Citata #397 V.Landsbergis apie žiniasklaidą, boksą ir teisėjus

Europos parlamento narys Vytautas Landsbergis analizuoja visuomeninio transliuotojo eteryje rodomą V.Savukyno laidą:

Kadangi jau įsivyravo prasta pažiūra , neva politiniai svarstymai ekrane tolygūs boksui , ir kuo daugiau kraujo kam iš nosies – tuo įdomiau publikai , itin svarbus tampa neutralaus referi vaidmuo. Kai referi trukdo spaudžiamam ir besiginančiam , o dar ir pats jam užtvoja į sprandą , tai jau lietuviškas politinis boksas nacionalinės žiniasklaidos ringe . Normaliai būtų vengtina.

alfa.lt

(10 balsų, vidurkis: 3,40 iš 5)
Loading...
 • Mantoske

  Įdomu, ar kas nors mano, kaip ir aš: Savukynas yra tooooks apgailėtinas, kad net sunku apsakyti pasibjaurėjimą neprofesionalumu ir chaltūra.

  Ar mano, „na žurnalistas kaip žurnalistas, kaip ir kiti“ :)

  • Mantoske

   Hm 7 like 7 nelike. Vadinasi lygybė. Įdomu, kur čia kažkas mato jo erudiciją. Kiek anksčiau bandydavau žiūrėti, tai pastoviai nusišnekėdavo. Ypač apie kokią energetiką ir panašius klausimus, kur reikia išties truputį pasiskaityti. Lengviau, kur „iš bendro išsilavinimo“. Konkrečiai faktų nepateiksiu, reikia įrašus žiūrėti:)…Apie žurnalistinius gebėjimus, gal daugiau nuomonių vienovės:).
   Iš esmės man atrodo, kad jis gal koks garsiai pagarsėjusio gerb. Direktoriaus draugelis.

   • Mantoske

    Nu va, kaip aklai vištai grūdas. Kur buvęs, kur nebuvęs Savukynas ekrane. Su batkos draugu Jakeliūnu, gerb. (be kabučių) ministre ir Gitanu.

    Apie naftos kainas:
    G.: vienas iš JAV stagnuojančios ekonomikos rezultatų – mažėjančios naftos kainos…
    S.: (šast šast pirštukais per lapukus, prunkšt į kumštuką) O ar Lietuvoje jos mažės…
    G.: Klausimas gal labiau apie degalų kainas…

    Apie griūvantį dangų (Graikijos bankrotą):
    G.: (kalba apie neišvengiamą Graikijos bankrotą)
    S.: (nekantriai džiūgaujantis) Na neišlys kupranugaris per rakto skylutę. Europos sąjunga ŽLUNGA!
    G.: Na nedramatizuokime…

    Buvo dar mažiausiai vienas perliukas, bet kol ėjau nuo tv prie kompo pakely pamečiau :(

    • Trakimas

     Blogas blogas Savukynas:)

     • Mantoske

      Prisiminiau trečią :D:
      G.: (kalba apie ką paskutinius Vokietijos BVP duomenis)
      S.: (įsiterpia sakinio vidury) Šiandien paskeltus!
      G.: (paprieštarauja) Užvakar paskelbtus…

      Mazafaka, nu patylėk, jei nežinai!…

      O šiaip šiandien tvardėsi (gal prie moters?), tik į tris savukynizmus atkreipiau dėmesį.

    • Trakimas

     Kiekviename žmoguje yra ir kažkas gero,Mantoske.Savukyne gėrio užuomazgų nepastebėjai ar pats esi iš prigimties priekabus ideologiniams priešams?

     • Mantoske

      Tai matai Trakimai, aš veikėją vertinu kaip veikėją, o ne kaip žmogų. Kaip žmogus jis man įdomus tiek kaip, kaip ir Trakimas. Kaip veikėją vertinu labai neigiamai, nes erzina neišmanėliai ir neprofesionalai :(
      Ar Savukynas ideologinis priešas, tai nežinau, nes jo politpažiūros neaiškios. O tai irgi nėra visai gerai. Politinių talk-show hostas turi turėti politines pažiūras. Nebent boksas yra politinė pažiūra.

    • Mantoske

     oho, pasirodo net komentaruose Denial of Service ataką galimą suorganizuoti. Atlieki šviečiamąjį darbą, surašai herojaus nuopelnus, nesikeikdamas, nepiktžodžiaudmas. Tik faiktai. 4 Nelike ir vsio?

 • sigitas

  tačiu reikėtų nepamiršti, kad Savukynas yra pasižymėjas savo veikla Paxogeito metu. Todėl itin vertingas Siuaro komandai. Kažkas jį yra pavadinęs pačiu pigiausiai samdomu žurnalistu? O šiaip tai , manau, kad koks Savukynas žurnalistas, toks Lansbergis politikoje.

 • romas

  Geras visas straipsnis, bet nesu tikras, kad pavardė daugeliui neužpils krauju akis ir jie sugebės skaityti ir suvokti, kas parašyta.

 • romas

  Savukynas vertas kritikos dėl savo darbo stiliaus TV, bet kurie laiko jį prastu žurnalistu apskritai, klysta. Savukynas – būtent tas atvejis, kai išsilavinimo ir erudicijos netrūksta. Daugelis yra rašančių – visiški buduliai lyginant su juo.

