G.Krapikui sekasi…

…Geros buvo rungtynės… Tokios tikros..

Ir G.Krapikui pasisekė…

Nes tik aklas pirmajame kėlinyje galėjo nematyti, kad M.Kalnietis pavargo… Krapikas nematė ir M.Kalniečio klaidos kėlinio pabaigoje ir visas pirmo kėlinio rezultatas tai puikiai parodė

G.Krapikui pasisekė, kad „Žalgiryje“ žaidžia P.Jankūnas… ir kad jis gali žaisti beveik 40 minučių.

G.Krapikui taip pat pasisekė, kad „Žalgiryje“ žaidžia T.Klimavičius… nors pačiam G.Krapikui atrodo, kad žaidžia A.Milaknis…

G.Krapikui taip pat pasisekė, kad P.Butkevičius taip pat žaidžia „Žalgiryje“, kai G.Krapikas prisimena, kad jis yra užrašytas rungtynėms…

Laimingas tas G.Krapikas… sekėsi jam kai žaidė „Žalgiryje“, sekasi, kai jį treniruoja… nors abiem atvejais galvoti laiko nelieka…:)

O, žinote, kas dar įdomu: kartais „Siemens“ arenoje galėdavo pasirodyti, kad „Žalgiris“ žaidžia namie… Seniai jau tokio jausmo nebuvau patyręs..

O „Lietuvos ryto“ fanų demaršas rungtynių pradžioje buvo neskanus…

(6 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • yea! Mums visiems pasisekė, kad yra Žalgiris ir Lietuvos Rytas :)

  O ką Ryto fanai darė?

 • P.Butkevičius mane labai nemaloniai stebina… Perėjęs į Žalgirį jis kaip nesavas… Baudos aikštelėje vien tik blaškosi ir trypčioja tiek puolime, tiek gynyboje… Gauna jis lošt pakankamai, tik kad visiškai jokios naudos neatneša… Aš tikiuosi, kad jam kaip ir Klimavičiui rekės daug laiko kol atsiskleis Žalgiryje (potencialo pakanka). Prisiminkim kaip grybavo sezono pradžioj Klimavičius… Pirmoje dešimtyje rungtynių vien tik į minusą komandą tempė… O dabar gražu žiūrėt. ir dar geriau gali žaist.

  • Gal jūs ir basketslave, tačiau kalbate netiesą – P.Butkevičius šiandien visai gerai tvarkėsi su M.Petravičiumi ir vien jau to pakanka, kad už šias rungtynes jam būtų galima parašyti mažiausiai stiprų aštuonetą… Nauda matuojama ne vien taškais ar dėjimais iš viršaus…

 • Dalius

  p. Račas ir politikos, ir ekonomikos, ir teisės, ir net krepšinio ekspertas. :)

  Kažkaip ekspertas daro daug klaidų. Pavyzdžiui mintys, kad Grybauskaitei bus sunku surinkti 20 000 parašų visai neseniai klajojusios šiame bloge, o pasirodo, tai jai buvo (kaip pasakytų gerbiamas ponas Valatka) „kaip nusišikt“.

  • Daliau, kiekvienam savo… vieni išmano daug, kiti — nieko. Toks jau likimas, nevienodus žmones gamta sutvėrė…

   O dėl klaidų, tai kas jų nedaro. Tačiau dėl parašų – gal norėtumėte susilažinti, kad D.Grybauskaitė šiandien dar neturi reikiamų 20.000?

   Be to, jei mokėtumėte skaityti, būtumėte perskaitęs, kai rašiau apie D.Grybauskaitę – sakiau bus labai sunku, jei bus nepriklausoma kandidatė, o ne kandidatė nuo dviejų partijų…

   • Rimantas

    Dar yra treti, manantys, kad išmano daug.

 • Lukas

  Labai įdomu pasidarė, ką būtumėt rašęs jei būtų laimėjęs „Lietuvos Rytas“. Be to įdomu ir ką parašytumėt apie R.Kurtinaitį, kuris kaip šiandien matėm taktiškai pralaimėjo kovą G.krapikui.

