Citata #247 A.Brazauskas siūlo taktiką naujajai prezidentei

…Išlieka nepanaudota galimybė: paksizmas protingu veidu ir gera anglų kalba. 

balsas.lt

(7 balsų, vidurkis: 4,43 iš 5)
Loading...
 • Norint suorganizuoti paksizmą, reikėtų priešiškos valstybės rėmėjo, šantažuojančio prezidentą, burtininkės ir gaujos patarėjų reketuojančių įmones. Kai pagalvoji, ne taip jau ir lengva būtų tai padaryti.

  • Musė

   Valentinai, na kam tu tą širšių lizdą judini? Tu turbūt pats to nesuvoki, bet matyt pasiilgai Gigos ir Arūno :)

   • Aš pasiilgau savo atsakymų į Arūno komentarus :)

 • Šmočiukas

  Oi, kaip daug dar reiktų prie to, ką paminėjo Valentinas :)
  Net nevardinsiu dėl laiko stokos…

 • Rytis I

  Kaip sakoma – su protingu veidu didelės kvailystės daromos.
  Ech, Brazauskas.. štai kur veidas buvo, – „kapitalizmas žmogišku veidu“, taip sakant. Gal bent patarėju pabūtų, pradžioj?

  • mdxacuk

   Spėju, kad čia ne tas pats Brazauskas, kurį cituoja p. Račas.

   • Rytis I

    Ups.. taip ir parašytų – „balsas.lt“. Pavadinimas „A.Brazauskas siūlo..“ šiek tiek nekorektiškas, nors čia ne laikraštis ir ne laikraščio anonsas. Nors įtariu – dar anksčiau ir VŽ tuom sužaisdavo.

    • nerijus

     Ryti

     Ne jums vienam taip būna :)
     Būna, kad ir aš susimaišau, kai neįsigilinu į straipsnį ir paskubu parašyti.

 • Aras

  Kol kas, iš D. Grybauskaitės elgesio ir retorikos atrodo, jog ji bus new R. Paksas, tik su sijonu ir geresne anglų kalba, (nors yra patikimų žmonių viešų liudijimų, jog Paksas tą kalbą mokėjo pakankamai neblogai) ir kad ji bus antisisteminė prezidentė, kuo bandė tapti R. Paksas. Bet, kaip kažkas yra užsiminęs, nereikia pamiršti, kokio medžio vaisius yra Grybauskaitė. To paties, kuris prinokino Kirkilą, A. Brazauską, Bernatonį ir pan.

  • Kurie D. Grybauskaitės ir R. Pakso elgesio ir retorikos bruožai yra panašūs? Ir dar labiau įdomu, kur Jūs įžvelgiate antisemitizmo užuomazgų?

   • Aras

    1. Abiejų retorika ta pati – „Tvarka bus!“
    2. Ne „antisemitizmo“, bet „antisistemiškumo“. E.Gentvilas kažkur yra užsiminęs, jog Paksas įvairiais klausimais „nesikalba“, nederina“ (arba „nesidalina“ su „chebra“, jei skaitysi tarp eilučių) Kažką panašaus minėjo ir A. Paulauskas, kai nuo R. Pakso puolė A. Brazausko glėbin. O D. Grybauskaitė, panašu, irgi nelinkusi derintis, kitaip „geležine ledi“ jos nepravardžiuotų.

    • Mano klaida, prastai perskaičiau Jūsų komentarą ir vietoje žodžio antisisteminė pamačiau žodį antisemitė. O dėl Jūsų pirmojo teiginio, tai nors atrodė, jog ir sekdavau D. Grybauskaitės interviu ir pasisakymus, tačiau man pačiam tikrai neįstrigo, jos mintis, kad Ji įves tvarką. Na bet dėl šito nesiginčysiu, gal visgi būsiu kažką praleidęs.

  • mdxacuk

   Pats patikimiausias viešas šaltinis yra Mazuronis. Kitų manau neatrastumėt, kas galėtų paliūdyti neprilygstamas Pakso žinias. Bet užtat visi iki šiol prisimena Pakso konfūzą per vizitą Briusely, parodytą per visas televizijas, kai jis į kažkokį žurnalistų klausimą sugebėjo išstenėti du žodžius ir nuo totalios gėdos jį ušgelbėjo prišokusi vertėja. Kai žmogus kasdien šmėkščioja televizijose, tai užsienio kalbų žinioms įrodinėti patikimų šaltinių nereikia.