  • suomis

   Ir kas iš to, kad jis eruditas, jei savo darbą atlieka blogai. Jau geriau „budulis“, kur nors statybose, bet savo darbą atliekantis KOKYBIŠKAI, nei visokie savukynai, malantys š.

   • romas

    suomi, žmogui paragauti mokslų ir šiaip paskaityti knygų nekenkia. Savukynui trukdo temperamentas. Blogai, kai nėra kantrybės išklausyti, bet čia labiau asmeninės savybės, kurios nelabai tinka darbui pokalbių laidose. Bet tai juk nereiškia, kad Savukybnas yra prastas žurnalistas apskritai.

    • suomis

     Aš ir nesakau, kad kenkia, bet turi būti ir reikalavimas, ir pareikalavimas. :)

     • romas

      suomi, o Jūs suprantate ginčo objektą, kad ginčijatės. Kažkodėl nesu dėl to tikras.

     • suomis

      Jūsų, subjektyvia nuomone: – Savukynas geras žurnalistas. Mano, subjektyvia nuomone: – Savukynas labai prastas žurnalistas. Kalausimas: – ar apskritai jis žurnalistas? Labiau primenantis – propagandistą. Apie ką ir kalba profesorius.

     • romas

      suomi, kad Savukynui asmeninės savybės trukdo būti geru pokalbių laidų vedėju, aš pats sakiau. Tačiau Savukynas nėra tik tos laidos, apie kurią kalba Landsbergis, vedėjas.

  • suomis

   Ir dar. Didžioji Lietuvos nelaimė yra tame, kad daug žmonių sėdi ne savo rogėse.

 • Marius

  Savukynas man patinka. Stengiasi būti bešališkas, abiejoms pusės užduoda nepatogius klausimus. Landsbergio retorika yra puikiai pažįstama – suprask Savukynas ne su mumis, o kas ne su mumis, tas prieš mus, „tas prieš Lietuvą“ – taip jau 20 metų…

 • bach

  na manau reiktu pasiziureti tarkim O’Reilly factor per fox news kad suprastum kas yra šališkas vedėjas :) taigi Savukynas dar avelė palyginus su juo, tik aišku kitas klausimas kaip toks „žurnalistas“ dirba nacionalinije televizijoje….

  • Jonas

   Palyginimas netikęs, nes foxnews save pozicionuoja aiškiai kaip ir O’Reillis. Savukyno atvejis kitoks – jis tik bando vaidinti nešališką televizijoje, vaidinančioje nešališką

 • turintissavogalva

  Savukynas visai neblogas žurnalistas, tiesiog nesugebėjo atsispirti tai psichozei dėl duomenų perdavimo Baltarusijai. O ir V.Landsbergis jo nedemonizuoja, tik nurodo jo klaidas. Straipsnyje kalbama apie politikų nenuoseklumą valstybės tarnybos atžvilgiu, reikalavo būti apolitiškiems, o dabar reikalauja demonstruoti politinį sąmoningumą. Žurnalistiškas „kraujo“ noras atsispindi šio blogo pavadinime – tai noras pulti asmenį, blusinėti su tema nesusijusius dalykus.

 • Trakimas

  Taikliai:“Kai referi trukdo spaudžiamam ir besiginančiam , o dar ir pats jam užtvoja į sprandą , tai jau lietuviškas politinis boksas nacionalinės žiniasklaidos ringe . Normaliai būtų vengtina.“Ta proga ponui Landsbergiui ne pro šalį būtų priminti,kad Savukyno nuodėmės yra nieko vertos,palyginus su pono Valentinavičiaus,kai jis dar vadovavo alfai,veikla.Net rinkimų dieną ir parą prieš ją taip ir nebuvo išimti „baneriai“ su panelės Grybauskaitės rinkimine agitacija.Ponas Landsbergis galėtų dar kartą perskaityti BK.Gal Landsbergis vaikiškai neskiria atsakomybės už nuomonę ir baudžiamosios atsakomybės už įstatymų pažeidimus?

  • Jonas

   Patikėk, radau pas tave kelias logikos klaidas. gal būt tai paaiškintina patologine neapykanta kai kuriems politikams

 • Trakimas

  Tą patį -„Kai referi trukdo spaudžiamam ir besiginančiam , o dar ir pats jam užtvoja į sprandą , tai jau lietuviškas politinis boksas nacionalinės žiniasklaidos ringe . Normaliai būtų vengtina.“—galima pasakyti ir apie paties pono Landsbergio paskvilius alfoje ir kišimąsi į Garliavos bylą.BK taip pat yra straipsnis dėl teismų ir teisėjų įtakojimo.Kažkaip keista,kai koks Landsbergis ar Valentinavičius aptarinėja dorą žurnalistą,patys būdami srutose iki ausų?

 • Fredis*

  Gaila, kad nemačiau šios laidos, galėčiau labai tiksliai įvertinti ar joje buvo bokso elementų, žurnalisto (referi) perlenkimų, karštakošiškumo ir neišmanymo. Bendras patarimas politikams yra toks, kad žiniasklaidininkai yra nekomentuojami, visada reikia sakyti: – labai geras klausimas….
  Žurnalistas nėra asmuo, su kuriuo reikia diskutuoti ir jam oponuoti, nes pagal pirminį sumanymą jis yra visuomenės balsas. Jeigu žurnalistas yra akivaizdžiai nepasiruošęs laidai, slysta paviršiumi, kalba išankstiniais ir primityviai sukirptais šablonais, tai tokiu atveju pasitelkus erudiciją labai inteligentiškai reikia leisti suprasti koks jis yra netikęs ir kaip prastai vadovauja pokalbių laidai.

