Citata #225 A.Valinskas vertina rinkimų į EP rezultatus

Iš A.Valinsko vardo judėjimo pranešimo spaudai:

Tautos prisikėlimo partijos rezultatas po vakar įvykusių rinkimų į Europos Parlamentą yra toks, kokį prognozavome ir kokio tikėjomės“, – sako partijos pirmininkas Arūnas Valinskas.

TPP pirmininko teigimu, Europarlamento rinkimai ir patekimas į šią ES struktūrą nebuvo strateginis partijos tikslas. Šiame rinkimų procese Tautos prisikėlimo partija dalyvavo kaip vis dar nauja ir jauna politinė jėga, kuri kaupia politinę patirtį.

Šiuo metu TPP svarbiausia stiprinti pozicijas Lietuvoje, atsakingai pasirengti 2011-aisiais vyksiantiems savivaldos rinkimams.

…Gal tikintis tokių rezultatų geriau buvo iš viso nedalyvauti?..

… Tokiais tempais stiprinant pozcijas,  2011-aisiais vyskiančių savivaldos rinkimų galima ir nebesulaukti…

(10 balsų, vidurkis: 3,80 iš 5)
Loading...
 • Jaunas

  O man taip pat patiko visų kandidatų į LR prezidentus komentarai po rezultatų pateikimo. Visi iki vieno tvirtino, kad rezultatais yra patenkinti ir „to ir tikėjosi“.
  Tai kam tada durninti žmonės, dalyvauti rinkimuose, jei jie „to ir tikisi“?
  Su Valinsku tas pats.

  • bang

   Daugume sakė – „savo pergale neabejoju“.

 • Rūta

  Prisimenate pasakėčią „Lapė ir vynuogės“? Nepasiekusi vynuogių kekės, lapė nutarė, kad nelabai tų uogų ir norėjo – jos rūgščios ir neprinokusios…

 • Jonas

  Įtariu, kad gerb. Artūras netyčia praleido paskutinį Valinsko pasakytą žodį „Amen“

 • WU

  O jeigu prisimintumėm per prezidento rinkimus kandidatą į kandidatus?
  O jeigu tikėtąsi tokių rezultatų, kam tiek investuoti į išsiųstus SMS’us?
  O tai kaip dabar dėl savo pozicijos stiprinimo valdančiojoje daugumoje? O su socialdemokratais ir darbo partija toliau bus deramasi?
  O gal geriau sėdėti tyliai ir džaugtis likusius tris su puse metų?
  O tai koks yra partijos strateginis tikslas? Vizija? Misija? O ar yra planas kaip pasiekti strateginį tikslą? Jeigu jis yra, ar nevertėtų, kurti naują, nes pastarasis (jei toks ir buvo) davė -15% rezutatą?
  O gal susodinus beždžionėles prie taikinio (su jame vietoj taškų surašytais veiksmais) ir išmokinus į jį mėtyti dartus būtų geresni rezultatai (bent ne tokie blogi)?

 • curry

  Aš kartais pamąstau – kaip gi būtų jei mūsų visuomenėje nebūtų taip rigidiškai prisirišama prie įvaizdžio ir akivaizdžiai siusiojant visais būdais nebūtų įrodinėjama kad lietus lyja (atsipraša už grubų palyginimą, bet yra toks liaudies posakis).
  Tikiuosi kad tai ateities visuomenės vizija. Tada nebereikės PRo (tokio kokį jį mes dabar suvokiame), nes jo funkcijos bus suvokiamos tiek pat nuodingos kaip pesticidai daržovėse dabar. Politinė ekologija. Aš manau kad jos link turėtų judėti civilizacija, nes dabartinis įvaizdžių žaidimas scenoje jau nebeduoda vaisių. Užknisa, tiesą sakant. O tinklaraiščiai kaip fenomenas turėtų paskatinti šitos žaidybinės sistemos byrėjimą. Čia kaip ekonomikoje – naujos kokybės produktas būtinai sumenkina senos produkcijos konkurencingumą.

