atn.lt ir blogosfera: kas kam sakys ačiū?

Vakar vėlai vakare labai gražiai pernai startavęs, tačiau ne pačius geriausius laikus išgyvenantis portalas atn.lt startavo su nauju projektu.

Pagrindinė  jo mintis – nemokamas blogosferos turinys, papildantis atn.lt puslapyje skelbiamus pranešimus, tuos pranešimus pažymint ženkliuku „blog“.

Idėja ne nauja, balsas.lt jau senokai naudoja šį turinį, tačiau atn.lt pasirinkta forma – nauja ir tinklaraščių turinio panaudojimas gerokai gausesnis.

Jei mano žinios teisingos, bendradarbiauti su atn.lt sutiko apie 100 tinklaraštininkų, tad rinktis bus iš ko.

Tačiau neaišku, ar atn.lt sugebės teisingai suvaldyti visą blogosferos srautą.

Pirmieji bandymai rodo, kad gali būti nelengva.

Štai, pavyzdžiui, pranešimas apie „Air France“ lėktuvo katastrofą, mano supratimu, nelabai vykęs bandymas, nes du blogerių įrašai su pačiu pranešimu susiję labai santykinai.

Kita vertus, strapsniukas apie galimą devalvaciją Baltijos šalyse ir po juo nurodyti tinklaraščių įrašai – į dešimtuką (ir visai ne dėl to, kad ten yra ir nuoroda ir į šio tinklaraščio įrašą:). Pranešimas apie įvažiavimo mokestį į senamiestį ir po juo esanti nuoroda į Ežiuko įrašą šia tema – taip pat labai į temą.

Išvadas daryti dar anksti, nes atn.lt tik pradeda.

Bus įdomu stebėti, kaip jiems seksis suvaldyti turinį ir ar tai kaip nors atsilieps bendram lankytojų srautui į atn.lt.

Tačiau viena yra neabejotina – tinklaraščių, sutikusių bendradarbiauti su atn.lt, lankomumas, o kartu ir žinomumas, tikrai šiek tiek padidės.

Tad visai gali būti, kad išloš ne atn.lt, o blogosfera.

Galės tada pasakyti atn.lt ačiū:))

(5 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...
 • Ričardas

  Katik perzvelgiau sia f-cija. Nors nesilankau ant.lt, taciau ideja tikrai nebloga, nes vis delto blog’eriu isakytos idejo daznai buna, galbut ne tiek argumentuotos, kiek idomesnes ir issamesnes, o tai tik papildo bendra strapsnio turini.

  Beje, del to senamiescio mokescio kazkoks totalus absurdas vietiniams gyventojams: „Senamiesčio gyventojams, judėjimo negalią turintiems žmonėms, specialiosioms tarnyboms tektų tik susimokėti už specialų įtaisą, pakeliantį užtvarus, 60 Lt.“ Kaip man paciam atrodo, kad protingas mokestis jei tik pinigai bus skirstomi protingai :)
  Ač diev vos nepatekau i zona…

 • austras

  Kitaip, nei Artūro susitikimas su Kubilium, šis susitikimas kelia labai labai daug įvairių minčių…..

  Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas politinius reikalus aptarinėja ne tik savo kabinete, bet ir medžioklės trofėjų apsuptyje. Vieną šios savaitės vakarą jis buvo pastebėtas atokiau nuo Vilniaus centro esančiame restorane kartu su politologu Raimundu Lopata. Pastarasis išsigynė bendravęs su parlamento vadovu, tačiau šis patvirtino tokį pokalbį buvus.

  Sostinės Jeruzalės rajone esantis „Medžiotojų restoranas“ vieno iš aukščiausių valstybės pareigūnų sulaukė pirmadienio vakarą. Kad restorane lankosi svarbus svečias, liudijo greta pastato, Braškių gatvėje, stovintis sidabrinis BMW limuzinas ir apsaugininkų automobilis.

  A. Valinskas su R. Lopata į restoraną, papuoštą įspūdingomis žvėrių iškamšomis, užsuko tarp 19 ir 20 val. Jie įsikūrė atskirame kambarėlyje, atokiau nuo kitų lankytojų akių.

  Padavėjos į patalpą vis nešė vyno ir stipresnių alkoholinių gėrimų pripiltas taures, mineralinio vandens buteliukus. Du apsaugos darbuotojai Seimo pirmininko laukė pagrindinėje restorano salėje. A. Valinsko automobilis nuo restorano nuvažiavo apie 22 val.

  delfi.lt