Citata #175 G.Gugevičiūtė apie lietuvių liaudies dvasingumo poreikius

Kol kas lietuvių liaudžiai visiškai pakanka dvasingumo terapijos, kurią atlieka Coelho konspektai. Dvasingumas light forma – štai ko Marijos žemei reikia. Kitokio dvasingumo mūsų skrandžiai nevirškina.

bernardinai.lt

… tačiau naudojant daug „hard“ gali ir skrandžio opa išsivystyti…

(6 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...
 • Suderinus „light“ ir „hard“ galima priartėti prie tobulybės ;)

 • Berge

  Perskaičiau praktiškas visas Coelho knygas, tačiau vieno pažįstamo komentaras apie jį – „popsas inteligentams“ – privertė mane susimastyti… vis tik kažką jis labai taikliai pastebėjo :)

  • D.

   Arba atvirkščiai – „šedevras popsininkam“ ;)

 • Linas Vicius

  Nesužavėjo manęs Coelho. O lietuvių ‘ėjimas iš proto“ dėl šio autoriaus- puikus rinkodaros pavyzdys. Dauguma knygų, parduodamų Lietuvoje, taiko rinkodaros veiksmus. ir kartais net imi nebesuprast ar žmonės perka knygose esančią išmintį ar tik tuščiavidurę butaforiją.

  • Berge

   Linui Viciui: būtų įdomu sužinoti, kurios knygos Jus sužavėjo :)Gal galėtumete draugiškai pasidalinti savo pasirinkimais ir rekomendacijomis?

 • Mantaz

  „Kitokio dvasingumo mūsų skrandžiai nevirškina“

  Ha ha. Kaip tai nevirškina? Jau kur kur, bet lietuvių mentalitete gausu grūzo ir graudenimosi, kančios ir depresijos. Vien lietuviška literatūra ką rodo – kažkoks ašarų ir verksmo bei raudų psalmynas, viskas, kaip sakant, dar ir kaip hardcore :))

 • Vita

  Dėl Coelho tikrai turėjau panašią nuomonę, kurią išreiškė G. Gugevičiūtė. Tai literatūra tiems, kurie neištvertų nė vienos filosofionės, psichologinės knygos, o dabar gali didžiautis tokias skaitantys. Pasakos paaugliams. Toks vaizdas, kad visomis metaforomis, alegorijomis jis bando paslėpti, jog nėra sugalvojęs minties, prasmės veiksmui ir pan. Keisčiausia, kad atsiranda tokių, kurie kažką įskaito. Tą patį galėčiau pasakyti ir apie Bachą..

 • PauliusT

  vienas is nedaugelio str., kur Racas kazka pagiria :)