Citata #149 A.Zuokas apie laisvę…

Nebeturiu ką prarasti, todėl po penkerių metų prokurorų, teismų, įvairiausių veikėjų persekiojimų, pagaliau esu laisvas. O tai jau vertybė, už kurią sumokėta didelė praradimo kaina – garbės ir tikėjimo teisingumu. Savo garbę ir teisybę ginsiu Europos Žmogaus Teisių Teisme, tai gi teks susitikti su prokurorais ir teisėjais. Tik šį kartą aš būsiu laisvas, o anksčiau ar vėliau  teisybė nugalės, nes bausti už gerus darbus negalima.

www.zuokas.lt

(4 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • Edgaras

  „aš „ne papirkau, o TIK KETINAU ORGANIZUOTI PAPIRKIMĄ (savo partijos nario), SIŪLYDAMAS ATLYGĮ (projektavimo sutartį), BET ŠIOS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS NEBAIGIAU NE NUO MANĘS PRIKLAUSANČIŲ APLINKYBIŲ, O PAPERKAMASIS NESUPRATO, KAD YRA PAPERKAMAS““
  Man tai juokinga, toji nutartis. Na as ne teisininkas, bet kazkaip man skamba nelogiskai, nelogiskas man atrode ir teismo sprendimas del svyturio domeno, kuris skambejo panasiai taip: internetinis vardas http://www.svyturys.lt nepriklauso vardeniui pavardeniui, nes „svyrutys“ yra prekinis zenklas, teciau tas (internetinis vardas) nebus perduotas alaus daryklai, nes zodis svyturys yra bendrinis zodis. Man juokinga, teisininkams gal ne.
  O is tikro tai erzina, kada prades sodinti? Lementauskas,Kazakas, Cokovas ir etc, nu ar pasodins nors viena?

  • nerijus

   Matote, eiliniam žmogui negalima lengvai uždirbti. Jam reikia dirbti Maximose, Rimi, Iki, Norfose ir pan. už tris- kasininkė (-as),salės darbuotoja (-as), sandėlininkė(-as) viename.
   „…nepriklauso vardeniui pavardeniui, nes “svyturys” yra prekinis zenklas…“
   Nuo kada, žodis švyturys yra prekinis ženklas? Nuo tada, kai įskūrė įmonė? Nesuprantu.
   Tai eilinis lietuvškas žodis. Jei jis kitaip rašomas, tai dar nereiškia, kad iš jo negalima, eiliniam piliečiui užsidirbti.
   Gailiuosi, kad nenupirkau:
   vodka.lt,com,eu;
   snaigė.lt
   ir pan.
   Kodėl aš negaliu iš to uždirbti?
   Eilinis verslas, taokspat, kaip pardavinėti alų, degtinę ar pan.
   Būtų pasityčiojimas, jei bylą laimėtų AB „Švyturys- Utenos alus“.
   Tai reikštų, kad tie, kurie jau sudarė „vardo“ pirkimo- pardavimo sutartis, turėtų pilną teisę susigrąžinti pinigėlius ir nemokamai pasiimti vardo naudojimo teises.
   Gerai, kad bent iki tokių apsurdų nepriėjo.

   • Tomas

    Nerijau, jei nepaslaptis, ar Švyturį atstovauja Žabolienė?
    Ir beje, pats šiek tiek ir kaltas, pats sukūriai kabliuką už kurio jie dabar tave ir kabina, turiu omeny, tavo neapgalvotas pasiūlymas pirkti domeną.

    • nerijus

     Aš šito domeno nekūriau.
     (jei apie svyturys.lt).
     Žinau tiek, kiek ir visi.
     Tik dėstau savo mintis.

     • Tiesiog, pasirodė, kad kažkaip susijęs labiau :)

     • nerijus

      Kas?
      Reiškiu savo mintis, kad tokių absurdų neturėtų būti.
      Kiekvienas suranda būdą, kaip uždirbti, jie jis nepažeidžia žmogaus teisių ir pan.
      Yra daug pasaulyje pavyzdžių, kaip yra perkami vardai, kad ir tas pats vodka.com
      Už šį vardą sumokėta, savininkui, nemenka suma.

      Tai yra „biznis“, kaip amerikonai pasakytų.

   • Ir beje, visiškai pritariu Nerijaus mintims.

    • nerijus

     Juk Artūras savo domeno neatiduotu šiaip, už gražias akis.
     Vien vardas jau daug reiškia.

    • Valentinas

     Jeigu aš teisingai supratau teigiate, kad yra normalu paimti svetimą prekinį ženklą užregistruoti domeną, o vėliau gręžti babkes iš firmos? Aš tokius vadinu parazitais. Gyvenime būna dviejų rūšių žmonės: vieni kuria, kiti parazituoja, naudojasi svetimos kūrybos vaisiais. Ir nesakykite, kad tai būdas paprastam žmogui uždirbti. Tai parazitavimas.

     • nerijus

      Valentinai.
      Žodis „svyturys“ nera ir nebuvo firmos nuosavybė.
      O kas jiem draudė pirmiems šį vardą įsigyti?
      Ko laukė? Pavasario.

