Citata #424 Apie Seimo nario veiklą

Iš vieno pranešimo spaudai apie Seimo nario A.Valinsko veiklą:

Tačiau politiko jausmai buvo sumišę ir balansavo ties meile ir neapykanta.

Kai talentų laidoje magas Mantas Wizzardas Rūtą Mikelkevičiūtę uždarė į magišką dėžę ir smaigstė ne meilės strėlėmis, o metalinėmis ietimis, prie stebuklingosios dėžutės pribėgo ir Valinskas. Jis išsiprašė iš Manto ietį ir labai įnirtingai perskrodė ja dėžutę su laidos vedėja.

„Gal ir aš nusmeigsiu, labai norėčiau į šoną“, – valiūkiškai šypsojosi Arūnas Valinskas.

Maža to, jis pavogė Rūtos Mikelkevičiūtės batelius.

„Jūs būsite mano pelenė, – viliojo Rūtą Arūnas. – Ir aš jus apausiu“.

… Šiaip tai būtų tik šiek tiek graudu, bet kai prisimeni, kad tas Seimo narys buvo Seimo pirmininku ir kad jis yra, berods, bus trečias sąraše partijos, kurios vadovas A.Čaplikas tvirtina, kad svarbiausia šiandien yra energetika…

(3 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • tik ką rodėsi.
  viskas ekrane buvo lygiai ne taip.
  bent jau toje dalyje, kur ne bateliai.
  neišprašė, neįnirtingai, nepribėgo, nevaliūkiškai ir nieko panašaus nesakė.

  kuo tikėti šiam pasaulyje? :)

  • o gal išprašymus, įnirtingumus, bėgimą, valiūkiškumą ir kalbėjimą tiesiog iškirpo?

   • gal. bet matosi tai, kas matosi.

   • na ne, perskaičiau iš naujo, prasukau iš naujo, kas matėsi – čia pranešimo rašytojo fantazijos skrydis vis dėlto.

    pradėkim nuo to, kad mantas pakvietė valinską iešmą smeigti, o ne vice versa :)

 • Fredis*

  A.Šindeikis vakar vienoje iš LRT laidų sakė, kad žmonės per rinkimus neteisingai pasirenka todėl, kad blogai ir netalentingai savo darbą dirba žurnalistai. Paskutinis Valinską kalbino Dabašinskas …….

 • Sejanus

  „Žmonės per rinkimus neteisingai pasirenka todėl, kad blogai ir netalentingai savo darbą dirba žurnalistai.“

  Aš sakyčiau, kad bent jau rinkdami Valinsko partiją žmonės pasirinko labai teisingai. Ko tikėjosi, balsuodami už ją? Kad bus šou, bus linksma, ir tuo pačiu „parodyt jiems visiems“, tiems „valstybininkams vagims“. Tiksliai tą ir gavo. Tad nematau pagrindo skųstis. Ar juo labiau kaltinti žurnalistus.

 • stogas

  Zmones ne blogai pasirenka, zmones neturi is ko rinktis… kuom skiriasi kaire nuo desines ? Trydalo spalva.. ir tiek!

 • Justas

  Atsipalaiduokit, JAV prezidentas per oficialia spaudos konferencija irgi uzdainuoja

 • Valentinas

  Ką tokio padarė Valinskas, kas nepritiko Seimo nario statusui? Kur nors parašyta, kad Seimo narys negali būti linksmas, žaismingas valiūkiškas?

  • briedis

   Kartais tikrai pas mus įsivyrauja perdėm rimtuoliškas požiūris. Pasaulis ne toks jau puritoniškas.Tokiems atvejams yra paguodžiančių pavyzdžių.- Štai Bogotos miesto meras kadaise auditorijai parodė užpakalį (ką jau ten vilnietis Navickas su savo atpenėtu pilvu), o katalikiškos Italijos parlamente tarp deputatų savo metu tūla Čičiolina darbavosi. Dar, būna, išrinktieji paleidžia į darbą kumščius, ar kaip armėnų parlamentarai ir kalašnikovus. Čia lietuviškos politikos istorijoje nėra labai ką atsiminti be Patacko ir Valatkos kautynių ir sudaužytų Juršėno akinių. Štai Valinskas ir laužo šiaurietiško santūrumo stereotipą. Gal ir gerai, nes kai bandė daryti politiką išėjo dešimt Dievo įsakymų.

 • Fredis*

  Padarė ne Valinskas, Valinsko jau nebepakeisi, padarė rinkėjai 2008-aisias metais.
  Kautynių su Patacku didvyris buvęs komsomolkės skiltininkas signataras Valatka yra pasakęs ir visai protingų tezių, o būtent: patekimas į politikų klasę naujokams turėtų būti ilgas ir sudėtingas vykdant griežtą, atsakingą ir sudėtingą atranką.
  Politinį kelią nusprendęs eiti politikos naujokas turėtų pradėti nuo mažų dalykų – nuo eilinio partijos nario partinėje kuopelėje pagal gyvenamąją vietą. Pats gabiausias jaunas žmogus iki 40-ies metų partijos rinkiniame sąraše įrašomas penktuoju numeriu.

 • sataniuga

  Šiaip jau idiotiška replika, ištarta kadaise, nieko nepasako apie asmens gebėjimą būti politiku. Štai idiotiški Valinsko pasisakymai jam jau esant politiku gal ir turi informacinę vertę. O iš esmės šmaikštus veikėjas tapo piktu ir niekam neįdomiu dėde- gaila.