Citata #391 V.Adamkus nurodo sektinus pavyzdžius…

Iš V.Adamkaus interviu „Kauno dienai“, minint A.Brazausko pirmąsias mirties metines:

A.Brazauskas buvo stipri, istorinė, bet kartu žmogiška ir šilta asmenybė Lietuvos politikoje, sektinas pavyzdys, kaip reikia dirbti tautai. Tokių asmenybių visada reikėjo, reikia ir, esu tikras, reikės ateityje. Bet, deja, visada stinga. 

Suprantu, kad mirtis, kartais pakeičia požiūrį.

Kita vertus,man atrodo, kad požiūris į kai kuriuos dalykus nemažai pasako ir apie žiūrintįjį.

… man A.Brazausko niekada nestigs. Ir nuoširdžiai tikiuosi, kad Lietuvoje ateityje bus vis mažiau politikų, kurie seks jo pavyzdžiu.

(13 balsų, vidurkis: 4,46 iš 5)
Loading...
 • sigitas

  Valdamkui sektinas pavyzdys AMBalas, Mečiui – Valdamkus, ir tt. Na ir chebrytė…

 • Mane žavi žmonės, kurie gimę garbingose, darbščiose šeimose (reta šeimų, kuri karta nuo kartos pasižymi gražiu gyvenimu, tvarkingumu, darbštumu).
  Tokius retai sutiksi. Reta Lietuvos giminė nėra apsidergusi, ypač kad gyvename kryžkelėje, kuri pastoviai reikalauja imuniteto išbandymams.
  Deja, tautiečiai, viešumoje (matyt dėl švetos ramybės) garbina vienadienius išsišokėlius, vienadienę konjuktūrą. Nors viduje gal ne visuomet taip, dėkui Dievui.
  Deja, kaip ir buvau įtaręs (dabar jau ir patys prisipažino), tautietis dievina vagį… gal dėl to, kad…
  Algirdo Brazausko vietoje manau visi kiti tautiečiai būtų blogesni, – geresnių (kad galėtų būti) neteko sutikti.
  Na gal vieną žmogų, bet jis jojo vieton niekada ir nesutiktų būti.
  Taip yr mielieji, deja.

  • Regis

   du kart -4 iš tinklaraščio savininko (autoriaus) šalies. Gal ir klistų. Gal ir ne taip, tada galima keturis kartus paspausti.

 • Genijus

  Na aš irgi manau, kad, žmogui mirus, viešam asmeniui nebūtina viešai apie jį pasakyti teisybės: kad buvo paskutinis svolačius, arogantiška daug kartų tautai apsimelavusi kiaulė, Lietuvos korupcijos tėvas ir gilios stagnacijos bei prarastų šalies galimybių krikštatėvis. Na, dar ir geriausias tovariščiaus Babykino draugas.
  Bet gi galima kažką mandagiai pasakyti, nepasakant nieko (politikai tą puikiai moka), o ne drabstant komplimentus, kurių velionis ANTInusipelnė.
  Minusas Adamkui. Nors tikrai nemanau, kad jis taip galvoja, kaip pasakė. Čia tas vadinamasis „šventas melas“, tik gerokai ir be reikalo perlenktas.

 • Whisker

  Adamkus tuom tik savo tikraji veida parodo ir jau ne pirma karta. Nepritariu ir tam komentarui, kad apie mirusius kalbeti gerai arba nieko. Tai gal pradekim ir Stalina slovinti? Cia dar klausimas ar jis ar Brazauskas musu tautai daugiau zalos pridare. Manau AMB galva turetu buti eksponuojama nebent po giljotina, bet tik ne rumuose, kuriuos prisivoges mokesciu moketoju pinigu ir didziaja dali ju idejes i savo kisene sau pasistate.

 • Fredis*

  Kalbant apie prezidentą A.M.Brazauską visada reikia pasakyti, kad JE buvo okupantams talkinusios ir dariusios nusikaltimus žmogiškumui http://www.partizanai.org/index.php/rainiu-tragedija-1941-m-birzelio-24-25-d valdančios partijos okupuotame krašte paskutinis vadas. Kita tiesa yra ta, kad formavęsis kaip asmenybė tokioje kriminalinėje aplinkoje ir sunkiame mūsų šaliai laikmetyje, AMB buvo komunistas su žmogišku veidu, apie kurį šiltai atsiliepė ne tik V.Adamkus, bet ir kun. Vaclovas Aliulis, o Prezidentė D.Grybauskaitė net pavadino savo mokytoju.

 • Fredis*
 • Asturijos princas geriantis kavą su pyragaičiais

  Brazauskas ir jo išlikusi komunistų šutvė vienu aspektu labai primena marodierių simbolį motušę Kuraž – eina atgimimo pirmeiviams iš paskos ir naudodamiesi netobulais įstatymais ir menkiausiu tvarkos trūkumu plešia ir vagia atgimstančios valstybės turtą. Ko negali pavogti – atiduoda už grąšius svetimiems.

 • Manau, kad Lietuva turėtų gerbti vieną iškiliausių žmonių Lietuvoje. Kurio dėka Lietuva išlavyravo ir tuo kitiems padėjo išsikovoti Laisvę nuo prakeiktų okupantų.
  Žinoma, kumečių ainiai pripratę vogti (patys apklausoje neseniai tautiečiai prisipažino,kad yra vagys, nors tai ir be apklausų buvo aišku, kad dievina tautiečiai vagis, žulikus), tad labai mėgėjai yra apvaginti kitus.
  Bjaurūs komentarai mirusiam žmogui tik parodo, kokie monstrai yra kumečių ainiai. Kaip tas sakė – svoločiai, bet, visgi, savi svoliočiai.
  Žmonės gal ir bėga iš Tėvynės labiau nuo šitų bjaurybių, o ne nuo skurdo, kurį šita bjaurastis sukūrė.

 • Jonas Baronas

  Jo, tada visi dirbo Lietuvai. Juokinga, kai dabar per minėjimus komunistai kalba kaip mes čia be JŲ Lietuva nebūtų nepriklausomybės nebūtų gavus ir t.t. Bet liaudies atmintis kaip vištos. Pamiršta ji savo skriaudėjus.

 • Peržiūrėjau naujienas šiandien ir nesuprantu.. Kam nepriklausomos Lietuvos antkapiui reikėjo paminklą pastatyti??