  • Jonas

   Curry, mes dar neturime tikro politinio PRo. Žmonių, galinčių ir mokančių daryti tikrai jau yra, tačiau mūsų politikai ir „politikai“ vienodai nepriima. Valinskas, akivaizdu, priskirtinas „politikams“, tačiau įvaizdžio jis nepriėmė nei per vieną tarpelį. O kaipgi – jis gi VALINSKAS PIRMASIS ir Valstybėje prizininkas!

   Įvaizdžio reikia, bet profesionalaus, tačiau politikai jį supranta, arba tiksliau nesupranta visiškai. Žino kažkokius kažkur nugirstus šablonus ir šokdina savo imidžmeikerius, jei tokius turi. Beje, imidžmeikerių turėjimas irgi tampa šablonu be turinio, deja.

   Kad reikia dirbti su įvaizdžiu, mažas pavyzdėlis: JAV prezidentai prieš svarbesnes spaudos konferencijas repetuoja galimus klausimus – atsakymus iki 5-6 val. Įsivaizduojate Valinską? :) O gal ką kitą iš mūsų politikų įsivaizduojate? :)

   • curry

    Jonai, aš 5-6 valandų repeticiją prieš spaudos konferenciją nesižaviu. Juk rezultatas tas pats – gauname šou, nes eigoje atsakinėdamas į klausimus politikas susimautų, tada kristų reitingai, nes visuomenė pamatytų žmogų, o ne PRo produktą.

    • Jonas

     Curry, nenoriu įžeisti, bet Jūsų atsakyme ir glūdi mūsuose susiformavęs neteisingas visuotinis stereotipas, kad ryšiai su visuomene, repeticijos, konferencijos, sprendimai, susitikimai ir t.t. ir t.t. yra šou. Yra darbas, yra ir šou. Nenoriu išskirti tik Valinsko, bet sykį apie jį pradėta… pastebėkite, kaip virpa visi jo veido raumeniukai, net kai bando vaidinti rimtą. Jis gyvastis tik patikti ir tik „bajeriais“, taip jis įpratęs. Jis ir šoumenas buvo lėkštas, dabar – politinė grimasa

 • Regis

  S. Stomai pikta (po EP rinkimų):

  „A.Valinskui – siūlymas trauktis arba tapti tik formaliu TPP vadovu. „Esu pasiryžęs kelti klausimą dėl A. Valinsko. Jei lyderis tampa pačiu nepopuliariausiu Lietuvos politiku, jis yra našta partijai ir tempia kitus į dugną“, – pirmadienį DELFI sakė TPP narys parlamentaras Saulius Stoma“

  Šaltinis: Delfi

  o tai p. Sauliau, kas tą partiją (darinį) sukūrė? Kaip gali A. Valinskas trauktis jeigu ant jo ir laikosi visas šis šou artistų („artistų“) sambūris??

  • curry

   Aš tai bandau suvokti Stomos poziciją. Reikia suprasti, kad tik patyrus fiasko Stomai tapo aišku kad partijai yra taip prastai? O jeigu ponas Saulius būtų patekęs i EP – partija klestėtų? Vakar kažkodėl Stoma taip nebylojo. O ar vakar partijos viduje vyko kiti procesai?
   Na ir žema, tiesą sakant.

   • Regis

    Aš kitaip paklausčiau, kas šiandien būtų S. Stoma jeigu ne A. Valinskas? Galėtų ir dėkingumo šiek tiek turėt (Saulius).. Suprantu, kad EP parlamentaro darbo sąlygos skiriasi nuo Seimo nario… Tačiau jau kam kam, bet Sauliui žinomos ir prastesnės darbo (gyvenimo) sąlygos..

 • Valdas

  Be reikalo ironizuojate, jis (Valinskas) niekuom neišsiskiria iš bendro politinio spektaklio siužeto. Net, sakyčiau, taikliai pratesia Adamkaus balsavimo motyvų parodiją. Viskas priklauso nuo spektaklio vertintojų..:) Būna ir baisesnių spektaklių. Pavyzdžiui apie vieną jų buvo rašyta: „Pamenate, kaip baisu buvo, kai sužinojome, kad J.Borisovas davė R.Paksui milijoną? O ar kam nors baisu šiandien, kai žinome, kad V.Upaskichas davė pusę milijono V.Adamkui?“ Kas atspės kieno citata?