 • Saulius

  Kaip yra sakoma: Lietuvoje yra trys milijonai krepšinio ekspertų, tik du debilai Ž treniruoja.

  Nepriklausomai nuo to ar tai Sireika ar Grigas ar Krapikas. Ir jei jie laimi – tai tik dėlto kad jiems sekasi. Pasakysiu tik tiek, Butkevičius tokiose rugtynėse dar išvis neturėtų rodytis. O ten Milaknis (ir tikrai ne Klimavičius, kuris jau buvo aikštelėje tuo metu) ketvirto kėlinio gale pakeitė trumpam antrą kartą aikštelėje pasirodžiusį Butkevičių (kai išsibaudavo Jankūnas). Ką ir minėjo Krapikas, taip kad ponas Račai čia tikrai kažką maišai (nebent kažką čia kitko rezgi).
  O labiausiai Krapikui sektusi, jei jo komandoje žaistų Eidsonas :)

  Dėl vis didėjančio procento Ž fanų Siemens arenoje per pastaruosius metus. Tai jau senai Ž turėjo tokią jauną, vietinę ir charizmatišką komandą. Ir čia tik daigeliai to kas bus, jei Ž ras resursų išlaikyti pakankamai ilgai Mačiulį, Kalnietį ir Jankūną – iki kol pakankamai subręs tie charizmatiški NKL čempionai. Net neminint jei D.Motiejūnas išdrįs užsivilkti Ž marškinėlius.

 • Pirma, kalbėjau apie P.Butkevičių ne šiose rungtynėse, o apibendrinau jo žaidimą visose rungtynėse „Žalgirio“ gretose (nors ir šiandien žaidė labai blogai).
  Antra, M.Petravičių šiek tiek pristabdė, tačiau vertinti aštuonetu bent jau man ranka nekiltų :) Kas iš to, kad keliose atakose pavyko kažkiek pasaugot Petravičių (Petravičius sužaidė labai gerai, 15 taškų, 8 atkovoti kamuoliai, vien P.Bukevičiaus gynyba Petro tikrai nesustabdė)??? Štai kaip atrodė P.Butkevičiaus žaidimas per 8 minutes aikštėje: 0 taškų, viso labo vienas metimas į krepšį (ir tas pats blokuotas), nė vieno atkovoto kamuolio, kai ūgis 203 ir gamtos padovanotas šuolis (!!!), naudingumas minus 4… Labiausiai nenaudingas „Žalgirio“ krepšininkas aikštėje šiose rungtynėse (tik vienintelis Milaknis sugebėjo būt minusinis, visi kiti nešė komandai didesnę ar mažesnę naudą). Taigi už tokį žaidimą P.Butkevičiui (atsižvelgiant į jo realias galimybes, demonstruotas prieš pat atėjimą į Žalgirį) šiandien galiu parašyt dvejetą. Ne daugiau.
  Beje, vos išėjęs į aikštę lygioje vietoje gavo bloką nuo žemesnio žaidėjo (!) neišnaudodamas puikios progos iš po krepšio – per ilgai uždelsė ruošdamasis dėjimui. Tokio lygio rungtynėse tai nedovanotina prabanga. Ir tokie uždelsimai kartojasi. Pats laikas būtų juos išgyvendint.
  P.S. įvertint aštuonetu žaidėją, kurio naudingumas rungtynėse minus 4, tikrai nėra teisinga :)

 • Quantum

  Oj kaip Tomkus rankelėm trynė, tryynė, trynė. Ar tik nepratrynė?
  Oj kaip Vaigauskas spjaudėsi, spjaudėsi, spjaudėsi. Ar tik burna neiždžiuvo?

