Citata #239 Gedimino sapnas…

Iš flyLAL akcininko Gedimino Žiemelio pranešimo spaudai:

Lietuvos Vyriausybei atmetus finansines Latvijos skrydžių bendrovės „airBaltic“ ir Rygos oro uosto pretenzijas kaip nepagrįstas, oro linijų „flyLAL-Lithuanian Airlines“ akcininkai priėmė sprendimą atnaujinti šiuo metu sustabdytą nacionalinės skrydžių bendrovės veiklą po to, kai bus laimėta byla prieš „airBaltic“ ir Rygos oro uostą.

Iš prisiteistos 200 mln. litų sumos akcininkai nutarė atsisakyti ne tik 48,5 mln. litų, 2008 metais investuotų į skrydžių bendrovę, tačiau ir visų iki tol investuotų lėšų. Minėtas lėšas akcininkai iš anksto nusprendė skirti reguliariesiems skrydžiams iš Vilniaus atnaujinti.

[…]

Įmonė „flyLAL-Lithuanian Airlines“ pernai kreipėsi į teismą su ieškiniu bendrovei „airBaltic“, įvertinusi, kad Rygos oro uostas teikė Lietuvos bendrovę diskriminavusias nuolaidas Latvijos „airBaltic“. Latvijos skrydžių bendrovei ir Rygos oro uostui „flyLAL“ pateikė 200 mln. litų ieškinį ir pasiekė, kad būtų areštuotas tokios vertės bendrovių turtas.

… Atrodo ir vasara šiemet dar nelabai karšta ir kiaulių gripo tik pirmasis atvejis šiandien užfiksuotas…

Ir beveik 90 mln.litų flyLAL skolų iki šiol negrąžinta…

(6 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • Vasia

  nezinau, bet man pasamone kuzda, kad airboltikas dempingavo kainas… siaip aplamai 85% skristi su fly lal man patiko. pats ziemelis man ne prie dusios, nz kodel.

  • GIGA

   Patiko skristi su flylal?Matyt,Vasia retai skraidei…Reguliariai skrisdamas į Kijevą ir atgal,žinau,kad paskutiniu metu padėtis buvo visiškai nekontroliuojama-atvažiuodamas į aerouostą niekada nežinojai kada bus skrydis,o tiksliau kiek jį atkels.Flylalo argumentai būdavo geležiniai-skrydis nukeliamas nes negrįžo lėktuvas tarkim iš Frankfurto (o koks mano reikalas,čia jų biznis…)

 • kolega

  cia yra visiska zmogaus patologija. Kokie 200 mln? Koks flylalas? Ka jis paisto? Taigi nepriteise jam nieko. Taigi atimta licencija. Nu lyg ne pilnatis…Bet as suprantu, itampa tikrai daro savo, psichika visu ne gelezine. Nera cia ko juoktis, kiekviena tas gali istikti :)

  • Vasia

   kolega, nu bent teksta paskaityk, ten sakomai , kai laimes byla pries latvius. 200mln tokio dydzio ieskinys…

 • a

  P.S tas zmogus uzsikretes kiauliu gripu jau pasveiko, ot nesamone:)

 • austras

  Nei Fredis, nei Valentinas, nei Romas – niekas nesirodo šioje temoje ir nepadeda gėlių ant flyLAL paminklo.. Apleido konservatorių dukros ir sūnūs savo protėvių žemę.

  Gaili ašarėlė beplovė skruostus
  Ir mėlynas temdė akis…

  • nerijus

   austrai

   Valentinas ne konservatorius. Jis- liberalas ir tai pripažino :)

   Matai, ši tema liečia, tiesiogiai, konservatorių partiją, nors ir Gediminas nėra konservatorius, bet jo tėveliai…
   Dėl tos priežasties- tyla…
   Bet jaučiu, kad tuoj pabudinsim…

  • socialistų vietoj ant žmogaus, kurio lėktuvais skraidau, neburnočiau, nesu labai parietaringas, iš žmogiško padorumo.
   Ir šiaip – visdėlto tai lietuviška aviakompanija, turėtume vienas kitą paremti, padrąsinti, kai reikia – paguosti.
   Bet ką norėti – socialistai tėvynės neturi, jiems duok parėkauti, pademostruoti, už dyką pavalgyti ir darbdavio gamybos priemones, inventorių suniokoti.

   • austras

    Pirmoji kregždutė, gal ir liberali, bet atskrido..

    • romas

     Austrai, aš išviso neturiu pažiūrų:) Jei Zuokas būtų taip nesuabonentėjęs, gal šiandien būčiau už liberalus. Nesu už konservatorius pilnai, nes nepatinka masė ten esančių žmonių, bet patinka Kubilius, Vareikis, Adomėnas, Kreivys, kartais patinka Landsbergis. Apie seimo narį Žiemelį žinau, kad jis yra kelis kartus vedęs ir konservatorius pagal nuotaiką (tiesa, šiuo metu jis konservatorius). Dėl to, kad jis ne kartą vedęs, nežinau jo santykių su sūnumi, o dėl to, kad keičia įsitikinimus į priekį ir atgal, man jis nepatinka. Vyriausybė Flylalą pasiuntė į gerą vietą su visais jų pasiūlymais. Manau, kad gerai padarė. Jei seimo narys Žiemelis yra dėl to nepatenkintas, tegul eina ten pat.

