atn.lt ir blogosfera: kas kam sakys ačiū?

Vakar vėlai vakare labai gražiai pernai startavęs, tačiau ne pačius geriausius laikus išgyvenantis portalas atn.lt startavo su nauju projektu.

Pagrindinė  jo mintis – nemokamas blogosferos turinys, papildantis atn.lt puslapyje skelbiamus pranešimus, tuos pranešimus pažymint ženkliuku „blog“.

Idėja ne nauja, balsas.lt jau senokai naudoja šį turinį, tačiau atn.lt pasirinkta forma – nauja ir tinklaraščių turinio panaudojimas gerokai gausesnis.

Jei mano žinios teisingos, bendradarbiauti su atn.lt sutiko apie 100 tinklaraštininkų, tad rinktis bus iš ko.

Tačiau neaišku, ar atn.lt sugebės teisingai suvaldyti visą blogosferos srautą.

Pirmieji bandymai rodo, kad gali būti nelengva.

Štai, pavyzdžiui, pranešimas apie „Air France“ lėktuvo katastrofą, mano supratimu, nelabai vykęs bandymas, nes du blogerių įrašai su pačiu pranešimu susiję labai santykinai.

Kita vertus, strapsniukas apie galimą devalvaciją Baltijos šalyse ir po juo nurodyti tinklaraščių įrašai – į dešimtuką (ir visai ne dėl to, kad ten yra ir nuoroda ir į šio tinklaraščio įrašą:). Pranešimas apie įvažiavimo mokestį į senamiestį ir po juo esanti nuoroda į Ežiuko įrašą šia tema – taip pat labai į temą.

Išvadas daryti dar anksti, nes atn.lt tik pradeda.

Bus įdomu stebėti, kaip jiems seksis suvaldyti turinį ir ar tai kaip nors atsilieps bendram lankytojų srautui į atn.lt.

Tačiau viena yra neabejotina – tinklaraščių, sutikusių bendradarbiauti su atn.lt, lankomumas, o kartu ir žinomumas, tikrai šiek tiek padidės.

Tad visai gali būti, kad išloš ne atn.lt, o blogosfera.

Galės tada pasakyti atn.lt ačiū:))

(5 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...