Lietuvos Prezidentui – 82-eji. Sveikinu. Bet A.Valinskas negali būti Seimo pirmininku…

Lietuvos Prezidentui Valdui Adamkui vakar sukako 82-eji.

Sveikinu.

Garbingas amžius.

Tačiau vis dėlto.

Linkėdamas Prezidentui kuo geriausios sveikatos, noriu kai ką priminti:

Lietuvos Konstitucijos 89 straipsnis numato, kad Lietuvos Prezidentui negalint eiti savo pareigų, mirus arba atsistatydinus, jį pavaduoja Seimo pirmininkas.

Lietuvos vyrų vidutinė tikėtina gyvenimo trukmė, Lietuvos statistikos departamento duomenimis, pernai buvo 64,9 metų, ji pastaruoju metu nuolat mažėja. (Pagal CIA „Factbook“ ji buvo 69,4 metų, o pagal JTO prognozes 2005-2010 metams – 67,5 metų).

JAV vyrų vidutinė tikėtina gyvenimo trukmė pernai buvo apie 75 metus (75,16 pagal CIA „Factbook ir 75,6 pagal JTO prognozes).

Klausimas labai paprastas: Ar tikrai A.Valinskas pats geriausias kandidatas užimti Seimo pirmininko postą?

Ar kas nors pagalvos apie patį blogiausią galimą variantą?

Protingi žmonės paprastai apie tai pagalvoja.

(21 balsų, vidurkis: 3,48 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  na uzsiciklino kazkaip Arturas ant to Valinsko..aisku as pritariu jo mintims bei kritikai,bet kai per daznai kartoji ta pacia minti,prarandamas efektas ir atsiprasau uz isireiskima bet priesininkai tai gali pavadinti „lojimu“

 • Anonimas

  Valinskas jau pradėjo mėtyt kortas ant stalo. Abejotinos vertės Aplinkos ministro kandidatūra („geras bičas“), noras diriguoti Seimui…
  Konservatoriai turėtų akylai stebėti, kad TPP neprivarytų Trojos arklių į valdžios arklides.

 • Man būtų žymiai maloniau Valinskių matyt prezidento pareigose nei kokią pruskuvienę, va tos kaip nepernešu tai negaliu.
  Ir juršėnius kažkaip durnai atrodytų aukštose pareigose su savo šypsenėle.
  Visgi Valinskius, mano nuomone, nėra jau toks baisiai blogas variantas. Jei reiks – tai ir susitvarkys.

  Nors tikėkimės, kad neprireiks jo prezidentūroj, adamkius savo sveikatą prisižiūri, turėtų gyvent dar ilgai :)

 • Anonimas

  Oj, jei tau paksas buvo pakankamai geras užimti tai, ką užėmė, tai Valinksas į Seimo pirmininkus – milijoną kartų geriau.

 • Anonimas

  Tai tu dar palauk, bus prezidento rinkimai. Mes jau parodėm savo požiūrį į seimo rinkimus tai gali būti, kad po prezidento rinkimų pats sutiksi, kad Valinskas būt geresnis prezidentas :)

 • Anonimas

  O kodėl negali? Juk vis dėlto žmonės už jo Tautos prisikėlimą balsavo. Tokia jau ta demokratija – su savo grimasomis. Buvo kaltinančiųjų vadinamuosius valstybininkus, kad nedidelis būrelis „draugelių“ nori valdyti Lietuvą nekreipdami dėmesio į tai, ką per rinkimus pasakė piliečiai. Man atrodo, kad piktybiškas A.Valinsko neprileidimas prie valdžios būtų kažkas panašaus. Juk balsuodamas už Tėvynės Sąjungą tikiesi, kad į valdžią ateis A.Kubilius, o kai balsuoji už Tėvynės prisikėlimą – tikiesi A.Valinsko.

 • Anonimas

  Visu pirma tai prezidentui iki kadencijos galo liko vos vos daugiau kaip pusmetis, beto jei ir atsitiktu taip kad prezidentas nebegaletu eiti savo pareigu tai Seimo pirmininkas eito jo pareigas LAIKINAI ir butu skelbiami prieslaikiniai prezidento rinkimai, nematau tame nieko blogo, jei Valinkas taptu seimo pirminku. Gerbiu ji uz jo iskalba.

 • Anonimas

  Is tiesu daug kalbama apie Valinska, apie jo nekompetencija, neturejima patirties valstybes valdyme.. visgi man atrodo, kad Valinskas yra labai protingas zmogus, kuris kazkaip prasisuks :) nera tai gerai, bet ka daryti, taciau nera jis toks nevertingas ir netikes. Ponas Racai, nelabai zinau, bet ar jus esate kokios nors partijos narys? Laikau jus labai idomiu ir protingu zmogumi, tai tiesiog idomu

 • Anonimas

  Racai, Buvo graudu i jus ziuret per tv laida „versija“, kaip Valinskas jus ten varte… Tai gal dabar meginate uz akiu lot? Tikrai pasirodot koks esate savimylis zmogus!

 • Mielas Justai, kadangi čia komentuojate pirmą kartą, Jūsų komentarą dar palieku. Kitą kartą jokių nuolaidų nebus – šiame bloge komentuojami teiginiai, temos, išsakomi nuomonių skirtumai. Įžeidinėti ir komentuoti komentuojančius galite kitose vietose.

 • Anonimas

  Jai valinskas negali but seimo pirminku , tai kas gali but ?
  1. Paulauskas- nusipelnes gyvent geriau
  2. Agurkichas- 1111
  3. Bozena ?
  4. Batuotasis katinas

  Kodel Valinskas negali but… ka jis gejus, berankis, bekojis, ar silpnaprotis ???

 • Anonimas

  Pernai skaičiau ir jau“mačiau“kad tik sulaukęs 62,5 metų drūtas ąžuolas tur į kapus ruoštis…Kokia statistika dabar tikėt?Ir jau reikia“braukt“iš sarašėlio savižudžių…Ir dar „sužinojau“kad tas SPID-ŽIV…tik visoklių mokslininkėlių norū užsidirbt pinigėlių išmislas…Jauč mano subinele,kad ir pinansų krizė tik ir tėr kažkam galvoj,kažkam neblogi pinigai…

 • Anonimas

  Pone racai,
  kazin ar jus pripazistate toki reiskini kaip nuomoniu skirtumai? o as maniau kad jus visada teisus. prasau, trinkite visus iki vieno mano komentarus, busiu netgi dekingas, nes tokioj vietoj lankytis nera visiskai priimtina, svarbu pasiskaitet ir pagaisinot savo laika:)

 • Anonimas

  Vasia, jei jis būtų gėjus, berankis, bekojis, jis tikrai galėtų būti Seimo pirmininku, bet kadangi jis melagis, chamavotas, neturi moralės, skonio, estetinio suvokimo ir dar daug ko, todėl blogai, kad jis bus pirmininku. Be to, jis kitus laiko idiotais, o tokie žmonės pridaro daug negerų dalykų.

 • Anonimas

  Paskaičius šį „blogą“ galima susidaryti vieną nuomonę-tik Artūras viska žino ir visada yra teisus…

 • Tadai, čia ir yra demokratijos didžiausias privalumas: kad nuomonių gali būti daug, o ne viena:)

 • Anonimas

  Bet ar tos nuomonės teisingos?Čia jau kitas aspektas. :)

 • Kiekvienam sava nuomonė yra teisinga :)