  • romas

   Fredi, Savukynui reikia užsirašyti į meditacijos centrą. Kažkada LTV dirbo puikus praktikuojantis meditacijas žurnalistas R. Juozapavičius. Jei Savukynas pasimokytų iš jo ir vietoje degimo kuo greičiau užduoti klausimą tiesiog ramiai kvėpuotų, turėtų laiko išklausyti , ką kalba pašnekovas, apmąstyti jo pasisakymo turinį ir užduoti klausimus labiau į temą.
   Aš, beje, nežiūriu kuris laikas Savukyno laidų dėl minėtų vedėjo trūkumų.

   • egriseus

    Romai, neatrodo, kad Savukynas nori išklausyti, ką kalba pašnekovas. Galutinai įsitikinau, kad jis primityvas. Išsiviepus pataikaujančiai klausti Gapšio apie interpeliaciją Šimašiui, dėl duomenų išdavimo Baltarusijai, yra žemiau padorumo, nes Savukynas, be abejo, žino: kieno klapčiukas yra Gapšys.

 • Šamanas

  Manyčiau, kad šiuo metu Savukynas yra pats prasčiausias vedėjas. Savo sugebėjimu užduoti kvailus (gal labiau tiktų bukus) klausimus „užmuša“ vietoje. Net nejauku darosi žiūrėti į normalius (ne politinius demagogus) laidų dalyvius, kuriems tenka atsakinėti į tokius klausimus. Aš turbūt atsakyčiau – „į durnus klausimus neatsakinėju“.

  • Mantoske

   Labai teisingai apie bukus klausimus. Aš dar pridėčiau klausimus, kurie pastraipos ilgio ir su klausime išdėstytu buku atsakymu į buką klausimą.

 • Fredis*

  Kaip tampama politiku schema yra labai aiški: vienas tūkstantis bendraminčių į teisingumo ministeriją nuneša naujai susikūrusios partijos prašymą su įstatais ir steigiamojo suvažiavimo protokolais, tada vyriausioje rinkimų komisijoje užregistruojami kandidatai į vietos arba centrinę įstatymų leidžiamąją valdžią vietines tarybas ir Seimą, per rinkimus gaunamas kas dvidešimto rinkėjo balsas ir pirmasis partinio sąrašo dešimtukas gali dalyvauti valdančioje koalicijoje arba oponuoti opozicijoje.
  Labai neapibrėžtas ir painus dalykas yra tapimas visuomeninio transliuotojo žurnalistu (-e), kuris (-i) lyg ir turėtų atstovauti visuomenę. Gilinantis į situaciją iškyla elementarūs klausimai: kas yra visuomenė, kurią jos segmento dalį turi atstovauti visuomeninio transliuotojo žurnalistas (-ė), kokiais kriterijais vadovaujantis komunikacijos ar istorijos fakultetą baigęs magistras (-ė) gali sėstis prie mikrofono ir vesti visuomeninio turinio laidas, kas žurnalistą (-ę) pasodina prie mikrofono, ar vyksta šių laidų vedėjams kasmetiniai konkursai, ar ši vieta yra paveldima ir t.t..

  • Trakimas

   Gerai Fredis pastebėjo apie atstovavimą-Kubilius turi pusę procento pasitikėjimą,o kažkodėl „atstovauja“ Lietuvos žmones:)Gal ,esant tokiai padėčiai,reiktų tokį „niekieno neatstovavimą“ kažkaip stabdyti?

   • Trakimas

    Galima suprasti tokius politikus,kurie nėra populiarūs,tačiau žino,ko nori pasiekti ir visuomenė po kurio laiko pamato tų siekių rezultatus.Visuomenei reikia REZULTATŲ,o ne šnekų,kaip po 30 metų bus pastatytas kubilizmas.Kubiliaus vyriausybės veiklos rezultatai yra apgailėtini,jei ne daugiau.Jei politikui užtenka tik nubrėžti strateginę liniją,tai jo komanda turėtų įgyvendinti ją ir po poros metų atsiskaityti visuomenei.Lietuva dabar yra atsidūrusi šalia Rumunijos (čigonų) ir Bulgarijos pagal esminius parametrus.:)Apie ką dar galima kalbėti ar diskutuoti?Tauta evakuojasi-darbingi žmonės bėga,o Kubilius toliau skolinasi milijardus ir švaisto…Ne „Savukyno problemą“ reikia spręsti,o valdančiosios gaujos baudžiamosios atsakomybės.

