ATN versus „15 min“ (papildytas 08.21)

Ar jau matėte du naujus portalus? ATN ir „15 min“.

Man, pavyzdžiui ATN labai patiko: labai patogus struktūriškai, mielas akiai, su sveika doze ironijos ir su originaliomis medžiagomis.

Arti vadinamojo „bulvaro“, bet gerąja prasme (tai rodo „karštų žinių“ turinys – daugiausiai sportas, kriminalai ir įvairenybės) tačiau kai kurios temos ir jų vieta portale (pavyzdžiui apie V.Lansdergio kritika NATO) rodo, kad konkuruos ne visiško bulvaro erdvėje, o labiau su vadinamaisiais „rimtais“ portalais. Pirmas taikinys, pavyzdžiui, gali būti alfal.lt.

Gaila tik, kad Ekonomikos skiltis nugrūsta į pačią pabaigą – po kriminalų ir pramogų. Bet gal čia tiesiog lietuviška tradicija – ekonomika beveik niekas nesidomi, nes niekas jos neišmano…

Nepaisant to, pirmas įspūdis – labai geras. Prisipažinisiu atvirai, tikėjausi, kad bus blogiau.

O štai tai, ką pamačiau „15 min“ portale, viršijo visus lūkesčius. Bet anaiptol ne gerąja prasme. Gali būti, žinoma, kad nesu tradicinis skaitytojas, tačiau to, ką pasiūlė „15 min“ man aiškiai per daug…. Daugiau gal ir nesakysiu, nes jei pradėsiu, galiu pasakyti per daug:)

Labai smalsu būtų sužinoti, kas buvo naujojo portalo dizaino autorius ir ar pats jis skaito tą portalą ir žino, kur ir ką būtų galima surasti.

Nors gal aš atsilikau nuo progreso ir šis portalas – tiesiog progreso ir modernumo viršūnė?

P.S. Ką gi, vieną priekaištą ATN atsiimu: man paaiškino, kad Ekonomikos kategorija, tiems, kurie ją dažniausiai skaitys, pakils į pirmą vietą. Kaip ir atitinkamai Pramogos ar Politika tiems, kurie labiausiai jomis domėsis.

Jei taip bus, tai tada – tik pagyrimai. Modernu…

(6 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...