   • Aras

    Tas „šaltinis“ yra Š. Marčiulionis, kuris po R. Pakso susitikimo su amerikiečiais verslininkais labai stebėjosi viešai paskleistu gandu, jog R. Paksas nemoka angliškai.

    • mdxacuk

     Tiktai, deja, ta Marčiuolionio versija paties Pakso ir propaguojama, ir tikriausiai jo paties sugalvota. Marčiulionis, kiek prisimenu, pats bandė su Paksu flirtuoti, kai Paksas buvo persėdęs į Liberalų viršininko kėdę. Tad ir tie jo liudijimai verti tiek pat, kiek ir Mazuronio.

 • max

  aštaip supratau, kad A.Brazauskas , tai ne AMB ?

  • Sunku pasižiūrėti nuorodą? Ne AMB.

 • Matotaupa

  Įdomus variantas.
  Manau, kad šiuo atveju nesvarbu, koks būtų pavadinimas: paksizmas, lansbergizmas, kirkilizmas-kubilizmas. Svarbu, kad nuo to Lietuvos visuomenei geriau būtų. Štai kur klausimas: bus ar nebus geriau? Ir išvis ar bus koks nors skirtumas prieš liepos 12 ir po jos?

  • Aras

   Skirtumas bus. Bet koks prezidento veiksmas dabar, po briežnevinės stagnacijos, bus sutiktas su džiaugsmu ir plojimais.

   • Matotaupa

    Aš norėjau paklausti, ar bus tas veiksmas, kurį būtų galima pasitikti plojimais? Ar bus tik tuščias žodis, kuris nepavirs nei kūnu, nei darbu?

  • nerijus

   Matotaupa

   Nebus geriau, nei prie Pakso, nei prie AMB, nei prie D.G.

   Bus, kaip ir buvo: valdžia- sau, liaudis- sau ( suprasti galima dviprasmiškai :) ).

   • Aras

    Kam taip pesimistiškai? Iki šiol turėjom tik tris prezidentus, sunku daryti išvadas. V. Adamkus – neabejotinai blogiausias visų laikų prezidentas – stagnatorius, A. Brazausko valdymo aš beveik ir nepamenu – taip seniai buvo ir nieko įspūdingo iš tų laikų, be „vsio zakono“ neužisifiksavo, o Pakso trumpas prezidentavimas man patiko. (tik ne dėl rentų skyrimo signatarams įstatymo, kurį jis pasirašė) Jei Grybauskaitė bus kažkas panašaus į „Paksą su sijonu“, ji man, turbūt, irgi patiks.

    • Matotaupa

     „Kam taip pesimistiškai?“
     Ar jūs matote pagrindą ar bent prielaidas optimizmui?
     Mes dabar galime remtis tokia patirtimi:
     AMB – buvo „akmeninė“ sistemos dalis, kaip ir minėjote, jo devizas buvo „vsio zakonno“, medžioklė, viešbučiai ir pan.
     VA – buvo apysenis, snaudžiantis ir demagogojomis užsiimantis tipas.
     Paksas – bandė kažkokią naują sistemą daryti (tiksliau – norėjo, bet nespėjo nė piršto pajudinti), tai išskrido kaip kamštis iš šamapno butelio.
     Po to vėl VA – ir vėl Meksikos saulė, pliažai ir Gruzijos kalnų oras.
     Tai pačiai sistemai gyvuojant prezidente patampa (prastumiama) DG. Kodėl ji turi kąsti jai maitinančiai rankai?

     • Aras

      O kodėl R. Paksas bandė kąsti? Juk buvo tos pačios sistemos dalis? Komunistas, po to aukštas Tėvynės Sąjungos – Lietuvos konservatorių partijos funkcionierius, jei būtų plaukęs su srove, šiuo metu, greičiausiai, sėdėtų A. Kubiliaus kėdėje – būtų premjeras ir TS–LKD partijos pirmininkas. O apie D. Grybauskaitę galim tik paspėlioti, kąs jinai maitinančią ranką ar nekąs, nes nieko apie ją nežinom.

     • Matotaupa

      Vienas paprastas dalykas: R.Paksas nežinojo, kas būna, kai bandai atitrūkti nuo sistemos. Mes visi net neįsivaizdavome, kas gali būti.
      Dabar jis tai žino. Visi kiti irgi puikiai tai žino, kas jų laukia: R.Pakso likimas – geriausiu atveju, Kiesų likimas – šiek tiek blogesniu atveju.