    • Trakimas

     Tęsiu mintį:)Mielas romai,kažkada,kai ekonomika buvo natūrinė,o pinigai buvo kailiai-tiko ir kitos priemonės bendruomenei-genčiai valdyti.Kai pinigais tapo aukso gabalėliai-pasikeitė ir visuomenės valdymas.Modernėjant visuomenei,pinigai tapo virtualiu ženklu-susitarimo reikalu ,nes labai pasikeitė ir pati visuomenė su visa ekonomika.Jei genties sunkūs ligoniai kažkada buvo gydomi,nuleidžiant jiems kraują ar verčiant valgyti arklio mėšlą,tai nūnai moderni visuomenė turi begalę cheminių junginių sunkiausiems negalavimams pašalinti.Ir tai-duoda puikius rezultatus.Žmonių gyvenimo trukmė yra stebinanti:)Jei ir toliau žmonės būtų gydomi,laikantis konservatyvios ideologijos ar papročių,žmonijos jau nebūtų:)Konservatorių ideologija yra tiesiog juokinga,kai modernią visuomenę vėl norima „gydyti arklio mėšlu“ ir grąžinti į apyvartą natūrinio ūkio regalijas-kailius ar metalo gabalėlius:)))Supratai mane,mielas romai:)?

     • romas

      Trakimai, alternatyvų demokratijai yra, bet tam reiktų perversmo. Kol perversmas neįvyko, valstybė gyvuoja pagal galiojančias taisykles. Būna, kad žmonės neįžiūri taisyklių ir pradeda kalbėti vėjus.

     • Trakimas

      Stebėtina tai,kad šiuo atveju Tauta-patys žmonės laikosi taisyklių,kai jų išrinktas laikinasis vadovas -nuolatos jas pažeidinėja.Ir ne kokias smulkias-jis pažeidinėja Lietuvos Konstituciją?Ką į tai,romas:)?

     • romas

      Trakimai, jei nors vienas tautos atstovas nesilaiko taisyklių, tai tauta nesilaiko tasyklių.

     • Trakimas

      Ak,romai,kaip tau sunku-TS-LKD „ideologiją“ pritempti „prie gyvenimo“…Jei Kubilius pažeidžia taisykles-jį reikia bausti,kad nekentėtų Tauta ir jos gerovė.Kubiliaus ,jo šeimos ir draugelių gerovė negali būti aukščiau Tautos-taisyklės galioja visiems.

     • romas

      Trakimai, tai ar aš turiu bausti, kad čia tamsta į mane kreipiatės? Arba pats bauskit arba kreipkitės į prokuratūrą.

     • bn

      nežinau ar suprato „romas“, bet nebent man atrodo,kad aš supratau.

   • romas

    Trakimai, kad Ministro Pirmininko likimas priklauso ne nuo populiarumo tarp apklausų dalyvių, bet nuo populiarumo Seime. Ten, kaip žinia, reikia patikti daugumai.

    • Fredis*

     … pirmiausia būti populiariam tarp rinkėjų rinkimų dieną. Kirkilas tuomet buvo vienas nepopuliariausių politikų, dabar finansų ministrė I.Šimonytė aiškina, kad pagrindas dabar išaugusiai valstybės skolai, kuri mums yra sunki našta, tarsi akmuo po kaklu, buvo padėtas aštuonerių iš eilės metų socialdemokratų valdymo laikotarpiu.

    • Trakimas

     Supranti,romai,kai pavojus iškyla Tautai,tuomet(kaip ir sausio 13) Tauta,o ne juokdarių ir korumpuotų TS-LKD ir kitų gaujų nariai ,prisiima atsakomybę.Tai skelbia ir Konstitucija.O reitingai ir yra Tautos pasitikėjimo atspindys-rodiklis.Jei žmogus(Kubilius) to nesupranta-yra Konstitucinės priemonės jį sutramdyti:)

  • Šamanas

   Yra toks „organas“ – LRT taryba. Viskas jos rankose. Tiesa, pats LRT tarybos formavimo principas daug kam kelia nepasitenkinimą, bet viskas vyksta pagal įstatymą, priimtą tautos išrinktųjų. Belieka žvelgti į veidrodį ir kaimynų fizionomijas.

 • Izbliondimas

  Daug metų nežiūriu TV, tad net negalėčiau pasakyti ar Lietuva turi gerą bent vieną laidų vedėją (juk jis gal turėtų būti kaip ir kievienos šeimos tarsi narys, tik: truputį geresnis visais „kantais“; protingesnis; šmaikštesnis; tai ką tu vis nesugebi „suvesti“, – štai žiūrėk jis tik šmakšt ekspromtu (per sekundės dalią, ką tu negalėjai per mėnesį metus…) tai „suraito“ ir smogia… ir t.t. ir pan.; simpatingas… čia turiu omenyje ne Lietuvą užvaldžiusį gašlumo priepolio simpatiką, o tikrai simpatišką, na pavyzdžiui 70 metų vedėją… kuris jau ne pacanas (jie berods iki 60 metų toks būna, dar nieko gyvenime nesuprantantis, apart tai, kad jau gerai moka skaičiuoti pinigus… na dar kitas vodką maukti…).
  O dėl minėto vedančiojo, tai buvau gavęs nuorodą ir peržiūrėjau jo vedamą laidą (LRT turi archyvus, jei ką…), kadangi tai buvo iš mano srities, taip sakant.
  Na ką gi. Žmonės ten buvo sukviesti atsitiktiniai, – tad visažiniai (taip būna, musėt visose sferose), ir t.t. ir pan.
  Tad antrą kartą tokias laidas galima rodyti žmogui nuteistam mirti ir kai už laidos pažiūrėjimą (jei sutinka), gali būti paleidžiamas laisvėn…
  Manau čia ne vedėjo buvo kaltė, matyt yra kas parenka pašnekovus.
  O dėl vedėjo tuomet, tai tik dėl to teko apgailestauti, kad mačiau jog taip ir nesuprato, kad turėjo reikalą su eiliniais „gatvinukais“ (žmonėmis iš gatvės).
  Tad apie ką kalbame.
  Manau ir Vakaruose jei ir žiūrima TV, tai dėl pradžioje minėto vedančiojo (dėl pabandravimo aks vakarą ar ne kas vakarą, su va tokiu „jų šeimos šauniu nariu“).
  Kaip vienas sako, žinai kodėl aš dievinu Kikabidzę (daininką – jei ką…)… kad jis dainuoja taip, kaip ir aš moku (skirtumas tik tas, kad manęs niekas nenorėtų klausyti…).

