Citata #152 Blogosferos senbuvis vienastoks apie pokyčius…

Aš jaučiu dugną, nes tinklaraščiai vis mažiau rašo apie virtualijas, ir vis daugiau – apie realijas.

Blogorama # 525

… O aš labai džiaugiuosi, nes tinklaraščiai pamažu tampa suprantami žmonėms…:)

(6 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...
 • dabar ŽR radijuje svarsto, ar geras yra Seimo pirmininkas Valinskas. Nepagalvokite, kad man jis labai patinka, greičiau priešingai, esu jam visiškai abejingas, man jis nekelia absoliučiai jokių emocijų, nei teigiamų, nei neigiamų, tačiau ta proga pagalvojau, kad ne tiek jau ir daug turėjome ne Komunistų partijai priklausiusių Seimo pirmininkų. Landsbergis, Valinskas, (Abišala, Gentvilas – pavaduotojai) … o dėl to Salamakino pasiuntimo „velniop“, tai prisiminiau, kad anksčiau politiniuose debatuose buvo populiarus išsireiškimas „tai paskutinė vinis į jų karstą“, iš Juršėno lūpų. „Velniop“, „karstai“ – įprasta politinė retorika, geriau vengti taip kalbėti.

 • Valentinas

  Fredi „labai patinka“ ir „visiškai abejingas“ nėra priešingos reikšmės. :)

 • nepagalvokite, kad …, greičiau priešingai … ,
  geriau papasakokite kokie jūsų pojūčiai kai gaunate sąskaitas už šilumos tiekimo ir kitas paslaugas (1000 LT ir daugiau), turbūt taip ir nusodina ant žemės, galas visoms „rožinėms svajonėms“: naujas automobilis, blondinė ant priekinės sėdynės, nerūpestingos atostogos ant jūros kranto …

  • Regis

   iš 1000 lt neišeis: „naujas automobilis, blondinė ant priekinės sėdynės, nerūpestingos atostogos ant jūros kranto“.. Nebent jau labai „OPTIMA“ variantas :)

  • Valentinas

   Fredi, blondinė ant priekinės sėdynės kainuoja žymiai daugiau nei varganas 1000 lt. už šildymą. Taip kad džiaukis, nes taip realiai sutaupai pinigų.

 • Man blondinių gaila, kas jas užims? Nusiteikęs filosofiškai, grįžtu prie tikrų vertybių – knyga, teatras, melancholiški pasivaikščiojimai po vaizdingas apylinkes …

  • Valentinas

   Knyga? Teatras? Prabangiai gyveni. Negali atsikratyti buržujaus įpročių?
   Vaizdingos apylinkės – OK. Jei nori pasivaikščiojimo po apylinkes kartu su ekstremalių pojūčių programa – eini daužyti seimo langų. Tampi populiarus, tavo nuotraukas skelbia internetiniai portalai, tave puola ginti Nida Vasiliauskaitė, Bielskis ir geriausi Vilniaus advokatai. Prasiplečia pažinčių ratas. Jei labai pasiseks – pakliųsi į „Žmones“. Tiesiausias kelias į šlovę!
   O tada gali grįžti prie blondinių.
   Karjera suplanuota :)

  • Regis

   gailestingumas yra gerai…. tai pagailėk ir tų šilumininkų, kurie sunkiai dirba, kad mums būtų šilta ir gera. Negailėdamas atseikėk žmonėms už gerą darbą..

  • O tai va kuo Fredis* užsiima šiomis dienomis… Tokie dori, kone šventi darbeliai. Tiesa, pasivaikščiojimai, o juolabiau jei jie vakariniai (naktiniai) nežinia kur nuvest gali;D

   Grįžtant prie temos, reikėtų tik pasidžiaugti, kad tinklaraščiai vis dažniau kalba apie realius dalykus, bet kartais, bent jau aš, dar vis nuklystu į padebesius. Ir apskritai – tinklaraščių gi tiek daug! Blogeris vienastoks turėjo daug darbo, jei didžiąją dalį apžvelgė.

   Ha, o čia toks pamąstymas – į ką išaugs tinklaraštininkų pamintijimai?

