Turtėju…:)

…Gana ilgai nebuvau atsivertęs Google reader’io Analytics ir… staigmena…

Aš jau 2x milijonierius!!!

Jei visai tiksliai – 2,050,900 perskaitytų puslapių.

Progresas: pirmam milijonui prireikė 11 mėnesių, antrajam gi – vos šešių.

Visa kita – gana proporcingai.

Tarp pirmojo ir antrojo milijono lankytojų padaugėjo nuo 370,000 iki beveik 774,000.

Unikalių lankytojų skaičius – nuo 127,918 iki 227,040.

Apsilankymo metu perskaitytų puslapių skaičius sumažėjo nuo 2,72 iki 2,65.

Bet vidutinis apsilankymo laikas ūgtelėjo nuo 3’58 min. iki 4’07 min.

Naujų lankytojų sumažėjo nuo 34,53 proc. iki 29,18 procento. Gerai, kad vis dar yra tų naujų:)

Lankomiausi puslapiai: „Aš taip nesugalvočiau“, „Galbūt vieni iš geresnių“ ir …. vis dar „“Humoristas“ Modestas Vaišnoras – gaidys“.

Įdomi detalė: neskaičiuojant alfa.lt ir google, daugiausiai lankytojų sulaukiau iš tinklaraštijos guru Džiugo, blogerių bendruomenės ir…. Ligitos. Visiems labai ačiū.

Geografija: lankytojai iš 109 valstybių (teritorijų). Pirmame penketuke (neskaičiuojant Lietuvos) – Jungtinė Karalystė, Norvegija, JAV, Švedija, Vokietija. Norvegija stebina…

Dvidešimtuke stebina Šveicarija ir Liuksemburgas.

O šiaip tai visai smagu.

Ir dar kartą ačiū visiems, čia besilankantiems. Na, gal ne visiems, nors gal tai savotiška terapija:)

(4 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • WU

  Artūrai, jeigu įmanoma, galėtumėt pateikti tokią statistiką pvz.: kuris kometatorius daugiausiai iš visų parašęs komentarų ir kuris daugiausiai per dieną vidutiniškai parašo. Būtų įdomu žinoti..

  • WU, manau, kad daugiausiai komentarų bus parašęs Fredis* x)) Šiaip mano brolis žino kaip suskaičiuot, galės pagelbėt Artūrui, jei reikės.

   Tiesa, įdomi statistika, kad štai taip ir aš prisidėjau prie lankytojų srauto didinimo :)

   Sveikinu su milijoniniais pasiekimais!!! Lėkit tik pirmyn!

  • J.naivusis

   Tokia statistika gal pažeistų žmogaus teises- ypač „daugiausia vidutiniškai per dieną“. Kiekvienas turim savo priklausomybes, bet ne visi tą pripažįstam. Statistiškai pamačius konkrečiai apibrėžtą skaičių, ne vienam ne tik plaukai pasišiauštų…

 • albinas

  ir mane suskaiciavo! :)

 • albinas

  Artūrai,jei visus teisingai suskaiciavai tai tinklarastis tikrai „nenuskes“ :)

 • Ar tikrai google reader?

 • Regis

  Gražu :). Lygiai taip pat ačiū tinklaraščio autoriui, ir pirmiausiai už terapiją :)). Dar greitesnio trečiojo!

 • R.Medinis

  Sveikinimai!

  Retai rašau, bet visada skaitau.

  Linkiu siekti įrašų ir komentarų kokybės, galbūt net ir aukojant kiekybę…

 • Fredis*

  Kaip visada reikia skaityti nuo paskutinio sakinio (teisingai, Regi):
  „Ir dar kartą ačiū visiems, čia besilankantiems. Na, gal ne visiems, nors gal tai savotiška terapija:)“.

