Citata #456 R.Sadauskas-Kvietkevičius prisipažįsta priklausąs …apgailėtinai mažumai. Seniai buvo laikas

R.Sadauskas-Kvietkevičius prisijungia prie V.Landsbergio ir skelbia Antrosios Respublikos pabaigą, kartu pripažindamas, koks apgailėtinas jis yra:

Turėjo praeiti du dešimtmečiai, pasikeisti kartos, kol tas Sausio 13-osios  tapatybės lūžis buvo įveiktas. Žiūrėdamas lietuviškus televizijos kanalus  Naujųjų metų naktį, įsitikinau, kad mūsų sąmonė jau paruošta. Visi kanalai lyg  susitarę eksploatavo sovietmečio nostalgiją ir rusiškus popkultūros produktus ne  todėl, kad jiems kas nors iš Kremliaus taip įsakė, o todėl, kad to troško jų  žiūrovai. O tuo besipiktinantys gyvi ir virtualūs mano draugai deja negebėjo  suvokti, kad esame apgailėtina mažuma, kurios socialiniuose tinkluose svaidomi  keiksmai ir šmaikščios replikos nebeturi galios pakeisti mūsų likimo. Kas  suspės, taip pat šmaikščiai galės komentuoti įvykius iš tolo, kai Lietuva praras  laisvę.

… Romai, džiaugiuosi, kad pagaliau supratote ir teisingai įvardijote, kas tokie esate.

Dabar beliko tik paskelbti Lietuvos laisvės praradimo datą. Tikiuosi, nebus sunku. Ir tikiuosi, kad iki to laiko visa jūsų apgailėtina kompanija, jau komentuso įvykius iš tolo.

 

(8 balsų, vidurkis: 3,50 iš 5)
Loading...