Citata #160 Dvejinasi ne tik A.Račas…

…Pamenu, buvo čia kažkada diskusija, kaip atskirti A.Račą bloger’į nuo A.Račo – BNS vadovo…

Pasirodo, ne man vienam tokių problemų kyla.

Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos pranešimas spaudai:

Seimo Pirmininkas Arūnas Valinskas iškėlė kandidatūrą į Lietuvos Respublikos Prezidento postą

2009 m. vasario 26 d. pranešimas VIR

Pasak Arūno Valinsko jis nesieks būti vien simboliniu Prezidentu, bus veiklus ir dirbantis, vienodai teisingas visiems visuomenės nariams.

Tautos prisikėlimo partijos lyderis šiandien Vyriausiajai rinkimų komisijai pateikė dokumentus tapti kandidatu į Lietuvos Respublikos Prezidentus.

Arūnas Valinskas įsitikinęs, kad kurti naują Lietuvą reikia svajojant apie ateitį, galvojant apie dabartį, o ne vienas kitą kaltinant dėl praeities! Tai yra Prezidento valioje ir galioje.

Palaikyti Arūną Valinską atėjo žmona Inga Valinskienė, Kultūros ministras Remigijus Vilkaitis, partijos kolegos ir bendraminčiai, dainininkė Arina, baleto šokėjas Nerijus Juška.

Visa Arūno Valinsko Vyriausiojoje rinkimų komisijoje pasakyta kalba:

Aš, Arūnas Valinskas, keliamas Tautos prisikėlimo partijos, teikiu dokumentus būti kandidatu į Lietuvos Respublikos Prezidentus.

Jeigu kam kyla klausimas, kodėl aš kandidatuoju, atsakymas būtų vienas. Valstybės, tautos ir žmogaus gyvenime esti momentų, kai negalima tylėti žiūrint į tai, kas vyksta aplinkui.

Matau daug negerų reiškinių mūsų valstybėje. Daug nelygybės, melo susvetimėjimo, visuotino pesimizmo, nepasitikėjimo valdžia ir vieni kitais. Visa tai mes šiandien įvardiname kaip moralinę visuomenės krizę.

Be to, dažnai kalbame apie tautos tapatybę, apie būtinybę saugoti ir atremti jai kylančias grėsmes europinės integracijos bei globalizacijos pasaulyje. Mes šalies viduje taip pat neturime bendros nuomonės tapatybės atžvilgiu. Vieni galvojame, kad lietuviškumas yra šventa ir neliečiama, kiti – atvirkščiai – kad tapatybė – tai atgyvena, neatitinkanti laiko dvasios. Tai daryti labai svarbu, nes konsoliduota tautos tapatybė svarbi mūsų išlikimui, visuomenės socialiniam bei politiniam gyvenimui, ji būtina prielaida savarankiškam tautos gyvenimui.

Mūsų visų tikslas – saugesnė ir turtingesnė Lietuva, o kelias į ją gali būti grįstas tik santarve, pasitikėjimu, politiniais susitarimais. Esu įsitikinęs, kad kurti naują Lietuvą reikia svajojant apie ateitį, galvojant apie dabartį, o ne vienas kitą kaltinant dėl praeities!

Tai yra Prezidento valioje ir galioje. Jei būsiu išrinktas, nesieksiu būti vien simboliniu Prezidentu, būsiu veiklus ir dirbantis, vienodai teisingas visiems visuomenės nariams.

Tautos prisikėlimo partijos atstovė spaudai Vaiva Gogelienė
Tel.: 8 620 90 186
Kontaktinis asmuo:
Lina Žilytė
vyresnioji specialistė
LR Seimo kanceliarija
Tel.: 2396201
lizily@lrs.lt

…Taip ir nesupratau, kieno čia pranešimas: A.Valinsko vardo judėjimo pirmininko ar Seimo pirmininko A.Valinsko.

