Citata #190 Kaip VRK pirmininkas žlugdė Pretendento į kandidatus į Lietuvos prezidentus pinigine išraiška pagrįstą pareiškimą dalyvauti rinkimuose

Iš pretendento į kandidatus į Lietuvos prezidentus Algirdo Pilvelio pareiškimo policijai:

Prašau pradėti ikiteisminį tyrimą dėl mane, Algirdą Pilvelį, šmeižiančios informacijos paskleidimo 2009 03 25. Paskleidėjas – žurnalistas Gediminas Gasiulis, dirbantis laikraštyje „15 min“ ir www.15min.lt portale, išspausdinęs straipsnį 2009 03 26 laikraštyje „15 min“ pirmame ir septintame puslapiuose „Atlygis už parašą – arbatos puodelis“. Tame straipsnyje yra atsakovo VRK pirmininko Zenono Vaigausko žodžiai: „Anot jo, jei informacija pasitvirtins, A.Pilvelio surinkti parašai gali būti pripažinti negaliojančiais ir jis gali būti išbrauktas iš kandidatų sąrašo, be to, jam gali grėsti iki 1000 Lt bauda.“

Toks antikonstituciškas ir grubus Prezidento rinkimo įstatymo VRK pirmininko viešas pareiškimas didelį tiražą turinčiam, nemokamai platinamam laikraštyje „15 min“, turinčiam šimtus tūkstančių skaitytojų Lietuvoje ir užsienyje, visiškai sužlugdė mano ne tik pinigine išraiška pagrįsto pareiškimą dalyvauti ir garbingai siekti Lietuvos prezidento posto, aš – ne tik kaip pilietis, bet ir kaip politikas – turiu parengęs Lietuvos ateities strategiją.

(4 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • Valentinas

  Kliedesius neįdomu komentuoti. Gal kas gali kvalifikuotai paaiškinti, kaip asmens bankroto įstatymo priėmimas gali pakenkti valstybės finansų stabilumui, kaip šiandien teigia Šemeta?

  • mantas

   Semeta mato, kad daug zmoniu bankrutuos ar stengsis bankrutuoti. O tada bankai ir grandinine reakcija.

  • rokas

   Bankroto istatymas atnestu tokias pasekmes: didetu blogos skolos, kiltu paskolu palukanos, bankai maziau noretu isdavineti paskolu. Dabar zmogus gali prarasti darba, kuri laika nemoketi paskolos, bet bankas turi teise visa gyvenima zmogeli persekioti ir kai jis vel susiras darba, reikalauti grazinti paskola. Jei yra bankroto istatymas – paskelbei bankrota, atidavei ikeista uzstata ir iki. Bankai maziau sansu turi susigrazinti paskola.

   Bankams rizikingesne situacija, kai galioja bankroto istatymas. JAV kur toks pavyzdys egzistuoja busto paskolu palukanu marzos 4-6% (kai pas mus dideli laika buvo 1%, tik dabar 3-5%), vartojimo paskolos ten prasideda nuo 15%, kai pas mus galima uz 10% pasiimti (sunkiai, bet galima).

 • austras

  Ech, o juk blogo autorius dėdavo nuorodas į Gedimino Gasiulio blogą.. :) Nuo šiol, tikėkimės, pasitaisys ir taip nebedarys.. :)Pavadinime ypač išdidžiai atrodo žodis Pretendentas iš didžiosios „P“, o šalia jo kaži kaip kukliai – „į kandidatus į Lietuvos prezidentus“.

 • durdo

  Kadaise valiutos keityklos darbuotojas Gedimino prospekte man siūlė du litus uz parašą ant Pilvelį remiančių popierių, bet tai buvo anuomet dar pirmo Pilvelio kandidatavimo laikotarpiu:) Tik vat nepamenu ar pasirašiau ar ne. Tiesa sakant Pilvelis savo nuoseklumu man visai patinka:)

 • Arūnas

  Pilveliai, kaip ir graužinienės su savo „sparnuotais pasisakymais“ labai reikalingi Dalios rinkiminei kampanijai. Kai žmonės užimti klaunų pasisakymų komentavimu, niekas neprašo Dalytės pasiaiškinti dėl jos veiksmų, būnant finansų ministre. Pvz.:
  „Lietuvos ryto“ žiniomis finansų ministrė Dalia Grybauskaitė tiesiogiai paskambino Vilniaus apskrities mokesčių inspekcijos viršininkei Birutei Jurgelevičienei ir nurodė, ką daryti ginče su „VP Market“. Vilniaus apskrities mokesčių inspekcijos vadovybei ministrė tiesiai šviesiai pasakė, kokią sumą į aktą reikia įrašyti. Buvo nurodyta grąžinti 76 mln. litų“. ( „Lietuvos rytas“, 2002 08 26)
  „VP Market“ nebuvo pirmieji, prisidengę neįgaliaisiais pasinaudoję mokestinėmis įstatymų spragomis, todėl 2001 01 10 valstybinė mokesčių inspekcija išleido išaiškinimą, kad panašiais atvejais, Valstybinė mokesčių inspekcija tokius sandorius turi pripažinti niekiniais.
  Tad kodėl, 2002-aisiais Dalia Grybauskaitė buvo tokia draugiška „VP Market“ ir pati derino milijonines sumas, kurios neteisėtai buvo grąžintos „VP Market“ iš Lietuvos biudžeto?
  P.S. Manau visų informacijos šaltinių įvardijamai, kait realiausia pretendente tapti šalies vadove nebūtų lengva atsakyti į klausimą: AR ŠIOJE RINKIMŲ Į PREZIDENTUS KOVOJE DALIA GRYBAUSKAITĖ VEIKS KAIP NEPRIKLAUSOMA IR PRINCIPINGA KANDIDATĖ, KAI MATYTI, JOG KONKREČIOSE SITUACIJOSE JI NEBUVO PRINCIPINGA IR NEAPGYNĖ VIEŠOJO INTERESO, NORS TAM TURĖJO VISUS SVERTUS.

 • BUvo pas mus ateje su pilvelio lapeliais…
  Sakau – kad nenoriu as uz jo kandidatavima pasirasyti – nelimpa man jis.
  Tai zmones sako:
  tai pasirasykite nors kad (atkreipiu demesi) jam leistu nors debatuose dalyvauti.

  Uz originaluma – pasirasiau :D

 • Gintas

  o va, man siūlė pažįstamas studentas pasirašyti už Valinską ;)
  Kaip supratau, StarJob’as renka parašus, ir už kiekvieną parašą, tam studentui, kuris renka, moką 30 centų ;)

 • Betty

  o mums tai sereikiskiu stotelej siule pasirasyt uz kavos puodeli. pasakem, kad nezinom programos, tai argumentavo, kad bus geras prezidentas :D