokiečiai. Tad tokios rašliavos, manau, buvusių kolobarantų atgaiva už savo griešną praeitį, ne kitaip.

 • sataniuga

  Šiaip gal ir nesunku paskaičiuoti tokį „juodą scenarijų“, reikia išbraukti Rusijos eksportą ir importą metams ar daugiau, kas mažai tikėtina, bet įmanoma. Bet kokiu atveju, nemanau, kad žurnalistas Kvietkevičius labai nusižengė sveikam protui.

  • ArturasR

   Žinoma, galima bandyti skaičiuoti, kad būtų, jei dalis Lietuvos gyventojų išsikeltų gyventi į Mėnulį ir iš ten siųstų perlaidas likusiems. Kaip sakote, mažai tikėtina, bet įmanoma.

 • Izbliondimas

  Laisviji banga skelbia:
  Naktigonė su Artūru Raču
  Trečiadieniais 21.00
  Sėkmės. Klausysime.

  • ArturasR

   Ačiū. Bandysim kalbėti :)