Citata #283 Buvęs STT vadovas aiškina, kam reikalinga autoinspekcija

Iš interviu su buvusiu STT vadovu Juozu Gaudučiu:

Jei išvis panaikinsi autoinspekciją, kai kurie asmenys pradės važinėti beprotišku greičiu ir užsimuš.

„Lietuvos žinios“

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • Geras pastebėjimas. Tarsi dabar kai kurie žmonės nevažinėja beprotišku greičiu ir neužsimušinėja… Pagal tokią logika gaunasi taip, kad pas mus tos autoinspekcijos ir nėra…

 • Bet kai kurie lakstantys yra tiesiog aukščiau autoinspekcijos…

  Lapkričio 1 d. Važiuoju savo patrunyjusiu golfu. Kely mašinų begalės. Iš priešpriešiais atvažiuojančios kolonos išnyra juodas Mersedesas tamsiais langais, įjungia ilgas šviesas ir ima visus lenkt. Suprantu, kad žmogui atsibodo vilktis niekingu 90 km/h greičiu, ir kad manoji „plento gėda“ netrodo kaip dėmesio vertas objektas, kurį reikia praleist prieš darant lenkimo manevrą, bet blin… kur man dėtis? Stabdau, suku šalikelėn. Kažkokiu mistiniu būdu pavyksta sugrįžt į kelią ir nebaigt gyvenimo pakelės beržuose. Ima drebėt rankos. Nusprendžiu sustot. Ne kelnių išsikratyt, tiesiog šiaip nusiraminti. Stabdau, suku į šalikelę. Mane aplenkia policijos automobilis. Vadinasi turėjo viską matyt…

 • Racijos tame yra, gaila, kad ir kiti gali nukentėti.
  Bet tiesos yra, jei būtų mažiau kelių patrulių, jie gautų normalų atlygį ir dirbtų normaliai. O normalūs piliečiai važiuotų normalia ir elgtųsi normaliai sutikę kelių pažeidėją. Pranešdami apie jį.

 • nerijus

  Visų pirma, sveikinimai policininkams su policijos diena :)

 • O kiek dar yra visokių kitokių būdų, kuriais žmonės gali sau pakenkti. Gali neatsargiai plaukioti, vaikščioti, lytiškai santykiauti, ką nors ne tą neatsargiai kalbėti, skaityti pavojingus tekstus.

  Gerai, kad yra ir atsakingų, pasirengusių aukoti savo gyvenimą darbui inspekcijose.

 • Žvelgaitis

  Jei išvis panaikinus dabartinę korumpuotą, verslo, finansų, įsipareigojimų, dalybų, paslapčių ir gimystės ryšiais persipynusią politinę Lietuvos „viršūnėlę“, žmonės būtų priversti skubiai įsivesti savivaldą ir demokratiją ir jau niekas tautinės liaudies nebesustabdytų…

 • Mauras

  kvailoka citata, ištraukta iš Medalinsko apskrito stalo diskusijos „L.žiniose“ gan aktualia tema – ką veikia ir ką turėtų veikti STT. Rekomenduoju pasiskaityti visiems besidomintiems ir nesuprantantiems, kodėl kova su korupcija Lietuvoje apsiriboja veiksmais prieš vištų vagis ar butelį su padangom paėmusį prokurorėlį.

  diskutuoti apie tokią citatą – tas pats kas cituoti kvailiausius seimo narių pasisakymus ir juos aptarinėti. Neuždrausi, bet prasmės mažai.

 • Jonas tikriausias

  Tuos erelius reikėtų šaudyti vietoje . Prieš šešeriius metus vienas jų nužudė mano sūnų . Gavo lygtinai . Autmobilis tapo įteisintu legaliu žmogžudystės įrankiu ?

  • Jeigu taip atsitiko, ir atitinkamai turi tokią kategorišką nuomonę, nenaudok komentuodamas slapyvardžio.

   Nes kažkaip gaunasi neįmanoma nei atsakyti, nei atjausti.