     • nerijus

      Arai

      Esu optimirealistas :)

      Apie D.G. nieko nereikia spėlioti.
      Buvusi komunistinės pakraipos atstovė/ dėstytoja.
      Briuselin „prastumta“ to pačio AMB, šiuo metu „darbuosis“ su konservatoriais.
      Kaip žinia, šios partijos ( TS ir LSDP ) exkoministai.
      Jos dvipartiškumas kelia klausimų…

     • Matotaupa,
      Paksas turėjo visas galimybes sužinoti kas būna kai bandai „ištrūkti iš sistemos“. Jis juk turėjo nuosavą burtininkę ir aiškeriagę! Prabanga, kurią galėjo sau leisti nebent caras ar koks karalius.

     • Matotaupa

      Valentinai,
      Jei jūs domitės aiškiaregiais ir burtininkais, tai turėtumėte žinoti, kad ir jie ne viską nuspėja. Kitaip, tikiu, kad toks Kiesus tikrai būtų iš burtininklų sužinojęs, kad dėl falsifikuotos pažymos apie mažeikių naftą jam bus nupjauta galva…

     • nerijus

      Valentinai

      O Jūs neturite savo aiškeregės, kuri Jums ruošia vakarienę, lygina marškinius? :)
      Juk iš meilumo, kartais, pavadini ją: raganiuke, tu mano? :)

     • Nerijau,
      Nuo kada pradėjai pasiklausyti mano šeimos pokalbius?
      Per daug žinai :)

     • albinas

      kas ja maitina? kaska maisote.

    • Šmočiukas

     Na, susinervinau :)
     Adamkus – neabejotinai geriausias naujausių laikų prezidentas. Su Grinium, Stulginskiu ir Smetona nelyginu, nes sunkiai įsivaizduoju, kaip tą padaryti. Brazauskas – tikrasis Lietuvos Brežnevas, stagnatorius iki kaulų smegenų tiek prezidento, tiek premjero postuose. Paksas – išvis ne politikas, tiesiog kažkokia Lietuvos gėda ir tragedija. Visa laimė, pakankamai greitai pats savo problemą ir išsprendęs. Jei Grybauskaitė būtų Paksas su sijonu (nors ne tik jos, bet turbūt nė vieno Lietuvos politiko neįsivaizduoju degradavusio iki Pakso lygio), būčiau pirmas su žvakėm arba kažkokiu kitu simboliu prie Daukanto rūmų :)
     Ačiū už dėmesį.

     • Aras

      Cituoju Matotaupą: Valdas Adamkus – apysenis, snaudžiantis ir demagogijomis užsiimantis tipas.
      Trumpai, aiškiai ir teisingai.

     • Šmočiukas

      Visgi atsiprašau, pasitaisysiu: Paksas savo problemą išsisprendė ne taip ir greit. Bent jau tada atrodė, kad tai vyko kankinamai ilgai. Visą gyvenimą atsiminsiu, kaip su draugais, pažįstamais ir artimaisiais kiekvieną dieną retoriškai klausdavom vieni kitų: na KADA gi pagaliau šita nejuokinga karikatūra išeis velniop, kur jai ir vieta? Jau buvo bloga nuo jo visom prasmėm, kažkokią neapykantą ir pasišlykštėjimą jautėm visi, bei širdis skaudėjo dėl Lietuvos.
      P.S. įtariu, Artūras gali liepti rinktis išsireiškimus, bet juk nieko bloga nepasakiau – tiesiog savo nuomonę apie Paksą ir jo sėbrus. O ji yra tokia, kokią jie patys užsitarnavo – aš čia nei prie ko :)

     • nerijus

      Šmočiukas

      Šiuo metu yra formuojama TEIGIAMA nuomonė apie Dalią. Kai Paksas buvo prezidentu, formuojama neigiama nuomonė ir nesvarbu kaip ir kodėl.
      Nedarykim skubotų išvadų.

     • Nerijau,
      Paksas turėjo visas galimybes formuoti TEIGIAMĄ nuomonę apie save. Tam jis turėjo nuosavą BURTININKĘ IR AIŠKERIAGĘ.

     • nerijus

      Valentinai

      Neginčyju :)
      Bet, pripažinkime tai, kad buvo persistenkta iš žiniasklaidos pusės.
      Žiniasklaidai buvo pasakyta- fas, o ši, nesigilindama į faktus, puolė ir amsėjo kiekvieną dieną, tą patį per tą patį.

