Citata #160 Dvejinasi ne tik A.Račas…

…Pamenu, buvo čia kažkada diskusija, kaip atskirti A.Račą bloger’į nuo A.Račo – BNS vadovo…

Pasirodo, ne man vienam tokių problemų kyla.

Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos pranešimas spaudai:

Seimo Pirmininkas Arūnas Valinskas iškėlė kandidatūrą į Lietuvos Respublikos Prezidento postą

2009 m. vasario 26 d. pranešimas VIR

Pasak Arūno Valinsko jis nesieks būti vien simboliniu Prezidentu, bus veiklus ir dirbantis, vienodai teisingas visiems visuomenės nariams.

Tautos prisikėlimo partijos lyderis šiandien Vyriausiajai rinkimų komisijai pateikė dokumentus tapti kandidatu į Lietuvos Respublikos Prezidentus.

Arūnas Valinskas įsitikinęs, kad kurti naują Lietuvą reikia svajojant apie ateitį, galvojant apie dabartį, o ne vienas kitą kaltinant dėl praeities! Tai yra Prezidento valioje ir galioje.

Palaikyti Arūną Valinską atėjo žmona Inga Valinskienė, Kultūros ministras Remigijus Vilkaitis, partijos kolegos ir bendraminčiai, dainininkė Arina, baleto šokėjas Nerijus Juška.

Visa Arūno Valinsko Vyriausiojoje rinkimų komisijoje pasakyta kalba:

Aš, Arūnas Valinskas, keliamas Tautos prisikėlimo partijos, teikiu dokumentus būti kandidatu į Lietuvos Respublikos Prezidentus.

Jeigu kam kyla klausimas, kodėl aš kandidatuoju, atsakymas būtų vienas. Valstybės, tautos ir žmogaus gyvenime esti momentų, kai negalima tylėti žiūrint į tai, kas vyksta aplinkui.

Matau daug negerų reiškinių mūsų valstybėje. Daug nelygybės, melo susvetimėjimo, visuotino pesimizmo, nepasitikėjimo valdžia ir vieni kitais. Visa tai mes šiandien įvardiname kaip moralinę visuomenės krizę.

Be to, dažnai kalbame apie tautos tapatybę, apie būtinybę saugoti ir atremti jai kylančias grėsmes europinės integracijos bei globalizacijos pasaulyje. Mes šalies viduje taip pat neturime bendros nuomonės tapatybės atžvilgiu. Vieni galvojame, kad lietuviškumas yra šventa ir neliečiama, kiti – atvirkščiai – kad tapatybė – tai atgyvena, neatitinkanti laiko dvasios. Tai daryti labai svarbu, nes konsoliduota tautos tapatybė svarbi mūsų išlikimui, visuomenės socialiniam bei politiniam gyvenimui, ji būtina prielaida savarankiškam tautos gyvenimui.

Mūsų visų tikslas – saugesnė ir turtingesnė Lietuva, o kelias į ją gali būti grįstas tik santarve, pasitikėjimu, politiniais susitarimais. Esu įsitikinęs, kad kurti naują Lietuvą reikia svajojant apie ateitį, galvojant apie dabartį, o ne vienas kitą kaltinant dėl praeities!

Tai yra Prezidento valioje ir galioje. Jei būsiu išrinktas, nesieksiu būti vien simboliniu Prezidentu, būsiu veiklus ir dirbantis, vienodai teisingas visiems visuomenės nariams.

Tautos prisikėlimo partijos atstovė spaudai Vaiva Gogelienė
Tel.: 8 620 90 186
Kontaktinis asmuo:
Lina Žilytė
vyresnioji specialistė
LR Seimo kanceliarija
Tel.: 2396201
lizily@lrs.lt

…Taip ir nesupratau, kieno čia pranešimas: A.Valinsko vardo judėjimo pirmininko ar Seimo pirmininko A.Valinsko.

Taip pat nenesupratau, kaip susijusi Seimo kanceliarija ir kandidato į prezidentus žmona, baleto šokėjas ir daininkė…

Ir jei jau sako, kad sieks būti vienodai teisingas visiems visuomenės nariams, tai gal galėtų pasiūlyti visiems nemokamai pasinaudoti Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos paslaugomis? Pavyzdžiui, paskelbti apie gimtadienius, vestuves ar laidotuves…

(4 balsų, vidurkis: 3,75 iš 5)
Loading...