Citata #443 „Veido“ leidėjas A.Šindeikis apie A.Kubiliaus sprendimus ir nuveiktus darbus

20-metį švenčiančio sienlaikraščio „Veidas“ leidėjas A.Šindeikis analizuoja darbą baigiančios Vyriausybės veiklą:

Ar teismai ir teisėjai jau nebesirūpina autorių teisių pažeidimu? Ak, tiesa, Andriaus Kubiliaus Vyriausybė jiems, kaip ir daugeliui kitų institucijų, kurios dar skaitė ir prenumeravo spaudą, de facto uždraudė tai daryti. Per brangu. Nors visai nebrangu mokesčių mokėtojų pinigais finansuoti politines partijas ar savo partinius institutus. Ir apskritai būtent A.Kubiliaus Vyriausybė nusprendė Lietuvos spaudą likviduoti.

… Manau, kad A.Šindeikis dar ne viską pasakė. Aš tai dar girdėjau, kad jo Vyriausybė uždraudė naudoti „Veidą“ išvietėse – būtent po šio sprendimo taip smarkiai krito tiražas.

Kita vertus, suprantu A.Šindeikį – A.Bačiulis taip dirba, taip stengiasi, o „Veidas“ nei kaip partija pinigų gauna, nei kaip partinis institutas finansuojamas. Blogas Kubilius.

(3 balsų, vidurkis: 2,33 iš 5)
Loading...
 • sigitas

  Taip, Užkalnis, Bačiulis, Čyvas , Bumblauskas, Aš (šalia Račo),dabar dar ir Šindeikis. Dauginamės :-)))

  • mielas sigitai, tamsta tikrai nuspelnėte būti šalia Bačiulio ir Šindeikio vien jau todėl, kad neskiriate Bumblausko nuo Dumbliausko:)

 • sigitas

  jaukiausiai jaučiuosi šalia Jūsų

 • Tomas

  Pinigų „Veidas“ šiek tiek gauna, negali sakyti… Tekstų, pažymėtų raidelėmis PR, ten būna, būna.

  O tiražas išties smarkiai krito?

 • stogas

  Smagu gi , zmogiavaldziai ir ju ministerijos musu pinigais prenumeruoja sau laikrascius… diena greiciau praeina ir darbo vietos sukurtos..

 • VG

  Gerb. Artūrai, Jus vertinu kaip vieną protingiausių ir principingiausių žurnalistų. Bet kam tie „Užkalnis-kakutis“, „Veido“ naudojimas išvietėse“ ir t.t.? Ar tikrai to reikia? Ir kuo tokiais momentais „Račas.lt“ skiriasi nuo „užkalniados“ ir „bačiulinimosi“? Gal aš ko nors nesuprantu? Šiaip jau supratau, kad Jūs labai mylite Kubilių ir dėl kritikos jo atžvilgiu bet ką įmurkdytumėte į išvietę (A. Kubilius, kaip ir A. B zutkevičius – tikrai rimti ir solidūs politikai). Bet ar žurnalistas – kaip ir tikrasis inteligentas – neturėtų būti labiau kritiškas valdžios atžvilgiu ? Prisimenu Jūsų nepakantumą prieš prezidento rinkimus bet kurio asmens, abejojančio Grybauskaitės tinkamumu šiam postūmis, atžvilgiu… Gal tikrai, verta turėti mažiau „uraprieraišumo“ šią sekundę labai patikančio asmens atžvilgiu ir mažiau „išvietizmo“ – šią akimirką nepatinkančiajam?
  Atleiskite, jeigu aš esu neteisingas Jūsų atžvilgiu. Mano nuomonė nesustabarėjusi: įtikinaite, kad yra ne taip – liksiu patenkintas (norėčiau šiuo klausimu klysti)…..

  • Vygantai, kai dėl jūsų minimų personažų, tai aš linkęs daiktus vadinti tikraisiais jų vardais. Reikia. Jei nematote skirtumo, niekuo negaliu jums padėti.

   Dėl meilės Kubiliui – man labai nesinori vadinti jūsų dunduku, bet tikriausiai teks:) Nes mane žiauriai nervina žmonės, kurie nesupranta, ką kalba ir pamatę krentantį lapą rėkia „Dangus griūva“. Jei nesate dundukas, įveskite paieškoje „Kubilius“ ir „Grybauskaitė“ ir paskaitinėkite šį tinklaraštį bent kokias 15 minučių. Jei esate sveiko proto, jo turėtų užtekti atsiprašyti.

   Su geriausiais linkėjimais.

 • Fredis*

  Skubu pranešti: Nacionalinėje Filharmonijoje baigėsi „Veido“ 20-ies metų jubiliejus oficialioji dalis. A.Kubilius, V.Valentinavičius, A.Anušauskas, V.Vasiliauskas, žymiausių spaudos brolių sveikinimai kolegoms plunksnagraužiams… Istoriniai rūmai ir salė net lūžo nuo žmonių gausos, svečių ir sveikintojų rankose žibėjo nuostabaus šampano taurės…
  Muzika: Giuseppe Verdi, Aram Chacaturian, Edvard Grig http://www.youtube.com/watch?v=xrIYT-MrVaI
  „Veidas“ kaip visada aukštumoje, aukšta klasė, aukštas lygis, puikūs žmonės, gera, darbinga, pakili nuotaika, puikus nusiteikimas.

 • VG

  Paskaičiau – dėl Kubiliaus sutinku, kad tikrai nesu 100% teisus (nors Premjerą vertinu labiau teigiamai negu atvirkšiai). Dėl Prezidentės – nelabai (sutinku), bet pastudijuosiu nuosekliau. Dabar – Jūs kritiškas; prieš rinkimus – kažkaip draudėte būti kritišku. Ir tame aš nematau labai didelio blogio. Tik norėjau Jums priekaištauti, kad kritinis požiūris lyg ir neturėtų būti kritiškas priklausomai nuo mėnulio fazių, „krintančių lapų“ ar saviįtaigos, kad šis vyras (moteris) yra „super“ ir visi jo (jos) darbai (juo labiau – būsimi) yra (bus) nepriekaištingi. Tiesa sakant, turėti išankstinę nuostatą būdinga mums visiems. Idealu būtų jeigu vertintume tik konkrečius politikų darbus: tą padarė l.gerai, aną – šiaip sau, o štai šitas – tragedija.
  Ačiū už paaiškinimą. Tikrai malonu. (be ironijos).
  Pagarbiai.

  P.S. Na o dundukais būname kartas nuo karto visi (turiu fobiją –
  labai prisibijau neklystančiųjų).

  • Vygandai, malonu bendrauti su sveiko proto žmonėmis. Ir jūs teisus – vertinti reikia pagal konkrečius darbus. Taip ir stengiuosi daryti.