Taip pat nenesupratau, kaip susijusi Seimo kanceliarija ir kandidato į prezidentus žmona, baleto šokėjas ir daininkė…

Ir jei jau sako, kad sieks būti vienodai teisingas visiems visuomenės nariams, tai gal galėtų pasiūlyti visiems nemokamai pasinaudoti Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos paslaugomis? Pavyzdžiui, paskelbti apie gimtadienius, vestuves ar laidotuves…

(4 balsų, vidurkis: 3,75 iš 5)
Loading...
 • albinas

  Nu tu cie ir pavarei Artūrai…
  Jei zmogus nori prisiknisti, tai ras prie betko. (sita sakini tikrai jums adresuoju) :)

 • albinas

  siulyciau rimtesnes temas gvildenti. Ir neieskoti subinej smegenu. :)
  izeisti nenorejau.

  • max

   kieno subinej ?

  • Albinai, visiems siūlantiems, įskaitant ir tamstą, turiu pasiūlymą: pradėkit gvildenti, o mes prisijungsime. Jei negalite, nustokite zystsi.

 • WU

  nesuprantu kam cia reikejo nustebti, negi manei, kad valinskas nepasinaudos esama padetimi siekdamas pasireklamuoti? ne pirmas kartas, kai buvo galima pastebeti A.V. ir Seimo pirmininko interesu konflikta.. manau reikia nustoti i tai kreipti demesi..

 • Čia Lietuva, čia litais, pardon, grybais lyja. Susidvejinimas – nuolatinė būsena. Vis norisi visur suspėti, o gyvenimas toks trumpas ir laimės vis nėra ir nėra. Na, neiškentė Valinskas dar ir dar kartą priminti, kad jis vienas iš trijų valstybės pareigūnų, ir joks ne vedėjas, o pirmininkas. Uch, kaip į Prezidentus prasimušti norisi… :)

 • Zita

  Visų pirma kalba buvo ne pasakyta, o paskaityta. galėjo bent jau mintinai išmokt, kai Ingutė pavyzdžiui :) Bet kadangi Seimo kanceliarija tame „renginyje“ nedalyvavo tai iš kur jie gali žinot.

 • Benedikta Vaivadaitė

  Kaip visiems teisingas A.Valinskas gal galėtų leisti ir kitiems kandidatams į prezidentus šalia talpint savo pranešimus?

 • Erikas

  Tai man liko neaišku kas dabar A.Valinską verčia tylėti, žiūrint į tai kas vyksta aplinkui? Seimo pirmininko munduras? Ar prezidento salių akustika geresnė?

 • romas

  Geriau jau jis savo algą imtų ir iš tos algos viską darytų :)

 • LL

  Lietuvos politikų tragedija – nemokantys rašyti ir minčių dėstyti patarėjai (-os)…

 • wice

  as tai visiskai nesuprantu ko valinskas bolatiruojasi, na nebent bandys nuo mazuronio balsu nuimt, tik vat kad pas pati mazuroni nelabai ju butu ir be valinsko. Gal kas turit kitu versiju, nes siuo atveju net vaizduotes lakumas negelbeja

  • paprasta piliete

   Tikrinasi realius reitingus, nes Gaidžiu netiki… kai pasiskaičiuos, žinos, ar tylet kaip pelei po šluota, ar bandyti reikštis toliau. Bet Grybauskaitei kandidatuojant, paklaida net didesne nei Gaidžio tyrimų. Atvirai sakant, neturiu supratimo.

 • Simas

  Vis del to mano pastebejimai buvo isgirsti :) Malonu :) Bet is tikro gyvenime gan sunku suvokti su kuo bendrauji. Tokioje srityje kaip ziniasklaida galima manipuliuoti nuomone. Kadangi as i viska ziuriu per abejoniu prizme, tai kai kada atrodo (o gal taip ir yra), kad, tarkim, A. Racas raso kaip ne tik kaip blogeris, bet ir kaip BNS vadovas ar dar kokio nors judejomo atstovas… Taip pat yra ir visoje ziniasklaidoje. Is vienos puses tai yra normalu, bet zinant Lietuvos gyvenimo niuansus kartais pasidaro baisu… Praejusi savaitgali vienas zmogus man pasake: „As viska labai gerai zinau, nes skaitau laikrascius ir ziuriu televizoriu…“. Tokia fraze labai daug ka pasako apie asmenis. Tokiems asmenims ir skirtas PRas, kuris paskutiniu metu varomas ne vienetais, o milijonu vienetu…