  Kelios pastabos.
  1. Visiems 100% čia apsilankantiems tinklaraščio skaitymas yra terapija, tame tarpe ir tinklatraščio autoriui. Ar tik nebūsite iš tų kuriems žodis gydytojas, gydymas, psichiatrija, psichologas, psichologija – kelia juoką?
  2. Labai simptomatiškas tarp autoriui patikusių straipsnių nurodytas Brigitos Jonaitės iš Lryto. Gaila, kad nepaaiškinta kuo. Leiskite spėti: socialinis tinklapis Facebook su ten besipuikuojančiomis taip vadinamomis asmenybėmis (donskiais, mantais adomėnais ir kt.) yra tik menki padarai lyginant su manimi 2 x milijonieriumi. Kur jau ten jums lygintis su mano pasiekimais, „draugų“, skaitančiųjų, komentuojančiųjų skaičiumi.
  3. Šiame tinklaraštyje autoriaus yra atvirai užgauliojami ir niekinami kai kurie komentatoriai, paversti „blogiukais“, (internato, kareivinių stiliumi), tai aiškinama dideliu demokratiškumu, toleruojami tik pataikūnai ir padlaižiai.
  Noriu priminti, kad kai į auditoriją ateina V.La jis paprašo, jog liautųsi besaikės ovacijos. A.Račui dar augti ir augti, sąmonėti ir sąmonėti.
  4. Ne komentatorių kiekybėje, o kokybėje yra šio, kaip ir kitų tinklaraščių sėkmė. Paminėsiu tik keletą į kuriuos verta atkreipti dėmesį, tai : mdxachuk, romas, Valentinas, Musė, lida, Auksinis kardas, WU, Regis, Aušra maldeikienė ir Aidas Pukelevičius. Viskas, visa kita – balastas ir baisi nykuma…
  Taip taip, Ligita, keista, kad įsijautei į kalėjimo prižiūrėtojos vaidmenį, jau įpusėjai studijas universitete, o taip ir nesugebėjai nors kiek artikuliuotai pakomentuoti nors vieną įrašą…

  • Įdedu tą patį ką parašiau ir pas save, kai tu saugodamasis nuo to, kad Artūras gali šį komentarą ištrinti, jį perkėlei į mano tinklaraštį – Fredi, neužmiršk, kad pas tą pačią neartikuliuojančią, išplautasmegenę Ligitą pats lankaisi… Vieną kart apsispręsk: ar aš tau trukdau gyventi ar ne? Jei taip, tai keliauk sau sveikas. Neliūdėsiu. O šiaip esu atlaidi. Tuo ir naudojiesi karts nuo karto iš manęs pasityčiodamas.

   • Rytis I

    Fredis susipyko su Ligita. Netikėtas posūkis realybės bloge:)

    • Fredis neišvengiamai pykstasi su visais, tame tarpe su Ligita. Tik begalinio Ligitos gerumo dėka ji pakenčia jį savo bloge. Gal todėl, kad nors Fredis ir yra virusas, bet gražus ir smagus virusas:)
     http://www.lennartnilsson.com/human_body.html

    • Musė

     Ar atleis žavioji Ligita ją įžeidusiam storžieviui Fredžiui? Ar jų keliai išsiskirs amžiams? Kokias intrigas rezga klastingoji Musė ir koks Valentino vaidmuo šioje istorijoje – visa tai sužinosite naujose šio sezono serijose.

     • romas

      Muse,
      nukritau nuo kėdės ir raitausi iš juoko :DDDDD

  • Fredi, visiškai pritariu dėl pirmo punkto. Beje netikėdai radau info apie mus visus Pipedijoje – pasiskaitykite…Atsiprašau, jei tai jau seniai visiems žinoma, o aš kažką pramiegojau. Štai nuoroda(http://pipedija.laikas.lt/index.php/Dundukai. Parašyta smagiai, bet patikėsite tuo ar ne, mane tai nuteikė gan nemaloniai. Galbūt mes per ilgai prie kompo sėdim visi?

