Citata #348 Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas siūlo kaip kovoti su cigarečių kontrabanda. Aš pritariu!!!

Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas K.Glaveckas T.Dapkaus laidoje „Dienos tema“  dalijasi idėjomis, kaip būtų galima kovoti su cigarečių ir kitų akcizinių prekių kontrabanda (cituoju iš atminties, nes įsirašyti nespėjau, o laidos įrašo LRT archyve dar nėra):

Būtų galima skatinti tuos, kurie cigaretes perka parduotuvėje ir padaryti taip, kad jų gauti pirkimo kvitai dalyvautų loterijoje. Toje loterijoje galėtų būti vertingų prizų, tada visi suprastų, kad pirkti legalias cigaretes apsimoka.  

… Na ką galiu pasakyti…

Aš, žinoma, visapusiškai ir visuotinai pritariu šiam pasiūlymui.

Ir dar pasiūlyčiau, kad vertingiausi prizai loterijoje būtų perkantiems brangiausias cigaretes. Ir dar būtų galima įstatymu numatyti, kad loterijų fondui yra skiriama bent menka 1 proc. dalis visų iš akcizinių prekių surenkamų pajamų.

Ir dar siūlyčiau, kad loterijose dalyvautų ne tik kvitai už tabako gaminius, bet taip pat ir kvitai už perkamus degalus bei alkoholinius gėrimus (gal tik alų, sidrą ir „rašalą“ rekėtų išbraukti iš šio sąrašo, nes dalyvaujančių loterijoje tada būtų labai jau daug).

Įsivaizduojate, koks gyvenimas būtų?!.

Visa Lietuva dalyvautų loterijoje. Ir šansai laimėti galbūt būtų didesni nei „Teleloto“. Na, jei, žinoma, I.Šimonytė neužspaustų to 1 proc. akcizų.

Pamirštų visi, kas yra kontrabanda ir elėse stovėtų prie cigarečių, vyno ir degtinės bei benzino ir dyzelino.

Pamirštų net krizę ir nedarbą.

O prizai galėtų būti išduodami Seimo priimamajame. Seimo reitingai kaip mat pakiltų.

Ne, nu negaliu, tiesiog genialiai paprasta.

Ir kaip niekas anksčiau nesugalvojo…

P.S. Laida archyve jau yra. Pasiūlymas – maždaug nuo 23:30 minutės.

(6 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...