 • GIGA

  palauk,palauk ponas A.R.Garastui irgi sekesi,kad Zalgiri zaide Sabonis,kuris galejo nezaist 40 min,kaip dabar Jankunas,uztekdavo ir 35.Kurtinaitis irgi uzmirso aiksteleje Geceviciu ir ji laike per ilgai.Taip Krapikas niekada per daug nemastydavo,bet as manau,kad kaip chebra losia,ypac tokias varzybas kaip siandien,“bek-mesk“,treneriui geriau nemaisyt…Galu gal,kad kazka bandytum pakeist,tai bent jau sudeti turi turet,o ne keleta pavieniu zaideju,kuriems jeigu kris,galima pakovot del pergales,ne-pralosi 20 tasku.O siaip man macas kazkuo primine 85 Zalgiris – CASK.Zalgiriui iki to aisku toli,bet Rytas sukomplektuotas puikiai,gal tik izaidejo truksta (as kalbu apie LKL ar BBL cempionatus)

  • HaynDRIX

   >> Rytas sukomplektuotas puikiai,gal tik izaidejo truksta

   nieko nesuprantu.
   Kurtinaitis bėdavojasi, kad trūksta dar vieno centro. Vienas Marijonas niekaip visų rungtynių negali ištempti žaidžiant prieš stiprų varžovą. Ką ir matėm dvi paskutiniasias rungtynes.
   O kas Ryte yra įžaidėjas iki šiol suprast negaliu.

   Kur čia ta paslėpta puiki komplektacija ?

   • GIGA

    Zalgiris – Jankunas,Maciulis,Kalnietis + kazkiek Salenga ir Klimavicius,bet nekandidatuojantys i rinktine net isplestiniame sarase.Senas Zukauskas ir kruva jaunu zaideju.Rytas Eidsonas,Lietuvos rinktines kandidatai Lukauskis,Petravicius,Jomantas,Zavackas,Babravicius,Anisimovas,Gecevicius dar neseniai ten zaides Prekevicius,Bjelica.As kalbu apie Lietuvos mastabus.Tavo pacituotas Kurtinaitis kalba apie Europos taure-aisku jis noretu stipresnio centro nei Anisimovas.Bet nereikia buti naiviu.Centrai Petravicius ir Anisimovas tikrai kokybiskai skiriasi nuo Zukausko ir Silinskio

    • Saulius

     GIGA, nematei naujo rinktines kandidatu saraso. :))
     http://www.musukrepsinis.lt/lt/index;news;show,id.20,item.327,page.2

     o tai, kad LR prikiso savo kandidatu praeitais metais noredami prasukti afera del LKF pirma karta dalinamu babkiu, tai tie zaidejai savaime delto geresni netampa :).

     • GIGA

      maciau ir ten pat,“Krepsinyje“ raso apie isplestini sarasa.I kuri nepapuola Selenga ar Klimavicius,bet yra Gecevicius,Zavackas ir Anisimovas

 • O aš manau, kad tiek Artūras, tiek kiti Krapiko kritikai per stipriai jau jį nuvertinate. Tas pats buvo su Grigu. Krapikas dirba tikrai neblogai ir pastebimai tobulėja. Šypsausi skaitydamas, kad Krapikui pasisekė, kad Žalgiryje žaidžia Jankūnas :) Treneris turi tuos žaidėjus, kuriuos turi, jokia čia sėkmė. Nebūtų Jankūno, būtų kažkas kitas. Menas yra turimiems žaidėjams sudaryti galimybes atsiskleisti ir parodyti savo sugebėjimus.

  • Ar

   Toliau – ne apie Krapiką, bet apie trenerio įtaką.
   „Menas yra turimiems žaidėjams sudaryti galimybes atsiskleisti ir parodyti savo sugebėjimus.“
   Absoliuti tiesa, bet, tęsiant mintį, – treneris gali (o ir padaro) sužlugdyti gerą žaidėją morališkai.Turiu tokios rūšies patirties iš Lietuvos trenerių tarpo, ir manau ne tik aš vienas…

   • O jei paklaustum užsieniečių, tikriausiai būtų ne tik iš Lietuvos trenerių :) Na čia globali ir labai plati tema, nesiplėskim.

