Citata #38 VEKS 2009 ieško lyderio…ir randa

Viešosios įstaigos „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ pranešimas spaudai:

Reikalingas lyderis, galintis konstruktyviai paspartinti nacionalinės programos „VEKS 2009“ įgvendinimą

Kadenciją baigusiam prezidentui Algirdui Brazauskui siūloma globoti  nacionalinį projektą „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“. Atsakyti jis žada pasikalbėjęs su Vilniaus meru Juozu Imbrasu. A.Brazauskas patvirtino sulaukęs raginimų tapti projekto „Vilnius – Europos kultūros sostinės 2009“ (VEKS) globėju.

„Nacionalinė programa „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ yra išskirtinė galimybė pasauliui pristatyti Vilnių ir Lietuvą. Būtų klaida tokia galimybe nepasinaudoti, todėl sveikintume, jei kas nors iš visuomenei žinomų ir pasitikėjimą pelniusių asmenų, galinčių atsiriboti nuo politinių ir rinkiminių interesų bei konstruktyviai paspartinti VEKS programos įgyvendinimą, imtųsi globoti šį nacionalinį projektą“ – sako VšĮ „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ vykdomoji direktorė Dalia Bankauskaitė.

…šiaip citatų nekomentuoju, bet šį kartą negaliu susilaikyti…

Gal jau pakaks iš savęs juoktis?

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
  • galiu pridėti kitą citatą iš vakar vykusios Zuoko inernetinės konferencijos:
    Klausimas: Mielas Artūrai, kokia Jūsų nuomonė apie prokuratūros vykdomą ikiteisminį tyrimą dėl lėšų iššvaistymo stambiu mastu VEKS projekte? Ar jūs kaip VEKS tarybos pirmininkas imatės savarankiškų veiksmų (jei taip tai kokių) šiuo konkrečiu atveju kovoje su organizuotu nusikalstamumu? Iš anksto dėkoju už atsakymus.
    Atsakymas: VEKS taryba, kuriai aš turiu garbę vadovauti, į įstaigos finansinius reikalus neturi teisė kištis. Mes svarstome pateiktas programas. Kaip žmogus, galiu pasakyti, kad yra tam tikrų administracinių gebėjimų trūkumų, kaip sakoma, visada gali būti geriau.

  • Jei gerai, pamenu, tai A.Zuokas ir A.Brazauskas visada labai gerai sutarė… Turi, matyt, abu kažkokių bendrų bruožų. Abu lyderiai, tik vienas teistas, o kitas -vis dar ne…