Citata #156 Olialia mergaitės siūlo man A.Valinsko karjerą

Iš Olialia Mergaičių naujienų:

Daugelis jau žino, kad „Vakaro žinių“ kalendoriaus merginų atrankos komisijoje visuomet kviečiame dalyvauti įdomius ir visuomenėje gerai žinomus asmenis. Praėjusiais metais komisijai vadovavo Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas. O šią vasarą vykstančioje atrankoje labai laukiamas bus A. Račas.

olialia.lt

…Reikės rimtai pagalvoti… Geras pavyzdys užkrečiamas… Ką gali žinoti, gal tai tiesiausias kelias „į damkes“ kaip sakoma…

Tik va niekaip nesuprantu, kodėl V.Tomkus taip labai nori mane į prezidento rinkimus prastumti. Nejau iš A.Valinsko už reklamą per mažai gavo?…

(6 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • Benedikta Vaivadaitė

  Labiausiai man šioje žinioje patinka tai, kad ji priskiriama politikos ir užribio temoms :)

 • Valentinas

  Jeigu ką, tai aš irgi galėčiau kompetetingai patarti šiais klausimais. Gal reikės kokio patarėjo?
  Jokiu būdu negalima prileisti prie šio projekto Fredžio, nes jis neabejingas blondinėms ir jo žvilgsnis bus neobejtyvus.

  • Turėsiu galvoje, Valentinai… O kai dėl Fredžio, tai aš visiškai sutinku: tokiai atrsakomybei jis dar nesubrendęs – galvos kaip kurią blondinę ant priekinės automobilio sėdynės pasisodinti ir negalės būti objektyvus kitų atžvilgiu…:)

  • mdxacuk

   kompeteNtingai

 • Rasa neleis ;)

 • Juozas

  Neatkalbinėsiu nuo dalyvavimo, bet čia akivaizdus bandymas susieti A. Račą ir A. Valinską, jeigu dalyvausite, tai nepamirškit ta proga ir savo blogą pareklamuoti, perduokit ir mums linkėjimų.

 • Gintas

  Artūrai, prašau nedaryk to.

 • J. naivus

  O ką, būtų visokeriopa nauda – Artūras pademonstruos gerą skonį ne tik rūbais (toks savo stiliumi- su retro plačiabryle juoda skrybėle ir jau modern stiliaus marškiniais, bluzonais, švarkais etc. Gal net ryšintis skarele po marškiniais ar atsainiu šaliku, kaip Piotrovskis:))
  Taigi- tos olia lia paaugliškos panelytės gal pavirs retro damomis…jaunomis, bet moteriškomis.
  O ir prezidentas būtų geras, bet bėda – neturtingas, klanas neįsileis. O gaila.

 • Juozas

  Manau, kad turtai nėra pagrindinė A. Račo problema, siekiant populiarumo derėtų atsisakyti to drovumo, nusifotkinti kokiame gyvenimo būdo žurnale apsinuoginus, arba apsirengus suknele sudalyvauti kokioje mosuotėje, dar galima paskambinti policijai ir pranešti, kad šiame bloge yra pavojingas virusas.

 • Musė

  Sveikinu, Artūrai, va čia tai tikras įvertinimas! Respect! :)

 • donatas

  Arturai, sutikit, cia toks kaip ir jusu ‘blogo’ ivertinimas – uzteko maza atsiliepima ideti, ir stai tai – jau pakvietimas ant stalo :) bandziau isivaizduoti linksma vaizdeli – olialia pupytes skaitos Arturo ‘bloga’ – linksma butu pamatyti :)
  o tomkus, pasirodo, nuosirdziai skaito si bloga, nes Artura i prezidents berods tiktai cia ir tekalbinome :)

  • Valentinas

   Donatai, kas gali paneigti galimybę, kad Musė yra O lia lia pupytė? Gal ji ir prirodė Tomkui Račą?
   Bet kuriuo atveju, kai Musė man neš šampaną, aš išsiaiškinsiu :)

   • donatas

    bet sampana nes tik tuo atveju, jei Arturas komentatoriu saskrydi padarys kada nors… :) o jei dar kaip olialia komisijos pirmininkas taupumo sumetimais (krize juk visur :) atranka kartu padarys… – tada sampanas ‘liesis laisvai’ :)))

    • Valentinas

     Donatai, informuoju, jei nežinote, kad Musė man neša šampaną, kai Donalda atsisakys seimo nario mandato iki gegužės 1 d.