 • Mantoske

  Yra kažkiek normalių tų vedėjų, bet jie greit dingsta, arba nugesinami. Iš pokalbių laidų paskutinį sezoną Rita patiko, nors anksčiau labai grubi būdavo. Jakilaičio nemėgstu, bet jis bent jau nenusišneka. Paleckis pusė bėdos buvo. Juozapavičius.

 • nerijus

  http://www.prokuraturos.lt/Naujiena/tabid/104/ItemID/4190/Default.aspx

  „Šiandien generalinis prokuroras Darius Valys pasirašė naujus Europos arešto orderius Andrejui Laktionovui, Česlavui Mlinykui bei Aleksandrui Ryžovui, įtariamiems dėl Medininkų muitinės posto pareigūnų nužudymo. Orderiai išduoti remiantis Baudžiamojo kodekso 100-uoju straipsniu, t. y. tarptautinės teisės draudžiamas elgesys su žmonėmis, kuris priskiriamas nusikaltimams žmoniškumui ir karo nusikaltimams.

  Šiame straipsnyje vartojamas jungtukas ir, o ne ar.

  Kada Lietuva paskelbė (buvo paskelbusi) karą Rusijai ar priešingai- Rusija Lietuvai?..
  Žinau tik tiek, kad Rusija iki šiol nėra pasirašiusi taikos sutarties su Japonija, o su Lietuva?..
  Ar iš didelio rašto- neišėjo iš krašto?.. Negi nerado kito straipsnio?..Ir vėl konservatoriai nagelius prikišo- reklamuojasi prieš rinkimus. Pastebimai suaktyvėjo jų PR’čikai, čkia :)

 • nesvarbu

  Apie boksą ir teisėjus gal kitą kartą. Dabar kiek apie žiniasklaidą.

  TV3 televizijos žiūrovai Žiniose išgirdo rusiškus keiksmažodžius. Besibaigiant kriminalų naujienoms nuaidėjo rusiški keiksmažodžiai: „Bl…, kas nukirpo na…“.

  Ar gerai pamenu, kad tai ta pati neetiška pripažinta skandinavų TV,kuri kadaise grasinosi išrinkti išskirtinę etikos komisiją bei nušluostyti nosį Europai ir sukurti kokybiškai iš principo naują žurnalistikos etikos kodeksą?

  Jei tai ta pati TV, tai bl… na…

 • Izbliondimas

  Marius sako: Savukynas man patinka. Stengiasi būti bešališkas, abiejoms pusės užduoda nepatogius klausimus. Landsbergio retorika yra puikiai pažįstama – suprask Savukynas ne su mumis, o kas ne su mumis, tas prieš mus, “tas prieš Lietuvą” – taip jau 20 metų…
  ………….
  Nemanau, kad mandagu buvo veizėtojams blokuoti skaitytojo asmeninę nuomonę, kuria pasidalino.
  Fui kokie tie veizėtojai yr nepadorūs… (matyt kumečių ainiai kokie tai…).

  • Marius

   Izbliondinai, nebūtina kartoti ką parašiau. Tiesą rašant nemėgstu komentatotų-kartotojų, kurie pakartoja tą pačia mintį. Gaila, kad nebėra pliusų ir minusų sistemos, man netgi patiko, kad mano pasisakymas gavo daug minusų, tiesa ir pliusų taip pat buvo nemažai. Patiko, todėl, kad visada peržiūriu labai neigiamai įvertintą komentarą, gi įdomu, kas ten toookio parašyta.

 • nesvarbu

  „…aš dar nepasiekiau tokio pilietiškumo lygio, kad už neduotą dviejų litų čekį įskųsčiau pardavėją“ R.Janutienė

  • Nepasiekė ir nepasieks, nes jinai labai žemai tūno.

 • nerijus

  http://www.alfa.lt/straipsnis/12195195/FIBA.Europe.vadovas..nesuprantu..kodel.nusvilpe.Kubiliu..be.jo.cempionatas.neivyktu=2011-08-19_11-12/

  „„Neišmanau politikos, tačiau pasakysiu savo nuomonę. Nesuprantu, kodėl Kubilius buvo nušvilptas. Noriu pasakyti, kad nebūtų galima surengti čempionato be Kubiliaus.“

  Gal ir be Brazausko, Sniečkaus, Imbraso, Uspaskicho, Zuoko ar Smetonos Lietuvos nebūtų?..