   • Musė

    Nerijau, gerai čia pavarėte – „Matote, eiliniam žmogui negalima lengvai uždirbti“. Žodis „uždirbti“ yra kilęs nuo žodžio „dirbti“. Dirbti, gaminti kažką, kurti pridedamąją vertę.

    Įmonė tai ir daro, kurdama naujus produktus, investuodama milijonus į įrangą, gamybos procesą, galų gale savo prekės ženklo populiarinimą. Tuo metu atsiranda gudrutis, kuris oop užregistruoja domeną su tos įmonės pastangomis bei lėšomis išpopuliarintu prekės ženklu.

    Įmonė negali naudotis savo pačios darbo vaisiais, kol neatbašliuoja gudručio. Išties, koks nuostabus verslas.

    Dabar fantazuoju- jei pvz. rašytojas parašo knygą ir nespėja užregistruoti savo autorinių teisių LATGA-A’oje, tai gal irgi būtų galima nubėgti ir pirmam užregistruoti? Ir tada iš rašytojo reikalauti pinigų? Kaip jums verslo planas, Nerijau?

    • nerijus

     Jie jau prakalbome, kad dirbti reiškia tik GRYNĄ darbą, t.y., kai tik pagaminamas produktas tai,…Ką reiškia akcijos?
     Tai „oriniai“ pinigai. Už nieką.

     Pakomentuokite, Muse, šį „reiškinį“ jei jau kalbate apie GRYNĄ darbą.

     • Musė

      Teisingai, Nerijau, aš irgi manau, kad spekuliavimas akcijomis ir iš to gaunami pinigai yra „oriniai“. Kaip ir spekuliavimas nekilnojamu turtu.

      Ir dabartinė griūtis geriausiai tą įrodo. Orinis kortų namelis sugriuvo, burbulas subliuško. Šustrieji dvidešimtmečiai investicijų bankininkai su milijoninėmis algomis buvo išspirti į gatvę ir bando įsidarbinti eiliniais vadybininkėliais įmonėse, kurios REALIAI kažką kuria. Spekuliacija – dalykas laikinas.

      Išpūsta akcijų kaina grįžo prie jų realios vertės. Išpūsti atlyginimai subliuško. Viskas atsistojo į savas vietas. Pasaulis grįžta prie tikrųjų vertybių, su kuo visus ir sveikinu :)

     • nerijus

      Smagu, Muse, kad bent šituo klausimu nesibariame :)
      Pažanga.
      Lieku prie nuomonės, jog domeno pardavimas yra toks pats verslas, kaip ir jo kūrimas. Kurimas produktas, kuris nėra apčiuopiamas- negalima jo į rankas paimti.
      Man didesnis nusikatimas, kai gyvenama akcijomis.
      Įmonės prisiėmė paskolų, kai dar viskas ėjosi, kaip „iš pypkės“ (ne Kirkilo- žinoma).
      Pelnai ir viršpelniai buvo išdalinami akcininkams/savininkams. Apart, taupant ir laikanttuos pinigėlius sunkesniems laikams, jie „lengva ranka“ buvo išdrabstyti/prauliavoti/pravalgyti.
      Dabr Vyriausybė stena, nes nežino kaip į biudžetą surinkti lėšų- mokytojų, gydytojų, policininkų, gaisrininkų ir pan. algoms išmokėti.
      Darbuotojai atleidinėjami. Mažinamos algos. O ką tai reiškia? Reiškia, kad biudžete trūks lėšų. O iš kur jų paimti? Skolintis.
      Amžinas ratas.

     • Valentinas

      Nerijau, jei kuri žiemos mylėtojų asociaciją, pavadini ją Snaigė ir registruoji domeną snaige.lt yra viskas tvarkoje. Tačiau jei tu pamatęs, kad šaldytuvų gamykla Snaigė neužregistravus savo domeno, registruoji snaige.lt su aiškia intencija perparduoti šaldytuvų gamyklai – esi parazitas, kad ir kaip teisintum šį poelgį. UŽdirbinėji pinigus išdurinėdamas kitus. Klasikinis pavyzdys, kai visi aplinkui idiotai ir vagys ir tik aš vienas verslininikas.

 • Mykoliukas Beraštis

  Vadinasi Zuokas vėl turi stogą. Ir labai rimtą, jei taip šneka. Iš to džiaugsmo vaikas net apie kreipimąsį į EŽTT ėmė spygauti. Na bet nieko baisaus, greiti visi apie tai pamirš, ir vaikis toliau ir nebaudžiamai galės daryti „gerus darbus“. Ką gi, delionė deliojasi aiški…

 • WU

  Idomu, koks skundo teisinis pagrindas bus? Per ilgas ikiteisminis tyrimas ar pats teisiminis procesas (tokiu skundų EŽTT iš Lietuvos gavo ne vieną ir ne dešimt).. Nieko nelaimės, nes EŽTT nerevizuoja teismų sprendimų. Reikia pinigų iš Lietuvos? Nemanau.. Nauda bus tokia, pati kaip ir Paksui kai laimėjo po apkaltos. Plačiau bus galima pakomentuoti, kai bus atskleistas skundo dalykas ir pagrindas.