     • austras

      Viskas su Jumis aišku… flyLAL neturi jokio ryšio su konservatorių partija, o jei ir turi, tai tik su „keičiančiu įsitikinimus“ Žiemeliu. Tik nepamenu, kad Žiemelis būtų vadinamųjų socialistų ar vadinamųjų liberalų gretose.

     • nerijus

      romai
      spaudžiu dešinę už mintis :)

      esate užslėptas konservatorius, tai jaučiasi iš pasisakymų, tik pats to nežinote :)

     • romas

      Austrai, tikrai nežinau, nes tuo reikalu nesidomėjau. Mano žinios baigiasi ties tuo, kad vyriausybė atsisakė pirkti Flylalo akcijas. Buvo tokia Rachlevičiaus laida, kur Žiemelis su vyriausybės nariais (neatsimenu kuo) stovėjo priešingose barikadų pusėse. Sprendimui nepirkti akcijų aš pritariu, o jei Žiemelis vėl skraidys ir be to, tai yra jo reikalas.

     • romas

      Nerijau, kol kas tikiu Kubiliaus padorumu ir jo komanda, kuri dažnai kilme ne iš tradicinio biurokratijos sluoksnio. Žiemeliu, Songaila arba Uoka tikrai netikiu.

     • nerijus

      Tikėjau, kad abonentas būtų daug pasiekęs, jei ne jo meilė pinigams.
      Bet gerai, kad laiku apsišvietė.

      Vyriausybės klaidos tos, kad ji, savo sprendimus pasakytų, bent prieš 6 mėnesius, o ne šiandien diskusija, ryt- įstatymas.
      Baimė yra, po sausio 16 dienos. Kad tik jos neprarastų.

     • GIGA

      Buvęs paulauskininkas Vareikis ir aukšto intelekto Kreivys (gal,aišku,norėjai parašyt Kaktys ;)) tikrai faini.Kas dėl Žiemelio vyresniojo,tai jis net per tv kalba apie Flylalo reikalus užsimiršdamas ir vietoj „jis“ (t.y. sūnus),sako „mes“- mes norėjome,mes prašėme ir etc.

    • nerijus

     Ne, austrai, jis sukietėjęs konservatorius…

   • status_quo

    Tai gal ir draugiškai remti VP dešimtuką vien dėl to, kad jis lietuviškas?

    • apie VP – man jie mįslė. Kodėl jie neinvestuoja į dėmesį traukiančius objektus (sporto arenas, laikraščius, kitas media ir t.t)? Negi jų tokia bloga finansinė padėtis, ar akcininkai tarp savęs nesusitaria, kiekvienas traukia į save, kaip Krylovo pasakėčioje. Metalinius angarus statyi miesteliuose – žiauriai nuobodus užsiėmimas, taip ir gyvenimas praeis…

     • Vasia

      fredi* pritariu

   • nerijus

    Lėktuvai, tamsta Fredi*, senai ne mūsų, o ŽIA valdos savininko.
    Jei dar tiksliau, tai jie prikti iš juos gaminačių kompanijų.

    Nuo kada valstybė ir mes, turim gelbėti verslo stukrtūras, kurios tyčia ar ne, nesugeba užsiiminėti verslu?

    „Ir šiaip – visdėlto tai lietuviška aviakompanija, turėtume vienas kitą paremti, padrąsinti, kai reikia – paguosti.“
    Gal paremkim ir paguoskim „Vilniaus energiją“, „Dujotekaną“, „VP market“, „LEO“?

 • nerijus

  Vėl, tapome paskutinė „auka“ Europoje ( Lietuva, buvo vienintelė valstybė, kurioje nebuvo registruota „kiaulių“ gripo susirgimų- čia gal danams reikia dėkoti? ), kaip ir prieš daugelį šimtmečių, kai mus krikštyjo kalaviju, naikindami mūsų tautą.

  Būname pirmi, kai reikia, net neskaičius, pasirašinėti ES Konstitucijos, „Lisabonos“ sutartis, savižudžių, žuvusių keliuose ir alkoholio vartojų skaičiumi.
  Būname paskutiniai, kurie susergame, mokame europietiškas algas, pensijas…Įdomūs, sakyčiau, mūsų valstybės prioritetai.

  Gal būkime pirmi, kurioje mirs paskutinė komunizmo idėja?

  • status_quo

   Būkime nei pirmi nei paskutiniai. Būkime tie, kuri gerbia save. To pradžiai pakaktų.

   • nerijus

    Taip, pakaktų.

    Politikai užsiima lenktyniavimu, o ne valstybės interesų gynimu.

