„Dievų žiniasklaida“ grįžo. Kol kas – be žiniasklaidos…

„Dievų žiniasklaida“ buvo vienas iš tinklaraščių (šalia Liutauro), kuriuos Lietuvos blogosferoje atradau pirmiausia (kalbu apie turinį, o ne apie adresą).

Ir buvo labai gaila, kai praėjusią vasarą „Dievų žiniasklaida“ nunyko… Taip tyliai, be jokių perspėjimų…. Po įrašo apie LRT. Žadėjo grįžti rudenį, bet užsukus pasitikdavo vis tas pats įrašas.

Kai nepasirodė iki Naujųjų Metų, jau galvojau viskas – išėjo Anapilin.

Ir buvo gaila, nes, kaip nebūtų keista, tačiau visoje blogosferoje iš esmės nėra nė vieno tinklaraščio, analizuojančio žiniasklaidą.

Žinau, prieštarausite ir priminsite Media Medį, Opiniją , tačiau pirmasis, startavęs pernai birželio mėnesį (beveik tuo pat metu kaip ir aš:), pastaruoju metu iš esmės merdėja (sausio vasario mėnesiais – 5 įrašai, iš jų du – sausio 31 dieną), o antrasis – gyvas tačiau daugiau faktinis nei analizuojantis (nors dėl to anaiptol ne blogesnis).

Taigi „Dievų žiniasklaidos“ sugrįžimas suteikia vilties, kad apie žiniasklaidą blogosferoje vėl bus rašoma.

Nors… pirmieji du įrašai po sugrįžimo ne apie žiniasklaidą…

(3 balsų, vidurkis: 3,33 iš 5)
Loading...
 • mantas

  jo, dabar bent kiek save gerbiantis blogas turi rasyti apie rinkimus. Visa kita palauks.

 • Valentinas

  Manau, kad račo bloge mes tiek išanalizavome žiniasklaidą, kad šis prisikėlėlis prarado nišą

 • dimes

  Dievų Žiniasklaida man visada patiko. Gaila, kad buvo sustabdžiusi veiklą. :) Ten tikrai galima pasiskaityti nuomonę, kuri išreiškiama subtiliai, glaustai ir, sakyčiau, etiškai.

 • kolega

  ne i tema, bet apie ziniasklaida:

  „Atgimimas“ siandien raso: Anicetas Ignotas – už borto?
  „BNS“ siandien perraso: Naujoji Energetikos ministerija – be A.Ignoto.

  Raskit viena skirtuma :)))

  • Mielas kolega, niekaip nesuprantu, kodėl turėtų būti skirtumų – juk BNS rašė pagal „Atgimimą“, aiškiai nurodė šaltinį, tik parinko aiškesnį pavadinimą.

 • jonas

  sveikas sugrizes Virgi Valentinaviciau! tik niekeip nesuprantu, kodel savo bloga nepasirasai savo pavarde? Racas juk nebijo. sekmes