Citata #404 K.Glaveckas apie Lietuvos pasirinkimą

Seimo biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Kęstutis Glaveckas paaiškina, kodėl visoms ministerijoms kitąmet siūloma mažinti finansavimą 2 procentais:

…nelabai pasirinkimo turėsime, arba būname Lietuva, arba būname Šiaurės Atėnais.

Delfi

… o kažkada taip pretendavome tais Šiaurės Atėnais būti…

(1 balsų, vidurkis: 1,00 iš 5)
Loading...
 • AreDirvaTraktoriukas

  Cia kaip ir su lito devalvavimu … eilini karta Glaveckas pasake nepagalvojes

 • Gintautas

  Aha, bet teisybės dėlei reikia prisiminti, kad Lietuvos kaip Šiaurės Atėnų galime tikėtis tik po tam tikrų tragiškų visam Vakarų pasauliui įvykių (jei tiksliai pamenu tą pranašystę). Ar tikrai norime?

 • Fredis*

  Akivaizdu, kad dundukai apie Atėnų demokratiją žinių neturi.
  Atėnų demokratijos ypatybė ir skiriamasis bruožas yra piliečių aktyvus dalyvavimas įstatymų priėmimo procese. Kituose graikų miestuose viešpatavo tironai.

 • Stogas

  Matyt Glavecko ministerijos planuoja vaziuoti mokytis anglu kalbos i Šiaurės Atėnus, nu mazu maziausiai uzmegsti parlamentiniu santykiu. Tam visos Tautos praso pervesti paramos 2% nuo savo pajamu :)

 • Vaclovas

  Na, nieko nekainuojančiai Sekmoko valdomai Ministerijai niekaip negalima sumažinti 2 procentais.0 didink ar mažink vis vien 0.

 • Valentinas

  Šiandien Janutienės laidoje, kuri buvo panašia tema kaip ir šis įrašas įvyko dialogas tarp Maldeikienės ir Romanovo tema -„Levo Tolstojaus idėjų aktualumas Lietuvos krizės situacijoje“. Laikyčiau tai tai Top 1 šių metų dialogu. O gal ir penkmečio.