     • Nerijau,
      Nesiginčiju, kad žiniasklaida taršė Paksą. Tačiau burtininkę šalia savęs pasistatė jis pats. Borisovą su savimi atsivedė pats. Visą savo gaują reketininkų atsivedė į politiką pats.
      Kažkada Maradona įmušė įvartį ranka. Žiniasklaida pradėjo jį taršyti, o jis pasakė „Taip tai buvo ranka, bet tai Dievo ranka“ (citata iš atminties). Žiniasklklaida taršė jį negailestingai, bet ne ji įmušė įvartį ranka, o pats Maradona.

     • nerijus

      Taip, Paksas pats kaltas, kad rinkosi komandą iš reikalo, o ne iš idėjos.
      Man, Pakso tema jau pabodusi. Tegul, jis ilsis EP ramybėje :)

     • Aras

      Valentinai: burtininkė buvo ne R. Pakso, tai buvo ELITO burtininkė. Kodėl tamsta šito nežinai? Todėl, jog aklai pasitiki laikraštininkais, o jie tuo metu, o ir vėliau, šio fakto neviešino. Žinoma tik tai, jog garsiąją burtininkę į Paksų namus atvedė K. Brazauskienė. Kas dar buvo jos klientai? Adamkai, Landzbergiai, Brazauskai, Kubiliai? Juk tai garsi, brangi elitinė burtininkė ir aptarnaudavo ji patį aukščiausiąjį ELITĄ.
      Nerijau: Paksą visida verta prisiminti dėl, kaip fizikoje vadina, atskaitos taško. Tskant, palyginimui. Kodėl Paksui pilietybės pardavimas kainavo postą, o Adamkui ne? Kodėl D. Kutraitė, A. Medalinskas, Ačas yra vadinami susikompromitavusia prezidentūros komanda, o Božena, Rauliškytė, Bielinis, R. Muraška – ne? Kodėl Borisovas – blogai, o Adamkaus piniginis rėmėjas Uspaskis – gerai? Ir t.t. ir t.t. Jei nebūtų atskaitos taško, nežinotume kaip gyventi, priimtume klaidingus sprendimus.

     • nerijus

      Arai
      Dėl „atskaitos taško“, sutinku, bet pavadinčiau tai- dvigubi standartai.
      Paksas jau savo „atidirbo“ ir jam daugiau nesišviečia ir nesišvies. Jo „žvaigždė“ blėsta ir galutinai ( EP )- užges.
      Taip, jsi bus išrinktas į Seimą ( jei bus atstatyta Konstitucinė teisė- duoti priesaiką ), nes jo pavardė žinoma.

     • Arai,
      Jei vakaro žinios parašė, kad Adamkai ar Landsbergiai buvo burtininkės klientai, tai gali būti tikras kad taip nebuvo. Tuo tarpu Paksai neslėpė ir afišavo. Taip, kad tai ne bulvarinės spaudos išsigalvojimas, o faktas.

     • Matotaupa

      Kad ir kaip bebūtų su tais burtais, iš istorijos faktų neišmesi: iš visų Lietuvos prezindentėlių tik R.Paksas norėjo kažką pakeisti. Bet kaip sakoma, gerais noras kelias į pragarą grįstas. Ne tik norėjo, bet ir pabandė. Visi kiti – politiniai lavonai nuo kadencijų pradžių iki pabaigų.
      Žiūrėsim, ar Grybauskaitė pasimokė ko nors iš kitų klaidų.

 • status_quo

  Labai trikdanti antraštė. Juk mes turime du A. Brazauskus, du A.Butkevičius…

 • Šmočiukas

  Aš nuomonę paprastai formuojuosi pats, remdamasis ĮVAIRIA informacija ir netikiu jokiom bobučių pasakom apie „sistemas“ bei „formuojamas VIENINGAS nuomones“. O Grybauskaitei mano „reikalavimai“ nėra labai dideli – tiesiog noriu daug aktyvesnio kišimosi (pozityvia prasme ir pagal įstatymais numatytas galimybes) į vidaus politiką bei ginkdie jokių vienpusių nuolaidų tokiai vienai niekingai ir niekšingai valstybėlei, įsivaizduojančiai save didžia valstybe ar netgi LAIKYKLA (deržava). Ir šiaip – iki šiol mane Lietuvos užsienio politika tenkino kokiais 95 proc. Gal tik Gruzijos klausimas mane kiek sutrikdė, nes jų Michailas pasirodė kažkoks nelabai demokratas…

  • nerijus

   „Gal tik Gruzijos klausimas mane kiek sutrikdė, nes jų Michailas pasirodė kažkoks nelabai demokratas…“

   Kiek galima būti „nelabai demokratu“?
   Pažiūrėk, dokumentinį filmą apie „rožių revoliuciją“ ( sukurta pagal JAV, pritaikyta Gruzijai :) )
   Ten, kalba toks veikėjas ( pavardės nepamenu ), jis organizavo opoziciojos ( Saakašvilio ) palaikymą ir jų atėjimą valdžion. Šiuo metu, tas pats organizatorius sako, jog Saakašvili jau „nelabai demokratiškas“. Kaip tai suprasti? Vykdo ne JAV politiką ar kaip?

