Citata #337 Seimo narys L.Dinius apie taupymą

Iš Seimo nario L.Diniaus pareiškimo apie biuro nuomą Šiauliuose:

Galbūt tam tikras susierzinimas galėjo kilti todėl, kad patalpos biurui buvo naudojamos pagal panaudos sutartį (nemokamai), o taip pat ir todėl, kad sutartis buvo nutraukta dar praėjusių metų pabaigoje, atsižvelgiant į raginimus taupyti parlamentinės veiklos lėšas.

… įdomu, kaip atsisakius nemokamai naudojamo biuro, galima sutaupyti…

(8 balsų, vidurkis: 4,13 iš 5)
Loading...
 • Labai teisinga, kad gerb. tinklaraštininkas pro padidinamąjį stiklą stebi naujuosius Seimo narius, kurie anot pirmininkės I.Degutienės sukėlė Seime internato, neklaužadų atmosferą.
  Tačiau pagalvokime – ar ta smarvė (internatinė neklaužadų atmosfera) nepradėjo sklisti nuo galvos? Tikriausiai tradicijos nekontroliuojamai išlaidauti, meluoti rinkėjams susiformavo ir buvo įgyvendintos Seimo senbuvių A.Salamakino, B.Bradausko ir CO. Šie veikėjai gerb. tinklaraštininko akiratin kažkodėl patenka labai retai, nes yra socialistai, o pataikaujant miniai spardomi labiau ekstravagantiški veikėjai. Iš marketinginės pusės A.Račas elgiasi be priekaištų. Dundukas tokia rašliava patinka.

  • http://racas.lt/salamakinu-etika/

   http://racas.lt/jie-nusipelne-gyventi-geriau-ir-yra-idomus/

   http://racas.lt/jie-nusipelne-gyventi-geriau-bet-nenori/

   … aš suprantu, kad yra dundukų, nemokančių skaityti ir neturinčių atminties…

   Bet tai visiškai nereiškia, kad jų sapalionės turi būti priimamos už gryną pinigą.

   • saulius

    Pažįstu namažai žmonių, kuriems A.R.- ištisa ir nesibaigianti sapalionė.
    Man gi atrodo 50 ant 50.

   • kolega

    Arturai, ar buvo diena, kai tamsta nieko nepavadinote dunduku? :) Isskyrus tas dienas, kai nedirbat, nors nezinau, kaip vadinate priesininkus krepsinio aiksteleje :)))

    • saulius

     Kolega,
     Susikurkite savo blogą ir vadinkite dundukais visus, kuriuos tik norite. Kas uždraus gerb. A.Račui vadinti jus dunduku? Jus, kažkokį sumautą anonimą???
     Be to, kadangi Jums simpatizuoju, pasakysiu pa sikrietu: Lietuva, toks jau kraštas – praktiškai kur tik pirštu dursi -ten dundukas. Netikit? Paklauskit Maldeikienės. Puiki moteris ir savo reikalo žinovė. Gaila jos, – Lietuvoje galvojantys (ir tai, ką galvoja, sakantys) žmonės nereikalingi.

     • kolega

      Gerbiamas Sauliau, niekas gi ir nedraudzia portalo autoriui visus cia isvadinti dundukais. Taciau kur cia kvepia tolerancija kitokiai nuomonei, as nezinau. Jei pateikiami iskraipyti faktai apie blogo autoriu – tai smeizikiska, taciau jei mastoma kitu pusrutuliu – jau dundukiska?

     • saulius

      Gerbiamas kolega,
      Kalba ne apie pusrutulius. Pasaulyje taip jau surėdyta – kas valdo, tas ir tolerancijos ribas nustato.

    • Rytis I

     Taigi visi krepšininkai yra labai geri „dundukai“, – ne vien svetima komanda:) Dundėti priklauso (pagal taisykles). Tame matyčiau net komplimentą… Iškart pasijunti „kolega“.

    • Karolis Jachimavičius/uroboras.lt

     Paskutinį kartą, kai mačiau Račą krepšinio aikštelėje, jis gynėsi atsistojęs ant keturių ir lodamas.

 • Tas dainorėlis niekada nepasižymėjo nuosekliu mąstymu…

  • saulius

   Jis kaip tik ir pasižymi nuosekliu mąstymu. Beje, „nuoseklus mąstymas“ – labai neapibrėžta sąvoka Lietuvos politinėje padangėje.

 • Manau, čia norėta pasakyti, jog kai nesinuomoji nemokamo biuro, nereikia mokėt nuomos už mokamą kompiuterinę biuro techniką…

 • Nieks

  L.Dinius pareikš, kad sutaupė atsisakydamas ne nemokamo biuro, o nuomojamos technikos. Jei Lietuvos žurnalistai domėtųsi ne tik pupyčių krūtimis ar radžių žiedais, tai dabar pakapstytų, iš kokios įmonės L.Dinius nuomojo kokią techniką – štai kur kyšo siūlo galas. Ar pamenate, Seimo „pūkuotukas“ G.Navaitis irgi tikino už valstybės pinigus taksi važinėjęs organizuoti vaikų dantų profilaktiką. Kur, koks rezultatas? Bet žurnalistams tai neįdomu. Atrodo, tiriančiųjų žurnalistų šalyje nebelikę, yra tik pseudožvaigždžių gyvenimų aprašinėtojai bei žurnalistai-politikieriai.