    • Na, Tu čia ir sumąstei Donatai… Nors šiaip, atsižvelgiant į tai, kad tarp komentatorių vyrauja vyrai ir turint galvoje, kad esu girdėjęs apie Olialia berniukų užuomazgas kaip komisijos pirmininkas gal ir galėčiau paprašyti…

  • Musė

   Valentinai, nežinau, ar man džiaugtis, ar verkti, kad jūs mane vizualizuojate kaip Olia lia pupytę ? Tos fantazijos aišku nėra blogai ;)

   • Valentinas

    Muse, aš tiesiog neatmetu galimybės :)

 • mdxacuk

  olialia.lt yra ir komentarai. Va vienas:

  „O dar kažkas sakė, kad šio portalo lankytojai tik- neturintys proto ir su nuliniu intelektu. Štai jums ir pavyzdys :)“.

 • toks jausmas, kad į mūsų kiemą atėjo visuotinė šventė, kai nuversta šlykšti januškinė-kirkilinė valdžia. O-lia-lia, išgelbėtas Žalgiris,“Gubernijos“ alaus purslai, Tomkus, Respublika, Valinskas, kas dar ant liežuvio, mintyse ir galvoje? Net Musė ruošiasi keisti skaitymo įpročius.
  Tačiau neužmirškime, kad šiuo metu kažkas tyliai liūdi ir kenčia, tai Lryto grupė, o ir Račas šypsosi tik per sukastus dantis ir vis bando nustatyti M.Drungos homofobiškumo laipsnį ir jo kandidatūros tinkamumą Sugiharos vardo fondo premijai.
  Šiandien užgavėnės, 18 val., mokytojų namų kiemelis.

  • Regis

   pamiršote kolega Pinkevičių.. Ir į jį panašius..

 • austras

  Iš politikos analitiko žemumų į O-lia-lia aukštumas… Vat čia tai skydis! Pagaliau ir Artūrą Račą kažkas pastebėjo ir įvertino… O tai galvojau, nejaugi žmogus taip visą gyvenimą ir prasikapstys tame, nepabijokim to žodžio, dumble. Bet ne – yra šioje žemeje skrislelis gėrio, šviesos ir grožio. Ir visa tai sutelpa viename žodyje – O-lia-lia. Artūrai, nepraleiskit progos.. Tokia retai pasitaiko.. :)

 • Juozas

  Panadysiu parašyti rimčiau, nesugebėjau apie tai pasamprotauti be ironijos. Jeigu „Respublikoje“ būtų rimti žmonės, tai pradžioj tartusi privačiai. Manau, kad asmeninis pakvietimas naudojant pranešimą spaudoje yra labai neprofesionalus veiksmas. Akivaizdu, kad taip pasielgta nesitikint sulaukti teigiamo atsakymo ir tai tėra bandymas paerzinti A. Račą paminint jį kartu su A. Valinsku. Gal tikimasi, kad toks kvailas pokštas pakels A. Valisnko reitingus, bet niekaip nesuprantu kaip jan tas gali padėti, lygtai A. Račas būtų A. Valinsko reitingų duobkasys.

 • Die, bet kiek Artūras naujų darbo pasiūlymų sulaukia – mergaites renkančiai komisijai vadovauti, prezidentu tapti, va tuoj atslėgs tolerantiškųjų žmonių pyktis ir gal jie pasiūlys į komisiją įlįsti… Beje, būtumėt puikus prezidentas, nerealus, tik tada doru, bjaurius darbelius darantiems veikėjams smogiančiu žemiau juostos, žurnalistu negalėtumėt būti. Taip ir gaunasi. Tikriausiai V. Tomkus tai supranta ir nori jus pašalint iš kelio.

 • paulius

  cia planas visai kitoks. gal gi negirdejote tokios idomybes is Kubiliaus lupu: „Jei reikės, įsteigsime keturis prezidento postus“, – pridūrė jis, komentuodamas situaciją, jei visos koalicijos partijos nuspręs siūlyti savo atstovus“.

  http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=20695526

  man tai klausimas pasistojo WATA FAK? 4 prezidento postai? kazkoks totalus o-blia-blia

 • paulius

  viena diena kur*** atrankos pirminikas, kita… kalti skandinavai, o mes perimsim ju salies… kiek suprantu kara jau paskelbe?

  „Jeigu skandinavų bankai „bankrotina“ Lietuvą, mes galime svarstyti: ar nevertėtų perimti iš jų šalies įmonių ir žmonių pinigų“, – teigė p. Valinskas.

  http://vz.lt/Default2.aspx?ArticleID=f45755e2-de5b-4841-a771-20df657babd3&open=sec