 • Pakomentuosiu pirmas į temą:)

  vienastoks žodžiuose įžvelgiu pasakymą – gimsta naujoji žmonių žiniasklaida.

 • Regis

  Beje gal jau kas nors girdėjo.. Imbrasas pereina į puolimą:

  „Nuverstasis Vilniaus miesto meras Juozas Imbrasas ketvirtadienį pažadėjo kreiptis į Generalinę prokuratūrą, kad būtų sustabdyta prieš šešerius metus pasirašyta „Vilniaus šilumos tinklų“ nuomos sutartis su Prancūzijos bendrove „Dalkia“. J. Imbraso teigimu, šis jo užmojis ir pasipriešinimas kitiems mieste planuojamiems įgyvendinti projektams, esą naudingiems tik vienai įmonių grupei „Rubicon group“, kainavo jam mero postą.

  Ketvirtadienį J. Imbrasas žurnalistams pristatė energetikos ekspertų darbo grupės paruoštą studiją, kurioje nustatyta, kad miesto šilumos ūkio nuomos sutartyje esą gausu įstatymų pažeidimų, ji nenaudinga vilniečiams.

  „Kreipsiuosi į Generalinę prokuratūrą, kad stabdytų šią sutartį. Atiduosiu Energetikos ministerijai, Seimo antikorupcijos komisijai. Turiu vilties, kad mūsų valstybėje dar yra žmonių, kurie supras, kad šimtai tūkstančių vilniečių kenčia pririšti prie radiatorių“, – sakė buvęs sostinės meras. “

  Šaltinis delfi.lt

  Mano toks kuklus, mažas, nedidelis klausimas – o kur pone eksmere buvote ANKŠČIAU?? Kur ta „energetikos ekspertų darbo grupės paruošta studija“ buvo ANKŠČIAU?? Gal ši studija gulėjo kaip atsarginė kozerinė korta (ne mano sąvoka), kad tvirčiau sėdėtųsi mero kėdėje??

  Tai gi va… Suprantu, tvarka ir teisingumas geriau vėliau, negu niekada..

  • Valentinas

   Štai taip, kai Artūras nepasiūlo visą dieną įdomių temų, temos gimsta pačios iš giliausių blogo gelmių :)

   • Regis

    Galiu lažintis, kad jokių pamąstymų šia tema mes nesulauksim… Ir ne veltui. Todėl, kad visi šie žaidimai ne plačiajai visuomenei. Garsiai apie tai kalbėti visiems nenaudinga. Manau, kad pati studija nebus viešinama, net nebus aišku kas ja ruošė, kada buvo ruošta, kodėl tie argumentai buvo slepiami ir t.t. Senai diskutuota, apie tai, kad Rubiconas tai mini Leo. Savotiškas Vilniaus Leo. Ir istorija panaši. Nors esama ir skirtumų, kas be ko. Politikai ir žiniasklaida pasiskirsčius šiek tiek kitaip.. Iš čia ir atskaitos taškai pas kai kuriuos skirtingi.. O juk tokie patys nekenčiami oligarchai kurie gresia nacionaliniam saugumui..

  • Regis

   Nu va atrodo radom atsakymą kur gerbiamas eksmeras buvo ankščiau:

   http://www.15min.lt/naujiena/miestas/vilnius/41/29036/?fid=2

   pasirodo bandė susitarti su Rubicon’u „gražiuoju“. Nepavyko. Ai ai. Kad nepavyko mes jau matome, o ką pone eksmere mums, paprastiem vilniečiams daryt? Juk taip norisi, išrenka naują merą, o jis nuo pirmos dienos viską dėl tų paprastų žmonių daro. Deja, pasvajokim.. Nors gal dabar kai Imbrasas išėjo į opoziciją prasidės r e a l i kova dėl pigesnės šilumos? Aha, ėmiau ir patikėjau..

 • Kažkada ir internetas buvo vien inžinierių prieglobstis. Po to atėjo visi kiti ir jis tapo tuo, kuo dabar. Tas pats vyksta ir blogosferoje.

 • Pingback: Kodėl lietuviški tinklaraščiai užsnūdo?()