  • nerijus

   Kas dėl gripo, tai noriu pastebėti, kad..:

   kai buvo fiksuojamas pirmas užsikrėtimo atvejis, pavasarį, tai Lietuva neturėjo tinkamos įrangis ir visus mėginius siuntė į JK ( Angliją ), šiuo atveju, Lietuva jau „turi“ reikiamą įrangą ( apie kurios įsigijimą negirdėjau ) ir nereikia niekur siūsti, faktas nustatomas vietoje.

   Tai kas blefuoja?

   Farmacininkai, kurie dar turi nepanaudotos vakcinos, ar mūsų valstybė?

 • nerijus

  Ir susapnavo Gediminas sapną:

  Naujininkuose, jis matė milžinišką geležinį vilką, kuris staugė garsiai lyg šimtas vilkų.
  Šoko iš miegamojo Žiemelis ir apsidairė. Jokio vilko nematyti, jokio staugimo negirdėti. Suprato, kad susapnavo reikšmingą sapną, bet nežinojo, kaip jį paaiškinti.
  Papasakojo savo sapną tėveliams, bet ir tie nežinojo, ką sakyti. Tada paprašė R.P., kad šis duotų Lenos telefono numerį, ir paprašyti, kad ši išaiškintų sapną.
  – „ŽIA valda“ valdove! – pasakė Lena. – Sapnas reiškia, kad įsigysi „flyLAL“ akcijų, konkuruosi su „airBaltick“, bei pigių skrydžų bendrove- „Rynair“. Kils bankrotas, kokio dar nebuvo Lietuvoje. Garsas apie jį ir Lietuvą pasklis po svietą.
  Nušvito Žiemeliui veidas išgirdus tokį aiškinimą.
  Netrukus „ŽIA valda“ Gediminas paskambino tėveliui, kurs Seime priklauso konservatorių partijai, apsuptą storų diedų ir diedienių. Dar tik sklebiant bankrotą, akcijas siūlėsi išpirkti liberalas Masiulis- Valstybės vardu.
  Ir paskelbė „flyLAL“ – buvusios Lietuvos availinijų – bankrotą. Apie „ŽIA valdą“ žinojo ir piktieji klientai, kurie neatgavo pinigėlių už įsigytus bilietus, ir „airBaltick’as“, „Rynair“, rusai. Išsipildė „ŽIA valda“ vadovo, Gedimino sapnas.

 • Jei Z.Ballčyčio sūnus Donatas nebūtų apsivogęs, gal mūsų šalies istorija būtų pakrypusi visai kita vaga…

  • austras

   Balčyčio sūnaus ir Žiemelio sūnaus pavyzdžiai tik parodo kokie švogeriavimo kultūros ypatumai vienija mūsų provincijos vadinamąsias partijas.
   Ar vadintųsi jos konservatoriais, ar socialdemokratais.

   • kam provincija, o kam regiono lyderiai. M.Saakašvilis Lietuvos tikrai nevadina provincija, į Dalią Grybauskaitę žiūri su viltimi, tikisi jos paramos Europoje kovoje su Rusija.

    • austras

     Tuo blogiau Gruzijai, kad mes jiems atrodom regiono lyderiais.. na bet čia kiekvienam savo.
     Kai katiną pačiumpa didelis ir piktas šuo, ir jam mažai vilties išsigelbėti, tuomet net ir pro šalį bėgantis kitas, dar mažesnis katinas atrodo panašus į galintį suteikti viltį. Štai tada ir pasigirsta: „regiono lyderi, padėk!“

    • nerijus

     dar vienas kovotojas su Rusija…Sukietėjęs konservatorius.
     Gal ir su vėjo malūnsparniais kovojat, Fredi*?
     Kas laimi?

   • Iš kairės

    Koks skirtumas, kuri partija. Visus vienija pinigai – godulys. Tai šerdis, ant kurios sukasi kaip vijoklis visokie partinhiai – nuo dešinės iki kairės ir atgalios.
    Gerai, kad visose stovyklose pasitaiko ir padorių žmonių…

    Netikiu jokio tikėjimo galia, tad nwtikiu nei partija, nei Kubilium, nei kokiu kitu premjeru, anei Žiemeliu sūnum ar tėvu…
    Ir juokingas tikėjimas, kad kas nors šventas, vertas tikėjimo.
    Tai kam sava galva?
    Žinojimas padėtų, bet ir čia prasti popieriai – niekas nepadeda argumentais ir faktais kalbėti, o vis tikėjimu…
    Pikasažas ir tiek.

  • GIGA

   nu jam bet kokiu atveju labai jau toli apsivogimo ir istoriniu mąstu iki partorgo-konervatoriaus sūnaus Gedimino….

 • Vasia

  kas didesni vagys kregzdutes ar raudonieji, nevykus diskusija…. kaip manot airboltikas dempingavo fly lal ar ne ?

  • nerijus

   kregždutės, tai paukščiau, o raudonieji..?

   • Vasia

    raudonieji tai baravykai, raudonvirsiai. Auga dzukijos miskuose.

   • Rytis

    ..tai irgi paukščiai, bet tokie neskraidantys paukščiai, – jie neturėjo tėvų, kurie juos išmokytų skraidyti. Su raudonom skiauterėm tokie..