  Gal kas teiksis apšviesti Fiba vadovą?…Valentinai, gal Tamsta?..

 • Fredis*

  Fundamentalus klausimas:
  – Kodėl žurnalistas už kadro negali susikeikti, o krepšinio arenoje tautos heraklių keiksmus toleruojame?
  Akivaizdūs dvigubi standartai, todėl galima mintį vystyti toliau ir teigti, kad į sporto arenas renkasi ne pati šviesiausia tautos dalis, o tik truptį prakutę nepraustaburniai prasčiokėliai, kurie negerbia iš savo pačių tarpo išsirinto atsovaujamosios valdžios atstovo gerb. A.Kubiliaus. FIBA sekretorius Naras Zanolis tikriausiai pasijuto patekęs į pusiau laukinės genties buveinę, kuri yra akivaizdžiai per gera šiems laukiniams žmonėms. Nutikimo, istorijos apie vyskupą, kankinį Šv. Brunoną Bonifacą Kverfurtietį geriau nepasakosiu, nes ir taip gerai ją žinote.

  • nerijus

   Fredi*

   Man patinka mūsų- lietuvių, pasirinkta protesto forma. Žymiai geriau nei eiti į gatves ir niokoti svetimo turto.

   p.s. bet koks premjeras būtų nušvilptas, o ypač tas, kuris nemoka reikšti savo pozicijos priimtinesne forma, o ne stačiokiškai.
   Kubiliui, iškalbos ir kantrybės reikia pasimokyti iš senų politrukų.

   • suomis

    Man atrodo, kad, gerbiamas, Fredis yra „krikdemas-fundamentalistas“. Statantis krikščioniškumą, aukščiau lietuvybės. :)

   • Šamanas

    Manau, kad žmonės pirma išmoko švilpti, o po to kalbėti. Dabar vėl švilpiam. Atgal į gamtą!

  • „Tautos herakliams“ arba krepšininkams kitokie standartai yra dėl to, kad jie iš tiesų kažkiek yra tautos herakliai. Reikia jiems ir paprakaituot ir sveikatos šiek tiek palikt. Ir jų pakeist bet kas negalėtų. Tuo tarpu anų, kur už kadro labai greitai iš bilekur pririnkt galima ir per trumpą laiką apmokyt, o tai ir be apmokymo dar geresnių rast. Toks ir skirtumas. Quod licet Iovis, non licet bovis. Nelabai teisinga, bet taip jau yra nuo amžių ir nieko čia nepadarysi.

   • Trakimas

    Nieko panašaus:)Krepšininkai urmu pardavinėja alų ir traškučius tiems,kurių „galima pririnkti“ kelis milijonus:)Jei kas nors geriau pardavinėtų alų už krepšininkus,futbolininkus ar beisbolininkus-kišeninis PR berniukas „kreivarankis“ tuoj pat jiems odę sugiedotų:)

    • Trakimas

     Tuo pačiu ,kuo ir kreivarankis,užsiima ir iš užsienių grįžęs Tautos herojus Užkalnis.Jis taip pat prisiduria prie savo menkų pajamų,reklamuodamas „kepyklėles,užkandines bei picerijas“.Mat įsikėlęs į prestižinį ir brangų Vilniaus senamiestį,vis viena norėtų gauti nuolaidų kaip maximoj.Keistas žmogus:)

     • Nu jo, litas už komentarą nėra tiek daug, bet kai pagalvoji – parašai 10 komentarų ryte, 10 vakare ir jau gyvent galima. Tik va pats neatsistebiu kodėl taip mažai rašau. Trakimai, o mano komentarų apskaitą turbūt manai, kad VSD veda, o algą atsiimu Anušausko kabinete? Ką padarysi, verčiuosi kaip išmanau. Pasak patikimai alternatyvių šaltinių Valentinas algą gauna iš Kubiliaus pirtyje, bet ne vokelyje, o vakuminiam įpakavime, nes banknotai rasoja perdavimo metu (tuomet alaus ant akmenų užpila, kad būtų garo daugiau ir niekas nematytų, kas vyksta). Dar vienam komentatoriui pinigus įteikia žvakės pagalba iškviesta Konstitucijos, Civilinio kodekso ir Civilinio proceso kodekso dvasių trejybė, kuri yra viena dvasia trijose. Ir visa tai daroma dėl to, kad tu Trakimai liktum toks pat užguitas rėžimo kaip ir buvai iki tol.

     • Trakimas

      Norėtum,kreivaranki,kaip ir tavo „kumyras“ Kubilius mane „užguiti arba išguiti“iš Lietuvos?:)Nepavyks.Aš su jūsų kubiloidų gauja kausiuosi iki paskutinio kraujo lašo būtent čia-Lietuvoje.:)Garliavinio „kubilizmo“ jums nepavyks pastatyti vien dėl to,kad lietuviai to neleis:)

     • suomis

      Bet galiu pasakyti, kad vienu klausimu, tikiuosi, sutarsim visi. Tai požiūris į Garliavos įvikius.