    • Manyčiau, kad Oberdunduko vardo labiau nusipelnė GIGA, nes iš esmės jis dar nei karto nekritikavo Račo ir visada palaiko Artūro nuomonę (GIGA, jei esu neteisus, atsiprašau)

     Žiūrint į pipedijos tekstą matosi, kad rašė savas. Pakankamai įsigilinęs į dramatines linijas, kurios čia rutuliojasi. Rašyta neseniai, nes paminėta Lida, kuri atsirado gal prieš porą mėnesių.

     • Khe, khe…matau, kad tai ir Jus užkabino, Valentinai. Taigi peršasi viena išvada – mūsų tarpe yra kaip sako šnipai „žiurkė“.

     • Kada rašyta? Žvilgtelim žemiau: „Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2009 rugsėjo 18 11:47“ :)

      Beje, ir aš paminėta. Jaučiuos nusipelniusi žmonijai! :DD

    • What the f***? Kas ta pipedija? Tipo ironijos biblioteka? Net mano nikas yra. NET MANO, niekaip nesuvokiu, kaip jis galėjo ten papult, kas čia mane galėjo pastebėt. Na NEBENT kokia technika, prasuko vyrius ir netyčiom inkritau. Neapsiprendžiu, kaip reaguot, ar What the f***, ar LOL.

     Gal LOL.

   • WU

    Gal ne tai, kad per ilgai sėdim, o tai kad čia labai įsijautę esam :) Man šiek tiek juokingas tas įrašas pipedijoje :) Nematau nieko baisaus. Internete dar ne to galima prirašyti. Faktas, kad parašė kažkuris iš komentatorių.

    • Netinės batalijos manęs nestebina, matęs jų xyz kartų. E-kovytės ir gaujų susidarymas ko gero ir deja naturalu, jei net tokio brando lygio, kaip ši bendruomenė [kaip suprantu čia lankosi labai rimti bahuriukai] tai vyksta, taigi tuo labiau. Bet pačiam nežinant būti paminėtam sukelia įdomų jausmą..a.k.a. tave stebi :D

 • A.G.

  Sveikinimai ir nuo manęs.
  Čia randu paprastumo, o tai tiesa, gėris.
  Negėgstu to tūkstantmečio eros laikotario užguito kaimiečio pasamonės prieš vieną kitą dešimtmetį perkeltos į miestus, kuris todėl šiandien žavisi Vakarais, blizgučiais, mėsčioniškumu, kuris slepiasi po svetimų minčių po nuorodomis, svetimos kalbos mokėjimu, ir madingu vaikščiojimu žodžiais, kaip kokiais 1960 kraipydavo kojas „stiliaga“ – tačiau jų čia vienetai tik.
  Mėgstu laisvą žmogų, kuris vardan laisvės ir net prieštaraudamas savo kraujo ir savo įsitikinimui tam blizgučių mėgėjui – kaimiečiui gali čia pasakyti – aš myliu komunistus… vien dėl to, kad tas raitystūsi kaip gyvatė, bet būtų pratinamas prie laisvės… kad progai pasitaikius neimtų žudyti kitamanių ką lig šiol uoliai darė (kaip tas bailys ne kumščiu bailiui į snukį, bet į durų stiklą ar tiesiog kokiai nekaltai pasitaikiusiai moteriškei…).

 • Super!!! Artūras žvėris :)

 • liux Artūrai, važiuokit taip ir toliau, nes tai rodo, kad kažkam vis dėl to nevistiek, kas vyksta Valstybėj:)

  Bet dėl readerio suabejojau, ten tas daiktas, kur matuoja Analytics galbūt vadinasi?

  Nes perskaičiau ir pagalvojau, va žmogus, kiek daug straipsnių perskaito per metus….

 • Va dabar su zmona klaidzioju po prekybcentri. Ji matuojasi, as per miniOpera skaitau sita bloga. Ir ka? O ta, kad mano mobilusis prie interneto jungiasi per Norvegija:) cia kaip atsakymas i Arturo nuostaba

  • o tai čia tik tele2 ar visi taip operatoriai rodo?