   Šmočiuk, o dar sakote, jog netikite „bobutė pakuždėjo“?

   • romas

    Nerijau, rožių revoliucija atnešė šiokių tokių teigiamų permainų, lyginant su tuo, kas Gruzijoje buvo. Demokratijos ten nebuvo ir iki tol, o korupcijos ir betvarkės buvo daugiau. Jei yra įtarimas, kad Saakašvilis turėjo Amerikos paramą, tai iki Saakašvilio ten buvo visiška Rusijos įtaka. Gruzija lošia Rusijos ir Amerikos įtakų sankirtoje. Vakarietiška orientacija Gruzijai atnešė akivaizdžios ekonominės naudos ir jei ne Rusijos intrigos, Gruzija dabar turėtų labai gerus ekonomikos augimo rodiklius, nes ji yra apdovanota nuostabia strategine geografine padėtimi. Armenija yra vos ne karo stovyje su Azerbaidžanu, nedraugauja su Turkija, o Gruzija yra puikiuose santykiuose tiek su vienais, tiek su kitais. Pridėjus reljefo privalumus, ji yra nuostabi alternatyvių dujotiekių ir naftotiekių iš Kaspijos regiono į Europą vieta. Gruzija yra labai naudingas strateginis partneris Vakarams, galintis turėti įtakos ir pačio, Nerijau, sąskaitos už šildymą dydžiui:)

    • Tiesa pasakius Saakašvilis perlaužė nacijos stuburą ir iš laukinės tautos padarė civilizuotą. Gruzijoje policininkai neima kyšių.
     Bet kuriuo atveju, svarbu yra ko nori pati gruzinų tauta. O tauta nori to paties kaip ir Saakašvilis t.y. integracijos į Vakarus. Net ir opozicija, kuri dabar bando kelti triukšmą, nekeistų strateginės krypties.

     • Akatautoj

      Kiek trumpai teko patirti Gruzijoje svečiuojantis ir kalbantis su vietos žmonėmis, nieko Saakašvilis neperlaužė. Pritariu, kad sumanus triukas buvo staiga atleisti visą policiją ir suformuoti naują, kuriai mokami puikūs atlyginimai didžiulės bedarbystės sąlygomis labai skatina susilaikyti nuo kyšininkavimo. Vis tik paklausus vairuotojų (kokių 7-8) apie tai, ar jų policija ima kyšius, pora paslaptingai šypsodamiesi abstrakčiai šmaikštavo, tiesa, pabrėždami, kad tvarką ta policija vis tik užtikrina. Akivaizdu, kad gruzinų tauta nori to paties, kaip ir Saakašvilis, tik skirtingomis priemonėmis. Dar prieš pusmetį iki pernykštės tragedijos dalis gruzinų [naiviai] vylėsi, kad prezidentas bus išstumtas iš valdžios, „nes nori naudos tik sau“, „piktnaudžiauja valdžia“, „jau labai nusibodo“ gruzinams ir t. t. Tiesa, kažin ar verta rimtai pasikliauti pokalbiu su 10 žmonių, bet Gruzijoje jausmas, kad esi ne visai demokratinėje valstybėje, stiprus, ypač artėjant rinkimams, kai Saakašvilis ir jo partijos žmonės šypsosi Tau ant kiekvieno kampo, o kitų politinių partijų plakatų yra bent keliasdešimt kartų mažiau ir net visus kartu sudėjus bent 10 kartus mažiau, nei valdančiųjų – tas brukimas panašus į mėginimą sukurti Lukašenkos kultą. Geriausiu atveju ta „demokratija“ gimininga Smetonos santvarkai. Kol Saakašvilis turi tikią strateginę partnerę, kaip JAV, „nereikšmingos“ Saakašvilio valdymo nedemokratiškumą liudijančios detalės ignoruojamos. Aišku, kad Rusijos stipri įtaka Gruzijai grįžtų, gruzinai nenori, o kokie bus Saakašvilio valdžios perėmėjai, nežinia. Man išvis nelengva įsivaizduoti Vakarų Europos tradicijų demokratiją Kaukaze, kur reikalų tvarkymas taip stipriai grįstas asmeniniais neformaliais ryšiais, šešėline ekonomika, telefonone teise ir specifinių tradicijų bei stagnacijos mišiniu. Patikėkit, mums tai gerokai silpniau įsigėrę į kraują. Na, bet juk yra niveliuojančioji Europos sąjungos teisės galia:], o apie narystę tarptautinėse organizacijose ir ES bendrijoje Gruzijoje irgi pasvajojama…

