ATN versus „15 min“ (papildytas 08.21)

Ar jau matėte du naujus portalus? ATN ir „15 min“.

Man, pavyzdžiui ATN labai patiko: labai patogus struktūriškai, mielas akiai, su sveika doze ironijos ir su originaliomis medžiagomis.

Arti vadinamojo „bulvaro“, bet gerąja prasme (tai rodo „karštų žinių“ turinys – daugiausiai sportas, kriminalai ir įvairenybės) tačiau kai kurios temos ir jų vieta portale (pavyzdžiui apie V.Lansdergio kritika NATO) rodo, kad konkuruos ne visiško bulvaro erdvėje, o labiau su vadinamaisiais „rimtais“ portalais. Pirmas taikinys, pavyzdžiui, gali būti alfal.lt.

Gaila tik, kad Ekonomikos skiltis nugrūsta į pačią pabaigą – po kriminalų ir pramogų. Bet gal čia tiesiog lietuviška tradicija – ekonomika beveik niekas nesidomi, nes niekas jos neišmano…

Nepaisant to, pirmas įspūdis – labai geras. Prisipažinisiu atvirai, tikėjausi, kad bus blogiau.

O štai tai, ką pamačiau „15 min“ portale, viršijo visus lūkesčius. Bet anaiptol ne gerąja prasme. Gali būti, žinoma, kad nesu tradicinis skaitytojas, tačiau to, ką pasiūlė „15 min“ man aiškiai per daug…. Daugiau gal ir nesakysiu, nes jei pradėsiu, galiu pasakyti per daug:)

Labai smalsu būtų sužinoti, kas buvo naujojo portalo dizaino autorius ir ar pats jis skaito tą portalą ir žino, kur ir ką būtų galima surasti.

Nors gal aš atsilikau nuo progreso ir šis portalas – tiesiog progreso ir modernumo viršūnė?

P.S. Ką gi, vieną priekaištą ATN atsiimu: man paaiškino, kad Ekonomikos kategorija, tiems, kurie ją dažniausiai skaitys, pakils į pirmą vietą. Kaip ir atitinkamai Pramogos ar Politika tiems, kurie labiausiai jomis domėsis.

Jei taip bus, tai tada – tik pagyrimai. Modernu…

(6 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...
 • Atn gal ir geriau už 15min, bet blogiau už balsas.lt

 • Ekonomikos skiltis ATN lengvai pasiekiama viršuje, pagrindiniame meniu.
  Tikrai, apie 15min navigaciją sunku ką nors gera pasakyti.
  Kita vertus, lyginti šiuos du portalus yra tas pats, kas lyginti kriaušę su vyšniom.

 • Anonimas

  Dėl ATN ir 15min mano nuomonė su AR pilnai sutampa. 15min taiko į bobučių auditoriją, bet jos juk troleibusais važinėja ir tą laikraštį skaito, o ne internetą naršo.

 • Anonimas

  @scania – Balsas.lt kuo toliau tuo labiau nusigyvena. Anksčiau lyg jis buvo ir rimtesnis portalas, be bulvarščinos.
  Bet nauji savininkai suprato, kad bambukų internete yra daugiau nei rimtų žmonių. Ir tiems bambukams pritraukti pasipylė žinios apie Zvonkę ir Olialia mergaičių video.
  Neblogas žingsnis buvo pritraukti LNK žinias, bet kiek stebėjau, jos pateikiamos su 2 val. vėlavimu. Per tiek laiko tos žinios tampa niekinėmis.
  Dabar Balsas nebeturi visai jokio veido – kažkoks marmalas, tiksliau – lietuviška mišrainė :)

 • Šiaip atn, man jau pakeitė alfą ir dabar kovoja asu balsu. Bet manau laikui bėgant ir jis kris iš mano RSS, nes ta patį ką kiti rašo.

 • Anonimas

  Nesu tinklaraščių ir „blogų“ gurmanas, nemanau turįs teisę kritikuoti tai, ko pats nesugebu padaryti. Tačiau internetinės erdvės užkariavimas prieš rinkimus jau buvo aptarinėjamas. Apribojimai politikams reikštis „tradicinėje“ žiniasklaidoje -TV, spaudoje, pastūmėjo suinteresuotus veikėjus reikštis nternetinėje erdvėje.
  Kiek ilgai tai truks, laikas parodys…
  Prisiminus internetinių burbulų sproginėjimą už „balos“, galima teigti, kad išliks stipriausieji.

 • Anonimas

  Artūrai, dėl ekonomikos: „Dar mūsų portalas bus išskirtinis dėl savo techninių naujovių. ATN ilgainiui įsimins, kokios srities – politikos, verslo, sporto arba kt. – naujienos labiausiai domina konkretų skaitytoją, ir pagal jo interesus atitinkamai išdėstys pradinį puslapį.“ čia citata iš atn.lt generalinio direktoriaus Edmundo Kalino interviu zudykreklama.lt

 • Anonimas

  Dar valstietis.lt žengs į rinką.

 • Anonimas

  Štai praėjo žadėtoji savaitė ir turiu pripažinti, kad mano ir kolegų matomi ATN.lt vaizdeliai skirtingi. Kadangi mes patys neskaičiuojam kiek ko skaitom, tai sunku pasakyti, kiek tiksliai ans adaptuojasi prie mūsų ‘pomėgių’, bet kad kažkaip taikosi – tai faktas.

  Jau minėtame interviu buvo žadėta ir daugiau naujovių – tai lauksim staigmenų :)

 • Pingback: Anonimas()