    • Trakimai,
     negi tu rimtai manai esąs toks reikšmingas, kad kažkas moka pinigus man, kad aš rašyčiau komentarus, kurie tave nervintų? O tai pvz. kaip manai kiek man moka Kubilius už tai, kad komentuoju čia? Nors dabar pats suprantu, kad kvailai paklausiau, nes jau žinau ką man atsakysi – moka man premjeras 30 sidabrinių. Žinok, net atsidūsau…gerai būtų 30, ir dar sidabru.

     • Trakimas

      Komentaras pašalintas – A.R.

     • Trakimai,
      pas mane va ką tik Razma buvo atėjęs. Maldavo, kad kaip nors su tavim susitvarkyčiau. Žmogus net apsiašarojo, sakė, kad Kubilius baisiai piktas, nes kol tavęs niekas čia pas Račą neužčiaupė, tol realiai nei Vyriausybė gali savo machinacijas daryt, nei Degutienė turi galimybių normaliai pradėt rudens Seimo sesiją. Nu tai aš Razmai ir aiškinau, kad tu, Trakimai, esi kietas, ir kad taip pigiai tavęs neapaimsi, tai tu būtum jį matęs… Ašarojo, prašė, netgi siūlėsi man sumokėt dvigubai t.y. po 2 litus už komentarą. Bet nepaėmiau, nes pagailo žmogaus – gi ne iš partijos kasos jis būtų tą papildomą litą mokėjęs, o iš savo asmeninių kanceliarinių išlaidų. Kažkaip net susigraudinau apie tai pagalvojęs. Žinok, tiesiog įpyliau aš jam 100 gramų, pakalbėjom nuo dūšios, Landsbergį pakeiksnojom. Galiausiai tai aš jį nuraminau, pasakiau, kad tegu neima jis į plaučius, kad tu, Trakimai, esi tiesiog vienas iš tūkstančio lochelių nuo kurių niekas nepriklauso, netgi Seimo rinkimai, kurie jau kitąmet ir, kad imsiu aš toliau po 1 litą kaip ir ėmęs iš partijos kasos ir kad viskas bus gerai. Kad tu matymum kaip jis apsidžiaugė. Va sėdžiu aš dabar ir galvoju, juk kartais tiek nedaug mums reikia vieniems iš kitų. Tiesiog užuojautos, dėmesio ir supratimo.

     • Trakimas

      Super:)Apie tai,kad geriate kartu su Razma,žino visas Vilnius,o ką jau kalbėti apie jūsų partiją ar Razmos žmoną:)

  • Valentinas

   Komentaras pašalintas – A.R.

   • Andrius

    Komentaras pašalintas – A.R.

    • Pala, čia tas pats Andrius, kur pareiškė tėvystės teises į Valentiną? Sūneliu lyg ir nustojo vadinti, bet vistiek švelnūs, mažybiniai kreipiniai liko – „Valentuk“. Galbūt tai kažkas panašaus į nesantuokinius giminystės ryšius, kai dėl susiklosčiusių šeimyninių-visuomeninių santykių bijoma pasakyti „ateik, mano sūnau, aš tave apkabinsiu“. Tačiau to negalima padaryti, kad nesukompromituoti virtualaus nesantuokinio sūnaus motinos. Belieka tik suspaudus širdį kumštyje kreiptis „Valentuk“ tuo pačiu kartu su karčiomis seilėmis nuryjant patį švenčiausią žodį „sūneli“. Andriau, galima aš jus vadinsiu seneliu? Tik dėl to, kad suprastumėte, koks autoritetas jūs esate man. Ar galima, seneli Andrau?

     • Andrius

      Komentaras pašalintas – A.R.

     • hey, seneli,
      į mane turėtum kreiptis kitaip, nes tas kas yra senelis vienam, negali tam seneliui būti sūnelis. Įtempk smegenis ir suprasi. O dėl drožimo, tai drožk tu ką nori, čia gi internetas.

     • Andrius

      Komentaras pašalintas – A.R.

     • Seneli Adriau,
      tas „drožėjas“, kuris mane pagamino yra tavo sūnus, tik va nežinau ar santuokinis, nes su Valentinu jokiais giminystės ryšiais nesus susisaistęs. O apie mane spręsdamas tai nelygink manęs su savim. Nes juk bet kas lyginamas su seneliu Andrium atrodo panašus į nevykusią pliauską, dėl to, kad senelis Andrius yra Pradžiapatis-Sėklintojas. Kai mąstai apie mane, lygink mane pvz. su Valentinu, ir pamatysi, kad esu žmogus kaip žmogus. Toks pat paprastas ir virtualiai neišsiskiriantis kaip visi kiti.

     • Andrius

      Komentaras pašalintas – A.R.

     • Aš po „Labanakt vaikučiai“ prieš miegą dar kartais ateinu čionai pakomentuot apie politiką.

   • sam

    Šio blogo durneliai yra ir Račo, ir Kreivarankio, ir visos visuomenės problema ir nekokybiškos švietimo sistemos padarinys.

    • Andrius

     … nu tik nekriskit i pesimizma, gerbiamasis – juk ju netiek jau ir daug – jus, Valentinas ir dar kokie trys, keturi… Tai tikrai ne tas skaocius del kurio vertetu jaudintis…

    • Valentinas

     Komentaras pašalintas – A.R.

     • Andrius

      Koementaras pašalintas – A.R.