   • Čia todėl, kad naudoja Opera Mini naršyklę, kuri jungiasi netiesiogiai tam kad greičiau veiktų. Operą gamina norvegai, todėl gali būt, kad jungiasi per jų serverius. Bet šiaip šiek tiek abejoju, kad dėl to lankomumas iš Norvegijos pasidaro labai didesnis, nes negi taip daug kas skaito šį blogą per telefus?

 • Andrzej

  labai retai būnu bet irgi sveikinu,Šaunuolis Artūrai,Pagarba.

 • jona…

  Įdomu kam komentatoriai suteiktų Didžiausio Priešgynos- visada neigiančio, besiginčijančio- tikro nenuoramos, kuris visada sako „ne“- titulą…

 • Karolis

  aš čia lankausi kiekvieną (beveik) dieną, tikėdamasis gauti šiek tiek peno dūšiai. lankausi jau seniai, gal nuo beveik pačios pradžios. vertinu pagal naudojimą: Jūsų, Artūrai, blogas yra, sakyčiau, LABAI gerai sukaltas ir palankus vartotojui: struktūra labai paprasta, viskas greitai suprantama ir lengvai randama, malonios spalvos, niekas neerzina (pvz. mirksinti reklama).
  Peržiūrėjau Jūsų nurodytus linkus: nepykit, bet ten, norint surasti kas prie ko, reikia bent 15 min., o tai jau, kaip vartotojui, yra blogai.
  Vat tai, mano nuomone, ir yra stipriosios Jūsų blogo pusės. Sėkmės.

  P.S. pastebėjau, kad yra susiformavusi atskira komentuotojų kasta (bent pagal vardus) – tie patys asmenys komnetuoja visus (beveik ir gal daugiau) Jūsų nurodytų blogų :). Man tai primena http://racas.lt/kaip-kuriami-geriausi-blogai-lenkiu-galva/

  • Karoli, jei turi omeny ir mano tinklaraštį, tai duok patarimų kur ir ką galima būtų kitaip išdėstyti, gal prisuksim :)

 • jona…

  Absoliučiai visiškai pritariu Karoliui…

  • Aš nelabai. Tai viena iš tokių terapijos rūšių, kurios ilgainiui pačios išsivysto į liga.

 • mantas

  postas, kur Račas parašė, kad jo kažkiek laiko nebus, parodė žmones, kurie čia rašinėja velniai žino dėl kokių priežasčių, bet tikrai ne į temą.

 • Rytis I

  Šiap statistika, kuri puslapio apačioje (hey.lt) rodo kitokius skaičius, pagal juos dar 2mln. neprisukta – 1,9 mln. Gal tiesiog lietuvaičiai kitaip skaičiuoja, gal ne visus parodymus fiksuoja, užtat unikalių apsilankymų – dvigubai daugiau.,,

  • Ryti I, jokio sąmokslo: Google Analytics skaičiuoja nuo pirmosios tinklaraščio starto dienos, o hey.lt užsiregistravau kike vėliau…

   O dėl unikalių lankytojų, tai įtariu, kad hey.lt skaičiuoja apsilankymų skaičių (įskaitant ir tuos, kurie per dieną užsuka po keletą kartų), o Google Analytics – tiesiog unikalius lankytojus, nepriklausomai nuo to, kiek kartų jie apsilanko. Bet čia, žinoma, tik mano spėjimas.

 • Kas tiesa tas nemelas!

 • Smilga

  Šiame Tinklaraštyje, aišku po Artūro, NR.1 yra Fredis*, čia rimtai.

  • lida

   Šiame tinklaraštyje kažką lyginti su Artūru – kaip išnašą su knyga.

 • Vaidas

  kadangi ir mane suskaiciavo, tai siunciu linkejimus is Liuksemburgo.

 • Vaidas

  Kas naudoja Opera naršyklę, tai tų IP yra „nelietuviškas“. Nors rašo lietuviškais rašmenimis. Sėkmės Artūrai!

  • lida

   Vaidai, manau dėl naršyklės klystate. Dėl rašmenų įtakos – dar labiau.