 • lida

  „Seimo narys Laimontas Dinius Šiauliuose neva neturėjo savo biuro, todėl esą negalėjo nuomotis ir kompiuterizuotai darbo vietai būtinos įrangos“.
  Betrods, pasakyta gana aiškiai. Tačiau aš suprantu, kad yra dundukų, nemokančių skaityti ar turinčių teksto suvokimo problemų…

  • saulius

   Artūras suprato, kad biuras buvo. O valytoja ar buvo? Ar ji gaudavo algą? Jei taip, iš ko ji gyvens dabar? Štai kur esmė.

 • saulius

  A.R. rašė:“…visų BNS žurnalistų kasmet gaunamas V.Uspaskicho pakišas, tačiau pabandysiu tai išsiaiškinti. Tad kol kas negaliu pasakyti, ar tai yra tiesa, ar melas…“ – gal jau išsiaiškinot kažką ? Tai nejuokinga ir liečia Jus asmeniškai, ir Jūsų BNS.
  Ir atleiskit, kad nesulaukiau spec. temos apie pakišas, tačiau juk skaidrumas aukščiau visko, ar ne ?

 • saulius

  Gerb. A.Račai,
  Perskaičiau skyriuje „Man Patiko“ Valatkos straipsnį apie kedopedofilus. Nepatiko. Pasirodė šlykštus ir kaip ir visas liet rytas, kaip čia švelniau išsireiškus, kraupiai …. Atsiprašau. Nuoširdžiai. Atleiskit. Ko norėjau paklausti,- kas Jums tame rašinyje patiko? Gal ko nors nepastebėjau. Ačiū.

  Komentaras redaguotas A.R.

  • mielas Sauliau, o jums patinka O.Koršunovo spektakliai? O Radži, A.Ramanausko-Greitai ir J.Jankevičiaus humoras?

   • albinas

    gerb. Artūrai, noreciau suzinoti, pagal kokius kriterijus pasalinot mano komentara. Nesikeikiau, ir dunduku nieko nevadinau.:)

   • saulius

    Gerb. A.Račai,
    Jeigu Jūs paklaustumėt, kuo man patinka Koršunovo spektakliai, aš Jums atsakyčiau.Kaip ir atsakyčiau, kuo man nepatinka Jankevičiaus „humoras“.JUMS TEREIKIA PAKLAUSTI „KUO?“
    Taigi, aš paklausiau Jūsų, kuo Jums patiko Valatkos straipsnis.Jūs arba atsakot, arba ne, o išsidirbinėdamas žeminat net ne mane, o pats save. Ir visi tai mato.
    Tad pabandykim dar kartą:
    Gerb. A.Račai,
    Kas Jums tame rašinyje patiko? Ačiū.
    P.S. Man patinka ne visi Koršunovo spektakliai ir toli gražu ne visas Greito humoras. Radži’o neklausau, o Jankevičiui iki humoristo dar toli.

  • albinas

   Komentaras pašalintas A.R.

 • kolega

  Sauliau, o kodel tamstai turi patikti tai, kas ir Racui patinka? Itariu, kad ir i „Maxima“ neinat kaip sio blogo autorius :)))

 • saulius

  kolega,
  Su visa pagarba Jums ir Račui, negi aš sakau, kad mums turi patikti tie patys dalykai? Matot, kuo Valatkos straipsnis atsiduoda, aš jau apibūdinau, bet kuo būtent patiko tas straipsnis gerb.Artūrui, man be galo smalsu.
  Maxmoje kartais perku, bet stengiuosi kaip įmanoma rečiau.

  • ir dar, mielas Sauliau: norėčiau atkreipti dėmesį, kad iš paskutinių 20 komentarų daugiau nei pusė yra tamstos. Su visa pagarba, bet man tai darosi panašu į spam’ą:)

   • saulius

    Gerb. Artūrai,
    Jums tai panašu į spam’ą, o man tai nėra panašu į spam’ą. Bet jeigu Jūs pasiruošęs dėl to sukryžiuoti špagas, nesiginčysiu,- duosiu Jums kelią.

 • kolega

  Sauliau, ta as ir sakau – rinkites. Arba jus dundukuojat, arba spaminate, arba nuolankiai sutinkate 1 irasu su autoriaus nuomone. Ka renkates?

  • saulius

   Renkuosi septintą variantą.

 • nerijus

  Labai atsiprašau, kad teršiu temą, bet pasidarė smalsu ir teko paieškoti, bei rasti:
  http://pipedija.laikas.lt/index.php/Art%C5%ABras_Ra%C4%8Das

  Čia apie dundukus ir jų sąrašas…Patekau ir aš…Ot, garbė :)
  http://pipedija.laikas.lt/index.php/Dundukai

 • Augis

  Artūrai, taupymas vyksta labai paprastai – už nuomą tu nieko nemoki (akivaizdu, nes yra panaudos sutartis), bet už jų išlaikymą tai turi susimokėti – tokios išlaidos kaip šildymas, elektra ir pan.

  Ko gi čia nesuprasti?

 • Martynas

  Artūrai,
  Taupyti galima labai paprastai. Nuomos jis nemokėjo, bet užtat buvo komunaliniai, valdymo, bendri, draudimo, NT mokesčiai ir t.t. Vat ant jų ir sutaupė.
  Jei turėsite daugiau klausimų, galiu atsakyti ir į juos.