  • Simai, tik viena maža pastaba – bloge kartais rašau kaip BNS vadovas, tačiau BNS niekada nerašau kaip blogger’is

 • donatas

  paskaicius pranesima, atrodo, kad ne ‘prisikelejai’ iskele valiu i prezidentus savo saskrydyje, bet pats musu visu rinktas garbusis seimas :)))

  • Kaip būtų paprasta, jei prezidentą Lietuvoje rinktume seime. Kaip Latvijoj. Valinskas turėtų daugiau šansų ;)

   • donatas

    siaip kuo toliau, tuo labiau linkstu link to, kad prezidenta rinktu seimas – ir pigiau butu, vienok :) o kad dabartinis seimas isrinktu valiu – tai cia dar labai ir labai klausimas…

   • J. naivus

    Ne tik latviai. Estai 5 metams prezidentą renka parlamente 2/3 balsų dauguma. Jei reikia antro turo- balsuoja savivaldybių atstovai. Pagrindinė prezidento funkcija – ministro pirmininko skyrimas, kurį tvirtina parlamentas.
    Dar prezidentas teikia Aukščiausiojo teismo pirmininko (iki gyvos galvos!) kandidatūrą, kurią tvirtina parlamentas.

    Mes gi pliekiamės, verdam, visiems įdomu, žiniasklaidai pinigėliai byra…

 • Linas

  nežinau,kaip kitiems,bet man Valinskas TV ekrane žiūrisi tikrai nekaip.Ar pas prezidentą kokioj Gynimo taryboj,ar eidamas raudonu kilimu,ar rinkiminėj komisijoj atrodo kaip tikras klounas ar šoumenas Armani kostiumu.Matyt,tas profesijos antspaudas ir manieros – amžinos.Negi Lietuva kažkoks kvailių ar idiotų kraštas,kad rinktųsi tokius prezidentus.Nepadarys čia stebuklų ir Grybauskaitė,bet vis tik tai-visai kito lygio figūra tiek išsilavinimo tiek manierų prasme.Na,o jeigu įleisim Valinską į NATO ar ES koridorius….

  • J. naivus

   Tai, kad jau vaikšto tais koridoriais:) ar :(

   Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas ketvirtadienį išvyksta į Europos Sąjungos (ES) šalių parlamentų vadovų konferenciją Paryžiuje.

  • Rimantas

   Na, na, gal detaliau galima kuo Grybauskaitės išsilavinimas pranašesnis už Valinsko?
   Daugiau apie politekonomiką žino?

 • Slyvanosis

  Asmenybės susidvejinimas būdingas meniškos sielos žmonėms. Ponas Arūnas Valinskas, tęsiantis pramoginių renginių verslininko karjerą,neseniai pradėjęs LR Seimo pirmininko darbą, kandidatuodamas į LR Prezidentus, pasiekė naują – asmenybės susitrejinimo aukštumą. Šventoji trejybė įsikūnijo mūsų Tautos ir Valstybės mesijo asmenyje. Nežmogiškomis galiomis apdovanota Tautos Velykų partijos galva nueis jūros paviršiumi pas nesupratlyvuosius žuvėdus ir atitemps kabelį, privers VP grupę pastatyti Visagino AE iki 2015 metų, padidins pencijas ir sumažins mokesčius, neims prezidento algos, valgys labdaros valgykloje, apdarus žmonai pirks padėvėtų drabužių parduotuvėje beigi negailestingai koros nusidėjėlius.
  Mielieji, tik neeilinis, apvaizdos išrinktasis kandidatas gali turėti kontaktinius asmenis LR Seimo kanceliarijoje.
  Nepaprastai gaila, kad skirtingai, negu jo 33 metų pirmtakas, Šv. Arūnas tylėjo beveik dešimtmetį ilgiau. Bet dabar, besidairant aplinkui, Jo Šventenybės gyvenime susidarė momentas, kai negalima tylėti.
  netylėsiu ir aš: hozana hei, zana zana zana hou, Arūnai!!!