 • Page

  Gal ir per stipriai ant Krapiko… Jis dar mokosi, o ir laikas ne pats geriausias buti pirmu treneriu. Nemanau, kad Kurtinaitis labai jau geras. Tai tik dar vienas narsuolis, isdrises susideginti ant Jonelio Vainauskelio kurenamu lauzu.. Beje, isgirstumet Kurtinaicio leksikona, nepatiketumet, kad taip galima bendrauti su zaidejais. Gal todel per LTV2 kartojant rungtynes, kur nera reklamu, daugiausiai buvo rodoma, ka kalba Krapikas:-)
  Ryto atsiradimas Lietuvos krepsinyje turi dvi puses. Is vienos puses labai gerai, kad atsirado jega, galinti islaikyti Europinio lygio kluba ir sukurti intriga LKL finaluose. Is kitos puses manau, kad metodai, kuriuos si struktura atnese i krepsini neatlaiko jokios kritikos. Zinau krepsinio uzkulisius ir todel niekada negaliu prisiversti sirgti uz Ryta. Jei sirgaliai suzinotu, kodel ir kokiomis salygomis tas pats Kurtis zaide Ryte pries daugeli metu, kaip Rytas santazuoja firmas duoti pinigu klubui, kaip pries viena LKL finala bestuburis Kliokys Vainausko nurodymu surinkes visus teisejus aiskino, kas turi laimeti cempionu ziedus (apie tai buvo pasiryzes spaudos konferencijoje papasakoti Pilypauskas, bet paskutiniu momentu issigando) ir daugeli kitu Vainausko ir Co zygiu, abejoju, ar visi zavetusi tokia klubo vadovu veikla. Zaidejai cia nekalti, bet krepsinio tas nepuosia ir lygio tikrai nekelia. Sveikinu Zalgiri ir tikiuosi, kad jis taps cempionu:-)

 • M. Kalnietis… Mhm… x))

 • Arturas beje irgi

  truputi nesuprantu kodel pastaruoju metu sirgti uz ZGR tapo toks trendas. LR vadovai man nepatinka, manau ZGR fanams nepatiko irgi visa ta sutve, kuri nuvare sia komanda iki bankroto. bet prie ko cia komandos ir ju zaidejai, treneriai. as sergu uz LR ir man negeda. nors galbut tai ir nemadinga, nes komanda nebankrutuoja, nera kazkokiu ten sertifikatu brukama visiems, o zmones neremia savo pinigais milijonieriu zaideju. na ir kas, visada buvau nemadingas.

  • Ar

   Anksčiau buvo gera ir gerbiama „STATYBA“, o dabar komjaun………
   Gal todėl:)

  • Trendas. Koks sustras zodis. Gal moki tokiu dar?

 • arturas

  O man neskanu buvo girdėti nuolat nuo Kauno komandos suolelio (ypač pačio Krapiko) rusiškų keiksmažodžių tiradas…Nėra ir Kurtinaitis praustaburnis, bet su Mačiuliu ir Krapiku bet kuriam
  Soncevo rajono bomžui rusiškų keiksmažodžių kiekiu būt sunku varžytis…

 • dm

  page, tai papasakok, ko slepi? Tik visur prirašyk „mano nuomone“, kad neapkaltintų, nes nuomonę apie Vainauskus pasakyti leidžiama. Taip nusprendė teismas byloje Vainauskas prieš Sabonį.

 • Page, žinomos tos istorijos. Gal ne pačiu plačiausiu mąstu, žinomos ir tarp žurnalistų, ir šiek tiek tarp aistruolių. Būtų apie tai parašyta, bet išeitų tik šmeižtas teisiniu požiūriu.

 • Valdas
 • Arturas beje irgi

  to Ar – o koks skirtumas ar Vilniaus kamsamolke ar Kauno tomkusolke, atsiprasau riaspublika – skritumas koks ???

  • Ar

   Kai pataps „Respublikos rytu“, tada gal ir nebebus.

 • Domas

  Artūrai

  Krapikas matė, kad Kalnietis nebepaslinko pirmo kėlinio pabaigoj, todėl likus 2-3 minutėms, ruošė keitimą. Janavičius sėdėjo prie sekretoriato ir laukė progos pakeisti Kalnietį, tačiau keitimas negalėjo būt atliktas, nes žaidime nebuvo sustabdymų.