     • nerijus

      „(Andriaus, Nerijaus, Suomio ir kt. savisklaidos priemonė)“

      O Valentino (Julijos)- ne?..Tai ko čia lankaisi ir rašinėji?..

 • Fredis*

  Masiniuose renginiuose dideliame sambūryje žmones labai lengvai pagauna bandos instinktas, suveikia sąlyginis refleksas. Grupelė nepatenkintųjų (Politika yra blogis) pamatę atidarymo ceremonijoje vyriausybės vadovą pradėjo triukšmauti – ne itin sąmoningi kiti žiūrovai pradėjo daryti tą patį. Aš visiškai nesmerkiu tų jaunuolių, kurie švilpė. Reikia būti labai tvirto charakterio ir neeilinio sąmoningumo piliečiui, kad atsispirti pagundai ir nesielgti kaip visi, nepasiduoti masinei psichozei.
  Vakar ugnis sunaikino Žaldokynės stogą http://www.balsas.lt/naujiena/551343/liepsnos-sunaikino-prie-vilniaus-isikurusios-hbh-kavines-stoga-papildyta-22-12. Gražus statinys, deja, priklauso SEB bankui. Kas kaltas, kad šio pompastiško restorano sumanytojai ir už skolintas lėšas statytojai nesugebėjo grąžinti bankui kredito? Be jokios abejonės A.Kubilius. Kas kaltas, kad dabartiniams „HBH Juozo alus“ nuomininkams nepasisekė ir į girliandomis nukabinėtą nendrinį stogą įsimetė ugnis? Be jokios abejonės A.Kubilius. Pervažiavus per šalį skersai ir išilgai per trejus metus prisikaupė panašių problemų tūkstančiai, kurios palietė realius gyvus žmones, todėl priežasties nešvilpti nelabai ir buvo.

  • Andrius

   Komentaras pašalintas – A.R.

  • nerijus

   Visi šie „skandaliūkščiai“, kurie apraizgė voratinkliais mūsų santykius su kaimynine Rusija, tai tik eilinė TS- LKD rinkiminė akcija. Kaip TS liks ir LKD (tremtiniai ir pan.), jei jie neeskaluos Rusijos temos?..Jie iš jų pabėgs, o TS neteks galingos paspirties per rinkimus- tremtinių ir kt. balsų :)

   Kubilius? Kubilius praleido progą nesusireikšminti. Grybauskaitei iškalbos netrūksta, tad, ji labiau būtų tikusi ir patikusi daugumai ir nebūtų jokio švilpimo.
   Esmė buvo ne kiek nušvilpime, o ką pasakė FIBA vadovas apie Kubilių ir Lietuvą.
   Gal tegul jis čiuožia iš čia su savo Kubilium, jei galvoja, kad be jo ir Kubiliaus nebūtų Lietuvoje Europos čempionato 2011 m.

   p.s. kodėl buvo pasirinkta šie metai su skaičiumi „11“?..Koks žymus krepšininkas vilkėdavo marškinėlius su užrašus „11“?..
   Žinoma, gal tai tik sutapimas?..

   • zeroground

    rašote kaip raudonosios armijos desantinė beretė..

    • Jonas III

     Desantinė beretė asocijuojasi su šūviu į pakaušį (binladeno likimas). Man nerijus tokių asociacijų nė kiek ne daugiau kelia, negu zerougrundas.

     • nerijus

      Sakyk: -Ne,- nemegztoms beretėms.
      -Tegyvuoja didžioji Tautų draugystė!!!

  • bn

   Žinoma kalta dėl visko Kirkilo vyriausybė ir tik todėl, kad buvo mažumos vyriausybė ir turėjo būtinai visom savo šunybėm pasitelkti Kubiliaus opoziciją, kad būtų galima įgyvendinti visus Kirkilo sprendimus. Pvz: kelionė pas N.Zelandijos aborigenus pasimokinti valstybės valdymo „meno“.

 • nida

  Gal ne temą, bet pralinksmino toks komentaras:

  bl…, na…, čia TV3, čia šviesu

 • nerijus

  http://www.lrytas.lt/?data=20110822&id=akt22_a1110822&sk_id=99&view=2

  „Pavyzdžiui, įmonės darbuotojams prieš kelis mėnesius buvo surengti įvadiniai jogos mokymai. Tai rodo oficiali sutartis, kurią „Lietuvos energija” sudarė su viešąja įstaiga Jogos terapijos centru.“

  • nerijus

   p.s.

   „Pagal nuomos sutartį „Lietuvos energija” Elektrėnuose gyvenančiam E.Važgėlai kas mėnesį sumoka 1000 litų už tai, kad jis savo asmeninį automobilį esą naudoja „tarnybinių pareigų atlikimo tikslais”.“

   O paskiausiai šį automobilį lizingo bendrovė „parduos“ jam?
   Labai primena nuomojamus automobilius Seime, kai galiausiai jis įsigyjamas už grašius, nes prieš tai už jo nuomą mokame mes- mokesčių mokėtojai.

   • Andrius

    Komentaras pašalintas – A. R.

 • Andrius

  …bandžiau įspėti komentarų trynimo kriterijus, bet priėjau išvados, kad šį kartą ko gero pagrindinis bus autorystė ? :)… Tuomet, Račai, turiu pastebėti, kad be šio, liko dar du, matyt, nepastebėti..:)