     • nerijus

      Valentinai
      Bet tada paaiškinkite man ir visiems: kodėl tas pats asmuo, kuris „dirigavo“ „rožių“ revoliucijai, šiuo metu verčia Saakašvilį iš posto?
      Man keista?
      Keičiama politikos kryptis?

     • Nerijau,
      Normali kova dėl valdžios. Kiekviena revoliucija išsigimsta. Prisimink kad ir mūsų sąjūdį.

     • nerijus

      Valentinai
      Nebesuprantu, kuris čia Valentinas? Čia Jūsų net du :)

 • Šmočiukas

  Ai, tingiu aiškinti savo nuomonę. Tik galiu nebent dar parašyti, kad dzin man ta JAV politika, bent jau Bušiuko laikų :)
  Čia irgi viena iš bobučių pasakų, platinamų Lietuvoje – jei valstybė/žmogus nemėgsta Rusijos, tai ji/jis yra JAV vienoje vietoje :)
  Man demokratija niekaip nesisieja su JAV, juolab kad jų demokratijos modelis su kažkokiais „rinkikais“, 200 metų senumo įstatymais (pvz., kažkurioje valstijoje draudžiama mylėtis kitokia nei misionieriaus poza), puritoniškumu, prisiekusiųjų, priverstinai surinktų iš gatvės teismais, priverstiniu siuntimu į psichologo kursus, pagavus pirmą kartą už vairo su lengvu kvapeliu ir t.t. ir t.t., man yra visiškai nepriimtinas.

 • Šmočiukas

  Ir šiaip atsiprašau už bjaurumą – tiesiog nebegaliu sulaukti atostogų, prasidėsiančių už 4 dienų :) Na, gal per jas neištiks nervinis priepuolis, nors jau netoli – krizė visgi :)

  • Rytis I

   Jei išgyvensi paskutinę darbo dieną – reiškia joks priepuolis negriebs:)

 • nerijus

  Šmočiuk, suprantama :)

 • A.G.

  Matosi jaučia rašinių žmonės gal artėjantį didelį uždarbį… galanda plunksneles… juk jei bus pajudinti tie, kurie to niekada neleis, jei reiktų nepagailėti ir antrą kartą ir daugiau ne dešimčių milijonų…
  Bendrai jau pabodo – vis tas pats… jei tik kas, tuoj buv. TSRS ir pan…. bet negi vėl Tauta stosis ant grėblio… tuomet taip jai ir reikia… nors ką aš čia kliedžiu – šituose dalykuose Tauta niekuomet nedalyvauja, bent iki šiol dar to nebuvo visą tą tūkstantnetį (kuris visgi durniau nei durnai skaičiuojamas)… čia žaidėjai visuomet vagys ir jų npakalikai, už centą.
  Bet nors scenarijai būtų įdomesni be tų TSRS, be tų… na gal kaip Lietuvėlei (nesinori tęsti, taigis).
  Kaip visuomet joke, t.y. ne rimtai, jei ką…

 • nerijus

  A.G.

  Kas dėl tūkstantmečio, tai pritariu visom keturiom galūnėm ( penktos- neskaičiuoju :) ).
  O dar straipsnis apie tai:
  http://www.alfa.lt/straipsnis/10281560/?Sostines.valdzia.Sv.Brunona.nori.iamzinti.senamiestyje..o.jo.zudika..Pasilaiciuose=2009-07-13_14-13

  Ar jie neturi užsiėmimų? Ar jiems per psedžius nesidirba?

  Vienas ėjo, o kitas paštyrino. Ko vaikšto, kur nereikia?
  O gal jis ėjo vokti jo vištų, nes buvo tolimas kelias iš Romos. Praalko.

 • dedeBadas

  as ir mastau kodel per prezidentes inauguracija brazauskas neplojo, buvo abejoniu gal del sveikatos stokos :D