 • gie

  Manau, kad šie rinkimai yra geras būdas TPP sužinoti realius reitingus. Valinsko paaiškinimas turi prasmę. Anksčiau ar vėliau partija susilies su kitomis tikriausiai, neaišku tik su kuo.
  Nemanau, kad partija daug praranda dalyvaudama šiuose rinkimuose, ypač jei prieš tai bandė Valinskas patekti į prezidento kėdę. Neteikti savo sąrašo kai tikimasi padaryti kažkokią reklamą su kandidatavimu į prezidentus būtų mažų mažiausiai aplaidu. Galbūt Stoma tikėjosi daugiau paramos iš partijos kai Valinskas nesurinko parašų. Bet čia yra jau jo arba vidinis partijos reikalas.

 • Quantum

  O buvo kas labai norėjo ir pateko. http://www.thelocal.se/19928/20090607/
  :)

  • Quantum

   Pasirodo, Piratų partija kuriama ir Lietuvoje :)
   http://piratupartija.lt/

   • J. naivus

    Geras. Va kur galėtų blog’eriai susivienyti, nieko nelaukiant įkurti virtualų šėšėlinį ministrų kabinetą , prezidentūrą etc , išnaudoti tarptautinius ryšius ir per sekančiua rinkimus – visus – nušluoti perdylas.
    Dar- pasauliniu mąstu- naujo mąstymo judėjimą a la hipiai ar panašiai.

    Vienžo – Vasiuki.

 • Benedikta Vaivadaitė

  „Tautos prisikėlimo partijos rezultatas po vakar įvykusių rinkimų į Europos Parlamentą yra toks, kokį prognozavome ir kokio tikėjomės“, – nubraukęs ašarą pamelavo partijos pirmininkas Arūnas Valinskas.

  …Niekam nemalonu susitaikyti, kad esi nereikalingas…

 • Slyvanosis

  Intro:
  Ir vienąkart, pavasari,
  Tu vėl atjosi drąsiai –
  O mylimas pavasari,
  Manęs jau neberasi – –
  Verse:
  Šandien per „Žinių radiją“ A. Klevečka su neslepiamu pavydu konstatavo Seimo pirmininko bendražygių agitacijos įtaigą rinkėjams. Pasak p. Arno, „Dekalogo“ partijos aktyvistai Vilniaus senamiestyje agitavo: „Nerink durniaus!“
  Ir ką jūs manot? Įtaigus žodis – puikus rezultatas! Tik 1% rinkėjų agitacija neįtikino.
  Outro:
  Ne tau, Sauliuk, į Briuselį važiuot,
  Ne tau, berneli, „Le Corbeau“ aludė!
  Tėvynėj liksi iš tribūnos lot
  Ir kopti partijos vaduko š…okoladą!

 • Slyvanosis

  P.S. paskutinėje eilutėje vietoj „kopti“ turi būti „kuopti“

 • Marius

  įdomu, ka dabar Virgis pasakytų?

 • A.G.

  PR, vadinamas turi ir gerą misiją – priminti žmogui padarytus darbus. Tai reikalinga ir efektyvu.
  Bet ką darysime ateityje su tokiu reiškiniu, kai PR vadinamas naudojamas melui (na kaip Lietuvoje visur, ne tik skalbimo miltelių reikale ar dujinės nuvalymo klausime, bet visur t.t. rinkimuose).
  Išeitis yra. Sutikai apmautą žmogų ir skėlei nieko neaiškinęs. Pakėlei pažiūrėjai, kad gyvas – dar kartą.
  Pradėti reikia nuo tų skalbimų miltukų… gal iki rinkimų ir nedaeitume – plynė liktų Lietuvėlėje, tvojų … .

 • to jaunas

  Juk ambicijos kursto viltį, o dėl pasisakymų „po“ – kas belieka? :-)