 • nerijus

  Prasitrynė penkerius metus teismuose ir dabar verkšlena.
  Jau tapo madinga kreiptis Strazbūran, nes naudinga.
  Galima uždirbti.
  Pirmiausia, artimų ir gerų pažystamų padedamas, pasitampai penkerius metus teismuose. Paskum, žiūrėk ir gerą honorarą galima iš Lietuvos prisiteisti.
  O kas už jį mokės?
  Mes.
  Biznerius. Čia žmogus,kuris savojo tapti prezidentu.

 • Vasia

  Abonentas ir Afrikoj abonentas !

 • Mykoliukas Beraštis

  Lažinuosi iš gero viskio butelio, kad nesikreips vaikinas niekur. Tai viešųjų ryšių akcija, kurią po kurio laiko visi primirš.

  • J. naivus

   Tikrai kreipsis- ko jau ko, o atkaklumo Zuokui tikrai užtenka.
   Tai rodo kad ir šis teismų 5 metų maratonas – 7 teismai, 33 teisėjai, 6 prokurorai , kurių vieną komentuoja pats nuteistasis:
   >Teisus prokuroras, ne bausmės dydis yra svarbiausia, o įrašas -„teistas“.<

   Pravardė nenuplaunama, net jei susidegintų.
   Teko skaityti, kad dėl Gugenheimo muziejaus Zuokas yra paėmęs milijoninę paskolą ir užstatęs savo namą Užupyje.

 • Mykoliukas Beraštis

  Jo, o dukras į sekso vergiją pardavė, kad tik Lietuvai būtų gerai. Praktiškai samarietis.

  • J. naivus

   Praktiškumas tame, kad – kaip kažkas čia rašė – Zuokas nepralenkiamas painių finansavimo schemų sumanytojas. Taip, kad tas milijonas irgi turi kokią tai tik jam žinomą prasmę ar paskirtį.

 • mumas

  Apie Zuoka galima galvoti ka tik norime, bet diskutuojant apie si teismo sprendima reikia prisiminti, kad Zuokas buvo teisiamas uz Dremos papirkima/bandyma papirkti ir uz nieka kita (jo kiti santykiai su rubikon nebuvo teismo svarstymo objektas).

  Dabar prie esmes, ka pasake teismas, koki precedenta sukure? AT siuo sprendimu pareiske, kad Lietuvoj seimo nario nelieciamybe yra svarbesne teise, negu zmogaus teise i teisinga teisma (kasacija juk ir yra teisingo teismo garantija, o is zuoko si teise buvo atimta). Na o jei atima is vieno, tai kodel ne is visu, jei taip reikes kokiai triju raidziu spec tarnybai.

  Gilinantis toliau atrodo dar blogiau. Sis tesmo procesas ir AT sprendimas ne tik susiaurino zmogaus teisiu lietuvoje, bet ir palaimino dvigubus standartus: Uspaskiui teimas paprase panaikinti nelieciamybe, o Zuokui ne. O tai reiskia, kad anksciau ar veliau tokius pacius dvigubus standartus prades taikyti ir kitiems. jei taip velgi reikes kokiai triju raidziu spec tarnybai.

  Ir dar. Juk is esmes AT „nusiplove“ nuo bet kokio sprendimo! Kodel? gal todel, kad vienintelis dalykas, kuris isaiskejo teismo proceso metu yra tai, jog visas sis „teisingumo“ maratonas is pat pradziu sieke ne surasti ir nubausti kaltus (gal zuoka o gal ne tiek/tik ji, bet ir kita puse, kuri irgi „viliojo drema“ ir jau zinoma rubikon), o issaugoti savus ir nulinciuoti svetimus. Deja, bet AT nerado jegu pasipriesinti siam dziungliu istaytmui, savi pries istatyma lygesni, o svetimi visada kaltesni.

  Logikos desnis sako – is klaidos seka bet kas. Musu atveju seka atvede prie stai tokio galutinio rezultato: nuo pareigos vykdymo nusiploves AT, dar labiau iskerojes dvigubu standartu teisingumas, teismu naudojimas politiniam susidorojimui vykdyti.

 • vaidas

  Gal ir laimės EŽTT AZ bylą, bet jei ir laimės, tai ne dėl to, kad buvo nekaltas ir nebus jis išteisintas, o dėl galimų jo, kaip žmogaus, teisių pažeidimo, pvz.: proceso ilgumo ar pan. Reikės žiūrėti kreipimosi pagrindą. O kas iš to? laimėjęs turės gerą piarą, rėks, kad buvo nuteistas nekaltai, kad EŽTT atstatė teisingumą, kad… Dauguma jo garbintojų tikės ir linkčios galvutėm – teisybė nugalėjo, Lietuvos teismai neteisingi, pakart teisėjus,…:) Pralaimėjus bus galima sakyti, kad teisėjų korupcijos rankos siekia ir EŽTT:) Žaidimas be pralaimėjimo:)

 • Mykoliukas Beraštis

  Tame ir reikalas, kad nereikia labai kreipti dėmesio, kas ką sako. Žiūrėti reikia, kas ką daro.